Ving Tsun

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Ving Tsun

Příspěvekod Masta » stř 23. dub, 2003 14:35

F4ust: zbytečná péče :) 8-)
Tao Of Jeet Kune Do...
Masta
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník

Ving Tsun

Příspěvekod Masta » stř 23. dub, 2003 14:36

Ad. Ivoš: pokud vím věnuje se i kickboxu a ve své váze patří ke špičce...tak zatím
Tao Of Jeet Kune Do...
Masta
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník

Ving Tsun

Příspěvekod vlllk » stř 23. dub, 2003 17:50

No, ja nevim. Já bych osobně šel ke K.Kommovi nebo k P.Brunnerovi, a to z prostého důvodu - jsou to přímí žáci W.Blecha a ten jak známo zase přímý žák mistra Lok Yiu, kdeždo I.Zubatý už ne. Samozřejmě, že když má zkoužky na to, aby mohl sám vyučovat, tak to zřejmě bude umět, ale osobně bych šel k co nejtěsnějším zdrojům a to Komm, Brunner nebo Kozár jsou. Jako obvykle všechny zdravím :-D
vlllk
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod Anonymní » úte 03. čer, 2003 10:04

Ahoj,

jen pro Vaši infromaci Ivo je Kamilův nejlepší soukromý žák ( soukromě trénoval i u Ivana). Jezdí terénovat do Otweilleru k Blechovi. Co se týká nevyššího technického stupně v ČR - blbost. Ma standartni certifikát, že může učit. Certifikáty se dělí dle stupně I - III.
Co se týká kickboxu tak patří Ivo mezi špičku v ČR ( účast na světu, MČR apod. vždy s umístěním na bedně).
Osobně bych ho volil o 100% raději než Brunera - dá se s ním super komunikovat a je fakt pohodovej člověk. V žádném případě studiem u něho neprohloupíte.

Dave
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod slunko » stř 04. čer, 2003 20:28

jj, Po zralé úvazy myslím, že je jedno u koho bude člověk trénovat, pokud bude trénovat v Elywcime - je tam kung-fu na vysoké úrovni. Samozřejmě, že to záleží na každém zvlášť. Se svým sifu si musíte vybudovat nějaký vztah důvěry a musíte nebo byste měli vědět co od sebe navzájem můžete očekávat, ale nejdůležitější je, že si musíte rozumět. Zdravím :D
slunko
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Re: Ving Tsun

Příspěvekod Anonymní » ned 08. čer, 2003 7:50

Yahoma píše:S Ving Tsun je to stejně jako s ostatníma BÚ. Styl funguje podle toho, kdo ho aplikuje. Nemám moc rád věty typu: Tenhle styl nefunguje. Komu nefunguje? Mike Tyson může dělat co chce a bude mu to fungovat. A další věc je: Proti komu to má fungovat. Proti Tysonovi? Já dělám Ving Tsun už opravdu docela dlouho a myslím, že je to naprosto geniální bojové umění, ale musím trénovat protože ono to za mě neudělá samo. A taky si nemyslím, že všechny kvalitní školy v Praze jsou drahé.

:D vážený pane váš článek mě zaujal, prosím v jaké škole studujete wing tsun? Znáte p. Drdlu, nebo Jelínka, jestli ano, jaký máte na ně názor děkuji lojza.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér

Lojzo

Příspěvekod Anonymní » ned 08. čer, 2003 19:00

Nemluvím o cenách škol v EWTO. Jsou tu i jiní, že. AVSE, Mai Gei Wong, ELY, EBMAS. S EWTO jsem už dávno skončil, ale Pavla Drdlu znám velmi dobře protože jsme byli v podstatě kolegové. Začínali jsme to tu pod Konigem. A Martina znám taky dobře. A názor? Ten si udělej sám. Tuto diskuzi jsem založil omylem a to co jsem napsal byla reakce na jinou diskuzi :)
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér

Re: Lojzo

Příspěvekod Anonymní » ned 08. čer, 2003 19:36

Yahoma. píše:Nemluvím o cenách škol v EWTO. Jsou tu i jiní, že. AVSE, Mai Gei Wong, ELY, EBMAS. S EWTO jsem už dávno skončil, ale Pavla Drdlu znám velmi dobře protože jsme byli v podstatě kolegové. Začínali jsme to tu pod Konigem. A Martina znám taky dobře. A názor? Ten si udělej sám. Tuto diskuzi jsem založil omylem a to co jsem napsal byla reakce na jinou diskuzi :)

pane YAHOMA,
"kolegové" s Pavlem Drdlou ? Nemýlím se když napíšu, že všechny školy jsou v ČR vpodstatě pod jeho vedením (koordinátor pro ČR)? Může být tedy řeč o "kolegialitě" ? Těžko... Vy jste to tady "začínal" pod Konigem ?
:lol:
jnýLOJZA...
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér

Ha, Ha, Ha

Příspěvekod Anonymní » ned 08. čer, 2003 20:38

1. S WT jsem zacal 92-93. Takže si to pamatuju.

2. Tehdy a dlouho poté ještě o nějakém "koordinování" nebyla a nemohla být řeč. Pavel a Míla měli 5,6 stupně. Jindra přijel z německa až později.

3. Pavel měl tedy dlouhou dobu stejné stupně jako Míla Jedlička s Jindrou Kopeckým, takže rozdělení "funkcí" nastalo až před pár lety. Jejich náskok před ostatními byl udržován stejně, jako oddělení Pavla od ostatních. Takový byl tehdy politický postup zavedení EWTO v ČR. Nic proti tomu nemám a ani jsem neměl. Bylo mi dokonce řečeno, že když budu v EWTO aktivnější, také se pro mne nějaká ta funkce najde. Na to jsem tehdy kašlal. A dnes jsem rád.

4. Pod Konigem tu byli tito tři a já. Ale můj Si-Fu je z německa a proto jsme se nikdy příliš v CZ-EWTO nezviditelňovali. V podstatě jsme byli nezmámá větev. Můj Si-Fu byl od roku 83 žákem Kernspechta a poté Pfaffa. Takže on byl v EWTO 20 let (dříve než Konig :lol: ) a já 10 let.

Stačí? Snad se už tedy konečně můžeš uklidnit, Lojzo.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér

Předchozí

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...