Posilování

tchaj-ťi, čchi-kung, meditace, filosofie, náboženství, kultura...

Moderátor: PC

Příspěvekod pm » pon 17. srp, 2009 14:58

Makoto píše:
Toman píše:Haha ...
hele ve mně taky křupe snad úplně všechno, mám vyhazovací rameno a eště teď před třicítkou sem se dozvěděl že mám lehkou skoliózu ... kua co já neštastník teď budu dělat. Celou dobu sem si myslel všechno v pohodě a najednou bác jedna návštěva fyziterapeuta je ze mne málem paraplegik :lol: :lol:

:-) Jo jo, jsem na tom podobne, mam oboustrannej zanet slachy, ktera upina klicni kost k lopatce, takze ted muzu jet pouze spodek...
BTW, Pavle pomaha na to ta tvoja cinska meducina? Uz jsem vyzkousel konskou mast, kostivalovou mast a par dalsich, ale porad to boli.

Mimochodem, zkousim Pistol (drep na jedne noze) a je to teda maso :-) Kolena dostavaji zabrat jako svina...

Taky jsem byl u fyzioterapeuta a tam jsem si vyslechl takovou prognozu, ze se divim, ze jeste chodim ;-) Ber to s rezervou, u nich neexistuje zdravej clovek. Kua je mi 36 a fakt vsechno citim - pomalejsi zotaveni, horsi casy na trati, mene ohebnej...smrt se uz blizi....asi se dneska z toho zase vozeru :-)


proto mame jako motto: sebeobrana, zdravi, filosofie :-)

meducina by na tohle pomohla, ale jen se spravnou masazi, samotna asi ne; mozna budu mit neco jineho, co pomuze

pistol no problem, udelam se 16 kg, kolena i zada naprosto v pohode, to vis, ono to "stani v postojich" k necemu je, oni vedeli proc. btw. vybornej cvik!
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

 

Příspěvekod practice » pon 17. srp, 2009 15:06

Makoto píše:
pm píše:prdlajz, ja nevrzu (ani tak ani tak :lol: )

Tak....asi mas diky tomu veeelike Cchi ;-)

a urcite velike Chci :lol:
Feel the Force!
practice
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 130
Registrován: sob 02. črc, 2005 23:00

Příspěvekod pm » pon 17. srp, 2009 15:12

:lol:
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod Samuraj_ren » úte 18. srp, 2009 18:23

Zkus, Steve Maxwell 300 Spartan Workout. Na přání můžu uploadnout. Nebo si kup knížku Posilování v bojových sportech za nějakou 100 + poštovné.
Samuraj_ren
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 12
Registrován: stř 15. dub, 2009 23:00

Příspěvekod PyrotechniX » úte 18. srp, 2009 18:49

Samuraj píše:Zkus, Steve Maxwell 300 Spartan Workout. Na přání můžu uploadnout. Nebo si kup knížku Posilování v bojových sportech za nějakou 100 + poštovné.


Mohl bys mi to prosím uploadnout? Tu knížku si asi stejně koupím ....
PyrotechniX
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 96
Registrován: úte 02. čer, 2009 23:00

Předchozí

Zpět na posilování, relaxace, zdraví, duchovní rozvoj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron