"Pes" který štěká nekouše (ano?)

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Příspěvekod ekonym » pon 10. srp, 2009 15:15

A co tohle:

- co si myslíte o debilovi (jinak to nejde říct), který má báchor jak prase, dělal taxikáře a chodí jak primitivní mladá pi*a. tzn taková ta zbytečně agresivní chůze s rukama od sebe jak gorila a permanentně nasraným pohledem... Podotýkám že to není "mladý borec" z diskotéky ale 30-40 fotr.

- Blbec co se chová podobně, když je v okně bytu a uvidí mého fotra (sere celou rodinu moji) tak rychle uhne a zaleze. když za ním přijedou známý tak fluše po zemi a má okázalá gesta jak debil (30 let).

oba dva jsou vzrůstově malý, bachratí, vesničtí hnusy :-).

tito dva mi leží v žaludku (zbytečné a bezdůvodné navážení se do mé osoby a výhružky rozbitou tlamou, že si na mě počkají atd.), tak zvažuju možnost že těm kuám sám něco "řeknu" jako první, protože už mě to nebaví a je toho moc, ted je ale otázka co všechno můžu čekat (dělám kickbox (půl roku ale jen)) od takových volů...???
ekonym
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod ukropcany » pon 10. srp, 2009 17:12

Ignorovať... :wink: Nech im dá na držku niekto iný...
Fighters never quit, quitters never fight - Ray Sefo
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ArchEron » úte 11. srp, 2009 0:33

heh naco by si zacinal 1 :?: :D sak ked ty pojdu dat na drsku pak si to snimy vizid.tym som chcel povedat ze bit sa netreba, ale ne nechaj sa otlkat.a take blbini ze dostanes atd vypust z hlavi,zbitocne sa budes rosculovat v zivote ty takych kecu este natara hodne lidi,a keby si mal nad kazdim rozmyslat atd tak sa zblaznis :twisted: inac slova niesu skutky :lol:
ArchEron
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Předchozí

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...