film šaman, filmový projekt "NAGUAL WORLD"

knihy, časopisy, TV, film a internet...

Příspěvekod Picard » úte 16. bře, 2004 16:54

Anonymní píše:
YDMC píše:Nevim nakolik to ma smysl, kdyz uz se ten film toci, ale me osobne se ten scenar prilis nezamlouva,sorry...prijde mi to strasne plochy.

Padousi jsou slizci, hloupi a nabuseni/tlusti. Kladni hrdinove jsou tak kladni az to z nich kape,spravedlivi, krasni a vzneseni, krome toho vsichni ovladaji bojove umeni, coz je cini neporazitelnymi a jeste o neco kladnejsimi...(Limonadovy Joe anyone?)

Krome toho mi pripada, ze ve vsi te mystice se uplne utopi nejaky silny pribeh.

No, a kdyz se k tomu jeste prida moje osobni nechut k "new age" pohadkam a mytum o bojovem umeni, a hrdinkam typu Charlieho andilkum, tak me to fakt nejak neoslovilo.

Muj nazor (a ze jsem se krotil :-)).


Souhlasim
Patrik O.


Taky souhlasim. Zvlaste s tim premystincovanim. Jeste bych pridal obecnou nechut k trapne nizkorozpoctove ceske produkci :-) Ta i ze solidniho nametu a pribehu a vubec dokaze udelat diky nemozne kamere, kulisam, hercum, ozvuceni (atd atd atd) nekoukatelnou zbesilost ... A le to nic nemeni na tom ze preji autorum hodne stesti a treba me i prijemne prekvapi :-)
Picard
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1184
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Praha

 

Příspěvekod Anonymní » stř 17. bře, 2004 9:04

YDMC píše:Taky souhlasim. Zvlaste s tim premystincovanim. Jeste bych pridal obecnou nechut k trapne nizkorozpoctove ceske produkci :-) Ta i ze solidniho nametu a pribehu a vubec dokaze udelat diky nemozne kamere, kulisam, hercum, ozvuceni (atd atd atd) nekoukatelnou zbesilost ... A le to nic nemeni na tom ze preji autorum hodne stesti a treba me i prijemne prekvapi :-)


No, muze to dopadnout tak i tak, nicmene potencial to ma a diky vrozenemu optimismu verim ze tvurci vedi co delaji a vysledek bude stat za to.

Muzu se ja, nevzdelany a nezkuseny, zeptat co obnasi kamerovy casting? Cetl jsem ze shanite bojovniky; jake jsou pozadavky? Pozadovany rocni trening mam za sebou v nekolika bojovych umenich, nicmene slovem "bojovnik" bych se nepopsal.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod andromeda » čtv 18. bře, 2004 11:19

Taky souhlasim. Zvlaste s tim premystincovanim. Jeste bych pridal obecnou nechut k trapne nizkorozpoctove ceske produkci :-) Ta i ze solidniho nametu a pribehu a vubec dokaze udelat diky nemozne kamere, kulisam, hercum, ozvuceni (atd atd atd) nekoukatelnou zbesilost ... A le to nic nemeni na tom ze preji autorum hodne stesti a treba me i prijemne prekvapi :-)[/quote]


Velmi by mne zajímala vaše konkrétní zkušenost s natáčením českých filmů. Mluvíte tak, jako kdyby jste viděl českým producentům do karet - můžete se rozdělit o své konkrétní zážitky ? Těším se. Díky.
andromeda
andromeda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 387
Registrován: ned 22. úno, 2004 0:00

Příspěvekod andromeda » čtv 18. bře, 2004 11:55

Muzu se ja, nevzdelany a nezkuseny, zeptat co obnasi kamerovy casting? Cetl jsem ze shanite bojovniky; jake jsou pozadavky? Pozadovany rocni trening mam za sebou v nekolika bojovych umenich, nicmene slovem "bojovnik" bych se nepopsal.[/quote]


Nejbližší kamerový casting je v sobotu 27. března v tělocvičně Kung Fu - Korunní 109, Praha 3 - Vinohrady (tram. 10 a 16., zastávka Perunova), od 10.00 do 17.00 hod. Nehledáme ani tak mistry bojových umění (s těma je dokonce horší práce, protože je těžké jejich zažité návyky přetvarovat pro kameru, ta chce něco jiného), spíše hledám zajímavé tváře, kluky, dívky, muže i ženy s pohybovým talentem, které si připravíme pro bojové choreografie. Takže zájem, živý výraz, talent pro pohyb a chut filmovat - to je nejdůležitější. Na kamerovém castingu předvedete jak sebe (představíte se na kameru - hlas, výraz, mimika, pohled očí,....) tak své pojetí bojových technik (stínový sparring, jednotlivé kopy, údery, techniky, nebo i sestavy. Podle této registrace si vás dáme do "šuplíčků" a dále s vámi pracujeme. Tato základní registrace stojí 200,- Kč. Při natáčení má kompars od 50,- do 500,- Kč na hodinu, obsazený člověk do role od 2000,- do 10000,- Kč za natáčecí den.
Na registraci může přijít kdokoli, můžete přijít rovnou, není třeba se předem ohlašovat.

Jaroslav Polák
andromeda
andromeda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 387
Registrován: ned 22. úno, 2004 0:00

hlavni role

Příspěvekod Anonymní » čtv 18. bře, 2004 16:19

Kdysi jsem videl nejakej dokument o Ondrovi Vetchem a tam tvrdil, ze by si strasne rad zahral v nejakem filmu s bojovou tematikou. A kladas je to taky :)
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Re: hlavni role

Příspěvekod andromeda » pát 19. bře, 2004 9:25

neprihlaseny laada píše:Kdysi jsem videl nejakej dokument o Ondrovi Vetchem a tam tvrdil, ze by si strasne rad zahral v nejakem filmu s bojovou tematikou. A kladas je to taky :)



Ale Ondra Vetchý je v celém projektu již dávno obsazen. A těší se na něj.
andromeda
andromeda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 387
Registrován: ned 22. úno, 2004 0:00

Příspěvekod Anonymní » pát 19. bře, 2004 16:35

ten poplatek za registraci...to jako dam, nebo dostanu???
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod andromeda » pon 22. bře, 2004 8:56

heck píše:ten poplatek za registraci...to jako dam, nebo dostanu???


A tuto otázku myslíte vážně ?
andromeda
andromeda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 387
Registrován: ned 22. úno, 2004 0:00

Příspěvekod andromeda » pát 26. bře, 2004 10:00

Stále hledám do šamana tři urostlé vyhazovače kolem 30 let, kteří by zvládli pár bojových pohybů a přitom nikomu neublížili :D a dva - tři šikovné mrštné bojovníky s dobrou pohyblivostí a koordinací. Nevíte někdo o někom ?

At se mi přihlásí na : andromeda.space@centrum.cz


nebo mohou přijít na kamerovou zkoušku v sobotu 3., nebo v sobotu 10. dubna mezi 10.00 až 17.00 hod. do školy Hungga, Korunní 109, Praha 3 - Vinohrady.
Jaroslav Polák
andromeda
andromeda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 387
Registrován: ned 22. úno, 2004 0:00

Příspěvekod andromeda » stř 31. bře, 2004 16:09

Ještě k předchozímu příspěvku - hledáme též pár kaskadérů - bojovníků, pro tréninky i pro filmování. Dobrá pohyblivost, střední postava, základy např. Kung fu, karate, kickboxu, ninjutsu..... Trénink zdarma, pomůžete nám přípravovat herce - herečky v bojových scénách a zúčastníte se natáčení.

Opět zájemci - přijdte na kamerovou registraci a připravte si pár pohybových ukázek.
andromeda
andromeda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 387
Registrován: ned 22. úno, 2004 0:00

Příspěvekod andromeda » pon 17. kvě, 2004 10:43

Internetové stránky filmového studia MOON byly dnes zkušebně otevřeny. Zatím je zde jen nepatrný zlomeček informací, denně budou přibývat. Mějte prosím trpělivost i s chybami, které budeme průběžně odstraňovat.

Jaroslav Polák, producent
andromeda
andromeda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 387
Registrován: ned 22. úno, 2004 0:00

Re: film šaman, filmový projekt "NAGUAL WORLD"

Příspěvekod Anonymní » pon 28. čer, 2004 14:23

andromeda píše:Zdravím všechny přítomné na tomto diskuzním foru. Rád bych vás o něco požádal. Možná jste už slyšeli, možná ještě ne, o tom, že připravuji nový český film "©AMAN". Je trochu o cestě bojovníka, trochu o vnitřní energii, hodně o běžných lidech. Vím, že se pouštím do velkého projektu a věřte, že tak činím s bázní a respektem. Za uplynulý rok jsem se mnohému na učil a v mnohém změnil.
Nechci vám tady vůbec nic vnucovat. Nejsem ani mistr, ani "pan dokonalý", ani šaman. Jsem možná dobrý spisovatel a průměrný bojovník. Proto bych vás rád všechny požádal o diskuzi k filmu a celkovému záměru. Kdokoli si řekne, tomu pošlu scénář a aktuální informace. Uvítám jakoukoli kritiku (pokud si odpustíte sprostá slova a anonymní urážky, budu rád), jakoukoli otázku zodpovím a přivítám i tvůrčí spolupráci na projektu samotném. Budu rád, kdym mi svými názory pomůžete.

(andromeda.space@centrum.cz je mail vyčleněn pouze pro toto diskuzní forum)

Jaroslav Polák
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod andromeda » pon 28. čer, 2004 15:20

Než mne z toho někdo nařkne - předchozí anonym nejsem já. J. Polák
andromeda
andromeda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 387
Registrován: ned 22. úno, 2004 0:00

Příspěvekod andromeda » ned 25. črc, 2004 12:01

Před pár dny jsem podepsal nakladatelskou smlouvu na celkem 15 knih o NIN TSUN DO COMBAT - po pěti pro sebeobranu veřejnosti, pět pro systém NIN TSUN DO COMBAT a pět pro profesní výcvik a práci bodyguardů.
Hledám dobré interiéry - japonskou školu bojových umění, dále tip na dobré exteriéry v přírodě. Nevíte někdo o něčem ?
Díky za tipy.

Jaroslav Polák
andromeda
andromeda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 387
Registrován: ned 22. úno, 2004 0:00

dlužné výživné za 33 měsíců

Příspěvekod Anonymní » ned 25. črc, 2004 16:43

Ahoj "Andromedo"
Dosud jsi přes moje neustále upomínání neposlal výživné za 33 měsíců po 1 500 kč / měs. Celkem 49 500,-- Kč
Dlužíš synovi už dost peněz navíc jsem za tebe musela zaplatit půjčku. Daniele dlužíš 60 tisíc na výživném a 300 tisíc úvěr. Hraješ si tady na velkého podnikatele, doufám, že ti na ty podvody nikdo neskočí. Začni se živit poctivě a nevymýšlej si nové bojové styly a hlavně konečně zaplať to výživné, velký ninjo. Díky
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Re: dlužné výživné za 33 měsíců

Příspěvekod Picard » ned 25. črc, 2004 17:46

preetty_woman píše:Ahoj "Andromedo"
Dosud jsi přes moje neustále upomínání neposlal výživné za 33 měsíců po 1 500 kč / měs. Celkem 49 500,-- Kč
Dlužíš synovi už dost peněz navíc jsem za tebe musela zaplatit půjčku. Daniele dlužíš 60 tisíc na výživném a 300 tisíc úvěr. Hraješ si tady na velkého podnikatele, doufám, že ti na ty podvody nikdo neskočí. Začni se živit poctivě a nevymýšlej si nové bojové styly a hlavně konečně zaplať to výživné, velký ninjo. Díky


LOL :D :D :D
Picard
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1184
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Praha

Re: dlužné výživné za 33 měsíců

Příspěvekod patrik » pon 26. črc, 2004 9:10

preetty_woman píše:Ahoj "Andromedo"
Dosud jsi přes moje neustále upomínání neposlal výživné za 33 měsíců po 1 500 kč / měs. Celkem 49 500,-- Kč
Dlužíš synovi už dost peněz navíc jsem za tebe musela zaplatit půjčku. Daniele dlužíš 60 tisíc na výživném a 300 tisíc úvěr. Hraješ si tady na velkého podnikatele, doufám, že ti na ty podvody nikdo neskočí. Začni se živit poctivě a nevymýšlej si nové bojové styly a hlavně konečně zaplať to výživné, velký ninjo. Díky


:lol: :P :D :) :o :lol: :twisted: :mrgreen:

Patrik
patrik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2634
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín

Re: dlužné výživné za 33 měsíců

Příspěvekod Jendis » pon 26. črc, 2004 11:34

preetty_woman píše:Ahoj "Andromedo"
Dosud jsi přes moje neustále upomínání neposlal výživné za 33 měsíců po 1 500 kč / měs. Celkem 49 500,-- Kč
Dlužíš synovi už dost peněz navíc jsem za tebe musela zaplatit půjčku. Daniele dlužíš 60 tisíc na výživném a 300 tisíc úvěr. Hraješ si tady na velkého podnikatele, doufám, že ti na ty podvody nikdo neskočí. Začni se živit poctivě a nevymýšlej si nové bojové styly a hlavně konečně zaplať to výživné, velký ninjo. Díky



Tak tohle je,myslím,velká tečka..... 8O 8O 8O 8O :lol: :lol: :lol: :lol:
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod andromeda » úte 27. črc, 2004 19:35

To není tečka, ale jen nemocná dospělá žena s dospělým dvacetiletým dítětem. Nemá smysl se k tomu ani vyjadřovat. Pokud z toho opět neuděláte diskuzi na 20 stran.

Opakuji dotaz : Potřeboval bych půjčit hezkou školu - dojo - prostor - pro focení nových knih o sebeobraně. Zaplatím rozumnou částku.

Jaroslav Polák
andromeda
andromeda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 387
Registrován: ned 22. úno, 2004 0:00

Příspěvekod patrik » stř 28. črc, 2004 6:35

andromeda píše:Opakuji dotaz : Potřeboval bych půjčit hezkou školu - dojo - prostor - pro focení nových knih o sebeobraně. Zaplatím rozumnou částku.

Jaroslav Polák


Nevím jak ostatní, ale já dotaz zaregistroval, jenom nemám potřebu naše dódžó k podobným aktivitám půjčovat... za rozumnou, ani žádnou jinou cenu.

Patrik

P.S.
I kdybych neměl co jíst.
patrik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2634
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín

PředchozíDalší

Zpět na bojová umění a média...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků