bodyguardi a vyhazovači

bojová umění a válka, vycvik bodyguardů, speciální jednotky, combat shooting...

Příspěvekod Sennin » stř 30. bře, 2005 6:12

Andrea píše:Kde jsi ty informace nasbíral? Máš s tím zkušenosti jako Jendis?


Mám. Přes 12 let praxe v bezpečnostním "průmyslu".
Marek Pszczolka
Jeet Kune Do CZ
http://www.jeetkunedo.cz/
Uživatelský avatar
Sennin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 786
Registrován: úte 03. čer, 2003 23:00
Bydliště: Praha

 

Příspěvekod Andrea » stř 30. bře, 2005 20:21

Hm. A co ty a bojový umění?
Andrea
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 22
Registrován: sob 05. úno, 2005 0:00
Bydliště: Příbram

Příspěvekod Sennin » stř 30. bře, 2005 23:11

Andrea píše:Hm. A co ty a bojový umění?


Je to můj koníček už cca 25 let... Ale posledních cca 6 let již aktivně a denodenně necvičím (moc práce a málo času :oops: ), spíše studuji do hloubky - historii, rozdíly stylů, taktiku a strategii, účinnost technik na lidské tělo, fyziologii a mnoho dalšího co s BU souvisí byť okrajově. Je to na dlouhou debatu, či spíše na SZ :wink:
Marek Pszczolka
Jeet Kune Do CZ
http://www.jeetkunedo.cz/
Uživatelský avatar
Sennin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 786
Registrován: úte 03. čer, 2003 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Andrea » pát 01. dub, 2005 17:46

No tak jdem do SZ :D . Napiš mi co vlastně trénuješ. Odhaduju to na víc stylů. Doela by mě taky zajímalo,kde se sháněj informace o historii BU. Já totiž nemůžu najít nic na netu ani v literatuře.
Andrea
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 22
Registrován: sob 05. úno, 2005 0:00
Bydliště: Příbram

Příspěvekod Anonymní » stř 06. dub, 2005 13:24

andrea co te na tom tak laka ?
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Andrea » ned 10. dub, 2005 11:31

Já ani nevim :lol: Ne, tak chtěla bych spíš zjistit co je pravdy na těch neuvěřitelnejch historkách o namachrovanejch drsňáckejch vyhazovačích a tajemnejch bodyguardech. Myslim, že jsou to obě víceméně málo "provařený" povolání, málo se o nich mluví, spíš jenom s kamarádama a oficiální informace moc nejsou. tak chci vědět, co jsou zač :D nebo jaký s nima máte vy zkušenosti...máš?lol: :lol:
Andrea
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 22
Registrován: sob 05. úno, 2005 0:00
Bydliště: Příbram

Příspěvekod Dener » ned 10. dub, 2005 14:56

Také by mě zajímalo,kde se takoví bodyguardi cvičí,podle mého názoru to musí být jedni z nejlepších!! Ono ale také nejspíš záleží na tom koho chrání....pokud chrání nějakou významnou osobnost,tak si myslím že by to měli být skutečně nejlepší borci,co se střelby,bojových umění atd. týče...
Dener
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 38
Registrován: sob 19. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Anonymní » pon 11. dub, 2005 9:56

Dener píše:Také by mě zajímalo,kde se takoví bodyguardi cvičí

cetl jsem nejaky knizky (preklady z anglictiny), v tamnich podminkach to jsou treba vyslouzilci z SAS (pro soukrome osoby) nebo primo SAS (jde-li napr o premiera apod).
Nekde jsem cetl i vzpominky nejakyho cloveka, co udelal nejakej kurz, a pak odjel do ruska (prej dobre plati), a nestacil se divit :-) Ale zdroje si bohuzel nepomatuju, zasoboval me tim spolubydlici.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Andrea » pon 11. dub, 2005 13:13

[Nekde jsem cetl i vzpominky nejakyho cloveka, co udelal nejakej kurz, a pak odjel do ruska (prej dobre plati), a nestacil se divit :-)

Fakt? A proč se divil? Myslim si, že v Rusku bejt gorila se docela vyplatí. Četla jsem knížku o ruskejch mafiích (od ©ámala) a vypadá to, že se nabídky na ochranu jen hrnou - jen ta úmtnost je docela vysoká :lol:

for Dener: přesně. jestli jsi viděl film Sametoví vrazi, tak ten bodyguard, co na začátku hlídal Vychodila - to je podle mýho příklad, jak by to neměo vypadat :D
Andrea
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 22
Registrován: sob 05. úno, 2005 0:00
Bydliště: Příbram

znate ho?

Příspěvekod Anonymní » pon 11. dub, 2005 23:21

zdarec :D znate nekdo Ondra Piskuru?Hokejista slovak.Ze pry v Jihlave mlatil docela silne borce.Co je na tom pravdy.dik
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Re: znate ho?

Příspěvekod Jendis » úte 12. dub, 2005 5:47

dj píše:zdarec :D znate nekdo Ondra Piskuru?Hokejista slovak.Ze pry v Jihlave mlatil docela silne borce.Co je na tom pravdy.dik


Jestli to má být k vyhazovačům,tak v Jihlavě žádného normálního neznám....jméno nahoře mi nic neříká,ale možné to je."Hokejky" tady v JI jsou v různých klubech častými hosty a při jejich chování bych se ani nedivil,že k nějakým šťuchanicím dochází(s úspěchy na obou stranách,takový Kaděra a spol. by mohli vyprávět).Já osobně s nimi nikdy nic neměl.......
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Krokac » ned 12. čer, 2005 21:03

Chceš se dozvědět něco o práci Bodigardů? Mrkni na odkaz http://www.specnaz.cz/forum/viewtopic.php?t=1008

a njdeš tam mnoho www stránek na firmy, které dělají kurzy s tímto zaměřením !!! Samozřejmě podmínky atd.
Bojovat se musí se ctí, houževnatě, chytře, ale nikdy ne zakaždou cenu !!!

http://mtulak.sweb.cz
Krokac
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 181
Registrován: ned 05. čer, 2005 23:00

Příspěvekod Anonymní » ned 12. čer, 2005 22:03

par bodyguardov z UPOVCDM poznam, su to uuplne normalni chalani, az na niektorych, co to trosku prehanaju s "ostrazitostou"... ich vycvik vsak urcite nie je na urovni "kuklacov", ale maju rozne sustredenia na Lesti, strelbu s kratkych rucnych zbrani alebo malych samopalov. Co sa tyka boja z blizka, v popredi je ochrana vip osoby v dave, tj. na velmi kratku vzdialenost, vacsinou udery na citlive miesta po kt. sa uz agresor nepostavi a lamacky prstov... inac robia to co ich bavi, nemaju naordinovane nieco konkretne, comu sa musia venovat stale. vlastne aj na Lesti hraju vacsinou futbal ;O)))
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Vcelar » pát 28. říj, 2005 23:33

Co se týče vyhazovačů, ty může dělat prakticky kdokoliv, praxe ukáže kdo na to má a kdo ne :-) Znám pár kluků, co dělaj brigády "na bráně" a myslím že je to dobrej způsob jak si přivydělávat bojovým uměním.

A co se týče bodyguardů, tam už je to složitější. Pro normálního civilistu nemá moc cenu to řešit, i když spousta věcí se hodí i do normálního života (jako třeba jak si při konfliktu chránit přítelkini ap.). Přes známosti se dá dostat na spoustu kurzů pro bodyguardy, ale většinou jsou dost mastný.
Když nevyhneš se rvačce, rvi se tak že všichni rváči, vyhnou se pak tobě.
Vcelar
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 95
Registrován: čtv 08. zář, 2005 23:00

AA

Příspěvekod Kwai_Cheng » ned 30. říj, 2005 17:04

Ahoj Andreo! Konečně někdo jako ty nahodil zajímavý a rozumný téma... Můžu na tebe mít intimní dotaz? Nebo dva?
1. Proč tě to zajímá? (ptám se na důvod)
2. Jakou ty máš zkušenost s vyhazovači?
Kwai_Cheng
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 83
Registrován: pon 24. kvě, 2004 23:00

Příspěvekod Andrea » pon 31. říj, 2005 20:49

No, odpovím ti Kwai:-) Vyhazovači, u těch je důvod jasnej. Spousta lidí je z duše nenávidí, vlastně ani neví proč, mě to s nima zas tak zlý nepřijde :lol: Takže se tady na tý diskuzi snažím(e) rozprášit všechny ty fámy, co kolem nich panujou. Chci v tom mít konečně jasno a myslim si, že tohle téma by zajímalo víc lidí, protože je víceméně takový oddechový a každej se může zapojit i bez nějakejch velkejch vědomostí.

Bodyguardi mě prostě přitahujou, asi tím, jaký jsou to tajemní chlapíci :wink: I když teď bych sem vlastně mohla napsat jednu věc, která mě mile překvapila. Když se v posledních dnech rozhodl poctít svou přítomností Příbram náš pan prezident, nemohla jsem si to nechat ujít. Přiznávám, že jsem tam šla hlavně právě kvůli těm bodyguardům:D Byla tam taky školka( což jsem teda vůbec nepochopila) a ten bodyguard se na ně usmíval jako jejich strejda. To je docela dobrý, ne? Já bych třeba tohle vůbec nečekala. To spíš, že je sežere-asi o jejich práci mám hodně zkreslený představy-a proto jsem založila tuhle diskuzi :D

Takže ten hlavní důvod je asi jenom jeden: dá se o nich sehnat málo informací.

S vyhazovačema mám málo zkušeností, protože nenávidim diskotéky (no spíš disko) a když už, tak jen od vidění. Já si hlavně myslim, že ve vyhazovačích jsou obrovský rozdíly....je to tak? Klidně mi oponujte :D
Andrea
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 22
Registrován: sob 05. úno, 2005 0:00
Bydliště: Příbram

Příspěvekod Kwai_Cheng » pon 31. říj, 2005 21:37

Mockrát díky za odpověď, víš, prostě mě zajímalo proč zrovna takováhle otázka... to je ale vedlejší.
Moje osobní zkušenosti s vyhazovačema jsou podle mojeho mínění tak trochu protikladný... V týhle práci asi jako v mnoha jiných podobných záleží na nátuře... a zřeba na diskotéce záleží aj na tobě jak se zachováš třeba když do vyhazovače omylem vrazíš - když se normálně slušně omluvíš tak je to v pohodě, ale viděl jsem i bez omluvy, okamžitě následovala hlavička...
Hele například ve strakonicích je agentura, která mimo jiný poskytuje aj služby vyhazovačů. Je docela sranda, když jdeš po městě a vidíš pět nadřenejch goril s nenávistnýma pohledama jak se tísní v odřeným kombíku.. Ta sranda pak přestává, když jeden tenhle budulínek vymaluje hajzl na diskárně krví dvou výtržníků...
Ale můžeš vidět i tuhle samou gorilu jak pomáhá servírkám sbírat prázdný sklenice...
Kwai_Cheng
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 83
Registrován: pon 24. kvě, 2004 23:00

Příspěvekod jox » úte 01. lis, 2005 12:21

Andrea píše: Spousta lidí je z duše nenávidí, vlastně ani neví proč, mě to s nima zas tak zlý nepřijde :lol:
Nojo, esi vono to nebude tim že je vyhazujou :idea:
No né. De vo to že fakt nejni vyhazovač jako vyhazovač a bohužel si zapamatuješ spíš toho trubku. Víš, dyž du někam s dámou, tak mám mnohem rači chlapíka co se tváří Vítáme-vás-a-buďte-klidný-vo-nespolečenský-lidi-se-decentně-postaráme než takovýho co ti načtvrt zastoupí cestu a trošku nám pokazí večer xichtem Ty-možná-lumpe-vopovaž-se-cokoli-nebo-ti-vymaluju-držku. A to se bohužel vobčas stává. :wink: Nevim, třeba sou tam prvně nebo maj hlášku že se ten den má něco semlít 8) Kulturnost je důležitá.
___
Jox
jox
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1021
Registrován: pát 26. lis, 2004 0:00

Příspěvekod Andrea » úte 01. lis, 2005 15:28

No jasně Kwai, s tim určitě souhlasim. Ale mě jako holce by snad nenamlátil, kdybych do něj strčila, to by musel bejt uplně vypatlanej, ne? No, i když mě přijde i ta hlavička po jednom strčení moc brutální. To asi neni moc vyrovnanej vyhazovač...

A Joxi, to se ti ani nedivim. Já se teda většinou o svýho kluka moc nebojim :D , ale dokážu se do tebe vcítit. A co teda dělat, když zrovna potkáš takový "hovado"? Bejt celej večer děsně nenápadnej??

Mimochodem, kde jsou větší profíci? V těhle agenturách nebo samostatně v klubech?
Andrea
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 22
Registrován: sob 05. úno, 2005 0:00
Bydliště: Příbram

bodyguardi a vyhazovaci

Příspěvekod Anonymní » úte 01. lis, 2005 15:28

vyhazoval jsem asi 15 let asi na 8 diskotekach a hodne zalezi i na urcitem prostredi.jsou bary kde se chovam decentne a staci,kdyz to obcas projdu a upozornim a pak jsou diskoteky,hlavne na vesnicich,kdy jsou slova proste zbytecna.mistni strelci berou vyhazovace,jako vetrelce a snazi se ostatnim ukazat,ze je sestreli a ze jsou proste oni nejlepsi.pak bohuzel kazdou akci muselo dostat mnoho techto rvacu proste do drzky.da se je vyvest ven a tam jim popripade "domluvit",ale v techto problemovych podnicich se to muselo resit tak,ze se museli sestrelit mezi lidma a to dost tvrde,aby se konecne ukazalo,ze to nikomu neprojde.muzete si myslet,ze jsme bezmozci,ale tak ti proste funguje.potom samozrejme,kdyz se naucili chovat,tak se vyhazovalo normalnim zpusobem.
u vyhazovacich je to od kusu a od podniku ve kterem to bud jde,nebo nejde...
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

PředchozíDalší

Zpět na armádní a combat systémy...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 17 návštevníků

cron