Scars

bojová umění a válka, vycvik bodyguardů, speciální jednotky, combat shooting...

Scars

Příspěvekod Ondra-SCS » pát 12. lis, 2004 19:18

Každý kdo někdy dělal ,dělá nebo chce dělat Science Combat Agresive Reactonery Systems
Ondra-SCS
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 59
Registrován: pát 12. lis, 2004 0:00
Bydliště: U jihlavy

 

Příspěvekod Fireball » sob 13. lis, 2004 1:10

A čo chceš vedieť?

Pat
Fireball
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 424
Registrován: stř 09. čer, 2004 23:00

Příspěvekod Jendis » sob 13. lis, 2004 8:31

Cvičil jsem SCARS 4,5 roku(respektive jsem tedy cvičil SEB pod p.©ánou v Jihlavě-instruktorem cvičeným p.Kurfurstem).......co má být smyslem tohoto fóra?
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Anonymní » sob 13. lis, 2004 12:49

Taky cvičím v Jihlavě pod panem Zdenkem ©ánou.Smysl tohoto fora?Zajmalo by mě kdo z vás Scars vyzkoušel v praxi,jak ste s tim spokojeni ,jestli máte na Scars mouchy na co si dávat bacha prostě si vyměnovat zkušenosti.Já vám moje zkušenosti říct nemůžu protože sou vesměs nulové ale když někdo cvičil 4,5 roku?Myslím že takovej člověk když dobře poradí?Může to jednou někomu hodně pomoc. Děkuju
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Jendis » sob 13. lis, 2004 13:14

Pro začátek koukni sem :

http://www.bojovaumeni.cz/bu/modules.ph ... rs&start=0



Jinak,Fireball je instruktor SCARSu(stejně jako Z.©ána) :wink: Takže Ti může poradit taky hodně...(nebo taky....HLAVNĚ ON!!! :wink: :lol: :lol: )

O té spokojenosti....považuji SCARS za vhodný doplněk k nějakému dalšímu "serióznímu" :wink: stylu,samotný SCARS Tě komplexně bojovat nenaučí(teda,ono je to složitější...ale naprostého začátečníka asi ne).Velmi dobře jsi připraven po stránce psychické,mentální a orientaci v boji.Dril technik slouží hlavně pro nácvik správných reakcí.Techniky však nejsou samospasitelné a třeba v Jihlavské škole je (podle mne) velmi zanedbávanou částí je nácvik úderů a kopů :!:
O použití v praxi bych se celkem nerad rozepisoval blíže,ale pokud Tě to zajímá,tak SCARS opravdu funguje.To ovšem není záležitostí stylu,ale záležitostí hlavně Tvého přístupu k výuce a schopnostem aplikace v praxi.
Spíše se ale ptej konkrétně.....(a vůbec nejlépe uděláš,pokud nebudeš něčemu rozumět,když budeš své otázky směřovat přímo na Zdenka ©ánu!!!!On Tě učí,tak by Ti měl vše vysvětlit a objasnit a ukázat :idea: )


2Fireball - Jestli se v něčem pletu,tak mne oprav....tohle je spíše Tvůj píseček.
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Anonymní » sob 13. lis, 2004 17:41

Právě ta praxe je nejzajmavější.Zdeněk říkal že když ho přepad jeden tejpek s nožem tak mu zlomil ruku a použil jednu techniku ze SCARS. Ty s tim máš určitě taky ňáký zkušenosti.No já budu mít určitě taky , seš Jihlavák tak víš kde je Srázná??já tam tudy chodím na tréninky večer tam se cigáni jen rojí já tam tudy chodím i do školy takže s tim počítám že jednou bude cigánská férovka a doufám že na to budu dost připravenej. Tak odepiš
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Jendis » sob 13. lis, 2004 17:50

Tak to promiň,ale na tohle téma se bavit odmítám.A pokud chodíš na SCARS jen kvůli rvaní,tak to je mi Tě líto a patříš přesně do skupiny lidí,které bych SCARS neučil.
Pokud si chceš :!: rozumně :!: popovídat,klidně se můžeme sejít a pokecat osobně(A ano,jsem z Jihlavy) :wink:
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Ondra » sob 13. lis, 2004 19:10

for JENDIS: zdravim Jendise, poslal jsem ti soukromou zprávu.
Ondra
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 273
Registrován: stř 13. říj, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Anonymní » sob 13. lis, 2004 22:38

Tak jo Jendisy mýho bratrance zmlátily cigáni zmlátili i mýho strejdu tak proto chodím na Scars.Strejdovi odrazily ledvinu nechci aby se to samý stalo mě. A ještě něco SCARS slouží pouze k rvaní k obraně a k útoům proto na to chodím.Kdyby pro mě byla důležitá vnitřní síla tak chodím třeba na Kung Fu nebo TaJi.a litovat mě nemusiš sám dobře vím že sem na tom psychycky špatně.Proto scháním veškerý informace o Scars v praxi na co si dát vžycky bacha,co nikdy nedělat ale co udělat vždycky a všechny informace co mi pomůžou.Protože na ulici nikdy ránu pěstí nenaznačí anebo nebude mít gumovej nůž. To sou moje důvody. Díky a dyžtak odepiš
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Jendis » sob 13. lis, 2004 23:05

Na tohle téma si radši popovídej se Zdenkem (co dělat,co ne) :wink:
A mou poznámku ohledně rvaní....no,nechme to být.Pokud sám nepochopíš,o čem jsem mluvil,nemá smysl do toho nějak rýpat.

Jen jednu věc.....pokud chceš být připraven,musíš hodně cvičit. :wink:
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

 

Příspěvekod Anonymní » ned 14. lis, 2004 16:32

Já nevím co ses učil ty ale my se protáhneme a cvíčíme udery a kopy pak se učíme SCARS a pak posilujem.Tak já nevím k čemu to má sloužit.Já se po pravdě rvu až když neni jiná možnost jo ale fakt nevím co by mi to mohlo dát po duševní stránce.Snad jen to že se rvát až na posledním místě když už neni jiná možnost a nemachrovat a bejt skromnej .Co dal SCARS tobě za 4,5 roku intenzivního cvičení.??????
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Jendis » ned 14. lis, 2004 22:01

Ale já nemluvím o tom,co Ti má dát SCARS po duševní stránce.Mluvím o Tvých důvodech,proč vůbec začínáš cvičit BU :wink: Neber to tak osobně,já Tě neznám,jen jsem si přečetl příspěvky výše a zamyslel jsem se nad nimi.Toť vše.....

Co mi dal SCARS?Naučil jsem se myslet a reagovat jinak...alespoň to považuji za to hlavní.
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Anonymní » pon 15. lis, 2004 7:23

Zdravím.
Ondro zkoušel si někdy si zacvičit s někým kdo cvičí jiný BU :P ? Jak dlouho ho cvičíš? Já osobně SCARS necvíčil. A asi ani cvičit nebudu.
Jendis já bych s tebou docela dost rád pokecal osobně. :P :P Kdy se stasvíš :idea: ? Nebo můžem zajít někam na pivo. limo, víno, čaj a pod. Stačí na chvilku.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Mik » pon 15. lis, 2004 7:26

Zatraceně, zapoměl sem se přihlásit :oops: :oops: . To předtim sem psal já.
Mik
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 100
Registrován: ned 11. črc, 2004 23:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Ondra » pon 15. lis, 2004 17:11

RE: Ondro zkoušel si někdy si zacvičit s někým kdo cvičí jiný BU?

myslíš mě jako Ondra, nebo ten co tuhle místnost zakládal? :D to víš, nás je, já se věnuju ThaiBoxu 8let, karate 7let ale teď spíš neplnokontaktním stylům kuli zkouškám, ale potom plánuju jít na nějaké open závody v KickBoxu. a jakému BU se věnuješ ty?
Ondra
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 273
Registrován: stř 13. říj, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jendis » pon 15. lis, 2004 18:48

Anonymní píše:Zdravím.
Ondro zkoušel si někdy si zacvičit s někým kdo cvičí jiný BU :P ? Jak dlouho ho cvičíš? Já osobně SCARS necvíčil. A asi ani cvičit nebudu.
Jendis já bych s tebou docela dost rád pokecal osobně. :P :P Kdy se stasvíš :idea: ? Nebo můžem zajít někam na pivo. limo, víno, čaj a pod. Stačí na chvilku.


Jak teď cvičíte???Nějakou chvilku bych teď mohl urvat....
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Ondra-SCS » pon 15. lis, 2004 20:50

můje důvody sou ta bezpečnost proto sem se nedal na ňáký klasický bojový umění ale na Combat systém n a taky proto že já nejsem z Jihlavy ale vždycky sem chtě cvičit ňáký BU tak teď do Jihlavy dojíždím.Je to pravda to s tim reagováním.Třeba když na tebe někdo zaůtočí ze strany kopem tak do tý nohy deš rukama.Dřív sem měl odpor že mě to bude bolet víc než útočníka ale po pár trenincích sem si na to zvyk.Chtěl sem se tě zeptat na správnou rezervu mezi tebou a útočníkem.Kdyby dejme tomu útočil direktem z hodně blízka tak nemám šanci zareagovat mu tu ruku odseknout chápeš jak si mám útočníka držet od těla.Jo a ještě sem se chrtěl zeptat Scars ve vodě jaký to je???? A Učil se odzbrojovat pistoly a řetěz????????????? ČAU
Ondra-SCS
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 59
Registrován: pát 12. lis, 2004 0:00
Bydliště: U jihlavy

Příspěvekod Ondra-SCS » pon 15. lis, 2004 20:55

to bylo pro Jendise
Ondra-SCS
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 59
Registrován: pát 12. lis, 2004 0:00
Bydliště: U jihlavy

Příspěvekod Fireball » pon 15. lis, 2004 21:36

Třeba když na tebe někdo zaůtočí ze strany kopem tak do tý nohy deš rukama.Dřív sem měl odpor že mě to bude bolet víc než útočníka ale po pár trenincích sem si na to zvyk.

Toto doporučujem každému kto tvrdí že SCARS nefunguje, pár tréningov a presvedčí sa že to šlape.

Chtěl sem se tě zeptat na správnou rezervu mezi tebou a útočníkem.Kdyby dejme tomu útočil direktem z hodně blízka tak nemám šanci zareagovat mu tu ruku odseknout chápeš jak si mám útočníka držet od těla.

Je istá vzdialenosť - kruh, do ktorého ak útočník vojde musí byť zlikvidovaný, teda ak ide v strehu k Tebe dostane po ruke atď. Vzdialenosť je veľmi dôležitá, ak to niekto nechápe, nemôže bojovať.

Jo a ještě sem se chrtěl zeptat Scars ve vodě jaký to je????

Je to skoro rovnaké, ale ak si úplne pod vodou, tak údery a kopy nefungujú.

A Učil se odzbrojovat pistoly a řetěz?????????????

Učí sa aj to, ale až v poslednom levely.

Pat
Fireball
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 424
Registrován: stř 09. čer, 2004 23:00

Příspěvekod Anonymní » pon 15. lis, 2004 21:43

Jeden můj známý, který dělá 4 roky karate dostal dost drsně přes hubu na jedný diskotéce od jednoho kluka z Třeště, který chodí na SCARS. To mě docela zaujalo a tak jsem se chtěl přihlásít jenže to na mě bylo moc drsný. Vydržel jsem jen dva tréninky.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Další

Zpět na armádní a combat systémy...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků

cron