Čelist

tchaj-ťi, čchi-kung, meditace, filosofie, náboženství, kultura...

Moderátor: PC

Čelist

Příspěvekod nekdojiny » ned 01. bře, 2009 23:44

Tak myslím, že mám něco co tu ještě nebylo.... :P

V dětství jsem si blbec křupal s čelistním kloubem jako si někdo křupe s prsty....no a teď se mi to vrací v té podobě, že je v tom kloubu jakoby vůle a občas to v něm pořádně křupne, naštěstí ne bolestivě, občas si na něj zatlačím a on s menším křupnutím zapadne pořádně do jamky....

Mám strach aby se to nezhoršilo a nevypadl úplně nebo při boxu kdybych dostal bylbý úder....(v tom by možná pomohl oboustraný chránič na zuby, nevím)....

Co myslíte vy, máte zkušenosti??? :idea:
Vivas loco, mortuos plango, fulgura frango!
®ivé volám, mrtvé oplakávám, blesky lámu!

Nápis na zvonu
nekdojiny
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 55
Registrován: stř 25. čer, 2008 23:00
Bydliště: Karviná

 

Re: Čelist

Příspěvekod Genesis » pon 02. bře, 2009 0:00

nekdojiny píše:Tak myslím, že mám něco co tu ještě nebylo.... :P

V dětství jsem si blbec křupal s čelistním kloubem jako si někdo křupe s prsty....no a teď se mi to vrací v té podobě, že je v tom kloubu jakoby vůle a občas to v něm pořádně křupne, naštěstí ne bolestivě, občas si na něj zatlačím a on s menším křupnutím zapadne pořádně do jamky....

Mám strach aby se to nezhoršilo a nevypadl úplně nebo při boxu kdybych dostal bylbý úder....(v tom by možná pomohl oboustraný chránič na zuby, nevím)....

Co myslíte vy, máte zkušenosti??? :idea:


mě taky občas křupe čelist a zubař řikal, že je to normální a někomu se to děje a ať to neřešim a ví že dělám věci kde dostávám do hlavy, takže asi pohoda.
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod graver » pon 02. bře, 2009 8:13

S doktory je ten problém, že závažnost potíží svých pacientů posuzují, jak se jim to momentálně hodí. Jednou je to "simulantenbande", "má to každej druhej" a "to je od počasí/páteře/nervů/stresu", podruhé při stejných obtížích "člověče, proč jste nepřišel už dávno - myslíte, že když vás něco 2 měsíce bolí, tak je to normální? Musíte naslouchat svému tělu!". :evil:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod wordsworth » pon 02. bře, 2009 8:24

Občas začne v čelistním kloubu křupat kvůli zubům moudrosti.Až se vyndaj zlepší se to.
wordsworth
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 202
Registrován: čtv 31. kvě, 2007 23:00


Zpět na posilování, relaxace, zdraví, duchovní rozvoj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků