Rk

bojová umění a válka, vycvik bodyguardů, speciální jednotky, combat shooting...

Rk

Příspěvekod Ninja » čtv 18. lis, 2004 16:38

caute vsetci je to sice ceska stranka ale dufam ze mi pomoze aj niekto zo slovenska ak sa tu najde, rad by som vedel ake vsetky styly a skoly su v Ruzomberku , pochybujem ze 80% bude vediet kde je ruzomberok ale ti co to vedia tak nech poradia, dik moc. :roll:
naše ruky sú dvere neprepúšťajúce nepriateľa a naše nohy kladivo, ktoré ho môže zabiť.
Ninja
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 133
Registrován: pon 15. lis, 2004 0:00
Bydliště: dom

 

Příspěvekod Fireball » čtv 18. lis, 2004 16:56

Zdar.

No 100% tam máte Aikido. O inom neviem.
Ale v LM je toho dosť :lol:

Pat
Fireball
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 424
Registrován: stř 09. čer, 2004 23:00

Příspěvekod Ninja » čtv 18. lis, 2004 17:16

no to viem aj ja , som chvilu chodil, len mi to moc nesedi, a hlavne seiza to priam nenavidim nohy z toho tak hnusne bolia myslel som ze to casom prejde ale aj po 2 mesiacoch treningoch a hodinach sedenia doma ma to stale hroozne boli :lol: :lol: :lol: ale tema bola ina :D :D
naše ruky sú dvere neprepúšťajúce nepriateľa a naše nohy kladivo, ktoré ho môže zabiť.
Ninja
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 133
Registrován: pon 15. lis, 2004 0:00
Bydliště: dom

Příspěvekod Picard » čtv 18. lis, 2004 18:19

Zdar, v Ružomberoku nevím, ale myslím že docela blízko je Liptovský Mikuláš (teda aspoň myslim, sorry jestli jsem uúpně mimo :) ale byl jsem tam letos na dovolene, tak se snad moc nepletu )a tam je Kendó, Iaidó a Džodó v Hachidori Dojo .. zkus office@kendo.sk pokud chces tam ti poradi.

Jo a četl jsem to o té seize tak to na Iaidó radši nechoď :)
Picard
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1184
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Ninja » čtv 18. lis, 2004 20:28

Picard: diky moc skusim.

a asi tu niekde ruzomberok a okolie asi tu nieje ziadne WT co? :cry:
alebo nejake wushu? :cry:
naše ruky sú dvere neprepúšťajúce nepriateľa a naše nohy kladivo, ktoré ho môže zabiť.
Ninja
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 133
Registrován: pon 15. lis, 2004 0:00
Bydliště: dom

Příspěvekod Fireball » čtv 18. lis, 2004 21:48

Tai ji quan je v LM :)

Pat
Fireball
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 424
Registrován: stř 09. čer, 2004 23:00

Příspěvekod kurt78 » pát 19. lis, 2004 14:49

skor by sa ti asik oplatilo dochadzat do ZA /all - muay thai, box,JKD, Ving Tsun, Wing CHun, Ultimate, Aikido, ....../ or MT /Judo, Aikido, Box, +, ninja-heh, .../
kurt78
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 375
Registrován: pon 11. říj, 2004 23:00
Bydliště: SR

Příspěvekod Fireball » pát 19. lis, 2004 16:54

Ultimát je aj v LM.

A čo Tai ji quan sa Ti nepáči? Veď LM je predsa len bližšie :lol:

Pat
Fireball
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 424
Registrován: stř 09. čer, 2004 23:00

Příspěvekod Ninja » pát 19. lis, 2004 19:09

ejha v LM je toho dost aj v ZA len keby som mal nejake auticko a vodicak a hlavne najprv 18 :lol: a bolo by to fajn lebo dochadzat busom nieje bohvieco, mal som problem ked som raz isiel do dolneho kubina a nemohol som zohnat busa a domov to tiez trvalo pekne dlho a to je pritom za rohom. ako vidim budem musiet este tie dva rocky pockat a zatial nieco ttrenovat doma, a to stym JKD a Wing Tsun v Za je super, dobre vediet
naše ruky sú dvere neprepúšťajúce nepriateľa a naše nohy kladivo, ktoré ho môže zabiť.
Ninja
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 133
Registrován: pon 15. lis, 2004 0:00
Bydliště: dom

Příspěvekod Anonymní » pát 19. lis, 2004 19:18

Poradim Ti: kup si nejaku videokazetu s ninjami (napriklad American Ninja), dvakrat si to pozri, zaloz si vlastny novy styl (obzvlast by som Ti doporucil styl Opity ninja), daj si titul Grandmajster Profesor 10. dan a mozes robit korespondencne kurzy a seminare. Staci sa Ti vzdy pred seminarom trochu strieskat borovickou aby si sa klatil jedna radost a uvidis, pojde to ako po masle (ci po borovicke).

M
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

 

Příspěvekod Anonymní » pát 19. lis, 2004 19:22

Ninja píše:len keby som mal nejake auticko a vodicak
Bicykl, skutr?
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Ninja » pát 19. lis, 2004 19:23

no jasne videli ste niekto drunken muster? idem pit a potom to pride samo :lol: :lol: :lol:
naše ruky sú dvere neprepúšťajúce nepriateľa a naše nohy kladivo, ktoré ho môže zabiť.
Ninja
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 133
Registrován: pon 15. lis, 2004 0:00
Bydliště: dom

Příspěvekod Ninja » pát 19. lis, 2004 19:24

bicykel to by som mal aspon dobru, co dobru super kondicku no vidis no skuter ten zatial nemam ale aj to pride
naše ruky sú dvere neprepúšťajúce nepriateľa a naše nohy kladivo, ktoré ho môže zabiť.
Ninja
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 133
Registrován: pon 15. lis, 2004 0:00
Bydliště: dom

Příspěvekod Ninja » pon 22. lis, 2004 15:37

neviete nahodou net stranku na WT v Liptovskom Mikulási?
naše ruky sú dvere neprepúšťajúce nepriateľa a naše nohy kladivo, ktoré ho môže zabiť.
Ninja
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 133
Registrován: pon 15. lis, 2004 0:00
Bydliště: dom

Příspěvekod Fireball » pon 22. lis, 2004 15:40

Ninja píše:neviete nahodou net stranku na WT v Liptovskom Mikulási?


V Mikuláši WT nie je. Bolo tu kedysi WCH od W.Chenga ale už pár rokov som o nich nič nepočul. :? :? :?

Pat
Fireball
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 424
Registrován: stř 09. čer, 2004 23:00

Příspěvekod Fireball » pon 22. lis, 2004 15:45

Ninja píše:neviete nahodou net stranku na WT v Liptovskom Mikulási?


V Mikuláši WT nie je. Bolo tu kedysi WCH od W.Chenga ale už pár rokov som o nich nič nepočul. :? :? :?

Pat
Fireball
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 424
Registrován: stř 09. čer, 2004 23:00

Příspěvekod Ninja » pon 22. lis, 2004 19:06

tak dik, lebo niekto mi napisal ze v LM je WT tak potom neviem, ozaj nieje tu niekto zo ZA a necvici tam nahodou EBMAS (Emin Boztepe Martial Art System)? chcel by som sa spytat ci niekedy v lete nieje nabor, lebo iba v lete by mi vyhovovali treningy, inak to mam moc od ruky. a kolko sa plati ak smiem vediet? diky moc
naše ruky sú dvere neprepúšťajúce nepriateľa a naše nohy kladivo, ktoré ho môže zabiť.
Ninja
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 133
Registrován: pon 15. lis, 2004 0:00
Bydliště: dom

Příspěvekod kurt78 » úte 23. lis, 2004 11:25

Ninja píše:tak dik, lebo niekto mi napisal ze v LM je WT tak potom neviem, ozaj nieje tu niekto zo ZA a necvici tam nahodou EBMAS (Emin Boztepe Martial Art System)? chcel by som sa spytat ci niekedy v lete nieje nabor, lebo iba v lete by mi vyhovovali treningy, inak to mam moc od ruky. a kolko sa plati ak smiem vediet? diky moc


viem o chalanovi ktory chodi na seminare k EBMAS a cvici WT, ale nemam na neho kontakt ale ak chces tak casom ti to zistim, alebo ak chces kontakt na VT skolu zilina - to viem ti poslat ti hned tel. c . a sa dohodnes, /aj formou sukromiek sa da./
kurt78
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 375
Registrován: pon 11. říj, 2004 23:00
Bydliště: SR

Příspěvekod Ninja » úte 23. lis, 2004 15:36

no jasne dik nebolo by zle, a nevies cistou nahodou kolko to asi tak stoji? aj tie sukromne atd. za viac info vopred dik.
a popripade ci zilinske wt nema vlastnu internetovu stranku?
caw
naše ruky sú dvere neprepúšťajúce nepriateľa a naše nohy kladivo, ktoré ho môže zabiť.
Ninja
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 133
Registrován: pon 15. lis, 2004 0:00
Bydliště: dom

Příspěvekod kurt78 » úte 23. lis, 2004 15:38

viem .. poslem ti SZ
kurt78
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 375
Registrován: pon 11. říj, 2004 23:00
Bydliště: SR

Další

Zpět na armádní a combat systémy...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron