Ozbrojene BU a PC hry

knihy, časopisy, TV, film a internet...

Ozbrojene BU a PC hry

Příspěvekod ingwe » pát 08. zář, 2006 9:41

Zdravim. Chci se vas vsech, co cvicite nejake ozbrojene BU a hrajete aspon sem tam nejake pocitacove hry, zeptat, jestli nevite o hre, kde by bylo ovladani chladnych zbrani aspon trochu podobne realite. To co jsem doposud videl melo daleko k me predstave. Vyvojari si asi mysli ze kdyz o zachazeni se zbranemi nic nevi oni, budou na tom hraci stejne :( nejdele jsem zatim vydrzel u Jedi knight:Jedi academy, ale i tahle na prvni pohled obstojna hra pozdeji odhalila vyrazne mouchy v ovladani mece. No a taky... svetelny mec... neni to prave orechove :wink:
ingwe
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 508
Registrován: pon 10. dub, 2006 23:00
Bydliště: Liberec-Brno

 

Příspěvekod OpenYourEyes » pát 08. zář, 2006 9:47

Me moc pc hry nebavej ale kdyz uz neco tak hraju :Serius Sam 1.2 :lol:
To je hodne mastna hra :!: :lol:
Jinak na tvuj dotaz nevim co ti rict,zadkou hru jakou ty bys chtel fakt neznam :(
Nejlepsi BOJOVNIK,nejhezci klucina a proste BEST of BU
OpenYourEyes
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 335
Registrován: stř 30. srp, 2006 23:00

Příspěvekod Panda » pát 08. zář, 2006 10:12

Na gametrailers.com teď propagují jednu samurajskou hru která zdá se vypadá graficky velice pěkně a po bojové stránce realisticky(teda až na to že každá postavička vydrží poněkud víc než bys čekal:), jako hlavní postvičky vystupují například Musashi a jiní legendární i historické postavy,ovládací systém ještě neodhalili, ale já z toho byl na první pohled nadšený, teď jsem v práci takže ti nemůžu přesně postnout název, až budu doma dám ti vědět, i to demo co tam mají stojí za zkouknutí...
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod ingwe » pát 08. zář, 2006 11:15

tak na to hned mrknu, diky za tip.

p.s.: nemyslim ze bych byl nejaky zaprisahly paran, samozrejme si jdu BU radsi zacvicit, ale kdyz je hnusne, nemas k dispozici kryty prostor na cviceni a mas chut si neco zahrat... :wink:
ingwe
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 508
Registrován: pon 10. dub, 2006 23:00
Bydliště: Liberec-Brno

ingwe

Příspěvekod OpenYourEyes » pát 08. zář, 2006 11:44

ALe jo ,ja se takz jednou za acas potrebuju od vseho odreagovat tak si pustim nejakou hru ale ja radsi RPG:) :wink:
Nejlepsi BOJOVNIK,nejhezci klucina a proste BEST of BU
OpenYourEyes
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 335
Registrován: stř 30. srp, 2006 23:00

Příspěvekod ingwe » pát 08. zář, 2006 12:46

ale jo, jasne, kazdy ma to svoje. a vetsinou to neni jen jeden zanr, krom bojovych akci(nejlepe ten serm) mam rad jeste treba letecke simulatory... ale rpg, tedy tuny dialogu, questy, vedlejsi questy... tomu asi nikdy neprijdu na chut. tyhle hry vyzaduji trpelivost, obdivuju te ze ji mas :wink:

kamos me kdysi doporucil knight of temple, ze se mi to urcite bude libit... horsi(ve smyslu jednodussi) system ovladani chladnych zbrani se jen tak nenajde :? ale byl sem rad ze aspon neco se naslo, tak jsem to dohral :twisted:

Panda: nenasel jsem to, ale az se dovis jak se to jmenuje, hod to sem prosim
ingwe
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 508
Registrován: pon 10. dub, 2006 23:00
Bydliště: Liberec-Brno

Příspěvekod Panda » pát 08. zář, 2006 16:29

Ahoj tak jsem to našel o polední pauze když byli všichni pryč,jmenije se to Kengo Zero, link je tady http://www.gametrailers.com/gamepage.php?id=3122 ale jsem si jistý že je tam i nějákám menší přehratelnější verze.
hmm knight of temple doporučil kamrád i mě/ze stejného důvodu jako tobě) a já to ještě nesehnal...říkáš že taky nic moc, škoda...
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Panda » pát 08. zář, 2006 16:32

Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod ingwe » sob 09. zář, 2006 8:57

Panda: dik za link. na prvni pohled kengo zero nevypadalo zle, ale kdyz jsem shlednul to video... :cry: ... je videt ze se vyvojarum system boje pouzity v knight of temple libi... nemam sice jistotu dokud si nezahraju, ale vypadalo to jako lehce modifikovany knight of temple v japonskem havu :(
ingwe
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 508
Registrován: pon 10. dub, 2006 23:00
Bydliště: Liberec-Brno

Příspěvekod RainBows » sob 09. zář, 2006 10:49

Ninja Gaiden to je hra , Nebo Devil May Cry docela taky dobrá bojovka :)
RainBows
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 54
Registrován: ned 13. srp, 2006 23:00

 


Zpět na bojová umění a média...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron