sebeobrana pro ženy

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Příspěvekod Anonymní » stř 27. říj, 2004 18:38

Ondra: ©la s Thajcem, myslím že to byla stejná váha takže "fér" ... no... a nedopadla moc dobře ;)) těžký KO
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

 

Příspěvekod Ondra » stř 27. říj, 2004 22:04

RE: a nedopadla moc dobře

dík za info... :idea:
Ondra
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 273
Registrován: stř 13. říj, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod kurt78 » čtv 28. říj, 2004 7:44

Masta píše:Ten zápas se uskutečnil v Holandsku, nakonec to byla myslím remíza.... ale víc o tom nevím.

Jedna z nejlepších thai/boxerek nebojím se použít hloupý fráze "všech dob" Lucie Ryker se taky utkala v thaiboxu s chlapem.

Masta

Masta_online píše:Ondra: ©la s Thajcem, myslím že to byla stejná váha takže "fér" ... no... a nedopadla moc dobře ;)) těžký KO


Masta mas schizofreniu , ci co? /////-ospravedlnenie nize////
Naposledy upravil kurt78 dne čtv 28. říj, 2004 9:44, celkově upraveno 1
kurt78
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 375
Registrován: pon 11. říj, 2004 23:00
Bydliště: SR

Příspěvekod Gino » čtv 28. říj, 2004 8:24

severin, jasné, souhlasím... pokud žena nemá zájem o dlouhodobé studium, tak je jí většinou celkem na nic studovat podle řádů. Také souhlasím s tou prevencí, teorií, nějakým vyprošťováním, doporučením nějaké zbraně (spreje, paralyzéry) a psychikou.
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod Anonymní » čtv 28. říj, 2004 8:59

Kurt: Na co narážíš? První část odkazovala na MMA zápas ženy s mužem, kterej se ustkutečnil v Holandsku nedávno, Lucie Ryker bojovala s thaiboxerem přímo v Thajsku a už to bude nákej pátek...
Tu tvojí narážku asi nechápu...
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod kurt78 » čtv 28. říj, 2004 9:38

Masta_online píše:Kurt: Na co narážíš? První část odkazovala na MMA zápas ženy s mužem, kterej se ustkutečnil v Holandsku nedávno, Lucie Ryker bojovala s thaiboxerem přímo v Thajsku a už to bude nákej pátek...
Tu tvojí narážku asi nechápu...


promin moc ja myslel,ze to o jednom zapase hovorime,
to ja bol rano este zadriemany, tak fakt sorry. :oops: :)
kurt78
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 375
Registrován: pon 11. říj, 2004 23:00
Bydliště: SR

Příspěvekod Anonymní » čtv 28. říj, 2004 13:00

Kurt: V pohodě řikal jsem si žes to asi špatně pochopil ... ;)
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

ta sebeobrana

Příspěvekod ly » čtv 28. říj, 2004 15:48

Myslim, ze mojej sebeobrane zatial asi najviac prospelo nieco podobne ako pise Severin, cvicny kontakt so skutocnou agresiou. Odporucila by som kazdej zene, hlavne mladym holkam, ktore si namyslaju, ze utocnik s nimi bude vykecavat, pripadne ho skolia tak vseobecne oblubenym kopom medzi nohy. A namiesto toho dostanu bombu do zubov a niekto ich zacne skrtit. Vacsina nasilnikov podla mna rata prave s prvotnym sokom z agresie a bolesti.
Plus odstranenie dalsich mytov, ako ze kazdeho devianta rozpoznam od pohladu a tak podobne.
Po takomto cvicnom napadnuti som nielen opatrnejsia, ale aj omnoho ochotnejsia pocuvat rady skusenejsich, co (dufam :-)) zvysuje moje sance ubranit sa. Ci nemusiet sa branit vobec.
Pekny nenasilny den

Lydia
ly
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 178
Registrován: čtv 26. srp, 2004 23:00
Bydliště: Taipei/BA

Příspěvekod Miro » čtv 28. říj, 2004 17:07

No vitaj medzi nami, krehke stvorenie, a povedz nam cosi viac o sebe. Pripadne postni aj nejaky fotek, aby sme si my devianti mohli davat na Teba pozor. A mozno dostanes aj ponuku stat sa filmovou hviezdou, tu sa to filmarmi priam hemzi... :wink:

Miro
Miro
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 758
Registrován: pát 28. bře, 2003 0:00

ly-metoda

Příspěvekod stefano » čtv 28. říj, 2004 17:16

ahoj kocka,suhlasim s mirom ,daj vediet o sebe kto si ,aby sme vedeli na koho si mame davat pozor,ked ta nahodou budem chciet pozvat na kavu,aby si to zle nepochopila a nezlozila ma ,lebo po treningu byvam niekedy tak unaveny,ze neviem,ci by ma niekto aj zdvihol :lol: (mozno mestska policia) :idea:
stefano
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 155
Registrován: úte 12. říj, 2004 23:00

Příspěvekod stefano » čtv 28. říj, 2004 17:20

to miro:ahoj apaci sa mi ,ze sledujes mnozstvo "filmovych hercov" :) :lol: :P :D co sa tu pohybuju...
zacinam sa vazne :lol: zamyslat nad nejakym scenarom,napr.ako bojovnik zachrani vesmir jednym kopom,popripade iba zakrici,ale musi byt vhodne odety,najlepsie od nejakej renomovanej firmy
ak by ste ludia mali lepsi namet,dajte mi vediet
pekny den a dobry trening :lol: :lol: :lol: :lol:
stefano
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 155
Registrován: úte 12. říj, 2004 23:00

Příspěvekod stefano » čtv 28. říj, 2004 17:24

to all:
a zabudol by som,k tej teme sebaobrana pre zeny...
mne sa najviac paci,ked baba robi napr.aerobick,alebo tancuje hip hop,alebo vari,alebo perie... :lol: :idea: :lol: :lol: :lol:
pekny den a dobry trening
stefano
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 155
Registrován: úte 12. říj, 2004 23:00

Příspěvekod Miro » čtv 28. říj, 2004 17:34

Kolko bab tu vlastne cita tieto stranky? Ozvite sa damy, puosim puosim, nech si vas mozme spocitat...

Statistik M
Miro
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 758
Registrován: pát 28. bře, 2003 0:00

Příspěvekod hellas » čtv 28. říj, 2004 17:54

Miro, nejseš náhodou mnich? :D
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod Ondra » čtv 28. říj, 2004 18:18

[b]RE: prevence / (ne)bezpecna mista,obleceni ...

tohle je dobrý názor :idea: já si myslim, že naučit sebeobranu je dost těžký obecně, nikoho nemůžeš připravit na to kde se bude bojovat, s kolika protivníky, a proti jakým zbraním, v jaké denní, nebo noční době v jakém oblečení a pod. Proto doufat že holka zvládne někoho jako W. Texas Ranger jedním kopem mezi nohy je nesmysl, sebeobrana je i prevence ne jen boj. Nevím jak ostatní sleduji knížky o sebeobraně a docela mě jich zarazilo několik (pár autorů sem taky přispívá) ,s kterými radami se uplně neztotožnuji. měl jsem to potěšení se bránit na ulici a po této zkušenosti jsem uplně přehodnotil postoj na sebeobranu. Např v knížce StreetFighting od p. Strnada všechny postoje a údery, kopy vychází z karate :evil: neříkám, že je karate špatný styl, ale na konci knihy se dozvíte, že si musíte otloukat úderové plochy o makinawu a pod. a jako ukázka nafocená sebeobrana proti šesti ozborjeným útočníkům, jakje tam postupně napadený likviduje.. můžu tohle chtít po 50ti leté ženě, která přijde pozdě domů z práce? V další se setkáte (nebudu jmenovat autora, se kterým tady jsem se dostal do sporu ohledně jeho vymyšleného stylu) s meditující stopařkou, která hledá karmu a může přecházet mezi různými dimenzemi...? :evil: můžu ze své zkušenosti říct, že na různé meditace nemáte vůbec čas, na to kdy na vás zaútočí si nevybíráte a vy se z toho musíte dostávat proto meditace a přechody mezi dimenzemi neberu jako účinou sebeobranu. Upřimně řečeno si myslim, že instruktorů kteří by naučili někoho se efektivně bránit je velice málo, hodně lidí nebere v úvahu např. jiný boj. styl a pod. Ale jak jsem napsal, píše sem poměrně hodně lidí zajímavé názory a zkušenosti... takový je můj názor
Ondra
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 273
Registrován: stř 13. říj, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Miro » čtv 28. říj, 2004 19:26

Ale ano, to vsak neznamena, ze by som nemohol baby milovat, ze ano? Ako hovori klasik v poviedke, ktoru som kedysi napisal: "Je nejaka mudrost v nas, ktora nam dava najavo, ze vsetky zeny su nase zeny, vsetky deti su nase deti a ze v podstate na nich - a na nas - nezalezi."
Je to takto jasnejsie?

M
Miro
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 758
Registrován: pát 28. bře, 2003 0:00

Příspěvekod stefano » čtv 28. říj, 2004 19:28

to all: :idea: :lol:
stefano
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 155
Registrován: úte 12. říj, 2004 23:00

Příspěvekod pavela » pát 29. říj, 2004 3:47

Severin, hele a jak si při tom zapícháte? :lol:
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Příspěvekod wushi » pát 29. říj, 2004 5:49

páči sa mi, že tu prispieva toľko deviantov...babenky, bacha na nás, všetci sme tu úchyli, ktorí vás pozvú na kafíčko (Miro...) a potom...no, však viete, zbierka motýľov a podobne...stefano, ak chceš točiť film, zožeň ľudí, ja zoženiem techniku, babenky zbalíme tu na fóre a máme to v suchu...žeby sme ten svet zachránili klinčom? efektnejší by bol nejaký kop vo výskoku á la Van Damme... :lol: :lol: :lol: :wink:
wushi
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 923
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00
Bydliště: SR,Čína,...

Příspěvekod Angus » pát 29. říj, 2004 7:49

wushi píše:páči sa mi, že tu prispieva toľko deviantov...babenky, bacha na nás, všetci sme tu úchyli, ktorí vás pozvú na kafíčko (Miro...) a potom...no, však viete, zbierka motýľov a podobne..



Já mám sbírku kaktusů :lol:

Angus
Angus
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: pon 23. čer, 2003 23:00

PředchozíDalší

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron