Bolest v zápěstí- Zkušenosti?

tchaj-ťi, čchi-kung, meditace, filosofie, náboženství, kultura...

Moderátor: PC

Re: Bolest v zápěstí- Zkušenosti?

Příspěvekod Roper » pát 30. srp, 2013 13:17

Plamen píše:Zdravím,
zkusím tady poprosito radu, myslím ,že u se někdo setkal s podobným zraněním, nebo je mezi Váma možná doktor nemyslím ,,doktor,, s jakými sem se setkal.

Pře nějakým i á měsícemi jsme na tréninku při lapování pocítil bolest ruky, šel jsme domů, dal si véču a šel spát. Ráno jsme se nemohl opřít o pravou ruku-děs!!Lékař naordinoval dlahu 14 dnů---nic moc...ale dlahu už jsme nechtěl.3 měsíce pauza, nastalo zlepšení, chtěl jsme jít zase zkusit trénik a v poho.Po pár týdenech zase!!!Při nástupu na takedown jsme špatně podebral nohu a zase ta bolest v zápěstí. ted už tak 4 měs. klid ale jedu jen pytel.

Četl jsme že t můžou být vazy v lokti ,ale žádný armbar nebo nějakou utahlou techniku si nepamatuju.
Fyzioterapeut nezabral, lampa, masti taky ne. Klid defacto taky ne.
Tak co s tím????Díky

Ahoj,

Měl a občas ještě mám skoro stejný prblém jako ty. Já pociťuji bolest po odložení činky v zápěstí, která následně vystřeluje do loktu...Ptam jsem se jednoho dost ostříleného fitkaře (který cvičí 20-25 let) a ten mi poradil ať dělám tzn. Klopení (obývání) zápěstí nadhmatem či podhmatem přbližně po 3-4 sériích o 10-15 opakování. Zařadil jsem to do svého tréninku a po čtyřech týdnech jsem bolest sice ještě pociťoval, ale už ne v takové míře...také je hodně důležité a podstatné jakou bolest cítíš? Jestli takovou tupou či nepříjemně pichlavou (jako já) a podobně.
Porážka je stav mysli; nikdo není poražen, dokud porážku nepřijme jako skutečnost.
Roper
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Re: Bolest v zápěstí- Zkušenosti?

Příspěvekod Plamen » pát 30. srp, 2013 17:22

ahoj, zkusím teda to zápěstí zaposilovat, už mě to napadlo dřív ale nějak nebyl prostor nikdy extra posilovat zápěstí...ted to bude asi nutnost a snad to pomůže...jinak k bolesti ted to cítím asi 1é dnů intezívně v zápěstí a je to tupá bolest jenž se někdy promění v píchnutí až k loktu a bolesti předloktí....takže všechno :)
Taky mi pár chlapů od železa radilo to zařadit, takže těch 15 minut dám posilce zápěstí....
díky za postřehy.
Plamen
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Předchozí

Zpět na posilování, relaxace, zdraví, duchovní rozvoj