Jim Wagner Reality Based Personal Protection

bojová umění a válka, vycvik bodyguardů, speciální jednotky, combat shooting...

Jim Wagner Reality Based Personal Protection

Příspěvekod Albrecht » čtv 10. zář, 2009 9:54

Zdravim,
planuji zorganizovat seminar v systemu Jim Wagner Reality Based Personal Protection v Plzni a chci predbezne zjistit jaky by byl zajem z nehoz by se pak vychazelo pri kalkulaci cen a pod...
Albrecht
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 72
Registrován: stř 31. led, 2007 0:00
Bydliště: Plzeň

 

Příspěvekod BizonCZ_hele_admin » čtv 10. zář, 2009 14:20

Počítám, že to bude s Martinem Mikoláškem.

Pokud to bude v nějaké rozumné datum, tak bych přijel. Možná bychom přijeli i dva. Ale jeden určitě.

Bylo by dobré nadhodit nějaké datum. Zájem by určitě byl, akorát jde o to, zda v tom datu toho nebude mít člověk více. ;-)
BizonCZ_hele_admin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 281
Registrován: čtv 29. pro, 2005 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod defendu » čtv 10. zář, 2009 17:14

Napiš něco konkrétního...kdo bude učit,zhruba datum,osnova výcviku apod. S lidma by neměl být sebemenší problém :wink:
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Albrecht » pát 11. zář, 2009 21:26

defendu píše:Napiš něco konkrétního...kdo bude učit,zhruba datum,osnova výcviku apod. S lidma by neměl být sebemenší problém :wink:


Tak já kontaktoval RBSD a jednal jsem s Martinem Mikoláškem. Datum jsem zatim neresil protoze sem opravdu nevedel jakej by byl zajem proto sem nejdrive chte zmonitorovat kdo by mel zajem. Prvni seminar bych chtel aby se ucil presne jako 5 deni kurz primo od J.W. cili poprve by se resilo Defensive Tactics.
Samozrejme velice rad uvitam jakekoli rady. BizonCZ rikal ze mas pry zkusenosti s KAPAPem a KM...
Albrecht
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 72
Registrován: stř 31. led, 2007 0:00
Bydliště: Plzeň


Zpět na armádní a combat systémy...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků

cron