karate

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Příspěvekod RUNAR » pon 21. led, 2008 9:29

Jendis píše:.....a třeba karateka Runar taky neni špatnej....na setkání Runar poznal,kde má slabiny,kde je potřeba přidat.....a o tom to hlavně je....poznávat své možnosti,schopnosti,dovednosti....

No Honziku v zájmu objektivity musim napsat že nějaký zásadní nedostatky jsem neobjevil,
do hlavy mě netrefil nikdo, na tělo sem taky žádnou pořádnou řachu nedostal a to sem byl na prvním i druhym setkání.
Možná že jsem se na konci druhýho tříminutovýho kola trochu ehm zadejchal ale to proto že jsem na rozdíl od ostatních hodně kopal, ale na ulici bych vysoký kopy nedělal.
Boj na krátkou vzdálenost jsem nepředvedl přesto že to mám nejvíc zmáknutý, každej den ráno to trénuju v autobusu uhýbání železnýmu loktu mechaniky dveří.
Jinak nějakej svůj nedostatek objevim vždycky když jdu na sparing třeba s Pandou nebo s kámošem co dělá sanda a má jenom 65-70 kg.

Jestli si nás ale chtěl hecovat abysme se příště víc rubali tak si to mohl napsat rovnou že.:D :D
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Jendis » pon 21. led, 2008 11:16

RUNAR píše:
Jestli si nás ale chtěl hecovat abysme se příště víc rubali tak si to mohl napsat rovnou že.:D :D

Kdybych to myslel takhle,taky bych to napsal....na Tebe to třeba směřovalo v tom smyslu,že jsi sice nijak moc neinkasoval,ale třeba Ucropa jsi pořádně netrefil(a netvrdím,že já bych trefil,to rozhodně ne....)....takže tam by třeba chělo přidat.... :wink: Však víš,že já vždy jen v dobrém...... :wink: :!:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod RUNAR » pon 21. led, 2008 11:20

Jo takže příště pořádně trefit Ukropa... ok beru!!!!! :lol:
No tomu já řikam hecování. Co takhle na to začít sázet?S Ukropem se domluvim a shrábneme prašule :lol:
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » pon 21. led, 2008 12:16

Keď už to takto rozoberáte, tak môj názor je:
- ranař kope ako kôň :D
- našťastie nie veľmi presne :wink: , tým, že dáva toľko sily, relatívne ľahko sa uhýba
- ranař dáva aj do úderov rukami všetku silu čo má, ale opäť na úkor presnosti. Chvála Bohu... :D
- môj výkon bol vlažný, až na konci 2. kola som trošku pritlačil (to už sa ranař aj zadychčal trochu - no dobre, chodil ako zombík :lol: ), ale bol som celkovo v takej šetrivej-sa nálade, takže som sa do žiadnych veľkých experimentov nepúšťal... som puding... :oops:
- na hlavu ranař nedostal preto, lebo ako správny karatista boxuje :wink: dosť v záklone, takže sa dostať na hlavu je ozaj problém. Dá sa to, ale jedine ísť cez ranu a to sa mi nechcelo 8) predsalen tlak cez dvoják nie je moja parketa... 8)
- no a ďalšie stretko uvidíme aké bude, keď nebudem mať v danej chvíli žiadny zápas na ktorom by mi záležalo, tak sľubujem, že ho uštvem do kómy... :lol:
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod RUNAR » pon 21. led, 2008 12:51

No já bych jenom upřesnil :lol: že ve sparingu jedu údery i kopy někdy schválně do krytu jednak pro "zklidnění" svého oponenta a jednak že v určitej okamžik neni žádný odkrytý místo a nechce se mi tam jenom tak postávat :lol: je to sparing a ne zápas že.
No a je omyl si myslet že jsem do technik dával všechnu sílu co mám :lol: :lol:
Jinak díky za vaše názory určitě je na tom kus pravdy a je to pro mě přínos.
Já vám ale vaše slabiny který jsem viděl řikat nebudu..... toho využiju až na příštim setkání :lol: :lol:
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » pon 21. led, 2008 12:52

No jasné, kým jeden je právnik, tak druhý je bankový úradník... :twisted: :roll: :lol: Čo tu ja ako normálny človek vôbec robím... :wink:
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod RUNAR » pon 21. led, 2008 13:23

Ukrop: Opravdu nejsem úředník :) :lol:
Jinak na setkání 1 i 2 jsem nešel tak abych tebe nebo někoho jinýho TREFIL velkou řachou do hlavy nebo trupu to by nebyl sparing že, když dávam řachy tak schválně do krytu. Příště se klidně zaměřim na to abych trefil ale nebudu do toho dávat velkou razanci přece jenom je to sparing že. :lol:

Takže podtrženo a sečteno:když dávam řachy při sparingu tak většinou do krytu to není nepřesnost ale většinou záměr.

Ovšem že nečekám že mi to tu někdo uvěří he he .........spíš teď vypadám jako UKO JE©ITA .
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod fighter99 » úte 22. led, 2008 14:20

player píše:Co jsem byl naposled na kumite, tak chranice vypadaly takto a muj nazor je takovy, ze nemusi mit rovnou zadne, protoze ten "tlumici" efekt je tak 10 procent?V podstate to slouzi jen k zaobaleni kloubu

Presne tak :wink: 8)
"Strenght does not come from physical capacity, it comes from indomitable will."
(Síla nepřichází z fyzické kapacity, přichází z nezkrotné vůle)
Mahatma Gandhi
fighter99
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod Angus » pon 28. led, 2008 12:18

Angus
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod BloodyBeast » pon 28. led, 2008 20:10

Všechny vaše příspěvky jsem si nečetl, protože je toho docela dost, ale jak pozoruji, tak se tu mluví jen o Shotokanu. Jsou i jiné styly... S pár shotokanisty jsem spároval, byli starší, těžší a fyzicky na tom lépe, ale nebyl snimi problém. Ale co takový Kyokushin? xP
BloodyBeast
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod RUNAR » úte 29. led, 2008 9:22

S žádnými borci co uměj pořádný Shotokan karate si sparing neměl, to by jsi problémy měl.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Jendis » úte 29. led, 2008 9:32

RUNAR píše:S žádnými borci co uměj pořádný Shotokan karate si sparing neměl, to by jsi problémy měl.

®e na tyhle výkřiky ještě vůbec reaguješ..... :?: :?: :roll: :?
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod RUNAR » úte 29. led, 2008 9:43

Jendis:No přeci jenom jsem do tohodle vlákna napsal spoustu příspěvků tak mi to tady někdo nebude psát takový ******* ,když už si to přečtu tak to okomentuju aby si někdo nepřečet jenom závěr diskuze a neodešel s mylnými dojmy.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod BloodyBeast » úte 29. led, 2008 20:46

To máš pravdu. Jsem zmenšího města, tak nemám zrovna takové možnosti a navíc jsem ještě malej záprdek. x-)
BloodyBeast
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod ukropcany » stř 30. led, 2008 11:57

Mám novú skúsenosť v sparingu s karatistkou, celkom šikovná baba, inak celkom babizňa, aspoň 70 kíl :D , v pondelok som s ňou spároval 2 kolá a 3 momenty ma zaujali - dosť tvrdo kopala, tvrdšie ako kopeme bežne na tréningu, ale to vystrkované koleno pri mawashi bolo strašne vidieť a ľahko sa uhýbalo, prípadne keď som ju predbehol a 10. krát do toho kolena kopol pushku, tak zdutá odišla, že nevie čo s tým... takže karatisti, už keď koleno hore, tak hneď kopnúť... :wink: No a čo ma zaujalo viac, keďže som sa s tým stretol osobne 1. krát, tak že po ťuku (fakt len ťuk, zle sa mi na ňu boxovalo skzte ten blbý záklon) do hlavy, tak hneď to zabalila, otočila sa chrbtom a vôbec nebojovala ďalej 8O pričom sa jej nič nestalo, proste mala taký zvyk z tréningu... :roll: Tak len toľko... :D
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod RUNAR » stř 30. led, 2008 12:07

Na todle já mám taky příhodu, jednou jsem spároval s thai boxerkou a už před sparingem mi řikala že jí mám šetřit :D no já to ani jinak neumim že ano, to mi nemusela řikat, jenomže když jsem potom jel sparing s někym jinym tak jsem ji omylem trefil kopem do hlavy :D bylo tam totiž několik dvojic na malym placu.
Takže thai boxeři neumí krýt neočekávaný kop od útočníka z jiné sparingové dvojice.Tak asi toľko :lol:
Naposledy upravil RUNAR dne stř 30. led, 2008 12:11, celkově upraveno 1
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » stř 30. led, 2008 12:11

To je tá presnosť... :twisted:
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod RUNAR » stř 30. led, 2008 12:13

Nevim co furt brbláš..... trefil jsem jí úplně přesně :D
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » stř 30. led, 2008 12:54

©ak to som ako chválil... :wink:
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Angus » stř 30. led, 2008 12:59

ukropcany píše:tak hneď to zabalila, otočila sa chrbtom a vôbec nebojovala ďalej 8O pričom sa jej nič nestalo, proste mala taký zvyk z tréningu... :roll: Tak len toľko... :D

To nemusí nutně být zvyk z tréninku, některé baby jsou prostě takové a je to problém je odnaučit. U jedné se mi to ani po létech nepovedlo, protože ona řekla, že to neumí ovlivnit, jinak jí to nejde a hotovo. Samozřejmě, že kdyby důsledně chtěla, tak se toho zlozvyku zbaví, ale ona si jen vedla svou :cry: .
Angus
mistr diskutér
mistr diskutér

PředchozíDalší

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...