Po vzbuzení - křeč v krku při pohybu hlavy...

tchaj-ťi, čchi-kung, meditace, filosofie, náboženství, kultura...

Moderátor: PC

Re: Po vzbuzení - křeč v krku při pohybu hlavy...

Příspěvekod Franz » čtv 05. čer, 2008 10:53

waterman píše:Zdravím,
tak už mě to celkem štve, vždy tak 4* do roka se mi to stane...
Probudím se -> když chci otočit hlavou do strany, na jednu to jde jakž takž, ale na druhou je to hrůza, vždy když hlavou otočím moc, ucítím jak kdyby se mi svaly sevřeli a tlačily hlavu zpět do polohy, kdy to nebolí... Takže hned nemohu téměř hýbat krkem, když zkoumám odkud ta bolest jde, je to "ramenní sval" hned vedle krku zezadu - nevím jak se mu říká. :oops:

Nevím jak to přesněji popsat, avšak ta bolest při otáčení hlavy je příšerná, taktéž když např. chodím nebo se zvedám , tak se mi ty svale zase sevřou a jsou jako-by v křeči dokud se neuvolním atd...

Někdy do mě ta bolest vjede i když hlavou nehýbám, ale neznám příčinu..


Obvykle je to další den po vyspání částečně pryč, už tam necítím tu křečovitou bolest, ale furt krk neohnu do stran úplně. Poté další den už je vše zase v pohodě. Co si o tom myslíte?

Už mě to vážně štve -> to abych každý den co se nesprávně vyspoím, nebo čím to je způsobené jenom seděl u počítače nebo ležel a čuměl na filmy :cry:

Jde mi hlavně o to, jetli se s tím někdo setkal, případně co mu pomohlo? Čím je to způsobeno? Napadá mě pouze nesprávné otočení hlavy při spánku...


mám podobný problém, taky s ramením svalem na levém rameni... vyvynul se mi z toho deb*lní tik, že si musím prokřupovat celý krk, nebot je ztuhlý, ale občas, když to udělám, tak se mi v rameni vyrojí strašný tlak, jako když váš někdo vší silou popadne za rameno a tlačí vás dolů a pak to začne strašně bolet, jako by mi tam něco hořelo, opravdu pocit hoření pomalu to začíná bolet a cítím jak ohen postupuje dál a dál.
Franz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 342
Registrován: stř 20. úno, 2008 0:00

 

Předchozí

Zpět na posilování, relaxace, zdraví, duchovní rozvoj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron