W.Cheung vs Boztepe

knihy, časopisy, TV, film a internet...

Příspěvekod martinYT » sob 30. pro, 2006 14:10

luen píše:
martinYT píše:No přesně tak jak se to vezme... Já se taky nepohybuju v bojových uměních chvilku, ale je fakt že ne zrovna v komunitě kung fu, obvzášť pražské kung fu komunitě.


Nevim co pro tebe znamena dlouho, ale podle toho co pises, tak bych to odhadoval na par dni ... Jaka prazska komunita kung fu? (taky nejsem puvodne z Prahy, ale s timto vyrazem jsem se jeste nesetkal ... Odkud jsi, ze uzivate takovej "hantec"?)

martinYT píše:ale jde mi spíše o to jak pro mě vypadá tady to hodnocení. Každej hodnotí jak to všechno vypadá a nevypadá, ale výte co?


Jak pro tebe vypada nejake hodnoceni tady? Cos tim myslel? Jak by sis predstavoval, ze by to mohlo vypadat? Netrefil se snad nekdo do tveho nazoru ..., tak to tady chodi :wink: )


martinYT píše:Dle mého ať si to každej dělá jak uzná za vhodný. Pokud to člověku vyhovuje proč to tak nedělat.


:oops: I ty kujone :wink: Pod to bych se podepsal s jednou jedinou pripominkou ... at se pak, ale nikdo takovej nevzteka, ze nekdo jiny upozorni na to, ze si to dela tak jak se mu to hodi, vyhovuje, libi ... tak jak uznal sam za vhodne a ze to neni zadny standardni provedeni ani postup, ale "made in home" a podle fantazie autora!

martinYT píše:Nepotřebuju psut na to co. Např. dle mého i Ivan Rzounek dříve, když byl v EWTO, neviděl tak jak to vidí ted.


:D A co ma sifu I. Rzounek s touto diskuzi spolecneho :?: Nebo si chtel rici neco jineho a nevis jak na to? Uz jsem se te jednou ptal ... bud si nejdriv ujasni myslenky a nebo napis rovnou co ti lezi na srdicku :wink:

martinYT píše:Znám ldi, kterým zrovna metoda v EWTO opravdu fungovala....


Fungovala metoda? A jak? V cem? Co si pod tim mam predstavit?


No víš hochu, celkem mě nebaví se bavit pořád dokola o tom samým. prostě mě jde o to, že to vypadalo vizuálně stejně a co bylo kolem toho mě nezajímá. Samozřejmě vím jaké má praktiky EWTO. Taky to nepopírám. Vím že souboj v našich končinách byl řádně domluvený a všechno čestné a správné. Pokud jde o co s tím má společného Sifu Rzounek tak pokud se mrkneš mám tak napsané např. V tomto případě mě jde spíš o to co povídal na toto téma, když byl v EWTO. Jsou i jiné případy zajisté,ale zrovna na něj jsem si vzpomněl.

Jo a taky jsem viděl to video Pavela vs Zdeněk.

No a pokud jde o mé cvičení Kung Fu tak to opravdu není moc dlouhá doba :roll:

Tak cvičení zdar a jak je napsáno napřed trám ze svýho oka a potom třísku z oka svého bratra, paa
martinYT
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 120
Registrován: pát 10. úno, 2006 0:00
Bydliště: Pňovice

 

Příspěvekod pm » sob 30. pro, 2006 15:44

ok, dobre, tak mi povez kde jsi to video Pavel vs. Zdenek videl, anzto existuje jen jedna kopie, to jsem fakt zvedav, jestli bez vytacek odpovis
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod martinYT » sob 30. pro, 2006 19:39

pm píše:ok, dobre, tak mi povez kde jsi to video Pavel vs. Zdenek videl, anzto existuje jen jedna kopie, to jsem fakt zvedav, jestli bez vytacek odpovis


těsně po tom co se tato událost udála byla na netu. Přiznám se žě už je to nějaký ten pátek
martinYT
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 120
Registrován: pát 10. úno, 2006 0:00
Bydliště: Pňovice

Příspěvekod kik » sob 30. pro, 2006 20:13

[quote="tekara"]Kik napsal:
Karatčo je v tom jednodušší ,když si nejsem jistý technikou tak se mrknu třeba na Kanazawu a není o čem debatovat.

Kiknapsal:
čuste zabijáci dáte tu teda nějaké videa jak se bijou wingčuňáci já tu dám moje oblíbené video http://www.youtube.com/watch?v=a4JiNrU7jEk


Pochybuji, že by se ti kyokushiňáci potřebovali mrknout na techniky od Kanazawi. :lol:[/qu


co tím chceš říct?Kanazawa je frajer
kik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 414
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00

Předchozí

Zpět na bojová umění a média...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron