atopicky exem

tchaj-ťi, čchi-kung, meditace, filosofie, náboženství, kultura...

Moderátor: PC

Příspěvekod pe25tr » pát 08. říj, 2010 6:47

...s tim, ze cela zapadni medicina vi picu ...


...a jenom reiki, homeopatie a ...


Bohuzel, tak nejak to bude...

"Debilnim" zapadnim MUDr-um vdecim tak maximalne za to, ze zachranili ocni bulvu a nasledne i castecne zrak po tezkem zanetu oka memu prostrednimu synovi a to jak chirurgickou cestou, tak i pomoci "chemie" a to v osmem !!tydnu!! zivota.

Zatimco "machr" homeopaticka temer zabila osmiletou dceru me zname, kdyz ji pri zapalu plic tri tydny ordinovala "tonizovanou" vodu.
pe25tr
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 129
Registrován: čtv 03. kvě, 2007 23:00

 

Příspěvekod marcelo » pát 08. říj, 2010 7:12

"Alternativna medicina" je z velkej casti pic.vina pre "hipikov"..
"If you want to learn how to fight, you must practice fighting against someone who is fighting back"
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

Příspěvekod krovak » pát 08. říj, 2010 8:51

player píše:krovak: oukej, tak ja to tedy doplnim. Ten zazracny pristroj pana Prokese "funguje" tak, ze ma v malych sklenenych ampulkach ruzne, ted si presne nepamatuji, alergeny nebo tak neco. Pristroj ma kovovou misticku. On na tu misticku vzdy polozi najakou tu sklenenou ampulku a podle "zpusobu pipnuti" diagnostikuje, jestli je to to, co "merenemu" cloveku skodi. ...

Ano aj toto je vcelu popisany sposob pouzitia EAV. Myslienka je prosta (homeopaticky prosta :-P ) telo reaguje na pritomnost (energeticku?) patogenu a kozny odpor sa zmeni. Toto osobne odskusane nemam a uprimne povedane nevidim na to sposob vyuzitia, maximalne tak vo velmi specifickych pripadoch. Merak v "klasickom" pouziti (meranie danych bodov) ale funguje v podstate spolahlivo, podobne ako diagnostika z pulzu, ci z jazyka. Akurat sa to nesmie brat ako jediny smerodajny udaj, pretoze to dava iba cast celkoveho pohladu. Samozrejme toto co pisem nema nic spolocne s panom Prokesom - nepoznam ho a neviem co a ako robi. Metodika ale nemusi byt uplne odveci.

Nuz a "zapadna medicina vi picu" je diskutabilne, ale v praxi to nebyva az tak daleko od pravdy. Myslim tym to, ze zatial co medicina ako taka je veda tak prakticka strankaje skor "dovednost", ci nazvime to umenie. Inak povedane aj ked existuju studie s uzasnymi zisteniami bezny obvodak obvykle zije z toho co sa naucil pred 20 rokmi a casto predpisuje to co chce distributor. Navyse ma relativne vela pacientov takze nema cas ani chut venovat sa im tak ako bezny liecitel.

A k tomu poslednemu - su carymary a carymary. Tyzden dozadu som bol s rodicmi u chlapika, ktory diagnostikovat cca na vzdialenost dvoch metrov v podstate pohladom (ci skor to vyzera ze to citi "cez ruku"). Daval som velmi dobry pozor ako bude upravovat svoju diagnozu podla toho co mu je povedane Mama ma totiz diagnostikovanu sklerozu multiplex a on zacal sice spravne nieco o chrbtici ale uplne ine priciny. Ked mu to povedala, tak ju vysmial, ze sice priznaky su tie iste, ale za tych 30 rokov by uz bola na voziku a trval na svojom. A ani nehovorim o otcovi, ktoremu pruh povedal takpovediac "z prvej" a nemal sancu ho vidiet. Iba ze by bol clenom obzvlast kvalifikovaneho klubu dochodcov, ale ani tato elitna tajna sluzba nema odkial tie informacie mat ;-) .
krovak
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 83
Registrován: ned 22. led, 2006 0:00

Příspěvekod DrGlock » pát 08. říj, 2010 9:55

No já jsem v mládí zažil diagnostiku alergií nějakým podobným přístrojem. Vzhledem k tomu, že jsem podle toho přístroje měl alergii na drtivou většinu věcí v těch ampulkách (včetně takových, na které jsem dle krevních testů alergii prokazatelně neměl), usoudil jsem, že mám asi alergii na podvodníky a už jsem se u toho "doktora" neukázal :twisted:
Jan Bednařík
www.RBSD.cz
DrGlock
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 388
Registrován: pát 20. říj, 2006 23:00

Příspěvekod graver » pát 08. říj, 2010 13:14

pe25tr píše:"machr" homeopaticka temer zabila osmiletou dceru me zname, kdyz ji pri zapalu plic tri tydny ordinovala "tonizovanou" vodu.

No offense, ale jestli svou dceru spíš málem nezabila tvá známá, když ji 3 týdny nechala léčit zápal plic takovou kreaturou. Já věřím přírodní léčbě, čajíčkům, jehličkám, čínské medicíně a jiným alternativám, ale říkám, že nekritická a bezhlavá preference čehokoliv je hodně špatně. Zásadní problém je v tom, že "klasická západní medicína" se dá mnohem hůř ojebat, než alternativní směry, takže šarlatánů je 13 do tuctu. Špatnej doktor může ublížit a dobrej "šaman" pomoci, ale ta sajtna, která se za léčitele vydává jen kvůli vejvaru, mě moc neoslovuje - a to jsem zasvěcenec reiki a shambally :wink: :!: .
Na homeopaty mám ovšem osobní alergii, neléčitelnou ani homeopatiky. Nechal bych je žrát ty jejich sračky, až by byli tak zdraví, že by o sobě nevěděli.
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod graver » pát 08. říj, 2010 13:37

ukropcany píše:no radšej byť zdravý...

Přesně tak - lidi furt řeší nemoci, prachy.. a přitom je to jednoduchý - prostě být zdravej a bohatej :idea:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Jendis » pát 08. říj, 2010 15:44

....jdu se střelit do palice...... :evil: :?
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod defendu » pát 08. říj, 2010 16:15

Pokud jste nemocný,tak zkuste všechny možnosti a všechny metody - mě osobně je úplně u prd... jestli mi pomůže doktor nebo léčitel,vždycky zkouším co nejvíc možností,abych byl zdravý a v konečné fázy vlastně ani nevim kdo přesně mi z nich pomohl - důležitý je pro mě výsledek a taky pocit,že jsem zkusil všechno co bylo v mých momentálních silách.

4 Jendis - šetři náboje,bude hůř
Nechceš se s náma podělit o zkušenosti s různýma západníma,ale i tzv. alternativníma metodama,který jsi vyzkoušel,aby jsi byl v pořádku?Myslím si,že tvoje zkušenosti v téhle věci by zajímaly mnohem víc lidí :wink:
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod luen » pát 08. říj, 2010 20:34

Ahojda, jeden muj kamos udelal zajimavou zkusenost s jednim lecitelem.

http://hakl.nymbursko.com/

Jmenuje se Hakl a pry je to hustec. Leci prikladanim rukou. Nicmene pry fakt zajimavej zjev. Chodi v teplakovce z Dukly a porad povida. Kamos hodne posiluje, je hodne narvanej a zacal mit velky problemy s loktem (temer nezvedl hrnek s cajem) a k tomu prave nejaka kozni reakce.

Zajel za nim, ten na nej dal ruce a v okamziku zacal citit silne paleni (jako kdyby mu dal na loket horkou uterku). Nikdy u zadneho lecitele nebyl a neveri tomu. Ac si to neumi vysvetlit, tak mu pan Hakl po mnoha neuspesnych pokusech, vsech moznych doktoru, opravdu pomohl a uz zase zveda sve vahy a ma po vyrazce. Lehce mu upravil jidelnicek.

Do ted porad resi, jak je mozne, ze to tak hralo a ze mu cela ruka uplne zrudla...
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod player » pát 08. říj, 2010 23:28

Luen: kamos si asi nevsiml, co ma pan Hakl v tom jeho kamrdliku na strope a zdech, ze?;)
PS:neni obraz jako obraz.
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod luen » sob 09. říj, 2010 7:34

player píše:Luen: kamos si asi nevsiml, co ma pan Hakl v tom jeho kamrdliku na strope a zdech, ze?;)
PS:neni obraz jako obraz.


No nenapinej a napis jakej je v tom figla? Co tam ma za zarice :lol: Ja tam nebyl, ale rikal jsem si, ze se na nej pojedu podivat (aspon budu vedet na co se mam soustredit a co mam hledat) . 8)
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod graver » sob 09. říj, 2010 9:51

luen píše:na nej dal ruce a v okamziku zacal citit silne paleni

No, kdoví na co borec předtím sahal a neumyl s pracky :wink:
Ale nic proti - já se tak léčím taky.
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod player » sob 09. říj, 2010 16:58

Luen: ja tam byl se segrou a neteri, ktera mela dlouhodobe zdravotni problemy s nejakym streptokokem, ji navsteva u nej nejak nepomohla, nebo o tom alespon nevim. Po odchodu se neter zminila, ze ji bylo velky teplo od hlavy. Nevim, jestli to tam jeste stale tak ma, je to 3-4 roky co jsme tam byli, kazdopadne na stene a na strope primo pod mistem, kde leci, ma topna telesa. Jsou to takove ploche desky a prodava se to i tak, ze to vypada jako obraz, takze laik nepozna, ze je to vlastne topici teleso.
Nechci nijak Hakla pomlouvat, pokud nekomu pomuze, dobry. Na zazraky neverim, kdyz jsem si cetl ty reference na jeho strankach, jak uzdravil zlomeniny, pomyslel jsem si teda o tom "sve", ale co uz. Dokud nezaziju na sobe, neuverim.
Mimochodem, kdyz si promnene ruce a na nekoho je polozite, pak samozrejme uciti teplo. To jen tak na okraj;)
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod Jian » sob 09. říj, 2010 17:50

Pokud tam nekdo jede kvuli zlomenine/problemum s loktem, tak je to jedna vec - pokud ale kvuli nadoru (viz jeho stranka), tak uz to zacina byt hazardovani se zivotem...
Neplodnosti bych osobne i veril (ne vsak uz udaji o poctu deti... 1200, hm), jelikoz ta je velmi casto "v hlave".

U Jamese Randiho dostane sanci snad kazdy, proc uz tedy davno tady z tech lecitelu nejsou milionari? To mi zatim nikdy nikdo nevysvetlil. Ackoliv nekteri to pravda dotahli daleko i tak, napr. Kaspirovsky se kterym jsem btw mel tu cest...
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod luen » sob 09. říj, 2010 18:15

player píše:Luen: ja tam byl se segrou a neteri, ktera mela dlouhodobe zdravotni problemy s nejakym streptokokem, ji navsteva u nej nejak nepomohla, nebo o tom alespon nevim. Po odchodu se neter zminila, ze ji bylo velky teplo od hlavy. Nevim, jestli to tam jeste stale tak ma, je to 3-4 roky co jsme tam byli, kazdopadne na stene a na strope primo pod mistem, kde leci, ma topna telesa. Jsou to takove ploche desky a prodava se to i tak, ze to vypada jako obraz, takze laik nepozna, ze je to vlastne topici teleso.
Nechci nijak Hakla pomlouvat, pokud nekomu pomuze, dobry. Na zazraky neverim, kdyz jsem si cetl ty reference na jeho strankach, jak uzdravil zlomeniny, pomyslel jsem si teda o tom "sve", ale co uz. Dokud nezaziju na sobe, neuverim.
Mimochodem, kdyz si promnene ruce a na nekoho je polozite, pak samozrejme uciti teplo. To jen tak na okraj;)


Takze zarice 8)

mnuti rukou v tomto pripade neprichazi v uvahu, protoze to teplo bylo moc intenzivni (tahle varianta me napadla jako prvni), nicmene topna telesa... to by mohlo byt ono. Jen nevim jak je za pochodu steluje, aby to slo na misto, kde jakoze leci. V tomto pripade treba ten loket.
To by stalo za vyzvedy :lol: :wink:

Jinak dik za upozorneni 8)
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod luen » sob 09. říj, 2010 18:23

Jian píše:
Ackoliv nekteri to pravda dotahli daleko i tak, napr. Kaspirovsky se kterym jsem btw mel tu cest...


Tolja je celkem v pohode a vi, co dela, resp. jak to dela a na koho bude sugesce pusobit. Problem je spise v tom, jak si buduje u svejch ovecek zavislost na jeho pritomnosti. Ale mam pekne zazitky na jeho byt v Ostrove nad Ohri. Mamina jedne me zakyne s Toljou zila.

To bylo mejdanu :lol: :lol: :lol:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Jian » sob 09. říj, 2010 18:56

luen: on tam ma byt? To vubec nevim, ale na druhe strane ho tak dobre zase neznam. Ja ciste nahodou v Ostrove take nejakou dobu prebyval, chodili jsme parit do Druzby... mno to uz je par let, ale znam to mestecko jako svoje boty ac na nej nemam vubec dobre vzpominky. Tusim na Krusnohorske byvala/je takova zahrada v jap. stylu a do ni jsem chodival cvicit... na jidlo pak jedine do toho asijskeho bistra pod autobusovym nadrazim.
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod pm » sob 09. říj, 2010 20:05

ja jsem se v Ostrove narodil a zil do mych cca. 6 let :-)
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod luen » ned 10. říj, 2010 2:59

Jian píše:luen: on tam ma byt? To vubec nevim, ale na druhe strane ho tak dobre zase neznam. Ja ciste nahodou v Ostrove take nejakou dobu prebyval, chodili jsme parit do Druzby... mno to uz je par let, ale znam to mestecko jako svoje boty ac na nej nemam vubec dobre vzpominky. Tusim na Krusnohorske byvala/je takova zahrada v jap. stylu a do ni jsem chodival cvicit... na jidlo pak jedine do toho asijskeho bistra pod autobusovym nadrazim.


JJ a luxusne zarizenej... teda nez jsme ho s klukama vybydleli. Jak je to dneska, to nevim. Nejspise uz ani nejsou spolu, protoze mel hodne zenskejch po svete. Jinak ja tam mimo jine jezdil na rvacky s OPP (ostrovska pivni pechota). Sveho casu hrozni bubaci, ale pak prislo i par vejprasku a krouzek se rozpadl. Vlastne ti nejvetsi vypatlanci se dali ke gengu zabranskych...

4PM OnO je hrozna prdel, ale mam super vzpominky :lol: :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod krovak » ned 10. říj, 2010 15:14

luen píše:Takze zarice 8)

mnuti rukou v tomto pripade neprichazi v uvahu, protoze to teplo bylo moc intenzivni (tahle varianta me napadla jako prvni), nicmene topna telesa... to by mohlo byt ono. Jen nevim jak je za pochodu steluje, aby to slo na misto, kde jakoze leci. V tomto pripade treba ten loket.
To by stalo za vyzvedy :lol: :wink:

Jinak dik za upozorneni 8)

Nuz ziaricmi by to slo urcite tiez, idealne so skrytou parabolou a supertajnym ;-) zameriavanim. Lahsie je to ale inak - teraz z vlastnej skusenosti - mam za sebu nejaky ten kurz reiki a reakcia "ty ma palis" je uplne bezna, ked na to pride. Potom je otazka intenzity a asi spominany pan dokaze vyzarovat celkom silno. Psychika je silna vec ale ak slo o skeptika je to otazne.
krovak
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 83
Registrován: ned 22. led, 2006 0:00

PředchozíDalší

Zpět na posilování, relaxace, zdraví, duchovní rozvoj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků

cron