Jak proti dvěma útočníkům...?

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Příspěvekod ArchEron » pon 22. čer, 2009 21:48

hh ja kos a to vezme :D 8)
ArchEron
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 230
Registrován: pát 10. dub, 2009 23:00

 

Příspěvekod jox » úte 23. čer, 2009 8:59

luen píše:njn jsou mezi nami lide, kteri nepostrehli, ze era pistolniku na divokem zapade uz existuje jen ve filmech :lol: :wink:

No, v idealizaci zfilmovaných legend Divokého pistolnického západu a Dálného východu bych viděl zásadní podobnost. Ale jedno si i z těch filmů ArchEron může vzít. Slavní pistolníci to uměli i s pěstma. Zjevně to potřebovali, protože pistole neřeší vše.
jox
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1021
Registrován: pát 26. lis, 2004 0:00

Příspěvekod ArchEron » úte 23. čer, 2009 12:54

myslim ze clovek ktori sa fakt boji o zivot ze ho napadnu viacery a chcu mu vazne ublizit by si mal pozidit zbran,ukaze zema zbran aje po konfliktu a bes neakych vaznejsich nasledku.
osobne som sa stym stretol ked sme boli na diskoteke ked ja som bol len divak :) boli opity a isli 1neho domlatit v ulicke proste sa us ktomu schilovalo maly boxery,boli 5 na 1 ten sa nesral a ked chceli vyst ponom vytiahol devinu a bolo po konflikte,chlapci sa z balili a vypadli prec.

len nato som chcel poukazat.

teda ale jak je steven segal zbran samozrejme nepotrebuje :D :twisted:
ArchEron
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 230
Registrován: pát 10. dub, 2009 23:00

Příspěvekod jeikob » úte 23. čer, 2009 13:06

jak tady občas čtu ,tak mám z toho pocit,jako by vetšina konfiktů byla takzvaně nadoraz tedy s cílem toho druhýho aspon co nejvíc zranit ,tedy na doraz. kdysi mi přišlo že spíš šlo o to toho druhýho ponížit ,zastrašit ,dát na jevo převahu či o čest. a také se stávalo velmi často že po pár akcích ten boj vyšumí.
na druhou stranu mi přijde ,že zákony zaspaly.jak psal honza luen napadenej jednak se musí ubránit a to ještě tak ,aby neudělal nepřimněřené bebe. jsem rád že ted nechodím na diskotéky a podobně. jak ted rozpoznat jestli vás chce partička umlátit nebo jen postrašit a pak podle toho volit prostředky
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod RUNAR » úte 23. čer, 2009 13:11

jox píše:... když jsem se s jedním magorem přetahoval o jeho pistoli....


Rozveď to ....dík
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod ArchEron » úte 23. čer, 2009 13:17

vies ale ide oto preco sa nechat obmedzovat kvoli enakym ozratom atd. tak na diskoteky rozhodne nechodit sam,alebo sa zdrziavat deje viac ludi ale vies ako us som videl ze 1 mlatily a vsecis a iba divaly takze je dobre ked ides z dobru partu.
ArchEron
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 230
Registrován: pát 10. dub, 2009 23:00

Příspěvekod RUNAR » úte 23. čer, 2009 13:23

jeikob píše: jak ted rozpoznat jestli vás chce partička umlátit nebo jen postrašit a pak podle toho volit prostředky


Tohle si napsal hodně hezky.....to je otázka každý sebeobranný situace, poznat to asi nejde nikdy.
Spolíhat se na to že to bude jen fackovaná rozhodně nejde.

Kolikrát se nejde někomu divit že vytáhne pistoli....neví co je ten útočník za hovado.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod jeikob » úte 23. čer, 2009 14:18

ArchEron píše:vies ale ide oto preco sa nechat obmedzovat kvoli enakym ozratom atd. tak na diskoteky rozhodne nechodit sam,alebo sa zdrziavat deje viac ludi ale vies ako us som videl ze 1 mlatily a vsecis a iba divaly takze je dobre ked ides z dobru partu.


to samozřejmně netvrdim ,že by člověk neměl ,když je mladej chodit se bavit. akorát že já osobně jsem rád ,že už tuhle potřebu nemám.jen že ted mi to přijde brutálnější agresivnější. jasný prudiči ,ožralové a rvanice v klubech a na diskoškách byli vždycky. ale jeden se nebál,věděl že v nejhorším skončí z roztrhaným trikem monoklem a naraženým žebrem a to už muselo bejt. tak jasně byli místa ,kde šlo o život ,ale tam chodila tzv galerka a každej to veděl a nechodil tam.ale dneska mi přijde že tě klido ubijou typové do kterejch by to človek neřekl.
polovina realný sebeobrany je o psychologii a instinktu nebo třetina
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod ArchEron » úte 23. čer, 2009 14:35

toje jasne psychyka je najhlavnejsia.
ArchEron
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 230
Registrován: pát 10. dub, 2009 23:00

Příspěvekod jox » úte 23. čer, 2009 15:39

RUNAR píše:
jox píše:... když jsem se s jedním magorem přetahoval o jeho pistoli....


Rozveď to ....dík

No, není se vůbec čím chlubit, a přibarvovat to tak aby to vypadalo hezky nebudu :lol: Teď jde o to, že ten magor si myslel, že záležitost vyřeší, když svůj nástavec na ego vytáhne PO tom, co se pěstí netrefil. A já tušil, že před pistolí se na rozdíl od nože nesmí zdrhat, takže z toho byla nic neřešící tahanice, no. :oops:
jox
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1021
Registrován: pát 26. lis, 2004 0:00

Příspěvekod luen » úte 23. čer, 2009 16:10

jeikob píše:jak tady občas čtu ,tak mám z toho pocit,jako by vetšina konfiktů byla takzvaně nadoraz tedy s cílem toho druhýho aspon co nejvíc zranit ,tedy na doraz. kdysi mi přišlo že spíš šlo o to toho druhýho ponížit ,zastrašit ,dát na jevo převahu či o čest. a také se stávalo velmi často že po pár akcích ten boj vyšumí.
na druhou stranu mi přijde ,že zákony zaspaly.jak psal honza luen napadenej jednak se musí ubránit a to ještě tak ,aby neudělal nepřimněřené bebe. jsem rád že ted nechodím na diskotéky a podobně. jak ted rozpoznat jestli vás chce partička umlátit nebo jen postrašit a pak podle toho volit prostředky


njn Kubo jak poznas, ze ma byt pri malovani neco zelene a nebo cervene a nebo ze tato linka ma byt zrovna takova? Chce to trenink, grif, um, zkusenosti atd ...

Stavis to zbytecne do svetla, ktere tady nikdo nepopisuje. Nejede se na doraz - coz je tedy podle mne nekoho zabit a ne porazit, ale to je na jine tema. Kdyz te napadne particka lidi, tak nevis, co ti chteji udelat, pokud nejsi jasnovidne, ale musis pocitat s tim nejhorsim a byt na to pripraven!!! O tom je trenink. Ne o tom, spolehat, ze at udelas, co udelas, tak to vzdy nejak dobre (ve tvuj prospech) dopadne ... Tech jsou plne hroby :wink: - kdyz to prezenu.

Jak se muzes natahovat s ozralou na dverich o nejakou cest??? Co je tohle pro buh za pojem??? Ano boj vzdy vysumi po par akcich, treba leva prava atd ... a je vysumeno :lol:

Z hlediska obrany, resp. hlavne prevence je preci jedno, jestli me chce jen zastrasovat, machrovat, lehce napadnout, tezce zbit ... proste si nenecham skakat po hlave (proto jsem s tim asi kdysi zacal) a hotovo 5. Naprahne, tak si povolim a pustim to do nej. S jakou intenzitou atd ... to je vlastne jen me rozhodnuti, ja si za nej ponesu nasledky - jako vzdy, kdyz jsou svedci :lol:

Nejsem pacifista a neprijde mi hipíckej postoj, jako ten, ktery je O.K. Me zkusenosti utvareji tento nazor radu let ... ale podotykam, ze je to muj osobni nazor a od nikoho nezadam souhlas :wink:

Jen podotykam: Kazdej si jednou vzpomene na to, co jsem mu rikal :lol: :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod RUNAR » úte 23. čer, 2009 16:21

jox píše: A já tušil, že před pistolí se na rozdíl od nože nesmí zdrhat, takže z toho byla nic neřešící tahanice, no. :oops:


Ják nic neřešící?
Seš tu....asi tě nijak z pistole nestřelil...... to nazývám úspěšně vyřešeno. :wink:
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod jeikob » úte 23. čer, 2009 16:33

jasný člověk si nemá nechat nasrat na hlavu.akorát obecně mi přijde že vetšina konfliltů byla cíl dát druhýmu pár facek tak dneska je to dokopat na zemi. tudíž holt asi je dneska namístě bránit se co nejrazantněji.
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod jox » úte 23. čer, 2009 16:34

Runar:
No, úspěch si nepředstavuju zrovna tak, že budu potřebovat ještě jednoho montéra a vůbec atd. Jenže osud člověk prožívá jen jednou a počítá se všechno, i okolnosti, které třeba i slabě ovlivnil, takže to jakoby úspěch byl no... :oops:

V každém případě to bylo poučné. 8)
jox
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1021
Registrován: pát 26. lis, 2004 0:00

Příspěvekod Asanoth » úte 23. čer, 2009 17:05

K té obraně proti dvěma a více:
Snad to ještě nikdo nepsal, ale je podle mě dost sůležitý snažit se, aby si ty dva co nejvíc překáželi, takže nestavět se MEZI ně, ale tak, aby jeden z nich byl mezi vámi a tím druhým.
A samo rychle oddělat jednoho, když ho odděláte dost efektivně(podle ěm stačí, aby zůstal ležet), tak 90% "parťáků" ho nebude mstít, ale bude se o něj starat.
Asanoth
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 133
Registrován: pát 30. bře, 2007 23:00

Příspěvekod graver » úte 23. čer, 2009 19:12

jox píše:Slavní pistolníci to uměli i s pěstma

Nejen pěstma. Cibule... pistole... cibule... pistole... :lol:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod RUNAR » stř 24. čer, 2009 8:30

:D
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod jox » stř 24. čer, 2009 9:04

graver:
Muhehe! :lol:
jox
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1021
Registrován: pát 26. lis, 2004 0:00

Příspěvekod jox » stř 24. čer, 2009 10:59

RUNAR píše:
jox píše:...takže z toho byla nic neřešící tahanice, no. :oops:

Ják nic neřešící?
Seš tu....asi tě nijak z pistole nestřelil...... to nazývám úspěšně vyřešeno. :wink:

Vlastně, šlo mi hlavně o to, že on to vytáhl a pro něj to bylo nicneřešící. Koneckonců, s ním ani s tím montérem jsme si vizitky nevyměňovali, tak se už nemám koho zeptat - dost možná o svůj nástavec na ego takhle hloupě přišel.
jox
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1021
Registrován: pát 26. lis, 2004 0:00

Příspěvekod RUNAR » stř 24. čer, 2009 16:22

Jox:
A jak k tomu vůbec došlo? Jdeš po ulici a najednou se přetahuješ s někým o bouchačku? :D
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

PředchozíDalší

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků