MMS

tchaj-ťi, čchi-kung, meditace, filosofie, náboženství, kultura...

Moderátor: PC

MMS

Příspěvekod Jendis » čtv 29. zář, 2011 16:30

čus chlapi....nevím, jestli to znáte, manželka s tím doma furt votravuje, už, v podstatě, nechodí ani k doktorovi ( se zánětama, angínama, chřipkama atdatd. ).....

http://www.czmms.com/

Pokud to někoho zajímá, jukněte.....podotýkám, že vo tom vím akorát to, že to funguje a že to smrdí. Třeba to někomu z vás pomůže ?!

PS - víc info, kdybyste se na něco chtěli optat, vysosám kdyžtak z manželky.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

 

Příspěvekod Jian » čtv 29. zář, 2011 16:43

Při správném používání je MMS nesmírně účinné téměř na každou infekční nemoc a při použití protokolu MMS 2000 a MMS 3000 je dle Jima Humbla možné zlikvidovat téměř všechna onkologická onemocnění... - WTF???

Chlordioxid je silne oxidacni cinidlo a je pomerne toxicky - takze ano, bakterie i viry nici, ovsem bez rozdilu vsechny. To, ze se vstrebava stenou zaludku (jak Humble tvrdi) je hloupost, stejne jako jeho udajne pronikani do bunek a cervenych krvinek. Jinak - proc se asi tak konzumuji antioxidanty? Protoze volne kyslikove radikaly bunky naopak poskozujou, tzn. lit do sebe chlordioxid je v podstate pravy opak toho, o co by se kazdy normalni clovek mel snazit... Co ted hledam, nenarazil jsem na jedinou experimentalni studii, potvrzujici pozitivni vliv MMS na imunitni system, vic to asi nema smysl rozvadet... :roll:
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod Jian » čtv 29. zář, 2011 16:49

Mimochodem jestli se divam spravne, tak v USA uz ten udajny "zazrak" FDA zakazala.
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod RUNAR » čtv 29. zář, 2011 16:57

Na tý stránce píšou i tohle:
"Vyléčení HIV obvykle zabere 3 až 5 týdnů a totéž platí i pro ostatní tzv. „nevyléčitelné“ nemoci".

Za mě můžu jen dodat:na kysličníku vždycky psali: Neužívat vnitřně.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Jian » čtv 29. zář, 2011 17:00

RUNAR: presne tak, pro vnitrni pouziti toto neni vubec vhodne.
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod RUNAR » čtv 29. zář, 2011 17:18

Další perla:
"Diabetes (cukrovka typu 2) může odolávat od jednoho týdne do jednoho roku, ale ve většině případů vymizí během 6 nebo méně týdnů. Ať už vás trápí cokoli, nikdy nepřestávejte, dokud se to nevyléčí a pak berte udržovací dávku."

Diabetologové zajásají a pak ale příjdou o práci, a diabetici maj vystaráno.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Jendis » čtv 29. zář, 2011 17:23

Todle neřeším....nějaký "hu-hu" vůbec....beru to jako reklamní kecy. Jen jsem to sem dal, protože to virová onemocnění fakt léčí. Manželka ( a nejen ona) to úspěšně aplikuje docela dlouho. Smrad je to ale strašnej, já bych se teho ani nedotkl.
Nerad bych, aby z toho vznikl nějaký flejm a ne, nechci vás nikoho otrávit - manželka na respirační onemocnění dost trpěla , kdykoliv teď má opar, "rýmičku " atd atd....léčí se tímhle. Nevnucuju......kdo chce, ať zkusí.

Že to léčí aids, raka apod...to jsem ani nečetl a nevěřím tomu. Snad chápete, proč jsem to sem dal a oč mi šlo. Zázraky ale najdete jen v pohádkách...to je jasné vám, i mně :)
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod RUNAR » čtv 29. zář, 2011 17:25

Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) varovala před preparátem Miracle Mineral Supplement (MMS), který je podle ní zdraví nebezpečný. MMS se hlavně na internetu nabízí coby "zázračný lék", při smíchání jeho složek přitom vznikají látky, které se do potravin nepoužívají ani v nízkých koncentracích. Po jejich konzumaci totiž hrozí popálení trávicího traktu. SZPI usiluje o stažení výrobku z trhu.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Jian » čtv 29. zář, 2011 17:28

Jendis: tak jen aby se manzelka za nejakou dobu hodne nedivila... me kdyz boli v krku, dam si radeji ctvrtku absinthu nez kyseliny sirove. :wink:
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod RUNAR » čtv 29. zář, 2011 17:31

Jednis: spíš bys ji měl informovat že je to nebezpečnej hazard se zdravím.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

 

Příspěvekod Jendis » čtv 29. zář, 2011 17:33

To nevím...už to užívá docela dlouho. Dřív měla 5x do měsíce furt nějakej opar ( na hubě, v nose....), chřipajznu, angínu.....od té doby, co užívá todle, je v poho.

Hele, já taky donedávna nevěřil třeba Čínské medicíně, ale mně už ta západní nepomůže, takže půjdu zkusit tohle.
To o tom MMS si přeberte, jak chcete....dal jsem to sem pro zajímavost a kde a kdy to používá moje žena, to jsem napsal. Na pohádky, jak píšu vejš, tu nevěříme snad nikdo.....takže se dělím o reálnou zkušenost. Mimochodem, Absinth je taky pěkná sračka a že léčí, tomu nevěřím taky. :)
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Jendis » čtv 29. zář, 2011 17:37

RUNAR píše:Jednis: spíš bys ji měl informovat že je to nebezpečnej hazard se zdravím.


Vona mne neposlechne a má to nastudované líp, jak já. Je dospělá, mně to může být ukradený, hádat se s ní kvůli tomu nebudu. Von s tím přišel její starší bratr, makrobiotik a vegetarián ( jsou v lecčem divná rodina, já to říkám furt )....budu si plácat játra ???? No nebudu.

Ale překvapilo mne, jak se jí, v tom , co popisuju, zdr.stav zlepšil. Musí se to prej správně naředit ( tak reagovala, když jsem jí řekl, že to smrdí jak dezinfekce do bazénu )......hele, ale fakt jí to pomáhá.

JAk píšu, dal jsem to sem jen jako možnou cestu a zajímavost, nic víc, nic míň. Já osobně fakt ani klackem......!!!!
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Jian » čtv 29. zář, 2011 17:41

Jendis: nepsal jsem ze leci, ale ze te po nem prestane bolet v krku. Navic to srovnani byla nadsazka. :) Kdo chce kam, pomozme mu tam - v co kdo veri me nezajima, zajimaji me fakta. V podstate kazdy den diskutuji s lidmi, kteri veri tomu, ze Zeme je stara cca 10 000 let, knihu Genesis povazuji za ucebnici prirodopisu a zadny racionalni argument nepomuze - to jen tak na okraj. Nemam nic proti tomu pokud se nekdo leci placebem, ale tohle je potencialne mnohem nebezpecnejsi pripravek, nez nejake homeopatikum. A varovani je tedy na miste.
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod RUNAR » čtv 29. zář, 2011 17:46

Jendis: jasně, třeba to i pomáhá, mluvíme o tom že je to silnej oxidant, kterej může požkozovat buňky, ano asi sejme infekce ale za jakou cenu?
Dlouhodobě to může třeba dost škodit, je to potravinovej doplněk takže nemusí bejt přísně testovanej jako standardní léky.

Může jí to dlouhodobě dost uškodit, zkus to na ní nějak, třeba příjdeš na nějakej způsob jak jí to vymluvit.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Jian » čtv 29. zář, 2011 17:46

Jendis: jinak si jeste neodpustim dodat (kdyz uz jsi jednou mel potrebu na to reagovat), ze lecive ucinky Artemisia absinthium zna lidstvo uz od staroveku. :P A napr. v dobach Alzirske valky se absinth normalne podaval vojakum jako lek (na horecky a strevni problemy).
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod Jendis » čtv 29. zář, 2011 17:50

RUNAR píše: zkus to na ní nějak, třeba příjdeš na nějakej způsob jak jí to vymluvit.


To asi leda tím klackem :lol: :lol:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Jian » čtv 29. zář, 2011 17:55

RUNAR: co se behem toho povidani poruznu divam, tak prave v USA to ani jako potravinovy doplnek neproslo, bo jde o "jednoduchou chem. latku" a tak se jim to nejspis neveslo do jejich tabulek.. mno zjevne je to u nas v CR snazsi. :?
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod RUNAR » čtv 29. zář, 2011 17:55

Jendis: šel bych na to právě třeba přes to zdraví, prostě tenhle "preparát" je oxidant a může časem způsobit třeba rakovinu, teď se zbaví oparů a chřipky ale za čas bude mít třeba vážnou nemoc.Nebo tak nějak jí to podat.....nevim jenom nápad.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Jendis » čtv 29. zář, 2011 17:59

Neznáš jí...to můžu cokoliv, jak si něco umane , jde přes mrvoly. To je samej šaman, léčitel......každej máme nějakou úchylku. Máme dohodu, že se sebou ať si dělá, co chce, mne a děcka ale do ničeho nutit nebude.

Já to sem fakt dal jen jako zajímavost, nijak do hloubky jsem se nepouštěl a nepátral jsem po tom. Žádná reklama, nebo nucení....opravdu ne !!!!

Pokud je to, jak říkáte, maximálně jí posadím k počítači, ať si to přečte...já jí mohu jen říct, že varována byla a to bude tak všechno. Záleží mi na ní moc, ale znám jí......dokud na něco nedojde sama, neuhne. To by bylo zbytečný...... :?
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod RUNAR » čtv 29. zář, 2011 18:07

Jasně, pohoda, nemyslel jsem vůbec že bys tomu chtěl dělat nějakou reklamu.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Další

Zpět na posilování, relaxace, zdraví, duchovní rozvoj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron