Napadnutie-sebeobrana

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Re: Napadnutie-sebeobrana

Příspěvekod Lada » stř 30. črc, 2008 20:35

Franz píše:
ferryman píše:Predstavme si situáciu: Niekto vás napadne na ulici, ale nedá sa bitke vyhnúť ani utiecť. Príde na boj a povedzme že sa vám podarí vyhrať/utiecť. Ale čo potom? Nechať to tak ,alebo zavolať políciu? A ak tam boli nejakí svedkovia ,spýtať sa či by nedosvedčili ,že išlo o sebeobranu.A ak napadnutie nahlási útočník ,ktorý má po bitke viac zraňený ako vy? Čítal som jeden článok (jednalo sa tam síce o ameriku) ,kde niekto písal ,že polícia vačšinou berie toho kto to skôr oznámi ako obeť a toho ,ktorý neskôr ako podozrivého.(je mi jasné že sa robí vyšetrovanie atď.) A čo ak by neboli žiadnz svedkovia?Ak máte nejaké skúsenosti prosím napíšte moc by ma to zaujímalo.

Inak sorry ak tu už takáto téma je ,ale po tom čo som zbežne prebehol forum som nič nenašiel.


to co si to psal, se mi taky stalo, táta to nahlásil na policii, že sem byl napadnut(protože sem ležel v nemocnici) dřív než útočníci, ale nakonec sem byl obviněnej já... nechapu, protiřečili si jako svině :evil: :evil: příde čas a pomstím se


Nápodobně :wink: a to ten večer byly napadnutí a zranení od útočníka další dva ldi, on rejstřík jak tel. seznam a obviněnej jsem skončil já, dalším útočníkem se švestky radši ani nezabývali... naštěstí státní zástupce nebyl tupý hovado jak ten vyšetřovatel :evil: tečku absurdity za tím udělal pojišťovna která mi poslal vyúčtování co mám zaplatit za ošetření, převoz sanitkou atd.. útočníka 8O hlavně že on, šel pak chlastat dál a napadl další lidi....jo u nás je to hold účasné :x

2ferryman
jak už tipsali ostatní projdi si zákon, pohledej u vás stránky tomuhle věnované, promluv si případně s právníkem atd... pak budeš trocha v obraze, každopádně co vím máte ten zákon o něco lepší než my. když to není nutné asi bych do toho orgány netahal, případně si napřed zajistil svědky to můžeš i vhodným chováním, když tušíš že se něco může semlít.
Také není od věci sinajít a přečíst judikáty kde se jednalo o nutnou obranu.
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

 

Příspěvekod Lada » stř 30. črc, 2008 20:39

Toman píše:
Panda píše:
Jacopo píše:hele... ke zbranim, ktere pouzijes pri sebeobrane... je pravda, ze napriklad nunchaku se bere jako zbran, ale tomfa uz ne???

U nás? to ne, zbraň je definována v zákoně jako cokoliv co činí útok proti tělu důraznější...


Takže třeba pes, že jo?


jj taky se dá považovat za zbraň a útok je veden mimo jiné majitelem psa, tudíš je možno bránit se například střelnou zbraní proti tomu kdo psa ovládá a poštval na tebe.
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod luen » stř 30. črc, 2008 21:14

jox píše:
luen píše:Chalani idem za vami na vychod :lol: :wink: To se nekdo ma :evil: :lol:

Počkej, a přesvědčíš soudce, že ses děsně polekal? :lol:


:wink: To je v BU to UMENI :lol: :lol: :lol: Ale zacina to tim bojem.

Ted trochu vazne:

Ja jsem celkem skeptik v tom, nekoho ucit byt fighter ... muj osobni pohled na vec je ten, ze nekdo je tygr (srdcar - pro ucitele/trenera je to pravej matros) a nekdo je a zustane jen podlou tresouci se krysou :!: :!: :!: (samo, ze to neni uplne presne, protoze je spousty kombinaci - techto a jinych vlastnosti).

Nemyslim zapasy, ale spise sebeobranu, ktera je mimo klub a mimo ramec sportovnich pravidel!
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod jox » stř 30. črc, 2008 22:16

luen píše:Ja jsem celkem skeptik v tom, nekoho ucit byt fighter ... muj osobni pohled na vec je ten, ze nekdo je tygr (srdcar - pro ucitele/trenera je to pravej matros) a nekdo je a zustane jen podlou tresouci se krysou :!: :!: :!: (samo, ze to neni uplne presne, protoze je spousty kombinaci - techto a jinych vlastnosti).

No, myslím ale, že z myšky lze vychovat jelena, co obrátí paroží proti vlkům, když už to jinak nejde, ne?
jox
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1021
Registrován: pát 26. lis, 2004 0:00

Příspěvekod Panda » stř 30. črc, 2008 22:39

jox píše:
luen píše:Ja jsem celkem skeptik v tom, nekoho ucit byt fighter ... muj osobni pohled na vec je ten, ze nekdo je tygr (srdcar - pro ucitele/trenera je to pravej matros) a nekdo je a zustane jen podlou tresouci se krysou :!: :!: :!: (samo, ze to neni uplne presne, protoze je spousty kombinaci - techto a jinych vlastnosti).

No, myslím ale, že z myšky lze vychovat jelena, co obrátí paroží proti vlkům, když už to jinak nejde, ne?

No a já si myslím že jsem eště neviděl rohožku z krysy :idea: :lol: 8)
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod luen » čtv 31. črc, 2008 0:18

Panda píše:
jox píše:
luen píše:Ja jsem celkem skeptik v tom, nekoho ucit byt fighter ... muj osobni pohled na vec je ten, ze nekdo je tygr (srdcar - pro ucitele/trenera je to pravej matros) a nekdo je a zustane jen podlou tresouci se krysou :!: :!: :!: (samo, ze to neni uplne presne, protoze je spousty kombinaci - techto a jinych vlastnosti).

No, myslím ale, že z myšky lze vychovat jelena, co obrátí paroží proti vlkům, když už to jinak nejde, ne?

No a já si myslím že jsem eště neviděl rohožku z krysy :idea: :lol: 8)


njn musis postupne a casem na ni z tech skalpu nastradas :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Fash » čtv 31. črc, 2008 7:59

Jacopo píše:hele... ke zbranim, ktere pouzijes pri sebeobrane... je pravda, ze napriklad nunchaku se bere jako zbran, ale tomfa uz ne???


jako zbran se da brat v jistem pohledu vsechno.....kdyz to tak vemes tak i tupa tuzka ti muze krasne poslouzit jako zbran (samozrejme kdyz vis co s ni)...vzdyt i lahev je v podstate zbran ....takze, zase takhle bych nad tim nepremyslel.....
Fash
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 12. čer, 2008 23:00
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvekod Ynseminator » čtv 31. črc, 2008 8:37

Panda píše:
jox píše:
luen píše:Ja jsem celkem skeptik v tom, nekoho ucit byt fighter ... muj osobni pohled na vec je ten, ze nekdo je tygr (srdcar - pro ucitele/trenera je to pravej matros) a nekdo je a zustane jen podlou tresouci se krysou :!: :!: :!: (samo, ze to neni uplne presne, protoze je spousty kombinaci - techto a jinych vlastnosti).

No, myslím ale, že z myšky lze vychovat jelena, co obrátí paroží proti vlkům, když už to jinak nejde, ne?

No a já si myslím že jsem eště neviděl rohožku z krysy :idea: :lol: 8)

Tady někdo sleduje Červeného trpaslíka :lol:
Tak řiď ať jedeš lip. Myslel sem řiď jako řiď, ne řiď jako řiť.
Ynseminator
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 149
Registrován: pon 17. zář, 2007 23:00
Bydliště: Dimenze X

Příspěvekod jeikob » čtv 31. črc, 2008 17:33

selský rozum tedy rozdíl je podnapilí strejda co slavil svatbu své dcery ,který se v životě nepral. a nějaký agresivní fotbalový fanoušek vazoun.
v prvém případě je možná lepší si i nechat nafackovat:) v druhém se asi bránit a před tím se pomodlit. ale idealní je se neprat vůbec
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod Harutomo_Yasumizu » čtv 31. črc, 2008 20:28

tvoje poslední věta mě pálí do očí, každý den připíjím na válečníky :) http://pl.youtube.com/watch?v=JS47QWBycHw
Harutomo_Yasumizu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 389
Registrován: pát 28. bře, 2003 0:00

Příspěvekod Toman » čtv 31. črc, 2008 21:02

Harutomo_Yasumizu píše:http://pl.youtube.com/watch?v=JS47QWBycHw


Moje krevní skupina ... máš skvělej vkus :wink: :D
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Re: Napadnutie-sebeobrana

Příspěvekod Franz » pát 01. srp, 2008 9:58

Lada
Tak to je taky pěkný... je to v prdeli kam to spěje, ty slušní lidi to vždycky schytaj.

Farmer
Dobrej nápad, ale jediný co máme jsou bažanti, leda že bych mu udělal z jejich hlav kytku...
Franz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 342
Registrován: stř 20. úno, 2008 0:00

Re: Napadnutie-sebeobrana

Příspěvekod Franz » pát 01. srp, 2008 9:59

Lada
Tak to je taky pěkný... je to v prdeli kam to spěje, ty slušní lidi to vždycky schytaj.

Farmer
Dobrej nápad, ale jediný co máme jsou bažanti, leda že bych mu udělal z jejich hlav kytku...
Franz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 342
Registrován: stř 20. úno, 2008 0:00

Re: Napadnutie-sebeobrana

Příspěvekod Franz » pát 01. srp, 2008 10:12

Eště bych měl dotaz... slyšel jsem že se dá nějak trénovat to aby když jde an mě rána aych nemrknul? protože jakmile člověk mrkne, ztratí utočníkovu ruku z dohledu... díky
Franz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 342
Registrován: stř 20. úno, 2008 0:00

Re: Napadnutie-sebeobrana

Příspěvekod Jendis » pát 01. srp, 2008 10:29

Franz píše:Eště bych měl dotaz... slyšel jsem že se dá nějak trénovat to aby když jde an mě rána aych nemrknul?


sparring,sparring,sparring...... :!: :idea:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Re: Napadnutie-sebeobrana

Příspěvekod Panda » pát 01. srp, 2008 10:31

Jendis píše:
Franz píše:Eště bych měl dotaz... slyšel jsem že se dá nějak trénovat to aby když jde an mě rána aych nemrknul?


sparring,sparring,sparring...... :!: :idea:

Ideálně, ještě lepší nechat do sebe jenom mlátit aby ses moh soustředit na obranu a na to že nemáš mrkat, ale hodně lidí mrká i při utoku, prostě pořád...a přitom si myslí že nemrká...jako třeba já donedávna :roll: jako donedávna jsem si myslel že nemrkám a přitom sem mrkal, teď pořád mrám ale už to o sobě vím :wink:
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Re: Napadnutie-sebeobrana

Příspěvekod Franz » pát 01. srp, 2008 10:58

jeden týpek mi radil, a si psutím vodu z kohoutku a rukama si jí cákám na obličej a at se pokouším nemrknout...
Franz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 342
Registrován: stř 20. úno, 2008 0:00

Re: Napadnutie-sebeobrana

Příspěvekod luen » pát 01. srp, 2008 11:55

Franz píše:jeden týpek mi radil, a si psutím vodu z kohoutku a rukama si jí cákám na obličej a at se pokouším nemrknout...


Jestli mrkas jen z "nudy", tak potom jo, ale jestli jde o strach z rany, tak to asi nezabere :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Re: Napadnutie-sebeobrana

Příspěvekod Franz » pát 01. srp, 2008 11:59

luen píše:
Franz píše:jeden týpek mi radil, a si psutím vodu z kohoutku a rukama si jí cákám na obličej a at se pokouším nemrknout...


Jestli mrkas jen z "nudy", tak potom jo, ale jestli jde o strach z rany, tak to asi nezabere :wink:


já nevim o co mi jde, proč to dělám... třeba čekám, že si spíš dáme mrkanou...
Franz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 342
Registrován: stř 20. úno, 2008 0:00

Re: Napadnutie-sebeobrana

Příspěvekod luen » pát 01. srp, 2008 12:10

Franz píše:
luen píše:
Franz píše:jeden týpek mi radil, a si psutím vodu z kohoutku a rukama si jí cákám na obličej a at se pokouším nemrknout...


Jestli mrkas jen z "nudy", tak potom jo, ale jestli jde o strach z rany, tak to asi nezabere :wink:


já nevim o co mi jde, proč to dělám... třeba čekám, že si spíš dáme mrkanou...


ja to nemyslel nejak jizlive, tech duvodu muze byt vic :wink: Ale jinak je vazne nejlepsi, kdyz si te nekdo soupne do rohu a lehce te laduje, casem muze pritvrdit ... clovek zjisti, ze je na tu hruzu lepsi videt :wink: a za chvili si zvyknes i na "bomby" :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

PředchozíDalší

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků