Scars

bojová umění a válka, vycvik bodyguardů, speciální jednotky, combat shooting...

Příspěvekod Jendis » pon 15. lis, 2004 22:25

No,řešit tu jednotlivé techniky.....nevím,má li to smysl :?: Od toho je instruktor,aby Ti to rovnou předvedl......
Tady na netu,i když Ti to někdo vysvětlí dopodrobna,stejně nic nepochopíš.

add Pistole a řetěz....jak řekl Fireball,to je látka posledního stupně.


2Fireball-No,znám lidi,kterým SCARS nefunguje....ale zase,není to chyba stylu.Samotný SCARS nikoho nespasí..... :!:

2Vojta - Prosím Tebe,kde to bylo moc drsný????
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

 

Příspěvekod Fireball » pon 15. lis, 2004 23:04

for Jendis: presne tak - nie vždy záleží na štýle boja, ale hlavne na osobe ktorá ho používa.

no Scars môže byť drsný už tým, že hodne bolia ruky :lol: ale na niekoho môže byť veľa aj agresivita tohoto spôsobu boja - ale ralita je žiaľ taká :roll:

Pat
Fireball
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 424
Registrován: stř 09. čer, 2004 23:00

Příspěvekod Anonymní » úte 16. lis, 2004 7:34

Pro Firebala
Takže to je něco jako Magicsqer (magickej čtverec)když vejde do mýho pásmá já zaútočím.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » úte 16. lis, 2004 7:55

Ja vim ze to dost boli.Vcera sme trenovali kopz a odsekavali sme to rukama a nohz mam dost zraseny no ruce taky
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Fireball » úte 16. lis, 2004 8:35

Anonymní píše:Pro Firebala
Takže to je něco jako Magicsqer (magickej čtverec)když vejde do mýho pásmá já zaútočím.


No ten štvorec je skôr na vysvetlenie silných a slabých priestorov v boji, vzdialenosť je o niečom inom.

Pat
Fireball
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 424
Registrován: stř 09. čer, 2004 23:00

Příspěvekod Mik » úte 16. lis, 2004 10:02

RE.: myslíš mě jako Ondra, nebo ten co tuhle místnost zakládal? to víš, nás je, já se věnuju ThaiBoxu 8let, karate 7let ale teď spíš neplnokontaktním stylům kuli zkouškám, ale potom plánuju jít na nějaké open závody v KickBoxu. a jakému BU se věnuješ ty?


No Myslel sem toho co založil tuhle mýstnost. Nějak sem si neuvědomil, že musím psat přesně. Já se všnuju Hung ga.
Mik
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 100
Registrován: ned 11. črc, 2004 23:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Mik » úte 16. lis, 2004 10:11

for Ondra: Zaslal sem ti soukromou zprávu. :P

for Jendis: Tobě sem taky zasla soukromou zpravu.
Mik
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 100
Registrován: ned 11. črc, 2004 23:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Jendis » úte 16. lis, 2004 18:13

No jo,ručičky bolí tak prvního čtvrt roku....pak už se obouchají.Co se týče toho čtverce,spíše bych to vyjádřil osobníma zónama....člověk má tři.První,tam si běžně pustíš cizí lidi(bez agresivních úmyslů),druhá-tam si pustíš lidi tobě příjemné(kamarády,členy rodiny) a třetí,nejdiskrétnější(tam si pustíš osoby milované).A od toho se to odvíjí.....ale pozor,bojová vzdálenost je trošku něco jiného.
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Ondra-SCS » úte 16. lis, 2004 19:34

Pro Mika
No já sem začal cvičit ScARS někdy v září no a podle mě sem udělal velkej pokrok protože začínám myslet jak nás to učí pan Zdeněk ©ána né síla na sílu ale taechnika podle mě sem se za ty 2-3 měsíce naučil dost když sem absolutní laik.A ty ty cvičíš ninjitsu?nebo cos psal.Baví tě to?Mě to fakt chytlo.
Ondra-SCS
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 59
Registrován: pát 12. lis, 2004 0:00
Bydliště: U jihlavy

Příspěvekod Ondra-SCS » úte 16. lis, 2004 19:40

Pro Firebala
Ty seš instruktor Scars v Liptovském Mikuláši že.
Chtěl sem se zeptat spíš na tu vzdálenost.Jak daleko mám nechat k sobě pustit útočníka který je rychlý a může kdykoliv zaútočit direktem nebo hákem.A ještě sem se tě chtěl zeptat na Seky na sražení nohy.Myslíš že bych stačil zareagovat na kop ze srtrany od kickboxera nebo thaiboxera.Kop by šel někam k pasu.(Dá se to vůbec stihnout když to nečekáš a nebo je to znatělně vidět že tě chce nekdo tak rychlej kopnout??
Ondra-SCS
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 59
Registrován: pát 12. lis, 2004 0:00
Bydliště: U jihlavy

Příspěvekod Ondra-SCS » úte 16. lis, 2004 19:53

For Jendis:
Já chodím ještě do školy na střední.Spolužáci do mě často rejou.Třeba sedím v lavici a najednou za mnou někdo máchne rukou.a kámošimi mi řeknou na co chodím na Scars.Pořád provokujou já jim pořád říkám že jim na to se..u.Myslíš že bych jim měl ukázat co se učíme a nebo se na to mám vyprdnout.Sou s tim fakt trapný a mě už to štve.1.Možnosti bych měl pokoj a asi velkej respekt. ale mě o žádnej respekt nejde mě akorát štve to neustálý rejpání a provokování. ale na druhou stranu bych nikomu nerad něco udělal. Sou to takový zákeřný údery když to nejmín čekám mám chuť jim říct tak to poď zkusit normálně ze předu.Co bys dělal ty ???????? Zkusil bys SCARS a nebo byses nechal vytáčet furt do kola.???????
Ondra-SCS
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 59
Registrován: pát 12. lis, 2004 0:00
Bydliště: U jihlavy

Příspěvekod Jendis » úte 16. lis, 2004 20:05

:lol: :lol: :lol: :lol: Tohle mne nechávalo vždycky klidným....."chlap je jen tak silnej,jako věc,která ho naštve" :wink: 8) 8)
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Ondra-SCS » úte 16. lis, 2004 20:13

Takž by ses nechal provokovat.Je to dost naprt na Scars se učím na tyhle věci reagovat a stejně to neviuživám ale je pravda že bych měl zase problémy kdybych někomu něco udělal.
Ondra-SCS
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 59
Registrován: pát 12. lis, 2004 0:00
Bydliště: U jihlavy

Příspěvekod Ondra » úte 16. lis, 2004 20:14

RE: Myslíš že bych jim měl ukázat co se učíme a nebo se na to mám vyprdnout?

záleží proč to všechno děláš, jestli kuli tomu aby tě brali ostatní jinak, nebo aby jsi se sebou něco dělal. škola je škola, tam se bere za vůdce ten nejsilnější ale to je v každý třídě stejný :D ty si chceš asi změnit postavení ve třídě, ale to si nezískáš tim že někoho zmlátíš, ale tim jak se chováš, když normálně tak se na ně vykašli ostatní vědi jaký jsi. Někde jsem četl že na ThaiBox chodí samí rváči, ale moje osobní zkušenost je uplně odlišná, nevim jestli někdo má podobnou. Hodně kluků co tam přijde a jsou bouchači, rvou se v hospodě, na disko a pod. tak přijdou si zatrénovat většinou nejsou zvyklý prohrát a tady dostanou nakládačku a odejdou, hodně kluků co znám tak by to do nich nikdo neřekl že u toho vydrží, ale právě proto že byli na to zvyklí tak vydrželi. Cvič v klidu dál, když už vidíš výsledky, jednou se ti naskytne nějaká příležitost a tvoje situace se změní, ale všechno chce čas, tvůj trénink i změna ve tvym životě. ale to je můj osobní názor, rozhodnout se musíš sám, jestli někoho vyzveš na souboj a nebo jestli to necháš plavat...... :?:
Ondra
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 273
Registrován: stř 13. říj, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Ondra-SCS » úte 16. lis, 2004 20:15

Tak radši před kopem uhnout a před úderem jáká je asi tak vzdálenost co si mám udržovat?????
Ondra-SCS
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 59
Registrován: pát 12. lis, 2004 0:00
Bydliště: U jihlavy

Příspěvekod Jendis » úte 16. lis, 2004 20:15

Já bych se nenechal provokovat...tohle mne totiž neprovokuje :wink: Jak píše ukropčány,tomu se můžeš jen smát..... :!: :wink: 8)
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Jendis » úte 16. lis, 2004 20:17

Ondra-SCS píše:Tak radši před kopem uhnout a před úderem jáká je asi tak vzdálenost co si mám udržovat?????


Neblbni...na tohle se ptej Zdenka,ať Ti to ukáže :!: :!: :!:
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Ondra-SCS » úte 16. lis, 2004 20:21

Pro Ondru
Jseš chytrej.Aspoň cos napsal sem je asi pravda.Asi se toho budu držet jeden kluk ze Scars cvičil dost dlouho a teď přešel na Kick box .Ten kluk je nejvíc v pohodě žádnej rváč nic takováho .Tak toho možná znáš jestli cvičíš Kick box menuje se Honza a dík za radu asi tě poslechnu
Ondra-SCS
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 59
Registrován: pát 12. lis, 2004 0:00
Bydliště: U jihlavy

Příspěvekod Ondra-SCS » úte 16. lis, 2004 20:25

for Jendis
Víš když sem zakládal tohle forům a ty si napsal co to má za účel tak právě teď mi to ten účel splnilo jinak v poho asi se tomu je lepší zasmat než někoho bodnout do očí nebo do krku a pod lepší usměv a seš v poho
Ondra-SCS
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 59
Registrován: pát 12. lis, 2004 0:00
Bydliště: U jihlavy

Příspěvekod Mik » úte 16. lis, 2004 21:23

for Ondra SCS: Jestli tě někdo provokuje ve škole, tak na to kašli. Jestli tě baví cvičit, tak cvič a ignoruj to. Mě, když sem byl ještě ve škole, taky provokovali. A teď v práci občas taky. Ikyž jen kecama. Jestli tě to chytlo jak píšeš je to OK. Jestli ti vadí blbý keci, tak zační hrát fotbal. A zlepšit si postavení ve společnosti tím, že dáš někomu na hubu? :roll: Za ty problémy to nestojí. :lol:
Mik
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 100
Registrován: ned 11. črc, 2004 23:00
Bydliště: Jihlava

PředchozíDalší

Zpět na armádní a combat systémy...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků

cron