©ikana

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Příspěvekod fighter99 » čtv 20. bře, 2008 15:26

Gino píše:
Makoto píše:.do te doby vsak budu pracovat na jeji vychove, aby se nebala zastrasovani a dokazala ho vcas rozeznat.
Souhlasim, chlape... to je zaklad a na nem se stavi, ale ja budu u sveho prcka pracovat hned od zacatku i na tom, co psal ucrop... tedy az mu ji nekdo liskne, tak at mu jich vrati petkrat tolik. Tedy "Povidani do doby, dokud je klid, ale jak na tebe nekdo sahne, chlapce, tak s nim zatoc aby si pro priste pamatoval, ze to delat nema". :wink:


Tak tak,dokud to jde tak to resit bez nasili,ale jakmile to prejde v nejaky napadeni,tak at si utocnik odnese poradny modriny aby si pro priste pamatoval ze pokud to zkusi znovu tak by mohl dopadnout jeste mnohem hur 8)
"Strenght does not come from physical capacity, it comes from indomitable will."
(Síla nepřichází z fyzické kapacity, přichází z nezkrotné vůle)
Mahatma Gandhi
fighter99
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 178
Registrován: pát 30. bře, 2007 23:00
Bydliště: Semily

 

Příspěvekod cudles » čtv 20. bře, 2008 17:28

Gino píše:
Jacopo píše:Taky se občas stává, že ten šikanovaný ztratí kompletně nervy a v amoku může agresorům i hodně ublížit... to jsem taky viděl... je to jako s krysou když ji zaženete do kouta... aby pak ještě ten šikanovaný přišel do průseru :?
Ja jsem nosil domu riditelske dutky, protoze se stavali situace, kdy jsem po nich hazel zidle a dokonce jednou i lavici, nebo jsem je honil po tride s krvavejma ocima a kruzitkem v ruce (to uz se fakt bali, parchanti, ale stejne nedali pokoj)... jednou jsem mel pruser, kdyz jsem klukovi rozpichal kruzitkem oblast lehce nad kolenem, kam jsem dosahl...

Legrace to ale rozhodne neni, jediny, co clovek citi, je absolutni zoufalstvi. Vetsina z vas si asi nedokaze predstavit pocit, ze davno po vyucovani stojite ve skole na chodbe, koukate z okna a brecite, protoze se bojite jit domu - vite, ze na vas cekaji pred skolou a ze z toho maji srandu... totalne vas znemoznuji pred celou tridou atp.

Vazne kluci, tady se to tlacha jak a co, ale pokud jste se do toho nedostali, tak, s prominutim, si tu tlachate uplne zbytecne, protoze do toho nevidite.

Já v tom byl pár let na základce,a už jsem to i psal..sice ne tak jak jsi to popsal ty,ale přece :)
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod Jendis » čtv 20. bře, 2008 19:08

Když jsem chodil do školy(na průmku)...to už je let...tak jednoho spolužáka furt takovej dement ze čtvrťáku honil a lovil...tož jsme se jednou tři domluvili....(prváci,zobáci)....hajzlíka jsme ráno čapli a nacpali do té plechové skříňky....na hadry....a pustili ho až po vyučování.....o půl čtvrté odpoledne....(šatna byla v suterénu,nikdo ho neslyšel)........byl,chudák malá :twisted: ,počůranej,ztuhlej....a měl po žížalkách....ještě jsme si k otevření pozvali chalany od něj ze třídy......byl vyřízenej......už to nikdy nezkusil.
Ale to jsme byli mladý a hloupý..... :twisted:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Jacopo » pát 21. bře, 2008 11:12

loool :lol: do skříňky... to mě poser :lol:
Jacopo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 174
Registrován: sob 17. lis, 2007 0:00

Příspěvekod Jendis » pát 21. bře, 2008 11:28

:oops:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Lear » pát 21. bře, 2008 13:05

Jendis: super.. :lol:
Lear
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 98
Registrován: stř 18. úno, 2004 0:00

Příspěvekod Jacopo » pát 21. bře, 2008 13:08

Já si neumím představit, že bych byl celý den zavřený ve skříňce... a jak jste ho tam vlastně narvali? Neleze mi to na mozek :)
Jacopo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 174
Registrován: sob 17. lis, 2007 0:00

Příspěvekod Jendis » pát 21. bře, 2008 14:23

No..nechtěl...nechtěl.....pral se.....ale já měl v prváku 123 kg....a prostě musel.Počkali jsme si,až se ohne pro pantofle u votevřený skříňky....potom rychlá akce a letěl.....problém byl s nohama,ty furt čouhaly a nechtěli jsme mu je zlomit....tak mu kámoš narval prsty do nosních dírek a donutil ho postavit se tam(pomohlo i vysvětlení,že tam buď bude relativně v "pohodě" stát/sedět,nebo bude vzpříčenej+slib,že když bude hodnej,že ho pustíme o "velký" přestávce.Jenže o tomhle rozhodnul ten "lovenej".....a ten jen lakonicky prohlásil,ať si to užije(a taky ty šmejdi z jeho třídy,kteří se mohli potento,když to slyšeli....))

Povím Vám,že mi ho potom skoro bylo líto......
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Genesis » pát 21. bře, 2008 14:28

Jendis: :lol: :lol: :lol: jako dokonalá story. Pěkně ste to vyřešili. A na lítost peč, můžeš si řikat, jak mu asi bylo, když se v tý skříňce pochcal, ale vždycky si vzpomeň, jak asi bylo tvýmu spolužákovi, kterýho někdo o tři roky starší honil a navíc, ten parchant měl možnost volby. Tvůj spolužák ne. Takže z mýho pohledu jste do udělali perfektně :D
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod Jendis » pát 21. bře, 2008 14:35

No jo...jenže za nás to nebyla taková šikana,jako si představujete dneska....proti tomu,co se děje dnes,to byl "čajíček".....kdyby ten zmetek dělal to,co je teď "Standart"...tak ten klíč v tom zámku zlomím a nechám ho tam přes noc...nebo dýl.
Jsme měli i strach(tenkrát)....jestli se na to přijde,nebo jestli ho tam někdo najde....co bude za průser.....mno....šatny v suterénu...daleko od "civilizace"....a bylo to gut. A nad tím,jak mu tam bylo,jsem potom fakt už raději nepřemýšlel.......ale vypadal tak,že mi ho opravdu bylo líto.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Genesis » pát 21. bře, 2008 14:54

Jendis píše:No jo...jenže za nás to nebyla taková šikana,jako si představujete dneska....proti tomu,co se děje dnes,to byl "čajíček".....kdyby ten zmetek dělal to,co je teď "Standart"...tak ten klíč v tom zámku zlomím a nechám ho tam přes noc...nebo dýl.
Jsme měli i strach(tenkrát)....jestli se na to přijde,nebo jestli ho tam někdo najde....co bude za průser.....mno....šatny v suterénu...daleko od "civilizace"....a bylo to gut. A nad tím,jak mu tam bylo,jsem potom fakt už raději nepřemýšlel.......ale vypadal tak,že mi ho opravdu bylo líto.


To chápu že dneska je to drsnější tak šikana, ale princip je stejnej bych řek a stejnej princip by byl i u řešení teď, jen jak řikáš, nechali byste ho tam dýl.
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod Dalt » pát 21. bře, 2008 17:56

tohle tema o sikanovanych je zajimave, ale podle me je take dulezite davat pozor na sve deti - tady bych prave videl nebezpeci v tom posilat sve deti na box ap. preci jen nerad bych resil, ze prave moje dite nekoho sikanovalo (dle me tyhle sporty nemaji az tak propracovanou etiku jak to byva v judistickych a karate naborech kde jsou mali spunti cepovani jak je to jen pro svoji obranu atd) - to je prave ten problem, klasika je ze sikana ma mnoho podob a vypatrat kdo je tim "sikanovatelem" nemusi byt nejjednodussi - rodice samozrejme svoji ratolest brani ("nas Ludanek by prece nikoho nesikanoval")...zkratka chci tim rict ze pro dite je dulezitejsi vyrovnana psychika, nez resit kam posilat sve dite na sebeobranu proti zlemu svetu

mimoto (nejsem odbornik) nejsou pro deti ve vyvoji, sportovni aktivity spojene s castymi narazy skodlive?

ps.: sorry za pochybnou uroven stylistickou a pravopisnou (jsem nalitej jak motyka)
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod defendu » sob 22. bře, 2008 17:24

defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Genesis » sob 22. bře, 2008 17:52

defendu píše:http://www.youtube.com/watch?v=Emh53cdcEoM&feature=related


Na mě to působí hodně dobře, kdyby to tu bylo, asi bych tam přihlásil ségru ( 6 let ).
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod Toman » ned 23. bře, 2008 12:55

defendu píše:http://www.youtube.com/watch?v=Emh53cdcEoM&feature=related


Nezdá seš Vám, že má tu helmu nějakou malou? :D
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Makoto » pát 06. bře, 2009 8:50

Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod Makoto » pát 06. bře, 2009 9:12

Toman píše:
defendu píše:http://www.youtube.com/watch?v=Emh53cdcEoM&feature=related


Nezdá seš Vám, že má tu helmu nějakou malou? :D

Pro ty male cvrcky asi jo, ale kdyz to trenujes s dospelakama...byly chvile, kdy bych dal kralovstvi za tuhle helmu ;-)
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod Vrozkrokkop » čtv 12. bře, 2009 16:40

Tohle je hezky tema, i kdyz to hlavni tu uz asi probehlo.
Jsem ted na stredni, kde uz je klid.
Byl tam frajer, kterej slovne sikanoval, i kdyz jednou kamaradovi i vyhrozoval, ze si na nej pocka s nozem. Pro nej to znamenalo raj, proste jsou tu(tam) lidi, ktery se nejsou schopny branit, fyzicky na to nikdo moc nevypada a psychicky uz vubec ne - samy introverti.
Ja jednou dostal 8mi hodinovej nonstop zbuz od nej a prizdisracu, tak jsem tak sedel, poslouchal a premejslel o tom, ze kdyz na nej v ten moment vlitnu, udela se mi rudo pred ocima a probudim se se zkrvavenou zidli v ruce.
Nastvu se obtizne, ale kdyz uz, tak vidim cervene a je mi opravdu vsechno jedno, takze jsem radsi v klidu.
Rozhodl jsem se teda, ze mu priste pri sebemensi zamince flaknu, kdyz este nebudu vylozene zurit.
Doma jsem si to promyslel a rozhodl jsme se, ze to udelam pri hodine, aby to bylo videt a neslo to ignorovat. Jeho s dvojkou z chovani vyrazi a ja dostanu prinejhorsim taky za dva.
Oni ho totiz skola vyrazit chtela, jenze nemuzou nekoho vyrazit jen tak, proste to nejde, ale kdyz se objevi v nejakym pruseru...
No a o dva tydny pozdeji na me pri matematice hodil slupku od mandarinky, tak jsem vstal a dal mu pesti.
Nikomu se nic nestalo, ja dostal reditelskou(aby bylo skolnimu radu ucineno zadost) a on letel, papa, konec.
Co jsem tim ale chtel rict - reseni jakekoli sikany slovy, je, s odpustenim, naprosty nesmysl. Proste to nejde, vystridal jsem 5ZS, nikde to neslo.
Spis je lepsi donavigovat svini do nejaky situace, odkad mu to spocita i skola (jestli za neco stoji)
Pardon za zmatenej post, jsme dneska vysinutej, proto sem pisu :D
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Nefakt » čtv 12. bře, 2009 16:47

Vrozkrokkop píše:Tohle je hezky tema, i kdyz to hlavni tu uz asi probehlo.
Jsem ted na stredni, kde uz je klid.
Byl tam frajer, kterej slovne sikanoval, i kdyz jednou kamaradovi i vyhrozoval, ze si na nej pocka s nozem. Pro nej to znamenalo raj, proste jsou tu(tam) lidi, ktery se nejsou schopny branit, fyzicky na to nikdo moc nevypada a psychicky uz vubec ne - samy introverti.
Ja jednou dostal 8mi hodinovej nonstop zbuz od nej a prizdisracu, tak jsem tak sedel, poslouchal a premejslel o tom, ze kdyz na nej v ten moment vlitnu, udela se mi rudo pred ocima a probudim se se zkrvavenou zidli v ruce.
Nastvu se obtizne, ale kdyz uz, tak vidim cervene a je mi opravdu vsechno jedno, takze jsem radsi v klidu.
Rozhodl jsem se teda, ze mu priste pri sebemensi zamince flaknu, kdyz este nebudu vylozene zurit.
Doma jsem si to promyslel a rozhodl jsme se, ze to udelam pri hodine, aby to bylo videt a neslo to ignorovat. Jeho s dvojkou z chovani vyrazi a ja dostanu prinejhorsim taky za dva.
Oni ho totiz skola vyrazit chtela, jenze nemuzou nekoho vyrazit jen tak, proste to nejde, ale kdyz se objevi v nejakym pruseru...
No a o dva tydny pozdeji na me pri matematice hodil slupku od mandarinky, tak jsem vstal a dal mu pesti.
Nikomu se nic nestalo, ja dostal reditelskou(aby bylo skolnimu radu ucineno zadost) a on letel, papa, konec.
Co jsem tim ale chtel rict - reseni jakekoli sikany slovy, je, s odpustenim, naprosty nesmysl. Proste to nejde, vystridal jsem 5ZS, nikde to neslo.
Spis je lepsi donavigovat svini do nejaky situace, odkad mu to spocita i skola (jestli za neco stoji)
Pardon za zmatenej post, jsme dneska vysinutej, proto sem pisu :D


Čau.Tak s timhle mam taky zkušenost ze střední.Měli sme tam jednoho Skinheada a ten pořád šikanoval klučíka z Moravy.Flusal mu do školní tašky nadával na něj a občas mu dal facana.my sme se ho všichni báli protože byl obrovskej a dělal hokej.Tak sme to vyřešili jinak ,protože jak píšeš intelektuální slovní srač..y nepomůžou.Složili sme se a dali dvoum místním rváčům asi litr a oni toho "skinheada" večer napadli a dobili v kuklách.Od té doby byl klid :wink:
Nefakt
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 12. bře, 2009 0:00

Příspěvekod Vrozkrokkop » čtv 12. bře, 2009 17:00

Zdravim,
To je taky hezkej zpusob reseni, zni sverazne :)
Ja mel zatim to stesti, ze jsem od doby co jsem se udravil ze svych chorob nepotkal nikoho, na koho bych nestacil sam.
Dulezity je to rozhodnuti a vedomi, ze clovek si musi predevsim umet pomoct sam jakymkoli zpusobem, ze nikdo jinej to za nej neudela.
(prvni trida, byla narez - Ja po prasklym slepaku a jeden psycho 2x prolitlej devatak me solidne zkopal do bricha. To vcelku bolelo)

Edit: Jenom rekni, jak jste mu dali vedet, ze dostal pres drzku z vasi iniciativy?
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků