mate taky takovou zkusenost?

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

mate taky takovou zkusenost?

Příspěvekod pegaz » stř 19. bře, 2008 12:45

Cau vsem ! Chtel bych se tu podelit o jednu zkusenost a rikam si jestli nekdo nezazil neco podobneho. S prytelkyni jsem zasel do jednoho prtaveho restaurantu v Praze. Venku huste mrholilo a zima jak prase. Kdyz jsme si objednali jedno kafe abychom nesedeli na suchu, nam obsluha /majitel/ rekl ze nas neobslouzi kdyz chceme jen jedno kafe, kdyz jsme tam dva a ze se mu tam tedy nebudeme ohrivat. Tak nejak se ve me ozval poplasny signal a jelikoz si veci vetsinou nenechavam libit, tak jsem na chlapika spustil ze to nejak nechapu, a prijde mi to zvlastni. Moje reakce byla take zapricinena tim ze uz pri prvnim pohledu a pozdraveni ve me ten typek vyvolaval nesympatie. Retez kolem krku, obtahly tricko, a chuze styl kulturista co zrovna predvadi sve prsni svaly. Potom co jsem se ohradil, na me chlapik spustil co na nej rvu atd. Nicmene dostali jsme se do te faze ze jsem stal mezi dvermi a zadal od nej omluvu za to jak vulgarne se choval, nacez mi stale nadaval a pomalu se do me zacal tlacit, coz jsem nejak nyvydrzel a pushnul ho o par kroku zpet, to pak chlapik vytahl cigarko a sedl si. Odesel jsem z mistnosti potom co ke me prisel nejaky mlady stangast a slusne me pozadal abych odesel jelikoz tam ma dite v kocaru. Po jiste dobe jsem mel vycitky ze jsem tomu majiteli nerozflakal xicht za urazku a kretensky mysleni. Tak jsem se sebral a sel tam zpet si to vklidu vyrikat. Majitel na me hnes spustil ze me 20 cm na vic nezachrani a ze si to kdykoliv rozda. V klidu jsem se snim ale zacal bavit o tom co to ma za pravidla a chtel se s nim nejak rozumne pobavit a tak nejak dat najevo ze se mi jeho chovani zkratka nelibi. Po nejake chvili dalsich urazek a naproste zatvrzelosti chlapika jsem se zeptal kdy tady konci ze si to tedy vyrikame jinak jak uz sam predtim naznacoval. To vsak najednou zacal vykladat neco o tom ze mu opet vyhrozuju a ze vecer noci kasu a ma pri sobe zbran, takze kdyz ho budu chtit prepadnout bude se branit. Nechapal jsem a rikal jsem mu ze penize a zbrane nechame v klidu a dame si normalni duel. Na to mi odpovedel ze je uz na to starej a ze zavola policii atd. a ze jestli na nej budu nekde cekat tak se mi to vymsti. a ted????????? jako co s tim ma clovek delat? domluvit mu nejde, na vyrikani si to rucne nepristoupil a furt to bude stejnej magor. Co s tim? To me fakt sere ! :x
Naposledy upravil pegaz dne čtv 20. bře, 2008 10:35, celkově upraveno 2
pegaz
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 12
Registrován: stř 19. bře, 2008 0:00

 

Příspěvekod pegaz » stř 19. bře, 2008 12:50

kua sry uz pisu jak dement ...nespisovne.. oprava: s pritelkyni :)
pegaz
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 12
Registrován: stř 19. bře, 2008 0:00

Příspěvekod farmer » stř 19. bře, 2008 13:06

Když se na to vyprdneš, tak vyhraješ ten největší boj :-)

Takových pičovin už jsem zažil spoustu a pozpátku už to nemá cenu řešit,
nemá cenu se s blbem snažit rozumně dohodnout. Pokrčím rameny a jde se.
Nestačí ti to, že z tebe byl evidentně posraný? :wink:
farmer
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 132
Registrován: stř 26. zář, 2007 23:00

Příspěvekod pegaz » stř 19. bře, 2008 13:30

farmer píše:Když se na to vyprdneš, tak vyhraješ ten největší boj :-)

Takových pičovin už jsem zažil spoustu a pozpátku už to nemá cenu řešit,
nemá cenu se s blbem snažit rozumně dohodnout. Pokrčím rameny a jde se.
Nestačí ti to, že z tebe byl evidentně posraný? :wink:


Jasne chapu! Jen si rikam ,ze jsem na nej mel hned normalne vlitnout, kdyz byl sprostej a takhle hovadsky se choval. To si nejak vycitam, ze tihle typci nedostanou na kiksnu za kokotiny co delaj, diky tomu ze jsme prave takovy "zdvorily" . :?
Naposledy upravil pegaz dne stř 19. bře, 2008 13:35, celkově upraveno 1
pegaz
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 12
Registrován: stř 19. bře, 2008 0:00

Příspěvekod Lear » stř 19. bře, 2008 13:31

pegaz: jakej to ma smysl? myslis, ze nejakyho vola vychovas? kdyz me nekde neobslouzi tak jdu v klidu jinam.. :)
Lear
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 98
Registrován: stř 18. úno, 2004 0:00

Příspěvekod pegaz » stř 19. bře, 2008 13:38

Lear píše:pegaz: jakej to ma smysl? myslis, ze nejakyho vola vychovas? kdyz me nekde neobslouzi tak jdu v klidu jinam.. :)


njn jsem uz takovy pako, ze si to myslim. Zel taky vim, ze je to asi dost podivny ! Nejak si nemuzu pomoct. BTW. prave me zajimaji vase nazory, abych si to nejak utridil v hlave. DIk
pegaz
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 12
Registrován: stř 19. bře, 2008 0:00

Příspěvekod migli » stř 19. bře, 2008 13:47

No, ja kdyz zaziju arogantni chovani personalu nejakeho podniku, tak se sbalim a jdu ke konkurenci. Takhle agresivne se ke mne nechoval zatim nikdo, ale muj uhel pohledu je - nechces me, nedostanes spropitny, budes se takhle chovat dal - prestanou sem chodit hoste, majitel zjisti ze jdou trzby dolu a vyrazi te... driv nebo pozdeji na to dojedes. A obvykle behem dvou tri mesicu tam ten clovek opravdu uz nepracoval :twisted:, jednou dokonce lokal zavreli.

A ted trochu k tomuhle konkretnimu pripadu:
1) dopustil by ses vytrznictvi a rvacky, hoste by byli svedci - a mel bys to za podminku
2) chlapek by se opravnene branil v ramci paragrafu 13, takze by byl z obliga
3) po stretu bys mohl klidne skoncit v nemocnici, pripadne i s trvalym poskozenim zdravi.

To ti vsechno stoji za jednoho idiota? Co kdyz to byl jenom magor ktery se dozvedel ze mu stara zahyba, a tak byl nasrany na vsechny kolem? Navic, kdyz mu das pres hubu kvuli par urazkam, tak to delas jenom kvuli ublizenemu vlastnimu egu :idea:

Me doporuceni - neres tyhle magory, stejne je nepredelas. Fyzicke strety jsou nepredvidatelne - takze se jim vyhybej a jdi do nich jen kdyz ti jde o kejhak. A ser na ego - to te jen taha do pruseru.
migli
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 479
Registrován: stř 21. pro, 2005 0:00

Příspěvekod Oja » stř 19. bře, 2008 14:19

Podle me je nejlepsi v techto pripadech se v klidu zvednout a odejit. A pote o pristupu v teto restauraci informovat co nejvice lidi - pokud mas blog napsat to tam, rict o tom vsem znamym (trosku to pribarvit aby to se ta historka dobre poslouchala a dal sirila).
Proto - o ktery podnik konkretne se jedna?
Oja
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 81
Registrován: úte 17. dub, 2007 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod graver » stř 19. bře, 2008 14:28

Klídek. Tihle kokůtci s hypertrofovanou muskulaturou a bicepsem na mozku prohráli svůj boj už v prenatálním stádiu.
Pokud máš problém se vyrovnat s tím, že někde existuje někdo, kdo si myslí, že nad tebou vyhrál jen proto, žes mu nerozbil hubu (já ten problém občas mívám neb jsem choleřík :oops: ), tak si třeba představ, že je to opice v kleci - háže hovna, nevěda, co činí :wink:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod pegaz » stř 19. bře, 2008 15:39

Mno nejhorsi na tom je ze mate pravdu! Ja tohle sam vim, paragraf 13 jsem studoval a tak nejak vim jak by se mel clowek chovat jak z hlediska prava tak i boje. Ted tim nechci rict ze jsem nejakej bruce nebo segal ale tak nejak se o to zajimam, ikdyz si stale pripadam jak zacatecnik tak mam nejakou predstavu. No ja byl proste nejak vice nasranej jelikoz tam byla i pritelkyne a chovani toho majitele bylo skutecne vice nez arogantni. Takovy ktery jsem videl poprve v zivote. Ale vsem dekuju za prispevek. A co se meho ega tyce, tak si myslim ze jsem v rovnovaze, nebo se snazim byt, nicmene tohle me nejak rozhodilo vice nez obvykle. Tak snad to chapete. Dikez !

Jinak pro obyvatele Prahy jde o restaurant MANYRA ve Vrsovicich na ulici Moskevska. JAk jsem pak zjistil, majitel je tak trochu magor uz od pradavna a ma na svedomi uz i nejaky vetsi vystrelky.
pegaz
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 12
Registrován: stř 19. bře, 2008 0:00

 

Příspěvekod RUNAR » čtv 20. bře, 2008 9:12

Tohle je těžký, mě se onehdá na diskotéce stalo že jsem postával a obhlížel parket :lol: a nějakej magor co stál vedle mě, řekl hej nějak se mi nezdáš koukej vypadnout, jenom jsem zvětšil distanc, vyhrnul jsem si rukávy a řikám no tak půjdem ven a on na to:
nemohli by jsme to vyřešit jako inteligentní lidé? : :D :D

Jsou na světě různý magoři a vždy pokud to jde je lepší se střetu vyhnout ale rozhodně pokud to překročí rozumnou mez tak si nic nenechat líbit.
A potom vůbec na nic nečekat a rychle zmizet, nikdy nevíš odkud se vynoří deset jeho kámošů.

No a pegas má přeci křídla že jo takže můžeš narozdíl od nás uletět,
sorry jen vtípek nemohl jsem si to odpustit :D
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod pegaz » čtv 20. bře, 2008 9:30

RUNAR píše:Tohle je těžký, mě se onehdá na diskotéce stalo že jsem postával a obhlížel parket :lol: a nějakej magor co stál vedle mě, řekl hej nějak se mi nezdáš koukej vypadnout, jenom jsem zvětšil distanc, vyhrnul jsem si rukávy a řikám no tak půjdem ven a on na to:
nemohli by jsme to vyřešit jako inteligentní lidé? : :D :D

Jsou na světě různý magoři a vždy pokud to jde je lepší se střetu vyhnout ale rozhodně pokud to překročí rozumnou mez tak si nic nenechat líbit.
A potom vůbec na nic nečekat a rychle zmizet, nikdy nevíš odkud se vynoří deset jeho kámošů.

No a pegas má přeci křídla že jo takže můžeš narozdíl od nás uletět,
sorry jen vtípek nemohl jsem si to odpustit :D


v pohode :D nicmene tvoje story je paradni :)
pegaz
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 12
Registrován: stř 19. bře, 2008 0:00

Příspěvekod KAMINARI » čtv 20. bře, 2008 10:26

Za pár dní jedu do Prahy, tak se musím na toho chlapa kouknout. Uznejte že takovej jouda se musí prohlídnout. Dám si jenom kafe, i když ho normálně nepiju. Maximálně jeden sifon jak Bohuš v Kurvahošigutentag.
KAMINARI
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon 10. pro, 2007 0:00

Příspěvekod pegaz » čtv 20. bře, 2008 10:42

KAMINARI píše:Za pár dní jedu do Prahy, tak se musím na toho chlapa kouknout. Uznejte že takovej jouda se musí prohlídnout. Dám si jenom kafe, i když ho normálně nepiju. Maximálně jeden sifon jak Bohuš v Kurvahošigutentag.


:D vem sebou i fotak :) a good luck ! :)
pegaz
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 12
Registrován: stř 19. bře, 2008 0:00

Příspěvekod RUNAR » čtv 20. bře, 2008 10:55

A nebo si daj jen tén sifón, příjdeš a řekneš: hele chňápni sem jeden sifón a leť než ti rozhodim sandál ty prde. :D

Asi bude lepší toho magora nechat svýmu osudu oni se někdy tyhle lidi pobijou navzájem, což je pro nás nejvíc efektivní.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod pegaz » čtv 20. bře, 2008 11:06

RUNAR píše:A nebo si daj jen tén sifón, příjdeš a řekneš: hele chňápni sem jeden sifón a leť než ti rozhodim sandál ty prde. :D

Asi bude lepší toho magora nechat svýmu osudu oni se někdy tyhle lidi pobijou navzájem, což je pro nás nejvíc efektivní.


:D keeeez by! :) bo zatim se mi zda ze ta jejich cesta bojovnika votravuje ostatni! :) ale drive za samurajskych casu se to resilo katanou a bylo po ptakach bo i po rukach aj hlavicce :) sry jen takovy vtipek!
pegaz
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 12
Registrován: stř 19. bře, 2008 0:00

Příspěvekod DMC » čtv 20. bře, 2008 11:07

Jojo, ja mam takovy zkusenosti co chvili. Prodavacka v trafice ode me nechce vzit drobny - prask ji jednu pres hubu. Dedek v tramvaji se do me navazi ze jsem ho nepustil sednout - svih ho loktem do zeber. Doporucuji vsem :wink:
DMC
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 395
Registrován: čtv 27. bře, 2003 0:00

Příspěvekod RUNAR » čtv 20. bře, 2008 11:17

No jo ale za chvíly nebudeš mít kam chodit do trafiky.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod pegaz » čtv 20. bře, 2008 11:40

DMC píše:Jojo, ja mam takovy zkusenosti co chvili. Prodavacka v trafice ode me nechce vzit drobny - prask ji jednu pres hubu. Dedek v tramvaji se do me navazi ze jsem ho nepustil sednout - svih ho loktem do zeber. Doporucuji vsem :wink:


mno zatim jsem nevidel prodavacku co by ti rikala at do kramu nelezes se ohrivat kdyz si nic nekupujes, nebo ti pak vyhrozovala fyzickym vyhazovem, nebo ze by do tebe dediz jeste driv nez by jsi pronesl au !..davejte pozor ! nalozil par holi pres zada :D !
pegaz
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 12
Registrován: stř 19. bře, 2008 0:00

Příspěvekod pegaz » čtv 20. bře, 2008 11:54

jinak ale uz ho nechci nejak neustale kritizovat a resit jeho prirozenost. Uz na to dlabu a je to jen dalsi zkusenost. :idea:
pegaz
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 12
Registrován: stř 19. bře, 2008 0:00

Další

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků