Rozklepaná kolena.

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Příspěvekod DaveStone » pon 23. úno, 2009 8:46

fakt píše:
Emiel píše:Sám nevím čím to je..možná to tím je..I když, sebvědomý jsem dost... Asi pzůsatek z dob, kdy jsem byl velký, třináctiletý mistr aikida a při první potyčce jsem dostal přes hubu.

Tobě nefungovalo ajkido?
Zvláštní.

Píše, že byl třináctiletý mistr aikida. Chápu to tak, že mu bylo 13, ne že cvičil aikido 13 let... Vždy záleží na tom kdo je ten druhý a proti komu to má fungovat.
DaveStone
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod Emiel » pon 23. úno, 2009 17:48

DaveStone píše:
fakt píše:
Emiel píše:Sám nevím čím to je..možná to tím je..I když, sebvědomý jsem dost... Asi pzůsatek z dob, kdy jsem byl velký, třináctiletý mistr aikida a při první potyčce jsem dostal přes hubu.

Tobě nefungovalo ajkido?
Zvláštní.

Píše, že byl třináctiletý mistr aikida. Chápu to tak, že mu bylo 13, ne že cvičil aikido 13 let... Vždy záleží na tom kdo je ten druhý a proti komu to má fungovat.

Trefa, bylo mi třináct. Rozumu po málo, zkušeností zrovna tak, ale to je vedlejší ;) Je to lehce odbočka... Význam to mělo jiný než snižovat nějaký druh boje.
Never get into fights with ugly people because they have nothing to lose.
Emiel
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod jeikob » pon 23. úno, 2009 20:30

Co je hodně problém u spousty lidí a to že to příliš v hlavě řešej jak to v tom rrealu .je to jako z první šukačkou :D trochu teda .v tomhle bych řek má vetšina x boxerů bojových sportovců výhodu tipl bych že o tomhle nepřemejšlej spíš o svých zápasech a potencionálních soupeřích a spíš o technické strance jako že ten má dobré nohy a td.
tedy neřešit jestli dostanu nebo nedostanu a spíš prostě cvičit a řešit technický aspekty . brát to trochu jako osud. tím myšleno že na koho člověk narazí to ovlivnit nemůže .stejně tak v autě může ovlivnit že jezdí dobře a bezpečně ,mám v cajku auto a td .ale jestli se někdo vyřítí z protisměru to těžko
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Genesis » sob 28. úno, 2009 20:05

...
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér

Předchozí

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...