bodyguardi a vyhazovači

bojová umění a válka, vycvik bodyguardů, speciální jednotky, combat shooting...

Příspěvekod Anonymní » úte 08. lis, 2005 14:14

Jendis píše:Na trestný čin stačí poměrně málo,by ses divil...nad 5000 Kč.
Ale to už slovíčkaříme.Však víš,jak to myslím...8)



No když už jsi to nakousl - co tak asi v nějakým tescu mají nad 5000 a dá se to skovat do kapsy????
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

 

Příspěvekod Jendis » úte 08. lis, 2005 14:17

třeba discmana..... :wink: Ale tohle je zbytečný,pokud něco "otočí",jedná se o přestupek,ale stejně volají Policii,protože se obyčejně normálně nedomluví.Takže zadržet Tě stejně do příjezdu Policie mohou... :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod S474N » úte 08. lis, 2005 14:17

Jendis píše:Na trestný čin stačí poměrně málo,by ses divil...nad 5000 Kč. Ale to už slovíčkaříme.Však víš,jak to myslím...8)

Ano ja to vim, ze je to 5000, jenom nevim, kam bys ty rohliky a nebo holitka Gillete dal :D

Jendis píše: Ke zbytku..mně ani nepřijde,že by něco takovýho psal....ale asi čteme každej nějak jinak...respektivě si jeho příspěvky každej jinak překládáme.Ono jde asi taky o nátury lidí...co za čím kdo z nás vidí :wink:

Spise to nechces videt, od zacatku jsem psal, ze nemaji zadne pravomoce, zkus si to poradne precist.
-=:: Lepší být souzen jedním, než nesen čtyřmi ::=-

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku ."
S474N
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 371
Registrován: úte 06. zář, 2005 23:00

Příspěvekod S474N » úte 08. lis, 2005 14:20

Jendis píše:třeba discmana..... :wink: Ale tohle je zbytečný,pokud něco "otočí",jedná se o přestupek,ale stejně volají Policii,protože se obyčejně normálně nedomluví.Takže zadržet Tě stejně do příjezdu Policie mohou... :wink:


Dovolim si doplnit tvou posledni vetu slovickem pozadat, tj. mohou te pozadat, abys setrval do prijezdu policie. Rozhodne te nesmi brat za rukav a uz vubec nekam tahnout apod. Chapu, ze "sekuritaci" by si toto velmi moc prali, ale bohuzel. Musis s tim souhlasit i pres tve zamestnani.
-=:: Lepší být souzen jedním, než nesen čtyřmi ::=-

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku ."
S474N
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 371
Registrován: úte 06. zář, 2005 23:00

Příspěvekod Anonymní » úte 08. lis, 2005 14:25

Jendis píše:třeba discmana..... :wink: Ale tohle je zbytečný,pokud něco "otočí",jedná se o přestupek,ale stejně volají Policii,protože se obyčejně normálně nedomluví.Takže zadržet Tě stejně do příjezdu Policie mohou... :wink:


Tyhle věci už mají ve speciálních pultech a platí se zvlášť takže abys je ukradl musíš překonat nějakou překážku a v tom případě je trestný čin i kdybys ukradl rohlík.. Asi mi to tu bude nějaký JUDr. vyvracet resp upřesňovat ale rámcově to takto funguje - to mám potvrzeno od PČR když mi vykradli auto a já povídám že to bude jen přestupek když vzali pár CD a nabíječku na mobil....
Nicméně opakuji - ochranka je na to aby ti třeba řekla kde co je - případně (jak jsem zažil v zahraničí) na to aby ti podala košíček případně tě pozdravila či otevřela dveře. Nejsou to žádní Dirty Harryové nebo něco takovýho - nesmí NIC co bych nesměl Já či kdokoliv jiný.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Jendis » úte 08. lis, 2005 14:25

ale já to vím....mně jde spíš o to,jak se k tomu stavíme jeden i druhej.Já si totiž uvědomuju,že ta práce,ať je jakkoliv nevděčná a neplacená,je dost nezáviděníhodná a že kdyby lidi nekradli,nebyla by vůbec třeba.A protože lidi kradou,holt se občas stane,že v "síti" uvízne někdo,kdo za to nemůže.A pak už je to jen o nátuře(jednoho i druhého),jestli bude v klídku,a ještě se tomu třeba zasměje,nebo jestli bude řev na celej kšeft a výrony a infarktové stavy.... :wink:
Samozřejmě,uznávám,že někteří typani tam zaměstnaní by zasloužili tečku do palice,ale takové otkáš i jinde.A nevím,jak vy ostatní,ale takovýma já se točit nenechám.....nestojí mi za to,spadnout na stejnou úroveň,jako nějakej tupec.... :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Anonymní » úte 08. lis, 2005 14:26

Oni ničemu nezabrání... Jsou tam kvůli pojišťovně! :-)
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » úte 08. lis, 2005 14:27

Ten anonym jsem já :-)
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Jendis » úte 08. lis, 2005 14:31

S474N píše: Musis s tim souhlasit i pres tve zamestnani.


Souhlasím,tahat Tě někam,to rozhodně ne.


Mimochodem moje zaměstnání je trošinku jiné....trošinku více jiné,než o čem se teď bavíme....a tam obyčejně při "ostrém" zásahu nežádám...to ani náhodou.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod graver » úte 08. lis, 2005 14:33

Taiwi: "co po nich chceš za výkony za 40-50 kč na hodinu"
Pokud mluvíš za sebe (je to tvůj názor), tak no comment - já na nikoho kvůli jeho názorům plivat nechci :D
Pokud to myslíš tak, že si tohle říkají oni, tak 100% souhlas. To je bohužel začarovaný kruh - pokud si někdo myslí, že za xx na hodinu nemusí být profesionální (bože, dobrá, slevuji: tak aspoň dodržovat zákony), nikdy to nedotáhne na víc, než těch xx. Proto (nebo taky/hlavně proto) dělá za xx na hodinu, protože jeho mentální úroveň tady končí - víc si vydělá jen jako pohůnek v autobazaru.
Nicméně, svůj původní příspěvek jsi trochu upřesnil, takže už se do Olomouce nebojím :D :D

Jendis: jo, úhel pohledu se jen tak synchronizovat nedá, proto si taky o Taiwim nemyslím, že je [několik hvězdiček]. já sám občas nedokážu zabránit tomu, abych vytekl vzteky jako stará pračka, takže pokud opravdu jednáš tak, jak píšeš, tak tě obdivuju a závidím - máš tu správnou mentalitu pro BU :D
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Anonymní » úte 08. lis, 2005 14:40

sekuriťáci v jakýkoli podobě maj stejný práva jako bežnej člověk nic víc. ať je to ochranka v supermarketu nebo jakýsi zásahový "jednotky". to že maj taktický vesty a kvér za pasem? použít ho stejně nemůžou. ale to ani policie nebo vojáci.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Jendis » úte 08. lis, 2005 14:41

Co se týče těch peněz,kvality lidí ap......to je na hodně dlouhou a složitou debatu a nikam se nedostaneme,páč to je fakt začarovanej kruh....zákon o SBS by to fakt ulehčil,ale musel by být napsanej ne pod vlivem lobby velkých bez.agentur...fakt na dlouho,pohybuju se v oboru dost dlouho a není to zrovna super.

4Graver-snažím se...jednou mi jeden chytrej pán řekl(jsem cholerik a fakt jsem docela pěnil),že chlap je jen tak silnej,jako to,co ho dokáže naštvat.A od tý doby se moc nerozčiluju..... :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Anonymní » úte 08. lis, 2005 14:42

Jendis píše:Mimochodem moje zaměstnání je trošinku jiné....trošinku více jiné,než o čem se teď bavíme....a tam obyčejně při "ostrém" zásahu nežádám...to ani náhodou.


To je taková ta akční výjezdovka ve felicii co se s pištícíma gumama matador přiřítí k houkajícímu domečku a zavolá policii???
Týýýbrďo... to je už skoro jako soudce Dredd!!!
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod S474N » úte 08. lis, 2005 14:42

low píše:sekuriťáci v jakýkoli podobě maj stejný práva jako bežnej člověk nic víc. ať je to ochranka v supermarketu nebo jakýsi zásahový "jednotky". to že maj taktický vesty a kvér za pasem? použít ho stejně nemůžou. ale to ani policie nebo vojáci.


No kver za pasem mit muzou, ale pekne skryty, aby nebyl videt.

BTW co nemohou pouzit?
-=:: Lepší být souzen jedním, než nesen čtyřmi ::=-

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku ."
S474N
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 371
Registrován: úte 06. zář, 2005 23:00

Příspěvekod Jendis » úte 08. lis, 2005 14:43

low píše:sekuriťáci v jakýkoli podobě maj stejný práva jako bežnej člověk nic víc. ať je to ochranka v supermarketu nebo jakýsi zásahový "jednotky". to že maj taktický vesty a kvér za pasem? použít ho stejně nemůžou. ale to ani policie nebo vojáci.


No,k tomuhle jen jedno....než budeš dále reagovat,zapomeň na to,co Ti kdo navykládal a prostuduj si zákony(paragraf 13/14).Zamysli se nad těma písmenkama a potom reaguj dál....toť k Tvému názoru vsjo :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Jendis » úte 08. lis, 2005 14:47

volkswagen píše:
To je taková ta akční výjezdovka ve felicii co se s pištícíma gumama matador přiřítí k houkajícímu domečku a zavolá policii???
Týýýbrďo... to je už skoro jako soudce Dredd!!!


myslím,že na Tebe nemá smysl už reagovat.... 8)
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Anonymní » úte 08. lis, 2005 14:50

Jen reaguj a třeba mi to zkus vyvrátit od toho diskuse jsou :-)
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Jendis » úte 08. lis, 2005 14:54

Na Tebe naposledy....vyvracet Ti nic nebudu,Ty nemáš chuť diskutovat,pouze chceš prudit.Přeju Ti hezký den.... 8)
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Anonymní » úte 08. lis, 2005 14:58

Kdybych chtěl prudit tak tady budu psát že máš malý péro nebo něco takovýho :wink: Já jen chci aby mě někdo přesvědčil o tom že nemám pravdu - rád to potom uznám. Napsal jsem že nemají sekuritáni jiná práva než normální občan - žádná reakce. Napsal jsem že jsou v obchodě kvůli pojišťovně - žádná reakce. Někdo tu napsal že to jsou paka - reakce - co chcete za 40-50 na hodinu? Kdo tu nediskutuje?
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Už se hoši nehádejte.

Příspěvekod Anonymní » úte 08. lis, 2005 15:03

Některý kaubójové se tady hezky zesměšňujou. Já nekradu. Chodím na nákup, zaplatím za něj obchoďáku pěkný prachy a tím to hasne. Na nic jinýho než rychle nakoupit a rychle vypadnout z toho davu nejsem zvědavej. A v žádným případě se nenechám srát nějakým lemplem, co ho nevezmou ani do slušný práce. S pankáčema na Národní taky nevyjednávám. A už vůbec se nebojím nějakýho toho přestupkovýho řízení za zlomenej rypák. Klidně dělejte ramena na koho chcete, ale buďte připravený za ten pocit urňáka něco obětovat.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

PředchozíDalší

Zpět na armádní a combat systémy...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků

cron