NEED HELP

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Příspěvekod Gino » čtv 14. led, 2010 9:48

No ty vole, tady je zas tolik humanistickych blaznu (stranim se uzit drsnejsi slovo)... to nam tady zase nekdo hezky blije.

Hadam, ze tito vedi o sikane uplnou 3,14ču krome toho, co se naucili na hodinach sociologie a psychologie. Pro me maj potom podobne zvasty hodnotu stejnou, jako kdyz o boji mluvi clovek, kterej nikdy nebojoval.

Kdyby to nebylo jasny, mluvim na kwaichenga a FierceDeity.

Opet, a uz si pripadam blbe, pisu - ano ano ano s tim, co pise luen, marcelo a ostatni, kteri vedi, ze na debila plati jenom rana mezi oci.

PS: ja sam jsem si sikanou, docela tvrdou, prochazel cca 7 let behem konce ZS a zacatku SS. Behem te doby se to snazilo resit spousta ucitelu, spousta poradcu, ja chodil na sezeni atd. atd. Behem tyhle podelany doby jsem neskutecne trpel, ale skoda slov. Dokud se clovek nenauci postavit sam za sebe, tak jsou vsechny ostatni rady k hovnu. Tak.
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

 

Příspěvekod wordsworth » čtv 14. led, 2010 11:06

Bobánku, přečti si marcelův post z předchozí strany, naser se a začni něco dělat. Pomužeš si jen sám. Je kopec lidí, co mají školení, nebo dokonce nějaký ústav na to, jak šikanu řešit, ale je to většinou k hovnu.
Začni na sobě tvrdě makat, bo se ti muže stát, že budeš oběť celý život. Může se stát, že opravdu za tebe tvůj problém teď někdo vyřeší, ale co bude pak? Co tvá sebeúcta?
Z lidí padají dneska tři prdele humanistických keců a schopnost řešit problémy je nulová. Hlavně že ti humanisti opovrhují asertivními a sebevědomými lidmi a hážou jim klacky pod nohy.
Uff, zvládla jsem to napsat slušně :wink:
Jo a luene, to že dítě vychovává ženská neznamená, že z něj vyroste chcípáček. Maminka nás cepovala solidně a táta zašíval (je doktor) a zkoušel nás mírnit. Moc mu to nešlo.
wordsworth
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 202
Registrován: čtv 31. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod cudles » čtv 14. led, 2010 11:26

kwaicheng píše:
cudles píše:
kwaicheng píše:
cudles píše:...ktere ale vetsinou nic neresi a stoji za ho*no :wink:


Tohle můžeš říct, pokud se problematice šikany odborně a prakticky věnuješ aspoň 10 let, anebo pokud jsi vůl. Takhle to naopak má vypadat, aby se s tím dalo něco udělat ještě než se stane nějakej větší průser. Médiama semtam proběhne nějaká menší zpráva jak policie musela na škole řešit brutální případ šikany blablabla oběť si ponese celý život následky blablabla atd. A to proto, že ti, kteří o tom věděli, nejednali včas.

Takže bobo933. Udělej to nejrozumnější co můžeš:
kwaicheng píše:Tak jo. Zajdi za výchovným poradcem u vás na škole. Řekni mu o co jde. Buď to vyřešíte s ním, anebo se výchovný poradce nebo i ty sám pokud bys měl pocit že ti v.poradce nepomohl vyřešit tvoje trable, obrátí na pedagogicko-psychologickou poradnu. To je standardní postup.

Děláš si ze mě srandu že jo :lol: Víš, ono to kolikrát dopadá, tak že lidi s názorama jako ty bejvaj otcové těchhle dětí, kteří to jdou humáně, klidně, rozumně blablabla řešit s jeho rodičema, a dostanou přes držku taky.
Krom toho, docela dobrej vtip, myslíš si, že sráč který mu je cca. 15-16, kterýho rodiče doted nebyly schopny vychovat, tak ze ho vychova nejakej vychovnej poradce odbornik? Co si pod tim jako predstavujes :?:

Představuju si že podle toho co píšeš jseš spíš ta druhá kategorie o který píšu. Nejde o to vychovat ho. Figl je v tom pracovat s celou tou tridou, pochopil? Kazdej holt neni takovej akcni drsnej rambo jako ty.

Ta druhá skupina je co, to je ten vůl :?: Ani nejsi schopnej odpovědět jestli ty s tim osobně máš nějaký zkušenosti,primy nebo neprimy, nebo chodíš nějak mezi hipísáky na čajový dýchánky nebo jenom čumíš do knih. A pracovat s celou třídou? Nenech se vysmát, těm je to v podstatě u prdele, je pár lidí na který si sráč nedovolí, a pak je ten zbytek kterej se o to nestará a je rád že sráč má nějakou obět a že to zrovna neni nikdo z nich :idea: Hlavní je získat si respekt aby ti sráč dal pokoj - prostě ho bud sundat, a nebo se o to aspon odhodlane pokusit, a i kdyz dostanes pres picu, uz si da sráč pozor. Ono znám pár případů kdy to fungovalo jak ty píšeš, ale je to fakt strašně zanedbatelnej zlomek, a krom toho vždycky to v tomhle případě dopadlo tak, že ve škole měl klid, ale přesunulo se to mimo školu kde už žádný poradce a odborníky nemáš, což znamená že si na obět pockali po ceste do skoly, dostal do drzky, po ceste ze skoly dostal pres drzku, atd :idea:
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod Gino » čtv 14. led, 2010 11:43

cudles píše:Ani nejsi schopnej odpovědět jestli ty s tim osobně máš nějaký zkušenosti,primy nebo neprimy
Hehe, čudlíku, jasne ze nema, nebo maximalne jen dalece neprime. Kdyby mel prime zkusenosti, tak by se tu dneska vyjadroval jinak...
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod cudles » čtv 14. led, 2010 11:54

Gino píše:
cudles píše:Ani nejsi schopnej odpovědět jestli ty s tim osobně máš nějaký zkušenosti,primy nebo neprimy
Hehe, čudlíku, jasne ze nema, nebo maximalne jen dalece neprime. Kdyby mel prime zkusenosti, tak by se tu dneska vyjadroval jinak...

Kurva, neříkej mi čudlíku :evil: Krom toho to můžu brát jako psychologickou šikanu a taky bych to mohl jít řešit s psycchologem, výchovnym poradcem, napsat adminovi nebo prezidentovi, nebo si pudu stezovat treba i na nadrazi :lol: :lol: :lol:
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod Gino » čtv 14. led, 2010 11:55

:lol: :wink:
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod luen » čtv 14. led, 2010 12:06

wordsworth píše:Jo a luene, to že dítě vychovává ženská neznamená, že z něj vyroste chcípáček. Maminka nás cepovala solidně a táta zašíval (je doktor) a zkoušel nás mírnit. Moc mu to nešlo.


Nic takoveho jsem myslim nenapsal:

1) moje mati je take amazonka
2) zenska nemusi byt slaba, ufnukana - naopak, neni nebezpecnejsi selmy nez samice s mladaty, ktere nekdo napadnul
3) ja mel jen to stesti, ze otec nikdy nenechal mou mati, aby me smela trestat tim, ze mi zakaze treninky (judo, karate ...)

Abychom si rozumeli - ja byl smrad, kterej byl temer kazdej tejden v reditelne. Jakmile jsem prisel do skoly, hned prvni den jsem cekal na prilezotost se porvat s mazakama, to same na stredni, na intru.
Mam starsiho brachu, kterej byl dle meho soudu spatne vychovavanej - kdyz ti jednu vrazi, nastav druhou tvar. Dopadlo to tak, ze byl sikanovanej malem i holkama ze tridy, vozil se po nem, kdokoli si vzpomenul, kantori se mu smali ...
Ja byl vychovavanej opacne - kdyz ti jednu vrazi, tak vrat dve.
tahal jsem starsiho brachu z pruseru, vsude kde jsem byl jsem potlacoval mazactvi, sikanu ... ne ze bych byl takovej dobrak, ale byla to pro me vyzva. Chtel jsem vlastne byt grazl, ale zaroven kladas ... Branil jsem deti z vesnicky SOS, cikany ... neustale jsem vodil domu deti ze socialne slabejch rodin (aby se u nas aspon obcas poradne najedli). Az ted ale chapu, ze me na tom z velke casti lakalo to, ze dik jejich pritomnosti bude nejspise konflikt u ktereho ja budu a budu ho moci resit po svem :lol: Ale bylo par peknejch momentu, byl jsem na kordy s tridni, ktera mi zakazala ucast na tridnim vyletu a spoluzaci rekli, ze ok, ale kdyz nemuzu ja, tak oni nepojedou take ...
Vlastne nechi psat o sobe, ale rici chci to, ze je strasne krehka ona rovnovaha spravedlnosti, takoveho toho spravnactvi ...
Proste nase falesna hra na pozitivni energie, na reseni problemu tim, ze si o nem budeme povidat :lol:
U dobreho, muzeme mit casto i velmi negativni pocity a u zla nejhorsiho kalibru, muzeme mit ty nejpozitivnejsi pocity. Dnes je modni honit pozitivni pocity a mame je falesne spojovane s jakymsi falesnym pocitem dobra v nas ... A myslim, ze tento pristup z nas dela slabochy.
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod wordsworth » čtv 14. led, 2010 12:30

Luene, promiň, mám toho moc, myslela jsem post marcela. Teď jsi to napsal pěkně, hlavně závěr. Doufám, že se mi ve vzdálené budoucnosti mé děti povedou taky tak. Je sranda, jak mužou být sourozenci rozdílní.
A že si to ti šikanovaní hoši přečtou pořádně a zamyslí se.
Ne každý se narodí velký a silný. Ale dá se s tím dost dělat. A i když je někdo malý a nenechá se, tak se mu problémy dost vyhýbají. Ono je dost slabších obětí, které se navíc ani nebrání a tak je jednodušší si hrát s něma.
wordsworth
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 202
Registrován: čtv 31. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod hellas » čtv 14. led, 2010 13:02

®anku takže je to jasný, tys rytíř tělem i duší, nebál ses nejušlechtilejších činů i největších prasáren :lol: :wink: 8)
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod luen » čtv 14. led, 2010 13:16

hellas píše:®anku takže je to jasný, tys rytíř tělem i duší, nebál ses nejušlechtilejších činů i největších prasáren :lol: :wink: 8)


:lol: Spis jsem pro ty prasarny hledal uslechtile cile ... ono se to pak v reditelne lepe obhajovalo :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod marcelo » čtv 14. led, 2010 13:34

wordsworth píše:Luene, promiň, mám toho moc, myslela jsem post marcela. Teď jsi to napsal pěkně, hlavně závěr. Doufám, že se mi ve vzdálené budoucnosti mé děti povedou taky tak. Je sranda, jak mužou být sourozenci rozdílní.
A že si to ti šikanovaní hoši přečtou pořádně a zamyslí se.
Ne každý se narodí velký a silný. Ale dá se s tím dost dělat. A i když je někdo malý a nenechá se, tak se mu problémy dost vyhýbají. Ono je dost slabších obětí, které se navíc ani nebrání a tak je jednodušší si hrát s něma.


wordsworth- no ono vynimka potvrdzuje pravidlo..jasne ze sa neda pausalizovat to na 100%,ale na 90% je to tak ako som to napisal..

..vsimla si si ze dnes obsadit klub s BU/BS je problem..dievcatam sa nedivim,ale dnesni metrosexualni mamrdi maju uplne ine preferencie..oni sa zmierili s tym ze su sraci navonani metrosexualni... libuju si v "objavovani zeny v sebe" :lol: :lol: :lol: ..ked vidim podobne picne knihy stupa mi krvny tlak..

..vsimla si si ze som napisal a sam aj vypozoroval vo svojom okoli ,ze dievcata maju viacej odvahy ako "androgynne buzny" z nasho muzskeho druhu :twisted: :twisted: a pochvalil tvoj druh ??

..a to ze za degeneraciou chlapou stoja z drvivej vacsiny ich matky si stojim..vidim to vo svojom okoli..potlacanie muzskej asertivity a prirodzenej osobnosti atd..cez net sa min nechce to popisovat ale na jednu flasu vina aj viac by to bolo..

:wink:
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

Příspěvekod wordsworth » čtv 14. led, 2010 13:49

Pravdu díš.Já si toho v mém okolí moc nevšimla, což bude tím, že si hledám přátele stejně uvažující a fungující. A maminka se taky druží s lidmi jí podobnými. Ale jak jsi to popsal, tak jsem si uvědomila, že máš pravdu. Taková diskotéka, nebo procházka centrem většího města je dost poučná. Akorát já se tam vyskytuju dost málo.
wordsworth
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 202
Registrován: čtv 31. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod bobo933 » čtv 14. led, 2010 14:10

No tak ono je to tak ze na me ani na brachu toho meho kamose josu to dvojcata.Vsichno jsme spolu v jedne tride no ,ale taky si jednou dovolil ale dostal takovou sprsku ze uz nedovoluje..No a ten muj kamos se proste nehca buzerovat no a kdyz ho neco hodne nasere tak se s nim strka no.. a k cemu to je ? buzeruje ho porad.Oni se uz parkrat poprali jenze metrak s nim vymet podlahu a on proste jen cumi.A ja mu porad rikam at mu da at se sebou nenechava zametat no a on proste nech to bejt.A kdybych ho sundal ja tak si mylsim ze by si kamos mohl myslet ze je slaboch a pri tom neni.Pri boxu mezi sebou si vsechno dovoli ale kdyz dojde na to ze proste bez rukavic tak mu proste nechce nic udelat a ja nwm jak mu mam pomoct aby se nebal mu neco udelat.

Ja si vim ze kdyby se kamarat nebal mu neco udelat tak ho zreze jak psa to je jisty!
bobo933
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 49
Registrován: pát 11. pro, 2009 0:00
Bydliště: saf

Příspěvekod wordsworth » čtv 14. led, 2010 14:24

Esi s nim tu zem už párkrát vymetl, tak si to kamarád myslí stejně. No co, někdo je silný, někdo zas chytrý nebo hraje hezky na housle.Tak se zapoj do hry ty, když si troufáš. Tyhlety psíkusy jsem na škole vyváděla taky. Největší prča byla, že jsem se na jednoho potížistu teď dověděla, že z něj vyrostl milý a sympatický mladý muž a navíc gentleman. Vida, co zmůže ohýbání proutku v raném věku. Tak s nim dám po pivku a uvidim.
wordsworth
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 202
Registrován: čtv 31. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod jeikob » čtv 14. led, 2010 16:10

luen píše:
jeikob píše: mám trochu pocit ,jako by lidi který nesplnujou určitý kriteria měli bejt bez šancí.


Uz jsem unavenej, tak jen toto ... tohle ... vazne ne a je to spatnej postoj. Nenech se do nej nikym a nicim vmanipulovcat. Kohout je vul, kdyz si mysli, ze muze fungovat stejne jako lev. Kohout je frajer, kdyz vi kdo je, kde je jeho misto a funguje jako kohout!!! On jinak fungovat nemuze, protoze kohout bude vzdy fungovat jen jako kohout. Bude mist slepice, ty mu budou rodit kuratka. Ale v momente, kdy bude chtit mit v kurniku lvici a mit s ni lvicata, chodit s nima na lov ... tak je VUL :lol: :wink:
Preci neni to hra na to, kdo je lepsi nebo horsi, ale je to o tom, kdo lepe zuroci sve schopnosti a zkusenosti. Vic bych v tom nehledal. Pokud jsem odkazanej na pomoc nekoho druheho, tak si toho druheho musim aspon umet dobre vybrat ... pokud ani to nedovedu, tak jsem lolo a nemuzu se divit.

Rozumime si :?:

ale jasně že si rozumíme a rozumím tady těm názorům i ostatních.ale prostě nesouhlasím. to co tady jede je filozofie dvou extremních poloh . chlapák,tygr,bojovník ,lev jedna poloha a druhá poloha humanista,ovečka ,obět a kdo ví co všechno. ale vetšina lidí se pohybuje ,mezi těmahle poláma. a mi neseděj ty přirovnání k zvířatům s těma tygrama a změnama ,prostě člověk je člověk a jeho chování není konstantní a tak je to s tou odvahou. jistě někdo se nebojí fyzickýho konfilktu .má odvahu riskovat ,ale bojí se řešit mezilidský vztahy . třeba ten pán archivář kterej není chlap ,protože se bojí jít nafackovat gaunerovi,tak se stará o rodinu a zároven o nemocnou maminku,a v tom strachu také může bejt obava o to kdo by se o ně postaral.ale holt musí se spolehnout na jinné nejde si to vyřídit je baba. v nemocnici sem potkal lidi co ,když byli zdravý tak to byli jo borci a tam se složili a naopak lidi co by to jeden do nich neřek to snášeli velmi dobře. a když už jsme u té odvahy ,tak kdysi jsem hodně četl o odboji, parašutistech a zajímavý je ,že občas se na gestapu složil člověk drsně vycvičenej,co už prošel bojem tak to neustál a naopak nějaký uředníček nepodlehnul. další věc je ne vždycky ono radikalní řešení je to idealní.a někdy může jít jen o jakési chlapácké gesto ,který situaci jen zhorší. a třeba to nemusí bejt jednoznačný. mimochodem opět historie ,byl beneš zbabělec ? já nevím.vím jen že bych nechtěl bejt v jeho kůži a rozhodovat.
tak že jde o to jestli to zdánlivě chlapské řešení není jen gesto a ta zdánlivá zbabělost ,spíš opodstatněný strach z následků nejen pro dotyčného.
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod jeikob » čtv 14. led, 2010 16:10

luen píše:
jeikob píše: mám trochu pocit ,jako by lidi který nesplnujou určitý kriteria měli bejt bez šancí.


Uz jsem unavenej, tak jen toto ... tohle ... vazne ne a je to spatnej postoj. Nenech se do nej nikym a nicim vmanipulovcat. Kohout je vul, kdyz si mysli, ze muze fungovat stejne jako lev. Kohout je frajer, kdyz vi kdo je, kde je jeho misto a funguje jako kohout!!! On jinak fungovat nemuze, protoze kohout bude vzdy fungovat jen jako kohout. Bude mist slepice, ty mu budou rodit kuratka. Ale v momente, kdy bude chtit mit v kurniku lvici a mit s ni lvicata, chodit s nima na lov ... tak je VUL :lol: :wink:
Preci neni to hra na to, kdo je lepsi nebo horsi, ale je to o tom, kdo lepe zuroci sve schopnosti a zkusenosti. Vic bych v tom nehledal. Pokud jsem odkazanej na pomoc nekoho druheho, tak si toho druheho musim aspon umet dobre vybrat ... pokud ani to nedovedu, tak jsem lolo a nemuzu se divit.

Rozumime si :?:

ale jasně že si rozumíme a rozumím tady těm názorům i ostatních.ale prostě nesouhlasím. to co tady jede je filozofie dvou extremních poloh . chlapák,tygr,bojovník ,lev jedna poloha a druhá poloha humanista,ovečka ,obět a kdo ví co všechno. ale vetšina lidí se pohybuje ,mezi těmahle poláma. a mi neseděj ty přirovnání k zvířatům s těma tygrama a změnama ,prostě člověk je člověk a jeho chování není konstantní a tak je to s tou odvahou. jistě někdo se nebojí fyzickýho konfilktu .má odvahu riskovat ,ale bojí se řešit mezilidský vztahy . třeba ten pán archivář kterej není chlap ,protože se bojí jít nafackovat gaunerovi,tak se stará o rodinu a zároven o nemocnou maminku,a v tom strachu také může bejt obava o to kdo by se o ně postaral.ale holt musí se spolehnout na jinné nejde si to vyřídit je baba. v nemocnici sem potkal lidi co ,když byli zdravý tak to byli jo borci a tam se složili a naopak lidi co by to jeden do nich neřek to snášeli velmi dobře. a když už jsme u té odvahy ,tak kdysi jsem hodně četl o odboji, parašutistech a zajímavý je ,že občas se na gestapu složil člověk drsně vycvičenej,co už prošel bojem tak to neustál a naopak nějaký uředníček nepodlehnul. další věc je ne vždycky ono radikalní řešení je to idealní.a někdy může jít jen o jakési chlapácké gesto ,který situaci jen zhorší. a třeba to nemusí bejt jednoznačný. mimochodem opět historie ,byl beneš zbabělec ? já nevím.vím jen že bych nechtěl bejt v jeho kůži a rozhodovat.
tak že jde o to jestli to zdánlivě chlapské řešení není jen gesto a ta zdánlivá zbabělost ,spíš opodstatněný strach z následků nejen pro dotyčného.
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod jeikob » čtv 14. led, 2010 16:18

marcelo píše:Ja uplne suhlasim s Luenom..krasne to rozviedol..Jeikob si clovek ktorych ja nazyvam "vselaskove"
.. aby sme si rozumeli,ja nie som zastanca nejakych SSackych doktrin ale popravde ludia si nie su rovni..este ani v tom,ked chodia na zakladnu skolu..uz tam sa vyprofiluju tigre a vlci, potom nejaky ten vacsinovy priemer aj ten sa vie obcas za seba postavit ,no a potom v kazdej triede je zopar intelektualnych "debilkov" na facku aka ovce ...ich problem je ze sa narodili nie velmi fyz. disponovani a ich moderne "feminno-humanne" matere ich po psychickej a osobnostnej stranke dokurvili este viac..
..obcas podobne metody skusa aj moja manzelka na mojom synkovi ale zdarne to sabotujem :twisted: :wink:

..proste z andilkov-debilkov vychovavaju ,slusnych a nekonfliktnych zalobabnickov ktori si to aj tak odseru furt a tie mindraky z vlastnej zbabelosti si tahaju neskor do dospelosti..

..videl a zazil som to mnohokrat..jedina moznost ako sa vyhnut sikane,je nebit posledne menovanym humanoidnym zmrdlikom..to znamena mat otca ktory ma gule a nechava chlapca normalne vyrastat a nenechava na nom robit "zenske" experimenty,ale dava ho na sport,uci ho ze za facku po hube ma vratit dva facky..buduje v nom chlapa s gulami a nie androgynneho kastrata,akych vidim v mojom meste mnoho..kopa sraciek na facku, s vycesanymi kohutikmi a 50kg aj s postelou..dievcata v dnesnej dobe co tak kukam maju vacsiu odvahu a gule ako ti Zmrdi s muzskou DNA :x

A co sa tyka chlapcov o ktorych je vlastne tento plodny topic plny teoretickych plodov ducha, chalani ste proste obete..na to aby ste skocili na toho mastodonta nemate gule,ste sraci a budete sikanovani do konca zakladnej skoly a myslim ze aj neskor na strednej skole,plus sa pripravte ze v puberte v bare a na diskoskach budete zopar krat robit niekomu fackovacieho panaka :wink:

..cesta ako z toho von existuje aby ste neboli sracky,ale nechce sa mi ju popisovat a je to na dlho..a hlavne je to o bolesti,drine a discipline..a tu si myslim ze nemate :wink:

..cize ostava vam uz len becat ako ovecky v kosiari a maximalne tak ist pozalovat mamke,nech ona ide pozalovat pani ucitelke ,ta pojde mozno za riaditelom a v konecnom dosledku sikana prejde do latentnej fazy a zacne skor teror psychologickeho razu a budete odstrkovani a opovrhovani vacsinou, ktora bude mat bobky z mastodonta a nebude si to chciet s nim rozhadzat :wink:

Good luck


všeláska:) to je dobrý. to je jako kapitán láska. no jen tak mezi náma často se stává,že ty hošíky ty intelektualní debílkové ,co jsou šikanovaný a dobře se učej.
si pak s těma tigrama a vlkama vytíraj prdel. oni seděj na těch vysokejch manažrerskejch postech. oni je totiž tyhle názory často motivujou .a oni maji pak ty káry a ženský. a ti vlci a tygři jim dělaj ochranku:)
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod jeikob » čtv 14. led, 2010 16:22

Gino píše:No ty vole, tady je zas tolik humanistickych blaznu (stranim se uzit drsnejsi slovo)... to nam tady zase nekdo hezky blije.

Hadam, ze tito vedi o sikane uplnou 3,14ču krome toho, co se naucili na hodinach sociologie a psychologie. Pro me maj potom podobne zvasty hodnotu stejnou, jako kdyz o boji mluvi clovek, kterej nikdy nebojoval.

Kdyby to nebylo jasny, mluvim na kwaichenga a FierceDeity.

Opet, a uz si pripadam blbe, pisu - ano ano ano s tim, co pise luen, marcelo a ostatni, kteri vedi, ze na debila plati jenom rana mezi oci.

PS: ja sam jsem si sikanou, docela tvrdou, prochazel cca 7 let behem konce ZS a zacatku SS. Behem te doby se to snazilo resit spousta ucitelu, spousta poradcu, ja chodil na sezeni atd. atd. Behem tyhle podelany doby jsem neskutecne trpel, ale skoda slov. Dokud se clovek nenauci postavit sam za sebe, tak jsou vsechny ostatni rady k hovnu. Tak.



a co ti konkretně řikali?
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod jeikob » čtv 14. led, 2010 16:38

na debila platí rána mezi oči. to jistě ano.ale ,ono to prostě v životě tak jednoduchý není!!!! a o to jde.
co když ten agresor je jištěnej socialníma vazbama, učitelé ho maji rádi neb je pokrytec a tatínek místní vip a má plno kamarádů. tudíž postavit se mu to už musí bejt charakter jana žižky. mimo jiné kolik z vás by jste se v pubertě v týhle situaci ,takhle zachovali? když by vám přišlo ,že celej svět jde proti vám?
užasnej je taky ten zkreslenej pohled na na tu psychologi a poradenství. tak jasně na každý škole ,nemůže bejt fundovanej odborník.
kamarádka přitelkyně je psycholožka ,dělá v hospicu a dělala kdysi z problémovejma dětma a není to o tom,že jim cosi hustí do hlavy. ale že si s nima o jejich problému povídá a hledaj se řešení.
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod cudles » čtv 14. led, 2010 16:46

Ach jo, nebaví mě to ani číst, a už vůbec na to reagovat... :roll:
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

PředchozíDalší

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků

cron