BOXER V NOUZI

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

adkins

Příspěvekod Michnov » stř 09. led, 2008 7:26

moje rada zní :) - popros na tréninku, případně kup flašku, nějakýho pětadvacetiletýho kořeňa, ať jde s tebou párkrát dom...mohlo by bejt po problému...
Michnov
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 29
Registrován: čtv 25. říj, 2007 23:00

 

Příspěvekod Gino » stř 09. led, 2008 8:56

Jendis - taky si obcas pripadam, ze ziju v jine dobe nebo co... chodim venku sam i v noci, po Praze se sem tam taky toulam (Florenc, Hlavak atp.), ale ze bych byl jen svedkem, nebo dokonce primym ucastnikem nejakych podobnych dramat (krome par veci, co nestoji za rec), to se rici neda...
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod wordsworth » stř 09. led, 2008 14:07

Kašli na boxer,kup si pepřový sprej.Ten na rozdíl od boxera těch pět lidí pořeší a ty v klidu dojdeš dom.Při nějaké policejní dohře to pro tebe taky bude fajn.
wordsworth
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 202
Registrován: čtv 31. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod adkins » stř 09. led, 2008 16:03

wordsworth píše:Kašli na boxer,kup si pepřový sprej.Ten na rozdíl od boxera těch pět lidí pořeší a ty v klidu dojdeš dom.Při nějaké policejní dohře to pro tebe taky bude fajn.


ani to ne,musim jse tomu postavit a normalně tam chodit
adkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: čtv 03. led, 2008 0:00

Re: adkins

Příspěvekod cudles » stř 09. led, 2008 17:34

Michnov píše:moje rada zní :) - popros na tréninku, případně kup flašku, nějakýho pětadvacetiletýho kořeňa, ať jde s tebou párkrát dom...mohlo by bejt po problému...

Jedna z moznosti,jak situaci vyresit, pokud je to uz nutne :wink: Ale je treba si uvedomit ze je treba se stavet k vecem a problemum celem jako chlap, protoze v zivote nastane nespocetne situaci(nemusi byt nutne bojove) kde uz nebude mit nikoho kdo by dotycneho vodil za rucicku :!:
Jak dlouho se clovek muze schovavat pred problemy? :!:
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod wordsworth » stř 09. led, 2008 20:02

Však jo,budeš tam normálně chodit,ale se sprejem v ruce.Takové eso v rukávu.Nebo víš o něčem jiném,co pořeší partu vysíračů?A nemyslím tank.Co máš proti spreji?Jestli ho považuješ za zbraň chlapa nedůstojnou,tak se sakra pleteš.Spousta mých kámošů ho nosí a jsou to slušní řezníci.Ale jsou si vědomi toho,že pouliční rvačka není tělocvična s pravidly.
wordsworth
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 202
Registrován: čtv 31. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod Skateordie » stř 09. led, 2008 20:10

wordsworth píše:Však jo,budeš tam normálně chodit,ale se sprejem v ruce.Takové eso v rukávu.Nebo víš o něčem jiném,co pořeší partu vysíračů?A nemyslím tank.Co máš proti spreji?Jestli ho považuješ za zbraň chlapa nedůstojnou,tak se sakra pleteš.Spousta mých kámošů ho nosí a jsou to slušní řezníci.Ale jsou si vědomi toho,že pouliční rvačka není tělocvična s pravidly.
Je to dobra vecicka, kedysi som to nosil. Ale netreba v to bezvyhradne verit. Staci zmurknutie a potom je ten ucinok o hodne kratsi, je to overene :roll: :wink:
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 688
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00
Bydliště: ?ilina

Re: adkins

Příspěvekod Michnov » čtv 10. led, 2008 7:13

cudles píše:
Michnov píše:moje rada zní :) - popros na tréninku, případně kup flašku, nějakýho pětadvacetiletýho kořeňa, ať jde s tebou párkrát dom...mohlo by bejt po problému...

Jedna z moznosti,jak situaci vyresit, pokud je to uz nutne :wink: Ale je treba si uvedomit ze je treba se stavet k vecem a problemum celem jako chlap, protoze v zivote nastane nespocetne situaci(nemusi byt nutne bojove) kde uz nebude mit nikoho kdo by dotycneho vodil za rucicku :!:
Jak dlouho se clovek muze schovavat pred problemy? :!:


100pro souhlas pane, jen vem v potaz, že mu je 14, tudíž bude mít ještě nespočet příležitosí postavit se k čemukoli čelem. Nehledě na to, že by s ním ten někdo šel párkrát, takže žádný schování se natrvalo, jen malá berlička na potlačení toho nejhoršího strachu. Zbytek už je na něm :wink:
Michnov
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 29
Registrován: čtv 25. říj, 2007 23:00

Příspěvekod ViaDraco » čtv 10. led, 2008 8:36

adkins píše:
wordsworth píše:Kašli na boxer,kup si pepřový sprej.Ten na rozdíl od boxera těch pět lidí pořeší a ty v klidu dojdeš dom.Při nějaké policejní dohře to pro tebe taky bude fajn.


ani to ne,musim jse tomu postavit a normalně tam chodit

to je nazor chlapa :) Ten sprej doporucuju, "eso v rukavu" byla skvela formulace :wink:
ViaDraco
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 51
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod diablik » čtv 10. led, 2008 9:57

adkins píše:
wordsworth píše:Kašli na boxer,kup si pepřový sprej.Ten na rozdíl od boxera těch pět lidí pořeší a ty v klidu dojdeš dom.Při nějaké policejní dohře to pro tebe taky bude fajn.


ani to ne,musim jse tomu postavit a normalně tam chodit


..super chlape,uvidis ze casom ten sileny strach kt. ma velke oci prejde :wink: Trenuj dalej MT a skus sparovat so starsimi a vacsimi v ramci moznosti,to je prvy krok v tvojom pripade..kvoli psychike a odolnosti :wink:
diablik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 877
Registrován: stř 04. kvě, 2005 23:00
Bydliště: SK

Příspěvekod adkins » čtv 10. led, 2008 14:43

se vším souhlasím a snažím se chovat podle vaších rad
adkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: čtv 03. led, 2008 0:00

Příspěvekod Harutomo_Yasumizu » čtv 10. led, 2008 15:05

Jendis a scout: já to tu nechtěl dramatizovat, nejspíš je na tom každý město podobně. A sám mám oproti kamarádům zářezů minimálně, to že napíšu že se někde něco děje neznamená že tam všichni chcípnou :lol: Jen sem chtěl poukázat, že boj s takovouhle zbraní nejspíš vyvolá neodvolatelně válku.
Harutomo_Yasumizu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 389
Registrován: pát 28. bře, 2003 0:00

Re: adkins

Příspěvekod cudles » čtv 10. led, 2008 17:03

Michnov píše:
cudles píše:
Michnov píše:moje rada zní :) - popros na tréninku, případně kup flašku, nějakýho pětadvacetiletýho kořeňa, ať jde s tebou párkrát dom...mohlo by bejt po problému...

Jedna z moznosti,jak situaci vyresit, pokud je to uz nutne :wink: Ale je treba si uvedomit ze je treba se stavet k vecem a problemum celem jako chlap, protoze v zivote nastane nespocetne situaci(nemusi byt nutne bojove) kde uz nebude mit nikoho kdo by dotycneho vodil za rucicku :!:
Jak dlouho se clovek muze schovavat pred problemy? :!:


100pro souhlas pane, jen vem v potaz, že mu je 14, tudíž bude mít ještě nespočet příležitosí postavit se k čemukoli čelem. Nehledě na to, že by s ním ten někdo šel párkrát, takže žádný schování se natrvalo, jen malá berlička na potlačení toho nejhoršího strachu. Zbytek už je na něm :wink:

Já to chápu,psal jsem že čím dřív tím lépe,pokud je ta situace nejak opravdu vazna ci uz je to nejaky extrem,proc si nekoho nevzit jako doprovod...kazdopane to bylo mysleno obecne a plne si za tim stojim :)
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod Jendis » čtv 10. led, 2008 17:22

Mno..trochu k tématu.....nač to řešit tak složitě...jde-li o pravidelnost,neváhal bych a na ty tlupy(či frajírky) upozornil státní či městskou policii(je to jedno)....a bude "po prdeli".Od toho tu tyto složky jsou...a proč má partička nějakých blbečků otravovat lidem život.Celkem mne zaráží,žes to doma neřekl třeba tátovi a chceš to řešit nějakým boxerem na pacce.
Já bych,jako rodič,byl docela zklamanej......že jsem něco ve výchově podělal...že za mnou můj syn nepřijde....alespoň pro radu,když už ne pro pomoc(zase chápu,že v pubertě je to trochu "problém").
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod adkins » čtv 10. led, 2008 17:55

Jendis píše:Mno..trochu k tématu.....nač to řešit tak složitě...jde-li o pravidelnost,neváhal bych a na ty tlupy(či frajírky) upozornil státní či městskou policii(je to jedno)....a bude "po prdeli".Od toho tu tyto složky jsou...a proč má partička nějakých blbečků otravovat lidem život.Celkem mne zaráží,žes to doma neřekl třeba tátovi a chceš to řešit nějakým boxerem na pacce.
Já bych,jako rodič,byl docela zklamanej......že jsem něco ve výchově podělal...že za mnou můj syn nepřijde....alespoň pro radu,když už ne pro pomoc(zase chápu,že v pubertě je to trochu "problém").


Jen jsem napsal že to tam je v okoli dost nebezpečne,ale ne že jde o život,ted už je to wpoho,někdy pro mě jezdi taťka(řekl jsem mu to) a když jdu pěšo tak už ani strach nemam-život je tvrdy třebas si zvykat :wink:
adkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: čtv 03. led, 2008 0:00

Příspěvekod Jendis » čtv 10. led, 2008 17:55

OK...tak pohoda..... :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod adkins » čtv 10. led, 2008 18:59

kdyby něco tak řeknu že muj tatik nebo kamoš je od mafie :lol: :D
A když to nezabere tak zkusit co jsem jse naučil a pak nohy na ramena :arrow:
adkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: čtv 03. led, 2008 0:00

Příspěvekod Bujin » čtv 10. led, 2008 19:14

Caute,

na trening nam raz dosiel novy - co si po mesiaci treningu kupil boxer.
Hned som mu aj povedal nech sa nato vykasle, pretoze ak si ta jeho obet zaobstara dobreho pravnika bude platit a platit....nehovoriac o odplate...co je v dnesnej dobe uz neaka modna zalezitost
Ak uz daco chce nech sa nauci robit s niecim co si moze zaobstarat jednoduchsie a nebude to vyzerat ani ako zbran...

Pripadne to je minimalne vzdy problem so zbranami.
Dnes kazdy uz pomali nosi noz, alebo inu " pomocku".
Niekedy stacilo dat si zopar po papuli ale dnes uz to je neake divoke.
Bujin
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 132
Registrován: pon 28. črc, 2003 23:00
Bydliště: Planéta ZEM

Příspěvekod Gino » pát 11. led, 2008 8:08

Bujin píše:Niekedy stacilo dat si zopar po papuli ale dnes uz to je neake divoke.
S tim plne souhlasim... pred xx lety jsem tu sice jeste nebyl, ale mam na to podobny nahled...

BTW: cim to? Filmama? PC hrama? Necim jinym?
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod Bujin » pát 11. led, 2008 9:23

Myslim ze to bude asi mix roznych veci, ktore posobia na tuto spolocnost.

Su to filmy? ...ano aj. Pozeranie krvavych scen , resp scen plnych nasilia sposobuje ze sa ludska mysel otupuje. Jednoducho na urcitu davku nasilia potom nereaguje. Osobne si ale myslim ze samotne filmy nesposobia taketo zvysenie nasilia v spolocnosti.

Je cas na vojnu?
Preslo uz zopar rokov od druhej svetovej.
Po vojne bola vascina ludia ako barankovia-mier a laska zopar mensich vojen ako afganistan a vietnam ale inak nic svetove.
V dnesnej dobe podaktore individua ani neveria tomu ze v koncentrakoch zomrelo tolko ludi. Ludia zabudli ako chuti pach krvy a aj mnozstvo ludi na planeze je uz vyse 6miliard.


Niekedy sme mali respekt pred starsimi, dnes ti 14-15 rocny chce pomali ublizovat a ked mu to "vysvetlis" tak je aj tak pruser.

Napriklad v dokumente od Michaela Moora "Bowling for Columbine"
cca ku koncu ukazal preco maju americania najvacsi pocet vrazd na svete.
Amerika je totiz vraj kullt strachu. Reklami, spravi,....odvsadial na ludi vplyva...aby sa bali.
Clovek sa ma bat, ze ak nebude zrat nizkokaloricku stravu bude jak prasa. Ma sa bat ze ak nebude ozbrojeny tak ho neaky parchant na ulici zlikviduje. Ma sa bat vsetkeho. V spravach ide kto koho zastrelil a tak ludia su uz tak vystresovany ze staci malo a su ako zvierata.


Je to tochu hranicny nazor, ale nieco natom bude.
Bujin
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 132
Registrován: pon 28. črc, 2003 23:00
Bydliště: Planéta ZEM

PředchozíDalší

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník