KAPAP

bojová umění a válka, vycvik bodyguardů, speciální jednotky, combat shooting...

Příspěvekod Skateordie » úte 31. led, 2006 19:30

to Fireball: ja som akysi dopleteny z tych vsetkych debat, az som si myslel, ze to je niekde v Cesku, sory. Budu dajake dlhsie seminare alebo nieco podobne?
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 688
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00
Bydliště: ?ilina

 

Příspěvekod Fireball » úte 31. led, 2006 21:52

Zdar.
No chystám niečo cez leto, ale ukáže čas. Záleží od ľudí - to znamená aspoň 4 kusy ;) a aj to je problém, pretože to trošku aj bolí, tak ako písali o KAPAPe ;) Takže hlavne od ľudí to záleží, ale už troch mám tak sa uvidí. Ale dá sa dojsť aj na víkened na sobotu a ide ;)

Pat
Fireball
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 424
Registrován: stř 09. čer, 2004 23:00

Příspěvekod Angus » stř 01. úno, 2006 8:17

Skateordie píše:to Fireball: ja som akysi dopleteny z tych vsetkych debat, az som si myslel, ze to je niekde v Cesku, sory.


K Laďovi Matulovi do Nového Jičína je to ze ®iliny také za rohem.
Máš to rozhodně mnohem blíže, než třeba do Košic :lol:
Angus
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: pon 23. čer, 2003 23:00

Příspěvekod majkx » stř 01. úno, 2006 9:35

To Makoto, snažím se příspěvky o tréninku popsat tak jak to cítím a pravdivě, už jsem napsal, že v prdeli jsem byl, hovno jsem tam viděl, takže je možné že někdo by nebyl se cvičením Kapapu spokojený, ale potom ať mě tady slovně nelinčuje, že jel takovu dálku a nebyl spokojen. Píšu ty příspěvky právě proto, že když chtějí přijet lidi z velké dálky, tak ať zhruba ví do čeho jdou, sám vím jaké to je dojíždět za výukou více jak 400 km tam a 400 km zpět. Mimochodem, když se Láďa na konci sobotního tréninku ptal, kdo příjde cvičit i příště, tak všem okamžitě vyletěli ruce jak na povel.

Jinak k tomu, že se něco musí umět snést-bolest, poprad se sám se sebou a že budou modřiny, tak s tím při cvičení Kapapu určitě počítej te všichni. To by ani nebyl reálný systém boje, kdyby si nepocítil jaké to je bojovat s plným nasazením. Já sám jsem byl na tréninku v pátek,sobotu a včera dopoledne, nejen že se cítím jak flákota hovězího já tak po těch trénincích i vypadám. To neznamená že Láďa je nějaký psychopat, právě naopak, dokáže cvičení naplánovat tak, že si sáhneš na okraj svých možností, ale není to tak, že by si měl při tréninku utrpět záměrně nějaké zranění nebo tam padnout úplně na hubu a odneste ho.
majkx
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 459
Registrován: úte 08. lis, 2005 0:00

Příspěvekod Jendis » stř 01. úno, 2006 9:58

Fireball píše:...a aj to je problém, pretože to trošku aj bolí,


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ty seš kůň..... :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Fireball » stř 01. úno, 2006 10:17

Jendis píše:
Fireball píše:...a aj to je problém, pretože to trošku aj bolí,


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ty seš kůň..... :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Som veru som. Jeden rok som mal na nábore asi 15 chlapov s vysokej vojenskej akadémie, výsadkárov atď, po dvoch tréningoch ostal iba jeden ;)
To je realita.

Pat
Fireball
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 424
Registrován: stř 09. čer, 2004 23:00

Příspěvekod Jendis » stř 01. úno, 2006 11:12

Si děláš pr...*srandu*...????? :?: 8O 8O 8O My jsme teda taky cvičili tvrdě,ale "úmrtnost" byla nulová....naopak jsme si pochvalovali,když jsme z Telče šli cvičit do Jihlavy,kde byla alespoň žíněnka....i holky to s těma "modrýma rukama" to vydržely...a že makaly naplno...... :twisted:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod koblih » stř 01. úno, 2006 11:17

majkx píše:To Makoto, snažím se příspěvky o tréninku popsat tak jak to cítím a pravdivě, už jsem napsal, že v prdeli jsem byl, hovno jsem tam viděl, takže je možné že někdo by nebyl se cvičením Kapapu spokojený, ale potom ať mě tady slovně nelinčuje, že jel takovu dálku a nebyl spokojen. Píšu ty příspěvky právě proto, že když chtějí přijet lidi z velké dálky, tak ať zhruba ví do čeho jdou, sám vím jaké to je dojíždět za výukou více jak 400 km tam a 400 km zpět. Mimochodem, když se Láďa na konci sobotního tréninku ptal, kdo příjde cvičit i příště, tak všem okamžitě vyletěli ruce jak na povel.

Jinak k tomu, že se něco musí umět snést-bolest, poprad se sám se sebou a že budou modřiny, tak s tím při cvičení Kapapu určitě počítej te všichni. To by ani nebyl reálný systém boje, kdyby si nepocítil jaké to je bojovat s plným nasazením. Já sám jsem byl na tréninku v pátek,sobotu a včera dopoledne, nejen že se cítím jak flákota hovězího já tak po těch trénincích i vypadám. To neznamená že Láďa je nějaký psychopat, právě naopak, dokáže cvičení naplánovat tak, že si sáhneš na okraj svých možností, ale není to tak, že by si měl při tréninku utrpět záměrně nějaké zranění nebo tam padnout úplně na hubu a odneste ho.
Diky za info, to me zacina zajimat. Jsem uz prihlaseny na seminar 25.2. pokud tam pudes muzeme se videt :-). Ty pravidelne treniky v So jsou uz otevrene pro verejnost? Na webu se pise ze zatim bezi jen pro vojsko.
koblih
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 160
Registrován: pát 02. led, 2004 0:00
Bydliště: Morava

Příspěvekod Fireball » stř 01. úno, 2006 11:18

No ja to tiež nechápem akosi, ale ani neriešim - nemám ako ;)
Proste radšej robia chujkoviny a hrajú sa na vojačikou. Potom dostanú po ruke 2-3 x a radšej žijú v snoch. Horšie je, že keď potom idú do reality :(

Pat
Fireball
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 424
Registrován: stř 09. čer, 2004 23:00

Příspěvekod NAIA » stř 01. úno, 2006 15:15

koblih píše:Diky za info, to me zacina zajimat. Jsem uz prihlaseny na seminar 25.2. pokud tam pudes muzeme se videt :-). Ty pravidelne treniky v So jsou uz otevrene pro verejnost? Na webu se pise ze zatim bezi jen pro vojsko.


Tak to se tam uvidime.
NAIA
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 846
Registrován: stř 24. lis, 2004 0:00

Příspěvekod Moshe » čtv 02. úno, 2006 2:09

Teda koukám, co se dá koupit u Wagnera za nucený výsek 8O : http://www.jimwagnertraining.com/store/equipment.html (kousek srolovat)
Moshe
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 82
Registrován: pon 13. zář, 2004 23:00
Bydliště: Na strahovskym vršku

Příspěvekod koblih » čtv 02. úno, 2006 9:05

NAIA píše:Tak to se tam uvidime.
OK :-)
koblih
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 160
Registrován: pát 02. led, 2004 0:00
Bydliště: Morava

Příspěvekod Makoto » čtv 02. úno, 2006 9:18

majkx píše:To Makoto, snažím se příspěvky o tréninku popsat tak jak to cítím a pravdivě, už jsem napsal, že v prdeli jsem byl, hovno jsem tam viděl, takže je možné že někdo by nebyl se cvičením Kapapu spokojený, ale potom ať mě tady slovně nelinčuje, že jel takovu dálku a nebyl spokojen. Píšu ty příspěvky právě proto, že když chtějí přijet lidi z velké dálky, tak ať zhruba ví do čeho jdou, sám vím jaké to je dojíždět za výukou více jak 400 km tam a 400 km zpět. Mimochodem, když se Láďa na konci sobotního tréninku ptal, kdo příjde cvičit i příště, tak všem okamžitě vyletěli ruce jak na povel.

Jinak k tomu, že se něco musí umět snést-bolest, poprad se sám se sebou a že budou modřiny, tak s tím při cvičení Kapapu určitě počítej te všichni. To by ani nebyl reálný systém boje, kdyby si nepocítil jaké to je bojovat s plným nasazením. Já sám jsem byl na tréninku v pátek,sobotu a včera dopoledne, nejen že se cítím jak flákota hovězího já tak po těch trénincích i vypadám. To neznamená že Láďa je nějaký psychopat, právě naopak, dokáže cvičení naplánovat tak, že si sáhneš na okraj svých možností, ale není to tak, že by si měl při tréninku utrpět záměrně nějaké zranění nebo tam padnout úplně na hubu a odneste ho.

Jo jo, taky to tak beru. Podival jsem se na web, precetl si ohlasy a to mi staci, abych se rozhodl a prijel (26.3.) Verim, ze to bude dobre, protoze jak jsem psal, treninky, ktere nejsou pouhou spartakiadou ci demonstraci ega vyucujiciho, tu je v CR hodne malo. Pokud si posunu svuj prah bolesti opet o kousek dal (naposledy se Standou Gazdikem, kdy jsem mel cele stehna jednu velkou modrinu..a nejenom stehna) a naucim se nejake nove postupy vc teorie konfliktu, budu nadmiru spokojeny. Fakt se tam tesim, takze kdo jedete v breznu, uvidime se a pokecame :-)
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod Fireball » čtv 02. úno, 2006 9:45

Zdar.

A čo vlastne cvičí a čo ste cvičili s p.Gazdíkom?

Pat
Fireball
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 424
Registrován: stř 09. čer, 2004 23:00

Příspěvekod Makoto » čtv 02. úno, 2006 9:54

Fireball píše:Zdar. A čo vlastne cvičí a čo ste cvičili s p.Gazdíkom?
Pat
Ja cvicim Jujutsu pod Matejem Novakem a brazilske jitsu pod Franco Vacircou. Se Standou jsme se dohodli na seminari FISFO, kteryzto jest bojovym systemem, ktery se uci spec jednotky ve francouzske legii. Vice najdes na nasich strankach (jujutsu.cz v sekci clanky) nebo na strankach Standy Gazdika. Prvni seminar byl minuly rok a dalsi budou urcite nasledovat po jeho navratu do Cech (konci mu smlouva v unoru, takze zacatkem brezna by mel dorazit do Prahy). Ma podobnou koncepci a muzu rici, ze ackoliv trenink byl HODNE bolestivou zalezitosti, take mi hodne dal, co se tyka psychicke stranky...a to nemluvim o technikach. Takze take ho mohu doporucit s klidnym svedomim :)
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod majkx » čtv 02. úno, 2006 10:25

To Koblih, já se těch seminářů zůčastňovat nebudu, protože je tam omezená kapacita do 12 lidí a klidně mi to nevěř, ale nezůčastním se proto, abych někomu nezabral místo, při mých službách je jednoduší naplánovat si volno na jeden celý víkend. Já mám možnost chodit k Láďovi na individuální výuku 2xtýdně, a když mi to vyjde tak se zůčastňovat pravidelných sobotních tréninků. Jinak ty pravidelné tréninky nebyly myšleny jen pro vojáky, já jsem polda :lol: , ale Láďa má mezi vojáky spoustu kamarádů a ti k němu okamžitě začali chodit cvičit hned jak začal vyučovat, takže jestli už je naplněná celá skupina což nevím, ale pokud už je, tak Láďa mi říkal, že tam více lidí přibírat nebude, pouze v případě, že by někdo z té skupiny vypadl, mám dojem že by tam klidně mohla trénovat i osoba s civilním zaměstnáním, ale nevím to jistě, protože na to jsem se ho neptal.
majkx
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 459
Registrován: úte 08. lis, 2005 0:00

Příspěvekod majkx » čtv 02. úno, 2006 10:38

To koblih, tak jsem se díval na Láďové stránky a máš asi pravdu, bude to jak se tam píše, pravidelné tréninky pro veřejnost v sobotu ještě nejedou, až se naplní kapacita tak pojedou, jinak ta první skupina vojáci, nejede se tam nic odlišného-lepšího od toho co se budou učit lidi s civilním zaměstnáním.
majkx
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 459
Registrován: úte 08. lis, 2005 0:00

Příspěvekod koblih » čtv 02. úno, 2006 10:47

majkx píše:To Koblih, já se těch seminářů zůčastňovat nebudu, protože je tam omezená kapacita do 12 lidí a klidně mi to nevěř, ale nezůčastním se proto, abych někomu nezabral místo, při mých službách je jednoduší naplánovat si volno na jeden celý víkend. Já mám možnost chodit k Láďovi na individuální výuku 2xtýdně, a když mi to vyjde tak se zůčastňovat pravidelných sobotních tréninků. Jinak ty pravidelné tréninky nebyly myšleny jen pro vojáky, já jsem polda :lol: , ale Láďa má mezi vojáky spoustu kamarádů a ti k němu okamžitě začali chodit cvičit hned jak začal vyučovat, takže jestli už je naplněná celá skupina což nevím, ale pokud už je, tak Láďa mi říkal, že tam více lidí přibírat nebude, pouze v případě, že by někdo z té skupiny vypadl, mám dojem že by tam klidně mohla trénovat i osoba s civilním zaměstnáním, ale nevím to jistě, protože na to jsem se ho neptal.
Jasně, v poho. No já prubnu ten seminář a pak se uvidí, taky to mám kousek, proto jsem se ptal na ty pravidelne tréninky, ja su totiž civil, tak nevím zda bych mohl do toho pro vojsko, nebo se už otevřel kurz pro veřejnost. Individuální výuka je fajn, ale myslím, že má smysl, až člověk má o tom cvičení nějakou představu, něco už odcvičil a může se ten čas využít efektivně jen na věci, které jsou nejasné. Jinak je podle mě lepší trénovat s různými lidmi.
koblih
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 160
Registrován: pát 02. led, 2004 0:00
Bydliště: Morava

Příspěvekod majkx » čtv 02. úno, 2006 11:11

Jo máš pravdu, je hodně důležité cvičit s jinými lidmi, ať je člověk neustále konfrontovaný, neb každý bojuje trochu jinak, proto se budu snažit zůčastňovat pravidelných sobotních tréninků co to jen půjde. Jinak ta individuální výuka má taky své velké plus, aspoň já to tak cítím. Já mám přes týden většinou čas jen dopoledne, takže mi dopolení soukromka vyhovuje.
majkx
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 459
Registrován: úte 08. lis, 2005 0:00

Příspěvekod Zigi » pát 10. úno, 2006 20:27

majkx píše: V pátek du zase na individuálku, a pak už každý týden 2x soukromku plus každou sobotu jeden pravidlený trénink s více studenty. .


Hele, chtěl jsem se tě zeptat, hodně by mě to zajímalo, ale na stránkách http://survivalacademy.net/PRAVIDELN-TR-NINKY-KAPAP se píše, že pro veřejnost ještě není otevřeno... Jinak bral bych to všemi deseti, vypadá to super a z Ostravy je NJ kousek ...Kdybys byl té dobroty, rád bych se dozvěděl víc(jestli jsou volné místa, kolik stojí případná individuálka aj.) , buď můžeš tady, na mail, nebo ICQ, dík moc :oops: :oops: :oops:
Zigi
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 90
Registrován: ned 29. led, 2006 0:00
Bydliště: Ostrava

PředchozíDalší

Zpět na armádní a combat systémy...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron