efektivita

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Playerovi

Příspěvekod lukaskon » pát 11. led, 2008 19:59

Jasně přesně tak jsem to myslel, tvoje váha je na mě až moc. Vykrýt nohu kluka co má skoro 100 kilo je pro mě prostě těžký. Nebo spíš to není těžký to je snadný, ale i přes kryt je to velká bomba a to platí i o rukou. Jinak já se nehádal o tom, že bych vše vykryl a podobně, ale že dokážu jít i přes rány, protože na ulici je jasný, že něco projde, pokud nejde soupeř ihned k zemi.
Bohužel to vypadá že se vzájemně nepochopíme, nebo neuznáme názor toho druhýho. Jenže má výzva byla vzhledem k tvé váze kravinou (podmínku váhy jsem však uváděl hned v úvodu) a proto ji trochu zbaběle beru zpět.

Přesto by jsme se měli někde a někdy sejít, probrat to osobně a rozumně se utkat ... Tímto asi náš rozhovor končí. Ale než se to vyřeší tak se asi chytneme v jiných diskuzích. Mě totiž nejde do hlavy tvůj postoj k x-boxu a můj názor je takový, že ho vůbec nechápeš správným stylem ... ale už nechci přikládat do ohýnku :-)
Lukáš Konečný
bývalý reprezentant ČR dnes profesionální boxer a částečně i trenér
www.profiboxing.cz
info@profiboxing.cz
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

 

Příspěvekod RUNAR » pát 11. led, 2008 20:13

Mě to hrozně připomíná ten slavný román o mušketýrech, kde
Dartagnan v jednom dni naštval Atose,Portose i Aramise a se všemi si domluvil souboj.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod player » pát 11. led, 2008 20:15

RUNAR píše:Mě to hrozně připomíná ten slavný román o mušketýrech, kde
Dartagnan v jednom dni naštval Atose,Portose i Aramise a se všemi si domluvil souboj.


:lol: Tak to urcite zamysleno nebylo.
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Re: Playerovi

Příspěvekod player » pát 11. led, 2008 20:18

lukaskon píše:Jasně přesně tak jsem to myslel, tvoje váha je na mě až moc. Vykrýt nohu kluka co má skoro 100 kilo je pro mě prostě těžký. Nebo spíš to není těžký to je snadný, ale i přes kryt je to velká bomba a to platí i o rukou. Jinak já se nehádal o tom, že bych vše vykryl a podobně, ale že dokážu jít i přes rány, protože na ulici je jasný, že něco projde, pokud nejde soupeř ihned k zemi.
Bohužel to vypadá že se vzájemně nepochopíme, nebo neuznáme názor toho druhýho. Jenže má výzva byla vzhledem k tvé váze kravinou (podmínku váhy jsem však uváděl hned v úvodu) a proto ji trochu zbaběle beru zpět.

Přesto by jsme se měli někde a někdy sejít, probrat to osobně a rozumně se utkat ... Tímto asi náš rozhovor končí. Ale než se to vyřeší tak se asi chytneme v jiných diskuzích. Mě totiž nejde do hlavy tvůj postoj k x-boxu a můj názor je takový, že ho vůbec nechápeš správným stylem ... ale už nechci přikládat do ohýnku :-)


Ruzumne utkani to melo byt od zacatku, to jen "supi" z toho zacli delat zapas na zivot a na smrt.Otazkou je, proc krmit supy, ze;)
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Re: Playerovi

Příspěvekod player » pát 11. led, 2008 20:24

ukropcany píše:
player píše:Svym zpusobem ano, protoze stejne jako Ukropcany
jses si dle toho ci rikas strasne moc jistej svym vitezstvim.
Jáááááj, toto Ti vadí... takže nie kryt, ale sebavedomie... :roll: si mal povedať hneď... mojou istotou neotrasieš, pretože mne si 2x utiekol z lopaty :idea: ... a proti Lukášovi som prd... povedz mi, Ty máš rešpekt z niekoho, kto pred Tebou ujde? Nie vzdá sa... ujde... ja teda nie...

player píše:Navic to nevidim jen ja v tvych textech, coz me tesi.
Jáááááááj no áno... vždy ma o správnosti mojich názorov utvrdzovalo prikyvovanie truhlíkov, ktorí nevedia koľká bije... :roll: Fakt dobrý výber... :roll:


..no to s tema lopatama je vystizne:)
To, ze si myslis, ze nekdo nevi ktera bije je jen a pouze tvuj subjektivni nazor.
To mi pripomnelo, kdyz sem byl nedavno na jedne vernisazi jednoho fotografa.Jmeno si nevzpomenu, uci fotografii na nejake VS.Pred zahajenim rekl jednu vetu, ktera me fakt dostala.Presne zneni si uz nepamatuju, ale bylo v tom smyslu, ze je potreba fotografii rozumnet, aby sme v tech jeho vystavenych fotkach nalezli to kouzlo,to umeni a tu krasu.
:roll:
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Re: Playerovi

Příspěvekod cudles » pát 11. led, 2008 23:11

ukropcany píše:
player píše:Svym zpusobem ano, protoze stejne jako Ukropcany
jses si dle toho ci rikas strasne moc jistej svym vitezstvim.
Jáááááj, toto Ti vadí... takže nie kryt, ale sebavedomie... :roll: si mal povedať hneď... mojou istotou neotrasieš, pretože mne si 2x utiekol z lopaty :idea: ... a proti Lukášovi som prd... povedz mi, Ty máš rešpekt z niekoho, kto pred Tebou ujde? Nie vzdá sa... ujde... ja teda nie...

player píše:Navic to nevidim jen ja v tvych textech, coz me tesi.
Jáááááááj no áno... vždy ma o správnosti mojich názorov utvrdzovalo prikyvovanie truhlíkov, ktorí nevedia koľká bije... :roll: Fakt dobrý výber... :roll:

Tim truhlikem jsi myslel me? Byl jsem to totiz ja kdo napsal ze se mi luskaskonovo vyjadreni typu-vim ze odejdu jako vitez,jsem si tim jist :roll: Pokud to melo byt hecovani toho druheho, aby pak do toho dal ten druhy vsechno,no problem,ale takhle mi to neprislo...trochu respektu...tim nerikam ze luskaskon ma silacky reci nebo ze je namachrovanej ci namyslenej,neznam ho a zatim z jeho prispevku zadny me v tom neutvrdil,jen tohle uz trochu zavanelo...plne si za tim stojim :!: a jestli ten truhlik ktery nevi ktera bije bylo mysleno na me,ano mozna sem,nedelal jsem box,zatim jsem nesparoval striking,ale tady o to neslo. Navic jsem se nepostavil na stranu nikoho,i playerovi jsem neco vytkl.
Cest a silu :P
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod Toman » sob 12. led, 2008 1:30

WTF co tu řešíte? Ulici? Myslím že ne Time!! Playere nalijem si čistého vína. Lukáš je lehká váha (nebo tak nějak) myslím že ©udu, Krácu, Kutila atd. bys takhle neprudil. Chápu že Lukáš nechce fajtit s o 20 kilo těžším borcem, já bych taky nechtěl, je to masakr. Ale pokud mermomocí někomu schází na příští bu sraz vol. 3 partner na bareknuckle fight, tak jsem k dispozici.

Playere kurva bral sem tě za frajera kvůli tvejm postojům.(Jak zmínil RUNAR) Nechtěl sem to vytahovat ale, pokud vím , tak Petr Macháček tě pozval na seanci s jeho VAleTudo borcema, bez rukavic. Dal sis to s nima? S nějakejma z nich sem trénoval a kdybych nemusel na full bych do toho nešel.

Do prdele to sem se zas nasral :evil:
Naposledy upravil Toman dne sob 12. led, 2008 9:10, celkově upraveno 1
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod cudles » sob 12. led, 2008 11:18

ukropcany píše:4cudles - áno, hádam to bolo jasné. Je mi to trápne Ti to napísať, ale čo už - fakt nevieš, ktorá bije. Nepoznáš ani playera, ani lukaskona, ja som mal možnosť s obomi (rozdiel je asi ako medzi Passat V6 a Carrera GT3. Kapiš?). Nikdy si nebúchal, takže nemáš o pojme kvalita v strikingu ani len tú najmenšiu predstavu (znie to blbo, ale pochopíš to vtedy, keď snáď niekedy začneš boxovať). To že si neveríš sem dať svoje prípadné video neaplikuj prosím na našu sebadôveru vo vlastné schopnosti :idea: Tak... a teraz som už dokonalý chuj... :evil:

Ale ja se vubec nebavil,o kvalite strikingu atd...me slo jen o princip,pokud vim,nikde jsem se nemontoval do boxu nebo delalo nem chytryho,pouze jsem pouze jsem rekl co se mi na tom jejivćh planu a jich dvou nelibi,tot vse. A nevim kde co aplikuju na vasi duveru ve vlastni schopnosti :?: Nepsal jsem to ani to nebylo nikde zamysleno :roll: Jestli ses dokonalej chuj to fakt nevim :lol: ale nemam rad okecavani,rekls to narovinu a uprimne a takovy jednani mam rad :wink:
Taaaak,a ted si jdu pro vodoo panenku :twisted: :twisted: :lol:
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod scout » sob 12. led, 2008 13:16

defendu píše:Tuhle diskuzi fakt nechápu a docela mě i sere :evil: O co vám kur.. jde?©ampión se bude rvát s panem Nikdo,aby mu ukázal,že box je lepší než nějaké jeho kryty?Děláte si prd...?

Nedávno jsem odtrhával od kolegy jednoho krypla,který se mi následně zahryznul do ruky (nevěděl,že ho zezadu drapnul vyhazovač,jak to zjistil tak se dosral strachy-zanícený jsem to měl neskutečně dlouho)).Před dvěma měsíci jsem stál nad pitomcem,kterého jsem musel řešit a byl jsem přesvědčenej o tom,že už nevstane a je po něm (ty vteřiny než začal dýchat mi přišli jako věčnost).Přál bych vám vidět jak teď vypadá moje pravá ruka-je rozdrásaná od jedný hysterky,teď už to jde,ale nebyl to hezký pohled.

Co tím vším chci říct?Nehrajte si na rváče když jste sportovci a važte si toho,že můžete zápasit pro radost (u playera spíš pro ego) a pro prachy (Lukáš)
Ostatní tuhle diskuzi možná berou jako děsnou srandu a odvaz,ale mě prostě neskutečně irituje asi proto,že vím co je to násilí a tady si na něj dva dospělí lidé budou hrát (a riskovat zranění) kvůli hovadině.
Fakt vás chlapi nechápu,přijdete mi jako malí,směšní školáci :roll:
........do haje kluci sokovane to tady procitam a tohle je fakt zatim ten nejrozumnejsi nazor..... :wink:
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

Příspěvekod scout » sob 12. led, 2008 13:17

tak kurva.....a ted du vyrobit par voodo panenek.... :lol: :lol: :lol:
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

Příspěvekod player » sob 12. led, 2008 14:25

Toman píše:WTF co tu řešíte? Ulici? Myslím že ne Time!! Playere nalijem si čistého vína. Lukáš je lehká váha (nebo tak nějak) myslím že ©udu, Krácu, Kutila atd. bys takhle neprudil. Chápu že Lukáš nechce fajtit s o 20 kilo těžším borcem, já bych taky nechtěl, je to masakr. Ale pokud mermomocí někomu schází na příští bu sraz vol. 3 partner na bareknuckle fight, tak jsem k dispozici.

Playere kurva bral sem tě za frajera kvůli tvejm postojům.(Jak zmínil RUNAR) Nechtěl sem to vytahovat ale, pokud vím , tak Petr Macháček tě pozval na seanci s jeho VAleTudo borcema, bez rukavic. Dal sis to s nima? S nějakejma z nich sem trénoval a kdybych nemusel na full bych do toho nešel.

Do prdele to sem se zas nasral :evil:


Az mi bude nakej Suda, Kraca ci Kutil(kdo vubec jsou?) tvrdit o boxu to co Lukas, rad se s nima pomerim za stejnym podminek.Nevim proc to nazyvas prudenim, vedu tu naprosto klidnou diskusi, ze te to tak vytocilo je tvuj osobni problem.
Pokud nazyvas sparing s tezsim spouperem masakrem, jak pak nazves stret s takovym clovekem mimo pratelske pomerovani?Ja jsem treba naopak rad, kdyz mam moznost zasparovat si s covekem vyssim a tezsim.
Nevim co znamena "bareknuckle", snad bysme mohli na ceskem foru hovorit cesky, co rikas?
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod Toman » sob 12. led, 2008 17:00

Jasně že to byl můj problém že mne to naštvalo a já se s tím srovnám. Playere víš stejně dobře jako já jak to asi tak při takovém sparringu bez rukavic s cizím člověkem může dopadnout s největší pravděpodobností se to zvrhává v zápas a pokud má člověk o 20 kg (teď mluvím obecně) víc tak je to jistá výhoda a pokud ještě technickou převahu pak to může být masakr. Taky jsem rád když spáruju s větším a silnějším člověkem ale zápasit bych proti němu spíš nechtěl. Ta jména co jsem uvedl jsou podobně jako Lukáš profi boxeři ale zhruba naše váhy a bareknuckle znamená holé ruce. Jo sory za ty krkolomný termíny.
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod JiKiu » sob 12. led, 2008 17:26

pm píše:kdepak Snorri, vim kde je moje misto v potravnim retezci, v ringu jsem nikdy nezapasil, zadny titul nemam a mit nebudu. btw., muj bratr mel s Lukasem lehky sparring, a pak mi rikal: "hele, one sel fakt lehce, pohoda, byl na me hodnej, ale i tak to byly rany jako svine". v grapplingovkach a na 100%? potesprdel. totez lze rici i o Playerovych sidekickech (v adidaskach), jak jsem psal, jako kdyz kopne kun.


Cvicis i nejpokrocilejsi set Hung garu, a jeden boxer je pro tebe moc? Dyt cvicis vnitrne i zevne, a on pravdepodobne jen zevne...
洪拳
JiKiu
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 18
Registrován: ned 06. kvě, 2007 23:00
Bydliště: Brrrnoooo

Příspěvekod pm » sob 12. led, 2008 17:40

:lol: Ty si ale truhlik, vid :lol:
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod player » sob 12. led, 2008 18:14

Toman píše:Jasně že to byl můj problém že mne to naštvalo a já se s tím srovnám. Playere víš stejně dobře jako já jak to asi tak při takovém sparringu bez rukavic s cizím člověkem může dopadnout s největší pravděpodobností se to zvrhává v zápas a pokud má člověk o 20 kg (teď mluvím obecně) víc tak je to jistá výhoda a pokud ještě technickou převahu pak to může být masakr. Taky jsem rád když spáruju s větším a silnějším člověkem ale zápasit bych proti němu spíš nechtěl. Ta jména co jsem uvedl jsou podobně jako Lukáš profi boxeři ale zhruba naše váhy a bareknuckle znamená holé ruce. Jo sory za ty krkolomný termíny.


Tak zas zalezi na tom, jaky sparing si predstavujes.Pokud nejaky v ramci boxu nebo thajboxu, kde se sparing pri padu na zem zastavuje, tak je to pak rozdilne od zapasu jak ty pises.V takovem pripade podle me vaha az takovou roli nehraje.Pokud se jedna ovsem o sparing na zpusob valetudo, tak tam uz vaha urcite vyhodou byt muze, to pripoustim.
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod pavela » ned 13. led, 2008 10:07

Defendu: nechci bejt nějak militantní ale HYSTERKY ROVNOU STŘÍLET :lol:
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Příspěvekod defendu » ned 13. led, 2008 11:08

Máš recht,ale to bych asi na svobodě dlouho nežil (navíc bych musel vytlouct část svého ženského příbuzenstva) :lol:
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod pavela » ned 13. led, 2008 18:21

Víš jak to vyřešil Horác v Limonádovém Joe: BENG! BENG! Perfídní rachomejtle! :lol: :lol:
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Příspěvekod raduz » pon 14. led, 2008 9:32

Player:nemas nejake videjko ako fightis u Vas na treningu? (naplno v helmach), popripade nejake videjko na strankach skoly ak su? dik
raduz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 555
Registrován: čtv 18. lis, 2004 0:00
Bydliště: NMnV

Video

Příspěvekod lukaskon » pon 14. led, 2008 11:15

raduz píše:Player:nemas nejake videjko ako fightis u Vas na treningu? (naplno v helmach), popripade nejake videjko na strankach skoly ak su? dik


K tomuhle se připojuju :-) celkem by mě to zajímalo ... já klidně svůj trénink (sparing) taky někam nahraju
Lukáš Konečný
bývalý reprezentant ČR dnes profesionální boxer a částečně i trenér
www.profiboxing.cz
info@profiboxing.cz
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

PředchozíDalší

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník