Combat Sambo nebo Systema Praze

bojová umění a válka, vycvik bodyguardů, speciální jednotky, combat shooting...

Příspěvekod Low » sob 20. kvě, 2006 8:59

"techniky na židly, zemi, stísněnym prostoru, v lese, na stěně, proti noži(vyhrožování), pistoli, pušce, tyči, obranu třetí osoby atd"

ani jednou. ale to ze se to budes ucit tam neznamena ze ti to k nicemu bude.

dam ruku za to ze obycejnej sportovec Tyson by,i ted kydyz nezavodi,vsechny tebou vyjmenovany situace zmaknul lip nez treba samotnej Vasilejev, zakladatel Systemy. Jen proto ze vyrustal na ulici a je to dusi i telem rvac. To je to o cem mluvil Diablik ze kdyz na to psychicky nemas tak je uplne jedno co trenujes a nikdy z tebe zabijak nebude a kdyz na to mas takje v podstate uplne jedno co trenujes nebo dokonce nemusis trenovat vubec nic..

combat systemy nejsou spatna vec ale ty a asi vetsina lidi od toho cekas neco co ti to proste nemuze dat.
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

 

Příspěvekod diablik » sob 20. kvě, 2006 10:18

...
Naposledy upravil diablik dne úte 05. zář, 2006 11:02, celkově upraveno 1
diablik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 877
Registrován: stř 04. kvě, 2005 23:00
Bydliště: SK

Příspěvekod diablik » sob 20. kvě, 2006 10:24

...
Naposledy upravil diablik dne úte 05. zář, 2006 11:02, celkově upraveno 1
diablik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 877
Registrován: stř 04. kvě, 2005 23:00
Bydliště: SK

Příspěvekod Naked_Snake » sob 20. kvě, 2006 11:08

Příklad: Kickboxer byl přepaden ozbrojeným týpkem (pistole) a pokusil se ho odzbrojit. Dnes už nám o tom vyprávět nemůže..........

Vím co čekat od military stylu. Trénink. To jestli mi to k něčemu bude, je jenom na mě!! A to ve všech stylech. Proto by měl člověk dělat to, co mu vyhovuje!

podívejse na www.survivalacademy.net
A přečti si tam něco (na historii se vykašli). :wink:
Hlavně se mrkni na smrtelné omyly při odzbrojování střelné zbraně nebo tak nějak.
Překvapení, rychlost, agrese.
KISS-Keep It Simple Silly
SFOD-D
Naked_Snake
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 139
Registrován: sob 13. kvě, 2006 23:00

Příspěvekod Low » sob 20. kvě, 2006 11:15

ale prdlajs.. to jen ukazuje na to jak ty uvazujes.. tan kickboxer o kterym se pise na strankach nekteryho combatu, ted uz nevim kde, byl hodne dobrej, bejvalej karatista, pak se prosadil snad i v Thajsku. Peter Smith.

Ja ti rikam ze v tu chvili bylo uplne jedno co cvicil jestli karate, mt, sambo nebo krav magu , o zivot by prisel tak jako tak.. Navic mam pocit ze byl zastrelenej ze zalohy a mluvilo se o tom v souvislosti s ruskou mafii ktera se dlouhodobe snazi zasazovat na lukrativnim trhu bojovejch sportu svoje zajmy.

To je vsechno jen reklama ,ze s krav magou nebo podobne by ses ubranil.. Dovedes si predstavit jakou ten Smith musel mit silu, rychlost, postreh doved cist pohyby cloveka? O tom se komukoli z combat systemu muze jen zdat. Jeho sance ubranit se zbrani na blizko by byla daleko vetsi. A i tak mala.

To je prave to co mi na combat systemech vadi nejvic, lziva reklama na kterou skacou lidi jako ses ty. Combat system bez soubeznyho treninku fullcontactu je vec uplne k nicemu.Jen tahak na penize.

ty stranky u me vyvolali zase usmev.. ty si chces hrat na bodyguarda jak z nejakyho filmu nebo na zasahovaou jednotku? Opakuju jen hrat.

Jestli se bojis vazne o zivot tak se vyprdni na nejaky BU/BS kup si minimalne dva kvery, chod v neprustrelny veste, kup si bavoraka s nejvysim stupnem ochrany, zaplat si ochranku, zabezpeci barak spickovou technologii a pak budes jakz takz v bezpeci. Do ty doby nez te nekdo bude chtit zabit :)
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Příspěvekod Naked_Snake » sob 20. kvě, 2006 11:26

Co máš za problém s military?

Nabízí to nejrealističtější výuku!!! Je tam i fullkontakt, ale bez nějakejch pravidel. Upřímě co uděláš ty když ti někdo namíří na hlavu nebo na přítelkyni????? Když jsou ty military tak hrozný tak nás pouč co je správné. Ber to tak, že je to situace, ze které se nevikecáš.
Překvapení, rychlost, agrese.
KISS-Keep It Simple Silly
SFOD-D
Naked_Snake
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 139
Registrován: sob 13. kvě, 2006 23:00

Příspěvekod Low » sob 20. kvě, 2006 11:26

"KAPAP ACADEMY čerpá z bohatých zkušeností profesionálů v boji s terorizmem."

tak at ti reknou kolik tech profesionalu v Izraeli rocne v boji s terorismem zahyne.. a kolik z nich vyuzije boj muz proti muzi a zvitezi..

kecy kecy kecy

a co udelaj oni kdyz jim nekdo namiri s pistoli na hlavu a bude je chtit zabit? nic proste umrou stejne jako ja nebo ty..

ten vycvik je stejne realnej jako kterykoli jiny BU ktery se uci tak jak se ma..

pro me je to proste moda a hrani si na vojacky.. nic vic.. pokavad nejses vojak nebo policajt ,ti se ocitaj v trosku jinejch situacich a v jinym postaveni nez jakejkoli civil..
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Příspěvekod diablik » sob 20. kvě, 2006 11:58

...
Naposledy upravil diablik dne úte 05. zář, 2006 11:03, celkově upraveno 2
diablik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 877
Registrován: stř 04. kvě, 2005 23:00
Bydliště: SK

Příspěvekod Low » sob 20. kvě, 2006 12:02

diablik: ono hodne lidi se po*ere uz jen pri potycce beze zbrane a ten efekt ze si na nic nevzpomenou tam muze bejt taky.. jenze tam je dost velka tolerance. jednou ranou te malo kdo vyridi. beze zbrane muzes daleko vic chybovat. jenze proti zbrani uz je to bud a nebo.. a bude to vzdycky nebo.. protze bud ( vlastne jistotu ) tam nemas zadnou prave kvuli ty psychice .
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Příspěvekod diablik » sob 20. kvě, 2006 12:13

...
Naposledy upravil diablik dne úte 05. zář, 2006 11:03, celkově upraveno 1
diablik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 877
Registrován: stř 04. kvě, 2005 23:00
Bydliště: SK

Příspěvekod Naked_Snake » sob 20. kvě, 2006 14:01

Když k tomu budete přistupovat tak, že to nejde, tak to nepujde!!
To je moc lehký říct, že to nejde. To umí každej.
Mám známýho, ten dělá military styl, a podařilo se mu odzbrojit protivníka s pistolí!
Řekněte mi kolik military tréninků jste viděli( jestli jo tak čeho)? Furt se tady obhajujete klamavou reklamou, ale nikdy jste to neviděli.

Jendise měl pravdu..................
Překvapení, rychlost, agrese.
KISS-Keep It Simple Silly
SFOD-D
Naked_Snake
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 139
Registrován: sob 13. kvě, 2006 23:00

Příspěvekod Low » sob 20. kvě, 2006 14:50

rozhodne ho ale neodzbrojil kvuli timu ze dela military.. s nejvetsi pravdepodobnosti by ho odzbrojil kazdej
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

Příspěvekod Naked_Snake » sob 20. kvě, 2006 15:35

Odzbrojil ho protože se na to adekvátně připravil, a v tom to spočívá.......

Myslím, že řešit to dál už je stejně zbytečný...............
Překvapení, rychlost, agrese.
KISS-Keep It Simple Silly
SFOD-D
Naked_Snake
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 139
Registrován: sob 13. kvě, 2006 23:00

Příspěvekod Traft » sob 20. kvě, 2006 16:49

Zoberme si ze chlap je napr. thaiboxer, zazil kopu streetfightov, niekolko zapasov v ringu, proste so psychikou v bojovych stretov je na tom dobre. A teraz nanho niekto vytiahne noz. On sa nezlakne a pri jeho reflexoch sa mu podari vyhnut bodnutiu a chyti ruku utocnika, no lenze co teraz???? Ak nikdy taketo techniky odzbrojovania necvicil, tak sa o ten noz budu proste pretahovat a mozno to prenho dopadne stastne a mozno nie. A pritom by stacil nejaky vykrut zapastia alebo len nejaky neprirodzeny pohyb pre ruku supera ( o ktorom bohuzial nema ani paru lebo ho to nemohol naucit ziadny BS podobny kickboxu, atd...) V nasom klube Combat sambo davame prednost fullkontaktnym sparringom s minimalnymi chranicmi a ako nadstavbu sa potom borci ucia odzbrojovaniu.
Nemoze sa stat ze pride na trening 16 rocny chlapec, ukazu sa mu za mesiac techniky ako zneskodnit protivnika so zbranou a on si bude mysliet ze aky je on Seagal...
Zaklad je fullkontaktny sparring. Techniky proti zbraniam sa mozte naucit aj z medii... na to vam netreba combat system
Traft
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 88
Registrován: pon 08. bře, 2004 0:00
Bydliště: Kosice

Příspěvekod Gino » sob 20. kvě, 2006 17:32

Traft... lenze co teraz???


Delas si srandu? Thaiboxer tebou zminovany by po zachyceni takove utocici ruky jiste usterdil utocniku takovou (a ne jednu), ze by bylo po srande.

Pokud si myslis, ze by se s nim o ten nuz pretahoval jako hloupe tele, tak jsi hloupy sam. Tecka.

Boze uz me tyhle debaty tak stvou... Jendis????? Kde ses sakris? At je s kym rozumne diskutovat....
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod diablik » sob 20. kvě, 2006 17:46

...
Naposledy upravil diablik dne úte 05. zář, 2006 11:04, celkově upraveno 1
diablik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 877
Registrován: stř 04. kvě, 2005 23:00
Bydliště: SK

Příspěvekod Jendis » sob 20. kvě, 2006 18:15

Teď jsem se vrátil ze šermířského fesťáku...já to teď nebudu moc komentovat...pravda je tak trošku uprostřed...můžeš se naučit,jak na chlapa s bouchačkou,jenže Tě nikdo nepřipraví na to,co je ten dotyčnej zač,nevíš(dokud nezažiješ),jak budeš reagovat Ty sám....cvičil jsem SCARS 5 let,makal jak blázen a když jsem poprvé kouknul do tý tmavý díry(hlavně),dobře mi nebylo......borce jsem ukecal,zbraň mu sebral a až potom jsem zjistil,že to byla plynovka.....měl jsem u boku svojí zbraň a ani jsem na ní nepomyslel....bál jsem se prudce hejbnout,mluvil jsem pomalu,klidně,konejšivě......kdyby chtěl,zmáčknul to a nenadělal bych nic.....bylo by to ošklivý i tou plynovkou.

Military je tak trošku módou,učíš se techniky,které by ses jindy učil až bys na ně měl(psychicky)....trnul jsem,když se patnáctiletá "telata" učila lámat vaz.
Sparring,tvrdej trénink.....nic člověka nepřipravý na opravdovej fight....když někdo chce,sesřelí Vás,ani si toho nevšimnete.....Tyson.....to je mlátička.....ale i jeho sestřelíte,když nedostane šanci roztočit ty svoje kladiva....za rohem s násadou od krumpáče a jakej byl??!! :wink:

Jenže....tohle tady chápe málokdo......romantické představy z akčních filmů...... :wink: :roll:
Naposledy upravil Jendis dne ned 21. kvě, 2006 8:26, celkově upraveno 1
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Traft » sob 20. kvě, 2006 18:16

Gino: Keby mu ju zachytil a potom zacal udierat tak by pustil ruku s nozom a protivnik by ho bodol. Ale samozrejme ja tiez preferujem vykrit bodnutie a zacat udierat do ksichtu. Ale to treba mat natrenovane.
diablik: kto hovoril o pakach a odvadzackach, to by som bol velmi rad keby tie vsetky paky na ulici fungovali...
pri natahovani staci napriklad silno udriet do chrbtu ruky a noz vypadne...
Jendis: presne tak. U nas to zacinalo tak isto. Prisiel si dva krat na trening a ludia sa ucili techniky na ktore by si napriklad v Ju jutsu cakal az pri hnedom opasku (ale museli sme to zmenit). Je to velke lakadlo na ludi. Oni presne to chcu: cim skor sa naucit super techniky a potom si myslia aky su dobri...
Naposledy upravil Traft dne sob 20. kvě, 2006 18:26, celkově upraveno 1
Traft
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 88
Registrován: pon 08. bře, 2004 0:00
Bydliště: Kosice

Příspěvekod Jendis » sob 20. kvě, 2006 18:17

ještě tu začněte řešit coby/kdyby.......šmarjá..... 8O
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Low » sob 20. kvě, 2006 18:32

"pri natahovani staci napriklad silno udriet do chrbtu ruky a noz vypadne... "

no tak to na ulici zkus a rekni mi jak to dopadlo.. :lol:
Low
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1175
Registrován: úte 15. lis, 2005 0:00

PředchozíDalší

Zpět na armádní a combat systémy...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků

cron