AIKIDO v PRAXI!!!

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Re: REALAIKI SERBEL-TIGER

Příspěvekod diablik » stř 30. lis, 2005 12:05

Co si myslis o sebe ty papagaj, ty nechaj mna tam kde som. Co robim ta tiez nemusi trapit, takze neviem o co tebe ide. Proste sa na mna vyser a vygrckaj to do serbla ked to nemozes stravit. Ak chces o niecom debatovat , tak debatuj a nevyzvedaj. Lebo mi pripadas ako rit po sracke.

TIGER,NEHNEVAJ SA,ALE TVOJE VYJADROVANIE JE ZUMPA A BALAST...A KED SI POLICAJT,AKO SA TU O TEBE VRAVI,TAK SA ANI NECUDUJEM....POZNAM 2 CHLAPCOV OD KUKLACOV ,NA KTORYCH MOZEME POVEDAT ZE SU TO INTELIGENTNY A VYSOKOSKOLSKY VZDELANI CHALANI...ALE ZVYSOK POLICAJTOV KTORYCH POZNAM A MAM NA NICH SVOJ SPECI NAZOR,TAK TY SO SVOJIM SPRAVANIM A VYJADROVANIM LEN MOJ NAZOR UTVRDZUJES...JAK TEBA MOHLI S TVOJOU AGRESIVITOU A KONFLIKTNOU POVAHOU ZOBRAT KU KUKLACOM...AJ KED V POSLEDNEJ DOBE CO SOM POCUL,SA RAZI TREND CIM VACSIE/NABITEJSIE/ HOVADO,TYM LEPSIE....NAJ SE PRI VYMETNICOCH LUDZE PORADNE DOSERU :evil:
diablik
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » stř 30. lis, 2005 12:25

4diablik - ja dosť pochybujem, že tiger je policajt... vymletý je za to ale dosť... šak ukáže zač má toho natrénované...
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod diablik » stř 30. lis, 2005 12:48

[quote="ukropcany"]4diablik - ja dosť pochybujem, že tiger je policajt... vymletý je za to ale dosť... šak ukáže zač má toho natrénované... OCAKAVAM SHRACI OD VAS Z TOHO "ULTIMATEFIGHTNINGU" ZAUJIMAVU REPORTEZ...DUFAM,ZE SA PODELITE AJ S NAMI A NENECHATE SI STIPLAVE TAJOMSTVA Z TOHTO "LEITAI" SUBOJA LEN PRE SEBA...
diablik
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » stř 30. lis, 2005 13:11

4diablik - no hlavne aby sa to vôbec konalo...
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod tiger » stř 30. lis, 2005 13:19

ukropcany píše:4diablik - ja dosť pochybujem, že tiger je policajt... vymletý je za to ale dosť... šak ukáže zač má toho natrénované...

Ja pochybujem ze ty si turecky kozmonaut aj s Marvinom.

Pocuj nehral si ty nahodou hlavnu rolu v rozpravke CHip a DAil. Akurat som ju pustal svojmu synovi.

PS: Informoval som sa na ten zapas. Je to totalna sracka pre buchacov ktori este nesutazili. Oblecene vesty, koplet chranice (laktove) a dalsie psycho haluze. To je co preboha?????

Sak ma tam ani nepustia. Organizator mi povedal ze bez riadnych rukavic (a to som urobil kompromis na pytlovky) nemam sancu. Co je na praskox. Na toto ma pozyvas sa preber kamo!!!!!!!!!!!!!! 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O
Tak vestu na mna nikto neda do si pis!!!!!!!!!
tiger
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod ukropcany » stř 30. lis, 2005 13:34

Vesta sa nepáči ani mne, ale to je holt život... zase na druhej strane, keď si na tom dobre (a jeden by povedal že asi na tom dobre budeš), tak to pre Teba určite nebude problém zvládnuť aj vo veste a so zápasovými rukavicami. Ja viem, že by si mi chcel dať do nosa holým lakťom, ale čo takto zo sparingu viem, že dosť to bolí aj s ochráničovaným lakťom, takže buď v kľude, keď mi ho trafíš, sľubujem že utečiem do rohu, zvlalím sa na zem a budem kričať "mamááááááááááááááá"...
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod marvin » stř 30. lis, 2005 13:36

:D :roll:
Naposledy upravil marvin dne pát 15. pro, 2006 20:37, celkově upraveno 1
marvin
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Jendis » stř 30. lis, 2005 14:38

děti,děti...já se Vám divím...... :wink: :lol: :lol: ®e se necháte takhle cévkovat...... :roll:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod marvin » stř 30. lis, 2005 14:59

:D
Naposledy upravil marvin dne ned 17. pro, 2006 22:01, celkově upraveno 1
marvin
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » stř 30. lis, 2005 16:19

4jendis - som mal za to, že je jasné, že sa na ňom bavíme... však načo by sme si z nejakého vypatlanca robili mešuge? Už z jeho poslednej reakcie je jasné, že má v gatiach...
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Jendis » stř 30. lis, 2005 17:19

ale jo....jen se začalo "nasírat" víc lidí....nechte ho bejt,ať si dělá,co chce.... :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Hyperboreus » stř 30. lis, 2005 17:28

Stejně je tady správná prdel.Nechte tigra ať ještě něco napíše.
Nechtěl bych být špatným prorokem,ale vzhledem k tomu,kolik týpků jako je on/podle jeho siláckých řečí/jsem poznal,tak ho to AIKIDO v praxi stejně nemine.Co myslíte?
Hyperboreus
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod raduz » čtv 01. pro, 2005 8:12

Tiger: bud v pohode stou vestou, mysli si ze si na zasahu a ze mas takticku vestu :lol:
PS: z ktoreho si mesta? Pytam sa len preto, lebo Tvoja prezyvka je mi z PPU povedoma - asi je tam dost rozsirena.

Inac si myslim, ze by asi bolo aj tak lepsie posediet a pokecat pri pivku, ako hned "fightovat" - ale konverzacia by sa musela zlepsit :wink: - bez urazok, cize v klidku.....
Ale zase "priatelsky" sparring tiez nie je na zahodenie - to nemyslim ironicky, proste predvedenie technik, drilov - ukazanie moznych kontier - cize vymena skusenosti. Klud a ziadne zranenia......
raduz
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » čtv 01. pro, 2005 8:42

4raduz - sparing s chráničmi je pre mäkkýšov, treba ísť natvrdo, rozsekať si ksichty a tak... chápeš? :wink:
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod tiger » čtv 01. pro, 2005 9:49

ukropcany píše:4jendis - som mal za to, že je jasné, že sa na ňom bavíme... však načo by sme si z nejakého vypatlanca robili mešuge? Už z jeho poslednej reakcie je jasné, že má v gatiach...

To este uvidime kto sa poserie . Uz sa tesim na ten spravny den
tiger
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod tiger » čtv 01. pro, 2005 9:52

raduz píše:Tiger: bud v pohode stou vestou, mysli si ze si na zasahu a ze mas takticku vestu :lol:
PS: z ktoreho si mesta? Pytam sa len preto, lebo Tvoja prezyvka je mi z PPU povedoma - asi je tam dost rozsirena.

Inac si myslim, ze by asi bolo aj tak lepsie posediet a pokecat pri pivku, ako hned "fightovat" - ale konverzacia by sa musela zlepsit :wink: - bez urazok, cize v klidku.....
Ale zase "priatelsky" sparring tiez nie je na zahodenie - to nemyslim ironicky, proste predvedenie technik, drilov - ukazanie moznych kontier - cize vymena skusenosti. Klud a ziadne zranenia......

Na toto mam odlisny nazor. Priatelsky fight?? Ja to neberiem z tohto pohladu. U mna je fight len fight a priatelstvo v nom nehladam. Okruh priatelov je uzavrety.
Takze prezyvka ti je povedoma hmmm... Dufam ze nie az tak v zlom povedoma.. :cry:
tiger
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod tiger » čtv 01. pro, 2005 9:55

Hyperboreus píše:Stejně je tady správná prdel.Nechte tigra ať ještě něco napíše.
Nechtěl bych být špatným prorokem,ale vzhledem k tomu,kolik týpků jako je on/podle jeho siláckých řečí/jsem poznal,tak ho to AIKIDO v praxi stejně nemine.Co myslíte?

Tak to si pis . Zial uz ma neminulo a milo ma prekvapilo.

8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O

A to ma tesi najviac
tiger
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod treeofdeath » čtv 01. pro, 2005 11:28

ukropcany píše:4raduz - sparing s chráničmi je pre mäkkýšov, treba ísť natvrdo, rozsekať si ksichty a tak... chápeš? :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: kto chce kam, pomoze si sam....
treeofdeath
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník

Příspěvekod raduz » čtv 01. pro, 2005 14:00

tiger píše:
raduz píše:Tiger: bud v pohode stou vestou, mysli si ze si na zasahu a ze mas takticku vestu :lol:

Na toto mam odlisny nazor. Priatelsky fight?? Ja to neberiem z tohto pohladu. U mna je fight len fight a priatelstvo v nom nehladam. Okruh priatelov je uzavrety.
Takze prezyvka ti je povedoma hmmm... Dufam ze nie az tak v zlom

povedoma.. :cry:

To nie, len ze je frekventovana (Tiger) - teda bola(bolo to uz davnejsie- neviem ako sa drzi teraz) Nemyslel som to tak ze mas hladat priatelstvo (myslim ze si asi nikdy s M. a U. "nesadnete" :D ), ale cisto len porovnanie technik - ato nemusi byt vobec az tak bolestive (ani pre nich ani pre Teba). A ak si naozaj tak dobry ako tvrdis, nemal by si mat problem to dokazat aj s vestou a prilbou na tele - myslim ze na "lahsich" (to nemyslim vahu)rukaviciach (koli lepsim uchopom) by sa dalo dohodnut.
raduz
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Hyperboreus » čtv 01. pro, 2005 23:04

aby to mělo nějakou cenu,měli byste se bít na život a na smrt,prostě bez rukaviček a rovnou tomu druhému zlámat vaz,vo to jde,ne? :)
Hyperboreus
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

PředchozíDalší

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...