rýpaní

bojová umění a válka, vycvik bodyguardů, speciální jednotky, combat shooting...

Příspěvekod Anonymní » pát 16. led, 2004 13:28

diky za vysvetleni :D

ale nebudeme tu plytvat prostorem v diskuzi, ktera je o necem jinem (jak se ubranit zabijackemu a krute zakernemu utoku batuzkare spoluzaka Pazouta, ha ha ha) - na nase oblibene tema muzeme zalozit zvlastni diskuzi, treba "tradicni smejd vs. moderni-jen-a-jen-ony-funkcni-systemy" nebo "gf-je-k-nicemu-a-pokud-je-k-necemu-tak-je-to-vlastne-thajskej-box-ale-v-kalhotech;-) nebo neco podobneho :lol:
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

 

Příspěvekod Anonymní » pát 16. led, 2004 13:43

Roman: Prokouk si mě, chci vás jen pobavit...

PM: Ta tvoje rejpavá poznámka je aspoň pro mě víc pravdivá než si myslíš, akorát když to napíšeš takhle taj jsi za hrdinu jak jsem dostal na frak, no nic, já se to pokusil vysvětlit, divil bych kdyby tvůj názor byl jinej než presentuješ...měj se
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » pát 16. led, 2004 13:51

Masta... píše:Roman: Prokouk si mě, chci vás jen pobavit...

PM: Ta tvoje rejpavá poznámka je aspoň pro mě víc pravdivá než si myslíš, akorát když to napíšeš takhle taj jsi za hrdinu jak jsem dostal na frak, no nic, já se to pokusil vysvětlit, divil bych kdyby tvůj názor byl jinej než presentuješ...měj se


Masto, uz jsi to rekl nekomu primo do oci ? Nebo jsi silak takhle na internetu?
Kde te pripadni zajemci o prozreni najdou a mohou si s tebou zasparovat?
Roman
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » pát 16. led, 2004 14:03

2Masta: ale no taaak, clovek se pokusy takhle pri patku trosku odlehcit tu zurive debaty krvelacnych internetovych fighteru, a ty hned takle :roll:

jen nechapu, ze si myslis, proc si porad myslis, ze pro vsechny gf typky jsou Muay Thai, box, bjj, MMA a spol. nadavky. kdyz se dva perou, perou se dva lidi a ne dva styly atd. atd. bla bla bla, proste "bojova umeni - jedna rodina"

... tak jo, ja uz necham toho "rypani", ja rad holky, ty zase vdolky, to uz vime z jinych diskuzi :lol:

all the best :twisted:
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Roman Klaus

Příspěvekod Anonymní » pát 16. led, 2004 14:03

Řeknu ti to klidně do očí stejně jako někomu jinému...ale problém je, že jsem to myslel v trochu delší souvislosti a když budeš chtít poslouchat (a ne se hned rvát) rád ti vysvětlim jak jsem to myslel...je strašně snadný něco vytrhnout z kontextu...co jsem tam napsal zas tolik siláckýho že tě to tak nakoplo? Já to tak vidím a spousta lidí taky a spousta lidí taky ne, ale jestli z toho chápeš že tu machruju jakej jsem mistr světa...hmm no nic....

ad trénink pohybuješ se okolo Benešova u Prahy?
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » pát 16. led, 2004 14:21

"...clovek se pokusY" - wow 8O
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Re: Roman Klaus

Příspěvekod Anonymní » pát 16. led, 2004 15:06

Masta... píše:Řeknu ti to klidně do očí stejně jako někomu jinému...ale problém je, že jsem to myslel v trochu delší souvislosti a když budeš chtít poslouchat (a ne se hned rvát) rád ti vysvětlim jak jsem to myslel...je strašně snadný něco vytrhnout z kontextu...co jsem tam napsal zas tolik siláckýho že tě to tak nakoplo? Já to tak vidím a spousta lidí taky a spousta lidí taky ne, ale jestli z toho chápeš že tu machruju jakej jsem mistr světa...hmm no nic....

ad trénink pohybuješ se okolo Benešova u Prahy?


Praha, neva - kde v Benesove?
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Roman

Příspěvekod Anonymní » pát 16. led, 2004 15:13

Napiš mailik dohodnem se... masta@thaiboxmagazine.cz
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod MiQing » pát 16. led, 2004 15:15

"opravdový" "mistr" by stejně ani nikomu nedokazoval, že "jeho" umění je "lepší" ;-)
mějte se!
M.
MiQing
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 70
Registrován: sob 06. pro, 2003 0:00
Bydliště: Praha

Re: Roman

Příspěvekod Anonymní » pát 16. led, 2004 15:24

Masta... píše:Napiš mailik dohodnem se... masta@thaiboxmagazine.cz


ne ne ne, Masto, zadny maily, kdepak, napis to prosim sem.
Roman
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » pát 16. led, 2004 15:29

Prave, ze diky tomu zjistis jak na tom jsi!!!!!!!! :twisted:
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

hmm

Příspěvekod Anonymní » pát 16. led, 2004 15:36

tak to nemůžu sloužit....
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Re: hmm

Příspěvekod Anonymní » pát 16. led, 2004 15:42

Masta... píše:tak to nemůžu sloužit....


Aha, :lol: , tak zase nekdy neco napis... tim myslim slouzit muzes, co?
Roman
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » pát 16. led, 2004 16:13

Hej Masto ceho se bojis? :evil:
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » pát 16. led, 2004 16:16

Myslím že odpověď je mnohem prozaičtější než si myslíš, nicméně pokud nic nenamítáte tak mě to už unavuje...

njn hrozně se bojím brrr

čus
už se k tomu nehodlám vyjadřovat
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » pát 16. led, 2004 16:29

Skoda! :(
Konec zabavy! :( :(
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod F4ust » pát 16. led, 2004 17:13

Anonym: dost možná se bojí o své soukromí. přijde mi zvláštní, že mu to vyčítá zrovna člověk který nemá ani dost kuráže se pod své příspěvky podepsat, že jsi další hrdina v počůranejch trenýrkách, viď??:lol: Z tvých reakcí je dost zřejmé, že ti o skutečnou konfrontaci ani nejde a jakmile to vypadá, že by k ní mohlo dojít, stahuješ ocas mezi nohy a hledáš si výmluvy :lol:
F4ust
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 120
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00
Bydliště: Praha/Hongkong :-)

Příspěvekod Anonymní » pát 16. led, 2004 22:47

F4ust píše:Anonym: dost možná se bojí o své soukromí.


Ach taaak, boji o soukromi, ahaaa... no tak to je ale jina.


přijde mi zvláštní, že mu to vyčítá zrovna člověk který nemá ani dost kuráže se pod své příspěvky podepsat,


nevycitam mu nic jineho, nez ze rozpouta stupidni debatu, plnou kecu o ostatnich stylech "ne dost dobrych na thaibox" a pak kdyz se ho zeptam kde v jakym klubu nebo telocvicne ho najdu na sparring tak se mu zatahne prdelka! Jeho soukromi mne nezajima, Masta me zas tolik nepritahuje.

že jsi další hrdina v počůranejch trenýrkách, viď??:lol: Z tvých reakcí je dost zřejmé, že ti o skutečnou konfrontaci ani nejde a jakmile to vypadá, že by k ní mohlo dojít, stahuješ ocas mezi nohy a hledáš si výmluvy :lol:


co to meles ? vymluvy? cituj me kde se vymlouvam !
Roman

PS- pripojuji s k Mastovi, uz to nechavam plavat.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » pát 16. led, 2004 23:42

anonym - skoda, ze si v takej dialke - ja by som ti kludne rozplacol nos ked tak o to stojis .. :) tu u nas pod Tatrami si s tym nejako problem nerobime. Ked niekto chce tak dostane. Len nechapem o com sa tu bavite. Inak je pekne ked si to clovek prejde ako sa jednotlivy ludia vyhovaraju a vyhybaju temam.

Takze napr. TOTO je presne ta klasicka sracka s prepacenim :
"opravdový" "mistr" by stejně ani nikomu nedokazoval, že "jeho" umění je "lepší"


cital som hodne, ale hodne zachovanych pribehov o japonskych majstroch ktory boli ochotny rozpucovat v duchu ukazky toho ze su lepsi kohokolvek. Hmm asi to boli chudaci, alebo to neboli pravy majstri. Skoda.
Nebude to mahodou tak, ze ked niekto neumi tak uci ... :) alebo inak ked nemam co ukazovat tak sa z toho vykecam, ze ... ved tu mame filozoficku stranku b.u tak dotoho :)

Imho o cinanoch ani nehovorim ty sa pre to kto ma lepsiu skolu melu snad dodnes .. :)

jo jo nebude problem skorej v tom, ze ste vacsinou v tych tradicnych b.u. namotany na majstrov typu Hladik a podobny. Normalny clovek co nieco dokaze nebude robit zo seba predsa vola podobnym vyrokom ako hore- ten je tu specialne vymysleny prave pre hladikovske a podobne typy ... no nic proste ako vzdy nema to vyznam - nic sa nedozvieme a tot vsjo
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » sob 17. led, 2004 11:31

Jen tak jeste zaverem :

totem píše:anonym - skoda, ze si v takej dialke - ja by som ti kludne rozplacol nos ked tak o to stojis .. :)


hahaha, "kdybych nebyl tak daleko" vid :-)))...ale nojo...

tu u nas pod Tatrami si s tym nejako problem nerobime. Ked niekto chce tak dostane. Len nechapem o com sa tu bavite. Inak je pekne ked si to clovek prejde ako sa jednotlivy ludia vyhovaraju a vyhybaju temam.


nene, kdepak, kdyz uz, tak se bavme o mych prispevcich - najdi kde se jak "vyhovaram", prosim!

Takze napr. TOTO je presne ta klasicka sracka s prepacenim :
"opravdový" "mistr" by stejně ani nikomu nedokazoval, že "jeho" umění je "lepší"


vis, bubaku z "podtater", tohle je hluboka pravda, tak hluboka ze ty ji asi nerozumis. Az vyrostes a dostanes rozum, das mi za pravdu. Mimochodem, to co citujes nebyl prispevek ode mne!

cital som hodne, ale hodne zachovanych pribehov o japonskych majstroch ktory boli ochotny rozpucovat v duchu ukazky toho ze su lepsi kohokolvek.


jednou jsem cetl... dvakrat jsem cetl...TRIKRAT JSEM CETL... Kolikrat jsi videl?

Hmm asi to boli chudaci, alebo to neboli pravy majstri. Skoda.
Nebude to mahodou tak, ze ked niekto neumi tak uci ... :) alebo inak ked nemam co ukazovat tak sa z toho vykecam, ze ... ved tu mame filozoficku stranku b.u tak dotoho :)


"skoda, ze si v takej dialke"

Imho o cinanoch ani nehovorim ty sa pre to kto ma lepsiu skolu melu snad dodnes .. :)


aha, dalsi chytrolin co ma zmakly cinany, prosim o priklad:-)

jo jo nebude problem skorej v tom, ze ste vacsinou v tych tradicnych b.u. namotany na majstrov typu Hladik a podobny. Normalny clovek co nieco dokaze nebude robit zo seba predsa vola podobnym vyrokom ako hore- ten je tu specialne vymysleny prave pre hladikovske a podobne typy ... no nic proste ako vzdy nema to vyznam - nic sa nedozvieme a tot vsjo



bohuzel tu mame hladiky, ano, a spousta blbecku neschopnych otocit hlavu a podivat se na nekoho jineho si tyhle paskvilni pseudokungfisty neustale berou do huby s tim ZE TO KUNG FU JE NA HOVNO.
pozdrav do "podtatri"
Roman
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

PředchozíDalší

Zpět na armádní a combat systémy...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků