rýpaní

bojová umění a válka, vycvik bodyguardů, speciální jednotky, combat shooting...

Příspěvekod Anonymní » pát 30. led, 2004 12:51

UK[/quote]
Bohužel, neviděl jsem, kyokushinkai se od ostatního karate dost liší v pravidlech, takže nedokážu posoudit, z jakého důvodu to tak bylo, musím se podívat, abych se k tomu mohl vyjádřit, snad to kluci z klubu nahráli.
Angus[/quote]

4ukropcany
Tak jsem to mistrovství světa kyokushin zhlédl, poprvé jsem u toho večer také usnul, druhý den jsem to absolvoval ze studijních důvodů celé. Toto mistrovství se konalo myslím 4. října a v prvním kole měl být údajně soupeřem pozdějšího vítěze Suzukiho Jan Jelínek ze Sokolova.
Ke stylu boje - není-li prakticky povolen kontakt na hlavu, nač by si ji kryli, to je pravda. Proto se mi to také nelíbilo. I když ty údery na střední pásmo byly tvrdé. První tři místa obsadili Japonci, druhé třetí místo (to blbě zní) vybojoval myslím Bulhar Dimitrov.

Kromě toho se konalo začátkem listopadu další mistrovství světa kyokushin také v Japonsku, domnívám se že organizace IKO, která smí údajně jediná používat v názvu Kyokushin. Tam měli startovat 2 Češi.

Angus
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

 

Příspěvekod Krokac » pon 06. čer, 2005 14:23

Sakryš lidi, těch pět stránek pro nováčka je fakt fuška přečíst, takže píši reakci přímo tamimu.

Tami:
Rozhodně si nemylím, že by si podceňoval trénink. Jde o to se naučit vnímat soupeře periférním viděním. Nám trenér říká. Dívej se mu na bradu, ale sleduj celou jeho postavu. Když budeš zaměřen jen na ruce dostaneš kopačku. Když budeš zaměřený jen na nohy dostaneš pěknou šupu do zubů.

V tom je boj složitý musíš vnímat vše co je kolem tebe a patřičně na to reagovat. To se nenaučíš za rok. Protože je to o zkušenostech. Čím víc znáš technik, tím si více v klidu a dokážeš lépe vnímat, poněvač se nemusíš soustředit na techniky, ale na situaci, ve které si se ocitl !!! :)
Bojovat se musí se ctí, houževnatě, chytře, ale nikdy ne zakaždou cenu !!!

http://mtulak.sweb.cz
Krokac
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 181
Registrován: ned 05. čer, 2005 23:00

Příspěvekod Anonymní » pon 06. čer, 2005 17:44

skoda, jeden z pár lidí, kterého příspěvky mě fakt baví číst (Masta) a vy ho vyženete svejma blbejma kydama.Vsichni tady chcete hroznou soudrznost, a ze jenom jako diskutujete, ale kdyz vam nekdo neco rekne, tak reagujete pouze nadavkama a silackejma kecama.no nic rikal sem si ze konecne zajimava diskuze -zacatek....ale zvrhlo se to v totalni srajdu, skoro uz ani nema cenu cist neco vic nez do strany tri -to jeste vetsinou de, ale pak se uz zacnou vsichni hadat. no nic hruza
-kdyby na me chtel nekdo maila, nebo nakej kontakt, aby mi moh vysvetlit rucne jakej sem idiotek -tak Vam ho fakt nedam :P
cusik hosi
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » pon 06. čer, 2005 18:21

Dneska je to 2,5 roku co dělám BU a objevil jsem tady znovu starou diskusi, co jsem založil, zavzpomínal jsem (se sentimentem :-) ) na tu situaci. Co se týče úsilí a snahy tak jsem nepolevil, dokonce jsem začal trénovat i navíc s kámošem a taky sám doma. Dalo by se říct, že se cítim celkově lépe, sebevědoměji, silněji, pružněji atd. a to jsem teprve na začátku.

Problém který jsem měl před rokem a něco už není. Za 1. Nikomu neříkám, že dělám BU, nikdo pak nic nezkouší 2.když už to o mě někdo ví a chce si něco zkusit tak ho nechám ať si zkusí, ať naznačí úder, ať si bouchne, no a co. Prostě vůbec nereaguju. Jenom se usměju pomyslím si svoje a on vypadá jako janek... :-) Mám z toho docela i srandu. Mno a když tak zavzpomínám, už docela dlouho to nikdo na mě nezkoušel :-)

Dneska mě štve akorát jediná věc - Proč jsem byl tak blbý a nezačal cvičit dříve??? O kolik jsem už toho mohl více vědět, znát a hlavně umět. Jsem hrozně rád za náhodu, která mě dovedla ke cvičení, bez kterého si dnes život nedokážu představit.

Zdravím všechny
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » úte 07. čer, 2005 11:04

Tami věř, že tohle je ta správná cesta :-) Známe to asi všichni, co to nepoložili po prvních nezdarech :-)
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

sparovat

Příspěvekod xenon » čtv 29. lis, 2007 19:45

Sparing,Sparing,Sparing bez neho je to nanič lebo si to čo si sa naučil nemožeš na nikom skusiť.
xenon
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 25. lis, 2007 0:00

Předchozí

Zpět na armádní a combat systémy...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron