smůla sebevraha

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

smůla sebevraha

Příspěvekod hellas » pát 26. čer, 2009 12:08

Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

 

Re: smůla sebevraha

Příspěvekod NOKT » pát 26. čer, 2009 12:20

hellas píše:http://www.novinky.cz/krimi/172249-sebevrah-ke-sve-smule-zautocil-na-vicemistra-evropy-v-thajskem-boxu.html


To potěší :D
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 656
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod PC » pát 03. črc, 2009 9:51

PC
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 569
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00

Příspěvekod jox » pát 03. črc, 2009 10:31

PC:
To vždycky potěší! :D 8)
jox
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1021
Registrován: pát 26. lis, 2004 0:00

Příspěvekod PC » pát 03. črc, 2009 10:37

2 ucrop: njn, este mi nejni 70 :D :D :D jinak strorky jsou , ale hrozne stary, to se este cvicilo Taiji, dneska je to cesta poznani sama sebe :evil: :evil:

2jox: vid, me to poranu docela zvedlo naladu :wink:
PC
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 569
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00

Příspěvekod jox » pát 03. črc, 2009 10:46

Jasná věc :D
PC píše:jinak strorky jsou , ale hrozne stary

Třeba by stejně stály za to :wink:

ukropcany:
Jedině boxerský deduško? Nebylo tu nedávno něco o šotokaňákovi? :P
jox
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1021
Registrován: pát 26. lis, 2004 0:00

Příspěvekod jox » pát 03. črc, 2009 10:56

PC píše:2 ucrop: njn, este mi nejni 70 :D :D :D

Tak na to si počkám. Jen aby to nedopadlo tak, že budeš jako "osobnostně nevyzrálý senior terorizovat okolí" :lol:
jox
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1021
Registrován: pát 26. lis, 2004 0:00

Příspěvekod PC » pát 03. črc, 2009 11:37

no cece nedavno se mi stalo, ze na me vystupoval z auta, nejakej nerudnej, navztekanej duchodce, ale fakt duchodce, neco se mu nelibilo na predchozi krizovatce a pak vystartoval z auta jak cert, rudej.. tak mu jen z okynka se smichem rikam (ja se teda nechtel smat, ale to neslo, pac mi to prislo jako kdybych se ja hnal na Tysona), aby nedostal infarkt, nez ke me dojde a ze esi nema pistoli tak at zase zaleze. Docela me prekvapil jak se cenil, ja nechtel vystupovat, protoze tomu jednu dat tak se fakt slozi a resit tam ozivovani se mi nechtelo. Je to divny jak sou ty lidi agresivni. A este mi prijde divny jak si spojujou silu auta se svou vlastni silou. Jedu si takle poranu vospalej do prace svou starou feldou a zase nejakej "ja mam prednost i na vedlejsi pac mam jeep" tu prednost nedostal, tak me "jakoze" zablokoval, abych neujel, coz stejne slo, ale ja nechtel, sem si rekl, ze kdyz mu to za to stoji tak jo (byl cca v mym veku). Opet vyletel jak cert machal rukama a sel na me, taky sem vystartoval z auta (od jisty doby, jdu rychle ven ;-) ) a on najednou zjistil, ze na to asi mit nebude, tak se zase beze slova otocil sednul si a koukal na tachometr ikdyz stal :-D
Kam ten svet speje :-D
PC
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 569
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00

Příspěvekod luen » pát 03. črc, 2009 15:59

PC píše:no cece nedavno se mi stalo, ze na me vystupoval z auta, nejakej nerudnej, navztekanej duchodce, ale fakt duchodce, neco se mu nelibilo na predchozi krizovatce a pak vystartoval z auta jak cert, rudej.. tak mu jen z okynka se smichem rikam (ja se teda nechtel smat, ale to neslo, pac mi to prislo jako kdybych se ja hnal na Tysona), aby nedostal infarkt, nez ke me dojde a ze esi nema pistoli tak at zase zaleze. Docela me prekvapil jak se cenil, ja nechtel vystupovat, protoze tomu jednu dat tak se fakt slozi a resit tam ozivovani se mi nechtelo. Je to divny jak sou ty lidi agresivni. A este mi prijde divny jak si spojujou silu auta se svou vlastni silou. Jedu si takle poranu vospalej do prace svou starou feldou a zase nejakej "ja mam prednost i na vedlejsi pac mam jeep" tu prednost nedostal, tak me "jakoze" zablokoval, abych neujel, coz stejne slo, ale ja nechtel, sem si rekl, ze kdyz mu to za to stoji tak jo (byl cca v mym veku). Opet vyletel jak cert machal rukama a sel na me, taky sem vystartoval z auta (od jisty doby, jdu rychle ven ;-) ) a on najednou zjistil, ze na to asi mit nebude, tak se zase beze slova otocil sednul si a koukal na tachometr ikdyz stal :-D
Kam ten svet speje :-D


Pro tyto případy vozím/vozil v autě duralovou baseballku :lol: Mám jednu pěknou storry, ale to až osobně :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Jabberwocky » sob 04. črc, 2009 17:10

S kamarádem se nedávno jeden pral na parkovišti před Kauflandem. Taky si vybral blbě - kamarád je dlouholetý judista, navíc takový ten typ "podsaditej prcek s nízkým těžištěm". Jeho žena mi říkala, že to byla zábava sledovat :-)
Jabberwocky
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 13. bře, 2008 0:00

 

Příspěvekod graver » sob 04. črc, 2009 17:29

Tohle není žádná sranda, už jsem tu o tom kdesi psal. Důchodce je horší protivník, než kdejakej testosteronovej blbeček. Chybí jim soudnost, v hlavě už to nepracuje, jak by mělo, pud sebezáchovy dávno pryč. Takových konfliktů jsem měl XX (žiju v lokalitě, kde je důchodce a pejskař každej třetí) a vždycky to bylo totéž. Důchodcům se neubráníte - jdou po vás naprosto nekriticky, ale zkuste na ně jen zařvat a je to o kriminál. Dodnes vzpomínám na konflikt, kdy po mně jeden takovej šel zcela vážně pěstí a bába na něj řvala "táto, kde máš ty prášky na srdce".
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod skateordie6832 » ned 05. črc, 2009 8:15

hehehe jaka haluz :lol:
skateordie6832
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: úte 30. čer, 2009 23:00


Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 4 návštevníků