operacia oci - skusenosti, postrehy, suvislosti.

tchaj-ťi, čchi-kung, meditace, filosofie, náboženství, kultura...

Moderátor: PC

Příspěvekod DrGlock » pon 09. kvě, 2011 9:31

Kamarádka má pár let po operaci metodou epi-LASIK ve Zlíně, cvičí box, Muai Thai, RBSD,... a žádný problémy s tím nemá. Cítí akorát větší citlivost na cibuli, kouř a intenzivní světlo, ale co se týče tréninků nebo fullkontaktních zápasů, žádná omezení nemá.
Jan Bednařík
www.RBSD.cz
DrGlock
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 388
Registrován: pát 20. říj, 2006 23:00

 

Příspěvekod cohen » úte 25. říj, 2011 12:02

tak mam pol roka po operacii a musim sa priznat, ze som trosku sklamany. trosku dost.

mam problem s vnimanim svetiel v tme. poulicne lampy maju rozpite okraje, silnejsie svetla, napr. xenonove, moje oko vnima takto:

http://www.vivo.sk/photo/111102/svieti-hviezda-nad

v lete to nebolo take rusive, ale teraz, ked sa skorej stmieva, je to celkom dost neprijemne. vyhybam sa soferovaniu vecer a v noci. buduci tyzden idem na kontrolu a podla navrhnuteho riesenia si naplanujem dalsi postup.

hmly a dvojite videnie nastastie ziadne.

marcelo: hod mi nejake linky na tie fora ociarske, vdaka.
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

Příspěvekod levakbob » úte 25. říj, 2011 14:25

Nezkoušel jsi při nočním řízení nosit třeba žluté brýle s nějakým antireflex sytémem skel? Jinak to je docela opruz jestli se to takhle děje. Já mám stejné potíže v šeru a v noci, ale zatím nosím čočky a o operaci taky přemýšlím...
levakbob
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 143
Registrován: pát 16. dub, 2010 23:00

Re:

Příspěvekod fotokarol » pon 18. lis, 2013 16:37

No cohen to co ti pise "marcello", tak je z casti pravda, tak cca pred 3oma rokmi, ked bol boom ocnych ambulancii bolo tazke verit ambulanciam, kedze sa este len etablovali. Teraz uz nemozu riskovat a ide o udrzanie kvality a povedomia. Moj trener jiu jitsu z telocvicne nad SAVkou ma uz cez 55 a siel do http://www.cornea.sk bratislavskej ambulancie. A bol spoko. V podstate bol dost opatrny a tak po cca tyzdni uz bol naspat na "zinekach" ;)
fotokarol
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 18. lis, 2013 13:34

Předchozí

Zpět na posilování, relaxace, zdraví, duchovní rozvoj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků