Python

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Python

Příspěvekod Anonymní » úte 26. dub, 2005 20:38

Zdravim Python,

ako tak pozeram a citam tak to tu celkom sledujes a isto sa na niektorych vecickach dobre bavis???? :D :lol:
Co hovoris na cvicenie u stefano, asi ti to nieco dalo ked tak citam co pises. Ozaj aka je uroven klubov tam u vas na vychode, da sa ci nic moc???????? :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :idea: :?:

S pozdravom NOBODY
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

 

Příspěvekod Anonymní » úte 26. dub, 2005 20:44

BLBEČKU kvůli tobě a podobnejm se z tohohle fóra stává parodie,kvůli každý blbosti zakládáte nové fórum přitom o všem víte akorát tak prd..
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Balerion » úte 26. dub, 2005 20:48

kissme píše:BLBEČKU kvůli tobě a podobnejm se z tohohle fóra stává parodie,kvůli každý blbosti zakládáte nové fórum přitom o všem víte akorát tak prd..

no zalezi natom co beries ako parodiu :D v kazdom pripade je to zmena od neustaleho hadania ktory styl je lepsi :D
Balerion
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 133
Registrován: sob 02. dub, 2005 23:00

Příspěvekod python » stř 27. dub, 2005 8:21

Na Východe zdravo, ale trochu zaspato. Držia sa tu tradičné štýly Karate, taekwondo, nájdete tu aj JJ, WT, rozsemenilo sa Aikido. Kvalitné športové kluby majú (pravdepodobne) boxeri, zápasníci a niektoré kickboxkluby. Ja chodím do viac menej kickboxerského klubu, ktorý sa snaží cvičiť thaibox holandského typu (nech žije Internacionála ! :mrgreen: :mrgreen: ). Zatiaľ ma to baví, bolo by dobré rozvinúť bližšiu spoluprácu s MT klubmi v BB a ZA. Času mám málo, preto moju lásku -freefight- netrénujem. Nemám s kým a rozbiehať niečo je momentálne nad moje sily. Takže iba vylepšujem stand-up techniky.

Causa stefano:
Nejaké roky sme spolu trénovali JKD, BJJ. Keď tak surfujem po kluboch a spoznávam šelijaké štýly, začínam vidieť niektoré principiálne veci, ktoré sa opakujú všade. Tieto princípy vedel stefano vypichnúť a klásť na ne dôraz, a teraz, keď ich vidím v niektorom štýle, mám pocit, že som "doma" a ľudia okolo sa čudujú odkiaľ to viem. Ale oni sú všade, len ich treba vidieť a uvedomovať si ich. Potom má aj tréning inakší progress...
Občas som mal guláš z množstva informácii, čo nám stefano podával, pretože sa snažil (a riadne do toho aj investoval) získavať info z najkvalitnejších zdrojov. A svitlo mi mnohokrát až oveľa neskôr a inde - o čo vlastne ide. Áno, cvičenie zo stefanom mi dalo zatiaľ najviac.
python
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 68
Registrován: úte 19. říj, 2004 23:00

Příspěvekod python » stř 27. dub, 2005 8:36

Tieto servery sú na to - na zábavu, takže sas bavím :mrgreen: .
Každý si tu môže povedať čo chce - no a aj to je treba niekedy potrénovať.
Realita na ulici ale aj v ringu je trochu, alebo úplne iná. Pekne to vyjadruje Dynamo na fightnews.sk:
Keď vstúpiš do ringu si tam celkom sám. Nikto ti nemôže pomôcť. Jediné čo môžeš spraviť je bojovať.
Tak ako v živote nikto nebude žiť tvoj život za teba. Takisto nikto nevyhrá tvoj zápas za teba, je to iba na tebe.


Pekne sa bavte
python
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 68
Registrován: úte 19. říj, 2004 23:00


Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron