film šaman, filmový projekt "NAGUAL WORLD"

knihy, časopisy, TV, film a internet...

Myslim ze je PRAVDA.....!!!

Příspěvekod Anonymní » úte 07. pro, 2004 15:03

Uplne verim Polakovy ex manzelce!!! Nevim kdo je Polak ale dobre vim kdo je Pavel Soilis.

Bohuzel mel jsem prilezitost zucastnit se nataceni predchoziho filmu Pavla Soilisa ktery reziruje i tenhle! Ten clovek je podvodnik... Kecy, kecy a kecy porad do kola a uz dva roky neni schopny zaplatit stab ktery na tom pracoval! A o nejakem rezirovani myslim ze chudak nidky ani neslysel!!
Mluvim ze zkusenosti, jeden ze stabu jsem byl i ja!!
Dluzi celemu stabu, dluzi hercum a film nikdy nedotocil. A proc ho nedotocil?? Protoze ve smlouve kterou herci a stab podepisovali pise ze penize dostanou max 2 tydny po poslednim natacecim dnu. Posledni nataceci den se nikdy neuskutecnil....

Tak si predstavte kdyz se dva mrnavy podvodniky sejdou.... Myslite ze nejaky film uvidite????

Reziser Pavel Soilis je totalni amater, kolem filmu neumi nic a vubec nechapu jak muze prednaset na nejakem filmovem taboru nebo co to uz je... Lituju lidi ktery mu uveri!!! Nahodou jsem narazil na tenhle forum a nemuzu se divit, ted uz je mi vsechno jasny kolem ty bandy komplexovanych lidi co timhle zpusobem resi svoje frustrace...

Pavle, Pavle...............Aspon vim kde te najdu! :!:

Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

 

Příspěvekod Anonymní » úte 07. pro, 2004 15:42

tak to je fakt síla. škoda, že tohle nejde ověřit, může to být stejně tak pravda, jako blábol...
nicméně myslím, že kdyby někdo točil film s tím, že ho nikdy nedokončí, musel by být blázen, možná se nechají napálit nějací členové štábu (špatnou smlouvou), ale studia, materiál, technika atd. se zaplatit musí. Kdo by to asi tak financoval???
nějak to pozbývá logiku...
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

aaaaaaa

Příspěvekod Anonymní » úte 14. pro, 2004 19:41

xxxxxxxxxxxxxxxx
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » úte 14. pro, 2004 19:50

Poku někde uvitíte jméno Jaroslav nebo Slávek Polák producent, nagual, který hledá lidi do filmu, na focení do jeho knih /spisovatel/, nereagujte na to je to podvod, vybírá jen registrační poplatky. Také cvičení Jana Bloudová-takewondo. A taky všechno polakotakewondo a ninsunkundo jaroslavopolakovelketakewondo uplné nějvětší kundo. Je to podvod.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

xxx

Příspěvekod Anonymní » úte 14. pro, 2004 19:58

ten hajzl už neví jak by dostal z lidí peníze.Bojová umění neovládá, filmu nerozumí má jen tu svojí drzost- nagual.Spíš imbecil.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Dotaz pro pana Poláka

Příspěvekod Anonymní » pát 17. pro, 2004 17:42

Proč zmizelo z vašich stránek jméno Pavel Soilis, který byl režisérem a kameramanem vašeho filmu ©aman který točíte od r. 2003 a dle vašich slov by měl film být v závěrečné fázi natáčení. Nově je uvedeno režie:Jaroslav Polák. To děláte celý film naprosto sám kromě kostýmů?Obávám se, že to není technicky možné natož profesně. :?:
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » úte 01. úno, 2005 13:10

Nevite neco o tech dvou devcatech co predvadi na www.nagual.info ? Docela se mi libi ta tmavovlasa s asijskym kukucem.Asi Dominika Novakova,ale nikde jinde uz nefiguruje ani fanklub nema.Nevite co cvici a co ma s Polakem krome foceni spolecneho?
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » úte 01. úno, 2005 14:00

No Světlaně to v SUPERSTAR bezpochyby seklo :)) že by to bylo celé propagace megaprojektu Nagual :)))
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » úte 01. úno, 2005 14:35

No jasne.To je ta co ma mit na to svoje telo zbrojni pas.Ale co ta sikmoocka?
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Re: Dotaz pro pana Poláka

Příspěvekod andromeda » úte 01. úno, 2005 16:58

Mila píše:Proč zmizelo z vašich stránek jméno Pavel Soilis, který byl režisérem a kameramanem vašeho filmu ©aman který točíte od r. 2003 a dle vašich slov by měl film být v závěrečné fázi natáčení. Nově je uvedeno režie:Jaroslav Polák. To děláte celý film naprosto sám kromě kostýmů?Obávám se, že to není technicky možné natož profesně. :?:




Pavel mne hodně naučil o filmové branži a potom jsem se naučil více od jiných lidí. Proto teď točím DVD a učím se vše o režii, kameře, světlech a pod.... v praxi. Začal jsem na tanečním DVD a s choreografkou jsem jej režíroval podle svého. Teď na březen připravuji již první scény do filmu a další dvě DVD. Zatím co nejjednodušší.
Film je strašně složitá věc.
A proč zmizel Pavel Soilis? Protože jsem se rozhodl raději počkat a točit na klasický filmový materiál a zatím získávat zkušenost na natáčení DVD. Pavel má teď své projekty. Jednoduché.
andromeda
andromeda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 387
Registrován: ned 22. úno, 2004 0:00

Příspěvekod Sai » sob 28. led, 2006 11:22

tak co? jak to nakonec dopadlo s tím filmem? :lol:

a co alimenty? už je všechno splacené? :?:
®ij jako by každá minuta byla tou poslední...
Sai
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 308
Registrován: pon 04. dub, 2005 23:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Rimmer » ned 29. led, 2006 13:43

Sai píše:tak co? jak to nakonec dopadlo s tím filmem? :lol:

a co alimenty? už je všechno splacené? :?:
ty ses nejakej optimista!
Rimmer
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 303
Registrován: pát 16. pro, 2005 0:00
Bydliště: Praha 11

Příspěvekod toddb » ned 29. led, 2006 18:36

a jak to teda dopadlo s tim filmem?
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Re: Myslim ze je PRAVDA.....!!!

Příspěvekod Makoto » úte 31. led, 2006 9:41

Anonymní píše:Uplne verim Polakovy ex manzelce!!! Nevim kdo je Polak ale dobre vim kdo je Pavel Soilis.

Bohuzel mel jsem prilezitost zucastnit se nataceni predchoziho filmu Pavla Soilisa ktery reziruje i tenhle! Ten clovek je podvodnik... Kecy, kecy a kecy porad do kola a uz dva roky neni schopny zaplatit stab ktery na tom pracoval! A o nejakem rezirovani myslim ze chudak nidky ani neslysel!!
Mluvim ze zkusenosti, jeden ze stabu jsem byl i ja!!
Dluzi celemu stabu, dluzi hercum a film nikdy nedotocil. A proc ho nedotocil?? Protoze ve smlouve kterou herci a stab podepisovali pise ze penize dostanou max 2 tydny po poslednim natacecim dnu. Posledni nataceci den se nikdy neuskutecnil....

Tak si predstavte kdyz se dva mrnavy podvodniky sejdou.... Myslite ze nejaky film uvidite????

Reziser Pavel Soilis je totalni amater, kolem filmu neumi nic a vubec nechapu jak muze prednaset na nejakem filmovem taboru nebo co to uz je... Lituju lidi ktery mu uveri!!! Nahodou jsem narazil na tenhle forum a nemuzu se divit, ted uz je mi vsechno jasny kolem ty bandy komplexovanych lidi co timhle zpusobem resi svoje frustrace...

Pavle, Pavle...............Aspon vim kde te najdu! :!:


Pane kolego, co se predstavit, nez tu hazite spinu na vsechno kolem? Nerikam, ze film Saman je dokonaly, je to prvni pokus o implementaci BU do filmu (vzpomente jak dopadl ten prvni akcni film s Krampolem- Nahota na prodej). A nerikam, ze je to uspesny pokus...videl jsem ukazky a bohuzel jsem si uz viacmenej udelal nazor, ktery neni prilis k prezentaci zde na tomto foru...NICMENE, zaregistrujte se, napiste neco o tom, co a jak dlouho delate....jinak jste pro me dalsi Anonymni hajzlik, ktery se boji i jen zaregistrovat. Zato kecu ma jak Kecal z Prodane nevesty....
BTW, registrace je zdarma :wink:

Jarda Kolcun alias Makoto
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod severin » úte 31. led, 2006 11:23

Anonymní píše:Nevite neco o tech dvou devcatech co predvadi na www.nagual.info ? Docela se mi libi ta tmavovlasa s asijskym kukucem.Asi Dominika Novakova,ale nikde jinde uz nefiguruje ani fanklub nema.Nevite co cvici a co ma s Polakem krome foceni spolecneho?



Cvičila na začátku roku JiuJitsu - Goshindo www.tigerteam.cz
Ted nevím.
Naposledy upravil severin dne pon 21. srp, 2006 18:14, celkově upraveno 1
severin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 818
Registrován: pon 21. čer, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Panda » úte 31. led, 2006 23:20

Hmm Tiger Team? :) můžu se jen zeptat jak to víš? já jen že jsem měl možnost se s nimi setkávat a i chvíli trénovat , náhodou(vůbec to nesouviselo s panem polákem ani ničím kolem :wink: , sou to hodné holky (btw. už si dávno žijou po svém,pro studio moon už nepracují:) ale cesta bojovníka je vůbec nezajímala, byli to modelky :wink:
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod severin » čtv 02. úno, 2006 9:30

Měl jsem s ní možnost cvičit.
Naposledy upravil severin dne pon 21. srp, 2006 18:15, celkově upraveno 1
severin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 818
Registrován: pon 21. čer, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Fidellll----llll » pon 21. srp, 2006 16:43

[img]
Fidellll----llll
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 61
Registrován: pon 07. srp, 2006 23:00

Příspěvekod m-pet » pon 21. srp, 2006 19:22

Nezlobte se na mě pane Polák, neznáme se osobně, ale knihy které jste napsal se mi nelíbí. A proto nevěřím, že váš připravovaný film bude dobrý, i přesto vám držím palce, asi zkoušíte něco u nás nového.
m-pet
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 13. dub, 2006 23:00

Spam

Příspěvekod severin » pon 21. srp, 2006 20:06

Nedávno mi přišel spam od Nagualu.Jestli jsem si stihnul během mazání všimnout,tak chystá placený int. kanál,kde bude možno shlédnout videa ze seminářů a různých akcí.
severin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 818
Registrován: pon 21. čer, 2004 23:00
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na bojová umění a média...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron