©ikana

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Příspěvekod hellas » pát 13. bře, 2009 17:40

Co se rvaček typu kravata a spol týče, souhlas, u nás kdo kopal, mlátil pěstma nebo loktama byl největší sr*č :twisted:
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod jeikob » pát 13. bře, 2009 17:54

no na žižkově se tak prali cikánata a také asocialní děti co zřejmně jejich rodiče byli trochu podsvětí. pamatuju kluka jeho máma byla nobl kurva on byl docela v pohodě ale do konfliktu s ním nikdo nechtěl. na druhou stranu já to u těhlech dětí a těch cikánat chápu prostě děti ulice. ale každý to věděl a nic si s nima nezačínal.no mimo jiné tady z okna koukám na děti a mládež z takzvaně normálních rodin a co se týká jich týká ,tak ti asocialní děti a tehdejší cikánata jsou proti nim svatý
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Nefakt » pát 13. bře, 2009 22:35

Makoto píše:
Nefakt píše:Nejdráž vyjdou asi bývalý legionáři a ještě dražší budou asi USA Vojáci,ty za mučení a zabíjení nevinných lidí pobírají ale stálý plat takže asi takový věci nedělaj :lol: 8O Vůbec si kolikrát říkám že klasické ozbrojené státní složky napáchají kvůli honbě za mocí a financemi daleko více zla než klasické mafie,ale oni jim to pánové nahoře vždycky nějak zdůvodněj-jako že se někomu pomáhá,koná se spravedlnost a jiný sračky :? :idea:

Covece by me zajimalo, odkud mas tenhle cenik sluzeb? :wink: Nechce se mi verit, ze tohle nekde nejak koluje a proto bych spise tvrdil, ze jde o dalsi legendu ze skupiny cernych sanitek, Yetti, apod. Ale nechme toho, nebudeme se preci prit kvuli takove hlouposti :wink:

Vzpominam si, kdyz se pokouseli dva kokoti sikanovat na zakladce me (3.-4.trida). Nastesti jsem to odchytil v okamziku, kdy slovni urazky presli do plivani do polevky ci liti caje do polevky. V tom okamziku jsem vedel, ze tohle uz prestava byt legrace (urazek jsem si nevsimal, blbec me nerozhodi). Takze jsem se prihlasil na kurz sebeobrany organizovany mistnim klubem judo a nenapadne to rozhlasil po skole. Ucinek byl videt do tydne. Sikana zmizela nejen u me, ale i v cele tride, protoze ti kokoti si asi mysleli, ze po prvnim treninku uz asi umim zabijet holejma rukama nebo co...a popravde receno ja je z toho omylu nijak nevyvedl ;-)
Jako vedlejsi efekt pak byl, ze jsem u bojovek zustal az dodnes.

No ten ceník to je reál :wink: :!:
Dostal sem se k jednomu Kazachstánci kterej mi dal své číslo a pak mi dal seznam služeb...No nevěřili byste děvčata za kolik -za jak málo!je možný si objednat Mord :?

Ještě k té šikaně-jeden z důvodů proč sem uplatil doktora a nešel na vojnu byla právě obava ze šikany :lol:
Nefakt
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod Vrozkrokkop » sob 14. bře, 2009 0:07

Nejhnusnejsi na sikane je, ze se vetsinou zacne dit, kdyz je "obet" nejakym zpusobem na dne - nemocnej, resp. jinak zdeptanej clovek.
Lidi po vas nejdou, dokad se citite dobre, ale jak uciti nejakou slabost, jdou po vas jako smecka, je to asi zpusobem zivota, kdy je potreba najit si cloveka, na kterym si vylit vsechno hnusny, nekdo treba mit dojem, ze ma kontrolu aspon nad necim.
I ja mam rad treba takovy ty souteze jako treba kdo komu rozmackne ruku, atd, nevim ani proc a neni to z niterny touhy nekomu pusobit bolest, neco dokazovat, nebo vydobyvat, ale proc me to tak zatracene bavi, to nevim.

Jinak kdo z vas si vsiml ty zvlastni pasivni agresivite vuci lidem, kterym neni dobre?
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod nekdojiny » sob 14. bře, 2009 0:42

Tak třeba já. Mám s tím vlastní zkušenosti ještě ze základky a je to přesně tak, totiž tehdy jsem byl slabej, nesebevědomej, špatně vypadající a nic moc neumějící nedochůdče a tak si na mě každej dovolovaj, protože věděli, že můžou, že nejsem schopen se bránit. No a od střední, kdy jsem se začal někam vyvíjet, si nikdo nic nedovolil a teď jsem úplně jinej člověk. Když tak uvažuju tak možná právě tyhle zkušenosti mě přivedli do světa BU. A ještě jedna věc mi z těch dob zůstala, je to jedna z mála věcí které mě dokážou rozčílit a to když mi někdo vyhrožuje, ať už čímkoliv, to skáču tři metry do stropu :evil:
Vivas loco, mortuos plango, fulgura frango!
®ivé volám, mrtvé oplakávám, blesky lámu!

Nápis na zvonu
nekdojiny
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník

Příspěvekod NOKT » sob 14. bře, 2009 11:04

NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod nekdojiny » sob 14. bře, 2009 12:54

Můžeš to trochu okomentovat pro neanglicky mluvící?

Nápis na zvonu
nekdojiny
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník

Příspěvekod NOKT » sob 14. bře, 2009 14:12

nekdojiny píše:Můžeš to trochu okomentovat pro neanglicky mluvící?

Jestli to dobře chápu... Napíšeš do pořadu, oni dojedou a nabídnou tomu blbečkovi co si an tebe dovoluje rvát se s někým jiným... Konkrétně s profesionálním MMAčkařem. Když to vyhraje, dostane 10 000 USD, když ne tak ty prachy dostane borec, kterýho obtěžoval.
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod nekdojiny » sob 14. bře, 2009 19:33

To je fakt zajímavý, i když to asi ne vždycky bude fungovat, ale proč to nezkusit..... :twisted:

Nápis na zvonu
nekdojiny
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník

Příspěvekod hellas » sob 14. bře, 2009 20:19

NOKT píše:
nekdojiny píše:Můžeš to trochu okomentovat pro neanglicky mluvící?

Jestli to dobře chápu... Napíšeš do pořadu, oni dojedou a nabídnou tomu blbečkovi co si an tebe dovoluje rvát se s někým jiným... Konkrétně s profesionálním MMAčkařem. Když to vyhraje, dostane 10 000 USD, když ne tak ty prachy dostane borec, kterýho obtěžoval.

řešilo se to na fightnews..na šikanovaný se snad i dělali konkurzy, takže je otázka, jak je to vůbec doopravdy..
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér

Předchozí

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...