Samostatný trénink

tchaj-ťi, čchi-kung, meditace, filosofie, náboženství, kultura...

Moderátor: PC

Příspěvekod Franz » ned 07. pro, 2008 10:19

Do posilovny chodím asi měsíc, dá se nějak jinak nahradit cvičení Bench press? protože sem amater na tohle a když tam přijdu tak to hned zabiraj tyhle vycvičený a davaj si tam na každou stranu 50-ti kilový salámy... kuli mě by asi jako fakt nejeli tak malý váhy...
Franz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 342
Registrován: stř 20. úno, 2008 0:00

 

Příspěvekod Trian » stř 10. pro, 2008 8:50

Makam aj chodim do skoly. Vyhoda je, ze mame v skole posiklu a zatial som si vzdy vedel urobit v rozvrhu 2 hod volno rano na to, aby som tam stihol zajst.

Bench je najlepsi na prsia. Mozes to skusit nahradit klikmi, klikmi na bradlach alebo rozpazovanim, ale to stle nie je to prave orechove. Ked chces nabrat trochu hmotu a zvysit svoju maximalku, musis makat na benchi. Skus sa k nemu nejako prebojovat, alebo zvol variaciu jednoruckami. Tak nebudu musiet typkovia skladat svoje cinky a v pohode sa vystriedate. Ak niesu nejaky kreteni. Ak ano... kolenacka do hlavy... :lol:
Trian
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 196
Registrován: pát 08. čer, 2007 23:00
Bydliště: ©amorín, Slovensko

Příspěvekod RUNAR » stř 10. pro, 2008 9:22

Tak si na ten bench počkej, jinak se to dá nahradit širokýma a úzkýma klikama ale chce to posilovat i záda, opačným pohybem(přítahy kladky na hrudník) aby sis nezpůsobil svalový disbalance.
Ale kliky nejsou bench jen náhrada, ale zas to tolik nenamáhá klouby.

Jinak to chce často měnit váhy a s tím počty opakování a serií, nepoužívat velikou dopomoc, vždycky je mi k smíchu když jeden jede bench a parťák co dává dopomoc tak jede záda a biceps, takovej posilovací tandem.
To je špatný......akurát se přetrénujou, každý opakování máš zvládnout sám a pokud nezvládneš tak ho nejet, parťák tam má bejt jen pro bezpečnost aby sis benchovku nehodil na držku případně na minimální dopomoc.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod TongPo » stř 10. pro, 2008 18:09

RUNAR píše:...vždycky je mi k smíchu když jeden jede bench a parťák co dává dopomoc tak jede záda a biceps, takovej posilovací tandem...

Jo a nebo si kucí pořádně naloží, jako že už mají fakt sílu - a pak benchujou v rozsahu cca 15 cm... :lol: :D :roll:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod RUNAR » stř 10. pro, 2008 18:32

TongPo píše:
RUNAR píše:...vždycky je mi k smíchu když jeden jede bench a parťák co dává dopomoc tak jede záda a biceps, takovej posilovací tandem...

Jo a nebo si kucí pořádně naloží, jako že už mají fakt sílu - a pak benchujou v rozsahu cca 15 cm... :lol: :D :roll:


Á nebó udělaj most a z 15cm je 5cm pohyb, hlavně že maj naložíno....
Nebo sou dobrý ty co zvedaj 60kg a řvou u toho jak rozzuřený dobytek :D
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Boreas » stř 10. pro, 2008 18:35

:lol: :lol: :lol:
Klub nereálné sebeobrany
Boreas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 333
Registrován: čtv 04. led, 2007 0:00

Příspěvekod Boreas » stř 10. pro, 2008 18:54

takoví týpci jsou ale všude, nejen v posilovnách
Klub nereálné sebeobrany
Boreas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 333
Registrován: čtv 04. led, 2007 0:00

Příspěvekod RUNAR » stř 10. pro, 2008 19:28

Boreas:
A ty snad nenosíš vostrou katanu?
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Boreas » stř 10. pro, 2008 20:46

RUNAR: E? 8O
Tenhle ostrovtip jsem nepobral. :oops:
Klub nereálné sebeobrany
Boreas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 333
Registrován: čtv 04. led, 2007 0:00

Příspěvekod Panda » stř 10. pro, 2008 23:23

sem byl včera tréningu, taky mi slušně naložili a taky sem řval jako rozzuřený dobytek :)
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod RUNAR » čtv 11. pro, 2008 11:08

Boreas:
Jsem myslel na ty týpky co řvou jak dobytek, že bys je s tou katanou praštil po držce.

Panda:
Ale ty takhle řveš aj po jednom 10-ti stupńovým tuzemským pivu. :D
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Boreas » čtv 11. pro, 2008 17:47

RUNAR píše:Boreas:
Jsem myslel na ty týpky co řvou jak dobytek, že bys je s tou katanou praštil po držce.


Aha a já v tom hledal bůhvíco složitýho :lol:
Klub nereálné sebeobrany
Boreas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 333
Registrován: čtv 04. led, 2007 0:00

Příspěvekod Franz » čtv 11. pro, 2008 17:58

Jasný díky, s těma jednoručkama ten bench zkusím zaručeně.

Já jedu na sílu, takže používám velkou váhu (tedy alespon pro mě :D) a okolo furt chodí jeden korbič a furt na mě užasle kouká, jak s tím levá ruka zápasí :) nj a pak si dá menší čínku a udělá to několikrát (myslím normální zvedání činek) a pak na mě kouká jestli si ho všímam jak je dobrej, demence.

A s tím dopomáhání benchy taky sem pomáhal jedný plešce, kterej taqm měl 160 tak to zvedal asi 10cm nad hrud a prohnutej byl že by mu to i spiderman mohl závidět...
Franz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 342
Registrován: stř 20. úno, 2008 0:00

Příspěvekod DaveStone » čtv 11. pro, 2008 20:23

Franz píše:A s tím dopomáhání benchy taky sem pomáhal jedný plešce, kterej taqm měl 160 tak to zvedal asi 10cm nad hrud a prohnutej byl že by mu to i spiderman mohl závidět...


Taky se mi stalo, když jsme u toho benche, že jsem se dvou týpků zeptal kolik tam toho ještě pojedou a jeden z nich na to: "Tolik kolik vydržíme". Tak to mě fakt dostalo. A pak jsem si všiml že oni si normálně sčítají kolik nazvedali celkovou váhu. Např. měli na čince 50 kilo, po 10 opakováních je 500 kg, pak ještě násobeno počtem sérií... byli z toho celí unešení, že už mají 2 tuny a pokračovali dál.
DaveStone
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 144
Registrován: sob 08. zář, 2007 23:00
Bydliště: Vyškov

Příspěvekod RUNAR » pát 12. pro, 2008 10:54

Boreas píše:
RUNAR píše:Boreas:
Jsem myslel na ty týpky co řvou jak dobytek, že bys je s tou katanou praštil po držce.


Aha a já v tom hledal bůhvíco složitýho :lol:



A to se stává docela často že se hledá nějaká brutální složitost a ono je to vcelku krásně jednoduchý, taky se mi to stává :D
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Franz » ned 14. pro, 2008 19:42

RUNAR píše:
Boreas píše:
RUNAR píše:Boreas:
Jsem myslel na ty týpky co řvou jak dobytek, že bys je s tou katanou praštil po držce.


Aha a já v tom hledal bůhvíco složitýho :lol:



A to se stává docela často že se hledá nějaká brutální složitost a ono je to vcelku krásně jednoduchý, taky se mi to stává :D


:lol: jj
eště by mě zajímalo protože se mě stala taková věc, no mě ne spíše kamaradovi... On nemá problém s tím uběhnout 8km ale pak když sme spolu trenovali tak jenom co se zadejchal už nemě silu v rukou přitom on je namakänej to jo, ale já toho uběhnu mnohem mín než on ale i když sem udejchanej furt mě ty ruce jedou stejným tempem, a tak by mě zajímalo jak to vypilovat eště??? Může to být tím, že já třeba při běhu pracuju s rukama? dám si zastávku dám si 25 kliků a jedu dál a nebo si lehce zaboxuju?
Franz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 342
Registrován: stř 20. úno, 2008 0:00

Příspěvekod Franz » pon 15. pro, 2008 17:41

ukropcany píše:4franz - čo znamená "je namakanej"? 8 km nie je žiadny výkon (teda pokiaľ to nedá za 1/2 hodinu 8) ), tak nech máme predstavu čo tým myslíš... väčšinou je to len o tom, že sa ľudia s dobrou kondíciou do toho moc pučia a potom si vyčerpajú silu... akonáhle sa ale uvoľnia, tak už nie je problém isť do aleluja tým istým tempom... príp. aj stupňovať...


no jasný, ja myslel jako že je vymakanej a ma silu prostě že je na něm vidět posilování a to za jak dlouho to uběhne fakt netušim... ale myslím že to dal za hodinu a to byl napitej...
Franz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 342
Registrován: stř 20. úno, 2008 0:00

Příspěvekod Riverman » pon 15. pro, 2008 23:49

ukropcany píše:V pohode... ak má silu z posilky, tak zrejme nemá vôbec vytrvalosť... 8km za hodinu aj opitý je rýchla chôdza, s behom to nič nemá... :wink:

ahoj...jen takovy kratky dotaz, jaky je pro tebe cas behu na 10km po rovince, kdy si sam pro sebe reknes, ze je to ok? Jde me o to, za kolik to ubehne nebo by mel ubehnout boxer s dobrou kondickou, zadnej profik, ale taky ne zacatecnik...diky
"Je lepší každý den udělat pět kliků, než každý den neudělat patnáct."
Riverman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 375
Registrován: stř 22. zář, 2004 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Dalt » úte 16. pro, 2008 0:32

10 km tak okolo 50 min, aby to melo nakou cenu...
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod Genesis » úte 16. pro, 2008 9:22

a kolik je tak dobrý běhat pro začátek? jestli má cenu třeba dávat si jen 3-5 km nebo to je k ničemu
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

PředchozíDalší

Zpět na posilování, relaxace, zdraví, duchovní rozvoj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků