činkáreň

tchaj-ťi, čchi-kung, meditace, filosofie, náboženství, kultura...

Moderátor: PC

Příspěvekod diablik » pát 13. říj, 2006 11:19

drep+militarypress spojeny s pritahmi na hrazde http://youtube.com/watch?v=e0nwx7Q5j-k
diablik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 877
Registrován: stř 04. kvě, 2005 23:00
Bydliště: SK

 

Příspěvekod bjohny » pát 13. říj, 2006 13:44

diablik: ale si mi to tu rozbehol :wink:
Dej Vám Pánbůh nebe plné dřepů!! :twisted:
bjohny
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 359
Registrován: pát 12. kvě, 2006 23:00
Bydliště: Revúca... Slovakia :((

Příspěvekod bjohny » pát 13. říj, 2006 14:07

tucet píše:tady čítam, že tvoje ciele sou cviky s vlastní vahou, tak na co ty činky... jeslti chceš hlavně kliky, bradla, hrazdu, tak cvič hlavně toto a činkáreň si dej jako změnu či relax jendou za čas... toť moj názor ;)

jo.. ale ja nedokazem v tych cvikoch zosilniet ked nespravime, teda nezvladnem spravit ani dva serie :cry: preto chcem zaradit hodone podobne cviky :wink:
Dej Vám Pánbůh nebe plné dřepů!! :twisted:
bjohny
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 359
Registrován: pát 12. kvě, 2006 23:00
Bydliště: Revúca... Slovakia :((

Příspěvekod bjohny » pát 13. říj, 2006 15:12

ukrpcany: taky se na to necitis???? 8)
Dej Vám Pánbůh nebe plné dřepů!! :twisted:
bjohny
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 359
Registrován: pát 12. kvě, 2006 23:00
Bydliště: Revúca... Slovakia :((

Příspěvekod bjohny » pát 13. říj, 2006 17:06

to chce caaas.....i kdyz ja ty zhyby na siroko nikdy nedovedu :cry:
Dej Vám Pánbůh nebe plné dřepů!! :twisted:
bjohny
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 359
Registrován: pát 12. kvě, 2006 23:00
Bydliště: Revúca... Slovakia :((

Příspěvekod Lada » pát 13. říj, 2006 17:41

Ale dovedeš, všechno jde :wink: já dělám shyby nadhmatem na široko před i za hlavu, potom nadhmatem na prstech (na dvou od každé ruky už to zrovna nejde) na ičku co máme v tělocvičně umístěné (tak když už tam je), potom podhmatem. Dál nadhmatem ruce proti sobě a hlavou uhýbat na jednu a druhou stranu, buď na hrazdě či na ičku. A další blbiny co mě napadnou co se dá dělat, pár věcí na posilování (benčovka, hrazda, tyčka na vzpěry, žebřiny, různé činky) vtělocvičně máme, ale nic moc :cry: ale člověk toho vymyslí s tímdle hodně, pak různé kliky, závaží na ruce, nohy k úderům a kopům, gumy na nohy ke kopům a úderům. Na cvičení k BU plně dostačující, ale posilovna to není....na silový a objemový trénink tam není dost prostředků a už vůbec né váhy které je potřeba přidávat :twisted:

ty military..... musím vyzkoušet, já to vždy dělal odděleně, jen ty dřepy né s moc váhou, tříslům se dřepy nelíbí :( , ale s měnší váhou to jde...

2bjohny ale zvládneš i ty s širokým úchopem neboj, jen je třeba trénovat. Když začínáš je lepší jezdit na stroji co to simujuje aby sis na nějakou váhu zvyk zvyšoval a neublížil jsi.
Pokuď zvládneš normální shyby tak bych problém neviděl, Prostě to budeš zkoušet třeba po jednom. Aby to mělo účinek a zvládl jsi jich vícero tak pokuď nemáš někoho kdo by ti helfl a pomohl podržet nohy a ulehčil ti tak když nebudeš moct, tak si vem třeba nějakou židli a trocha si pomáhej, za chvíli už pomoc potřebovat nebudeš :wink: a třeba časem si budeš na sebe závaží i věšet :)
Není od věci si pořídit na tohle háčky, zvláště pokuď máš slabý úchop a chceš jich dělat více, oni pomůžou a je to s nimi lehčí a člověk se cíti lépe, ale je potřeba trénovat úchop i bez nich aby ses udržel.
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod bjohny » pát 13. říj, 2006 20:06

Lada píše:Není od věci si pořídit na tohle háčky, zvláště pokuď máš slabý úchop a chceš jich dělat více, oni pomůžou a je to s nimi lehčí a člověk se cíti lépe, ale je potřeba trénovat úchop i bez nich aby ses udržel.

Prosimte Láďo, jak vypadaj ty háčky??Kde jich mám koupit??...a jak trénovat úchop?? :? ...kdyz mi táta vyprável ako se za mlada udržel na hrazde jednou paží tak sem zíral...to totiž nedovedu....by mi to snad urvalo rameno 8)
Dej Vám Pánbůh nebe plné dřepů!! :twisted:
bjohny
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 359
Registrován: pát 12. kvě, 2006 23:00
Bydliště: Revúca... Slovakia :((

Příspěvekod Lada » pát 13. říj, 2006 21:30

bjohny píše:
Lada píše:Není od věci si pořídit na tohle háčky, zvláště pokuď máš slabý úchop a chceš jich dělat více, oni pomůžou a je to s nimi lehčí a člověk se cíti lépe, ale je potřeba trénovat úchop i bez nich aby ses udržel.

Prosimte Láďo, jak vypadaj ty háčky??Kde jich mám koupit??...a jak trénovat úchop?? :? ...kdyz mi táta vyprável ako se za mlada udržel na hrazde jednou paží tak sem zíral...to totiž nedovedu....by mi to snad urvalo rameno 8)


všude kde prodávají fitnes doplňky, stojí cca 300,-

jsou na suchý zip na zápěstí a je tam máček obrácený do dlaně kterej ti jistí uchop a defakto ho přebírá a držíš se zápěstím....

úchop netrénuj já jen aby ses na hrazdě udržel tak to zkoušej i bez háčků, třeba jen chvíli vyset....
já se taky v poho udržím jednou rukou, nic těžkého to není a bez toho ručkovat a přehmatávat by asi moc zrovna nešlo :D
JInak se dají dělat shyby, i na jedné ruce :wink: ale to chce cvik a vědět jak na to :)


tak jsem to to "drep+militarypress spojeny s pritahmi na hrazde" dnes večer na tréninku zkoušel a myslel jsem že mě trefí :? no budu muset potrénovat :( :D
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod Hyperboreus » pon 16. říj, 2006 12:55

diablik napsal:
drep+militarypress spojeny s pritahmi na hrazde http://youtube.com/watch?v=e0nwx7Q5j-k


Docela vražedné tempo........... :) :) :) .Chlapci jedou DOST dobře.
Hyperboreus
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 200
Registrován: pát 28. kvě, 2004 23:00
Bydliště: PuK

Předchozí

Zpět na posilování, relaxace, zdraví, duchovní rozvoj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků

cron