Homeopatika v léčbě zranění

tchaj-ťi, čchi-kung, meditace, filosofie, náboženství, kultura...

Moderátor: PC

Homeopatika v léčbě zranění

Příspěvekod Toman » pon 08. led, 2007 10:09

Chtěl se Vás zeptat především na Vaše zkušenosti s použitím této rozporuplné léčebné metody a sice homeopatie. Zajímaly by mne především zkušenosti, protože vím, že názory lidí na ni se liší od fanatického obdivu až po zapřísáhlou skepsi, rovněž tak zkušenosti.

Já jsem této metodě nikdy příliš nevěřil, ale znáte to když jde do tuhého i ateista se k bohu obrátí. 8)
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

 

Příspěvekod Sinister » pon 08. led, 2007 10:48

no nevim, jake zraneni mas na mysli, ale podle me homeopatika funguji. Sam je uzivam, tu a tam. Na bezny nemoci - ryma, kasel, kdyz mam moc velky nervy ze skoly a mam problemy se spanim :lol: . Ale asi to chce najit nekoho, kdo tomu fakt rozumi a poradi ti co a jak. Moje doktorka je na to kapacita, takze vi, kdy ma smysl predepsat homeopatika a kdy normalni leky.
Sinister
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 227
Registrován: úte 26. říj, 2004 23:00

Příspěvekod Toman » pon 08. led, 2007 11:06

No chtěl jsem to pojmout obecně. Ale v mém případě se jedná o ztrátové zranění palce (chytla mne bruska a vzala si kousek palce). To znamená mám na mysli pomoc při léčbě traumatických záležitosti resp. tvorbu a zlepšení růstu nové tkáně. Vím že tu zpravidla nejsme lékaři ale já mám zkušenost že např. veterináři dávají HP i v těchto případech tzn. podporují klasickou léčbu ran.
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha


Zpět na posilování, relaxace, zdraví, duchovní rozvoj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků