Fighters magazin

knihy, časopisy, TV, film a internet...

Příspěvekod WT_Warrior » ned 12. srp, 2007 10:57

Kurňa stálo jim to (EWTO) za to? :cry: tímhle mi zkazili radost že v magazinu nebude Wing Chun jako takový ale jen EWTO no.... ale i přesto si ho koupím a uvidím jestli bude o co stát
WT_Warrior
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 83
Registrován: čtv 26. črc, 2007 23:00

 

Příspěvekod hellas » ned 12. srp, 2007 11:54

no já nevím, ale od EWTO se neobjevil žádnej článek snad od roku 04 a anžto tam není ani žádná reklama, pochybuju, že exkluzivita trvá 8)
ale možný je všecko :wink:
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod pm » ned 12. srp, 2007 12:31

offtopic: nebude to tim ze WT(tm) je v CR jiz nekolik let v tezke krizi (Drdla pryc, Jedlicka pryc... ), v Evrope a celosvetove taktez? bozi mlyny melou pomalu, ale jiste. EWTO je dnes synonymem podvodne multilevel-marketingove organizace, ne unikatniho systemu b.u., jak jej spisovatele Leung Ting a Kernspecht propagovali pred x lety, lidi uz vi ze Wingcheun/Yongchun se nerovna Yip Man WCH, natoz Leung Ting WT, a vesele se vrhli do cviceni Yun Kaisaan WCH, Gu lou WCH, Hung syun WCH, Chan Yiumin WCH, Se ying WCH, Pang Naam WCH...
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod kik » ned 12. srp, 2007 13:33

luen píše:
kik píše:Luene na nějakém foru bylo ,že ve fighteru si někdo zaplatil aby se tam oběvovala jen jeho organizace wt co je na tom pravdy?


Ano je to pravda - presne jak pise Jendis! Mimochodem je to tady:

http://www.bojovaumeni.cz/bu/modules.ph ... cle&sid=61

Ale o to nejde ... bavime se o informacni urovni/hodnote :!: :idea:


Však to stím souvisí ne?když si zaplatí někdo ,aby se tam psalo jen o jeho organizaci tak mi to nepřijde moc objektivní. Mi osobně stačí ,když jsem si přečetl články o aikido od Kodyma nešlo to číst kvůli příšernému slovosledu ,ale psalo se jen o asociaci a o největší a nejvýznamější organizaci v čr bohemce ani ťuk jezdí tady na semináře min 5 mistrů a o jejich akcích nebyla napsána ani čárka to je mi divné!
kik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 414
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00

Příspěvekod luen » ned 12. srp, 2007 13:39

kik píše:
luen píše:
kik píše:Luene na nějakém foru bylo ,že ve fighteru si někdo zaplatil aby se tam oběvovala jen jeho organizace wt co je na tom pravdy?


Ano je to pravda - presne jak pise Jendis! Mimochodem je to tady:

http://www.bojovaumeni.cz/bu/modules.ph ... cle&sid=61

Ale o to nejde ... bavime se o informacni urovni/hodnote :!: :idea:


Však to stím souvisí ne?když si zaplatí někdo ,aby se tam psalo jen o jeho organizaci tak mi to nepřijde moc objektivní. Mi osobně stačí ,když jsem si přečetl články o aikido od Kodyma nešlo to číst kvůli příšernému slovosledu ,ale psalo se jen o asociaci a o největší a nejvýznamější organizaci v čr bohemce ani ťuk jezdí tady na semináře min 5 mistrů a o jejich akcích nebyla napsána ani čárka to je mi divné!


Jasne, ale to jsou dve odlisne veci ... jedna vec je uroven jako takova a druha vec je to, ze si nekdo zaplati za to, aby byl propagovanej jen on sam :wink: Napsal jsem to proto, aby zase nedoslo k nejakemu flame-u. Obrazek a nazor si musi udelat kazdy sam ... dle schopnosti a moznosti sveho rozumu :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod CeLy » ned 12. srp, 2007 18:22

2kik: no da sa to ale nemal som peniaze na to aby som si to mohol dovolit objednat :oops: :wink:
Ale teraz je to nastastie ine :D 8)
CeLy
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 94
Registrován: čtv 28. pro, 2006 0:00
Bydliště: Slova-KIA

Příspěvekod CeLy » ned 12. srp, 2007 18:25

4TF: ano, myslim si ze je to na velmi dobrej urovni a je naozaj skoda ze to ma vychadzat kazdu druhy mesiac, ale zasa na druhej strane to bude o to kvalitnejsie
CeLy
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 94
Registrován: čtv 28. pro, 2006 0:00
Bydliště: Slova-KIA

Příspěvekod WT_Warrior » pon 13. srp, 2007 8:36

a neexistuje nějaký časopis jen o WCH nebo o Kung-Fu? Nebo něco podobného s tímto tématem protože to bych byl velmi rád .....sice je to trošku od tématu ale byl bych rád kdyby mi na to někdo odpověděl
WT_Warrior
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 83
Registrován: čtv 26. črc, 2007 23:00

Příspěvekod TF » pon 13. srp, 2007 8:57

jo chlapi ještě k tomu box magazínu chtěl sem se zeptat dá se volně sehnat ve větších městech nebo jenom ve spec. prodejnách ?
TF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 255
Registrován: úte 30. led, 2007 0:00
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod irzounek » pon 13. srp, 2007 9:00

Zdar,
myslim, ze co se tyce te exklusivity, tak byla snad jen jeden rok... Ted uz to jiste daaavno neplati. Jen treba ty ostatni skoly uz ztratili zajem. Za nasi mohu napsat, ze tedy rozhodne.
Ivan Rzounek

Ivan Rzounek's WingChunKuen Research
www.wing-chun.cz
Facebook - https://www.facebook.com/ivanrzounekwingchun
irzounek
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 427
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Legerova 34, Pha 2, 120 00, ČR

Příspěvekod hellas » pon 13. srp, 2007 11:36

TF píše:jo chlapi ještě k tomu box magazínu chtěl sem se zeptat dá se volně sehnat ve větších městech nebo jenom ve spec. prodejnách ?


u nás v Brně ho máme 8)
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod tekara » úte 14. srp, 2007 7:30

Osobně bych dal přednost měsíčníku z menším rozsahem, který ovšem bude nabytý aktuálními informacemi. Nechápu, k čemu je dobré sledovat 3 měsíce staré "aktuality".
Dnes časopis vychází jednou za dva měsíce, pyšní se velkým rozsahem, který je ale z mého pohledu nastavovaný omáčkou. Pokud chci články např. o karate, WCH nebo MT, tak mám v dnešní době smůlu.
tekara
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 137
Registrován: úte 05. říj, 2004 23:00
Bydliště: Zlín

Příspěvekod Toman » úte 14. srp, 2007 8:18

tekara píše:Osobně bych dal přednost měsíčníku z menším rozsahem, který ovšem bude nabytý aktuálními informacemi. Nechápu, k čemu je dobré sledovat 3 měsíce staré "aktuality".


Bingo...Taky mne pobavilo, když četl o tom jak se jedná o Mirkově přestupu do UFC a přitom už bylo po zápase s Napaem :lol:
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod tonglong » úte 14. srp, 2007 9:14

Pred lety jsem si slibil, že se nebudu ucastnit teto "mentalni masturbace" ktera tady tak casto probiha ale toto tema mam jiz dlouhou dobu na mysli a jsem rad, ze to nekdo otevrel.
Obcas mezi studenty hrajeme takovou hru kdy se sazime kolikrat budou cinska BU zminena v tomto casopise. Nebyt jedne nebo dvou placenych reklam, casto ani jednou. Pritom vsichni vime, ze cinska BU byla zakladem pro mnoha jestli ne vsechna asijska BU.
Tento casopis vychazi 6x do roka. Ma priblizne 50 stranek. Z toho jedna tretina jsou reklamy, jedna tretina jsou clanky o filmovych hvezdach a posledni tretina jsou vysledka turnaju ktere me absolutne nezajimaji. Sem tam nejaky clanek trochu zajimavy. To je jako hra v loterii. I tam obcas nekdo vyhraje.
Porovnavaje s "Inside Kung Fu" ktery vychazi kazdy mesic, ma 140+ stranek a i kdyz napln je stejna, porad moznost narazit na zajimavy clanek je 7x vetsi a navic vim, ze se z velke casti budou venovat cinskym BU.
Dalsi problem je jista arogance obou nakladatelstvi. Bud, protoze jsou prilis dobri, nebo jim jde pouze o prodane reklamy a nebo z pouhe lenosti ani jedno z nich nema redaktora ci editora ktery by si tak zvane delal "domaci ukol". To znamena jezdil po skolach/ucitelich a delal interviews. Vetsina techto nakladatelstvi spoleha pouze na to kdo a jake prispevky jim zasle. Z toho duvodu muzeme skoro kazdy mesic v IKF cist o Adam Hsu (sam spisovatel) nebo Wong Dak Fai/Jane Hollander. Tim pripravuji ctenare o seznameni se s mnoha vynikajicimi uciteli. (Myslim, ze clanek o Y.C. Wong jeden z nejlepsich Hung Gar sifu in US vysel naposled pred 20 lety).
Proto jestli mate tolik penez aby jste je vyhazovali, tolik casu aby jste jim plytvali a tu latku osobniho vkusu tak nizkou tak nemuzu nic jineho nez vrele doporucit "Fighters Magazine".
tonglong
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 57
Registrován: pon 13. srp, 2007 23:00

Příspěvekod CeLy » úte 14. srp, 2007 10:19

4TF: Ja ked som bol v Brne tak ho tam mali v kazdom stánku :wink:
CeLy
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 94
Registrován: čtv 28. pro, 2006 0:00
Bydliště: Slova-KIA

Příspěvekod RBR » úte 14. srp, 2007 22:03

Ralph píše:Naprosto otresny casopis. Nemam jej rad.


Nevšim jsem si , že se tady máme na trhu něco lepšího v tištěné formě. V poslední době jsem ho po dlouhém čase opět začal číst. Zatím se nelituji peněz, které jsem vyložil na jeho koupení, ale na druhou stranu jen pár článků jsem si schoval, ostatní jsem vyhodil.


RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

no...

Příspěvekod wushi » stř 15. srp, 2007 7:50

osobne práve zvažujem, že ho prestanem kupovať...v podstate som stále dúfal, že ubudne reportážií zo súťaží a podobne, ktoré majú nulovú informačnú hodnotu pre ľudí, čo sa danému BS nevenujú...ale je ich čím ďalej tým viac...tých 99,-Sk síce nie je veľa, ale omnoho zaujímavejší obsah mám napr. nemeckom Karate Budo Journal za nejakých 200,-Sk, aspoň sú tam dobré články o wushu, histórií BU a tak...takže Fighters magazín, hasta la vista, baby...
wushi
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 923
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00
Bydliště: SR,Čína,...

malo muziky za hodne penez

Příspěvekod Anor » pon 29. říj, 2007 18:34

Podle mého je tam málo informací (a ještě míň těch, které člověk nečetl už desetkrát), příliš reklamy a to všechno za moc penez:(
Anor
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 12
Registrován: ned 11. čer, 2006 23:00

Příspěvekod defendu » pon 29. říj, 2007 20:05

4 tonglog

Polož si otázku - jsou líní redaktoři FM a nebo lidé praktikující čbu (ve smyslu napsání otisknutelného článku samozřejmě)?
Ostuda že o vašich stylech nikdo nepíše je ostudou jedině vaší a ne redaktorů ryze komerčního časopisu :wink:
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod WT_Warrior » pon 29. říj, 2007 20:51

Tak jako ja jsem si ho předplatit tak uvidím co a jak ale jak to bude stat za starou belu tak az mi skonci predplatne tak si ho budu kupovat mozna jen nekdy
WT_Warrior
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 83
Registrován: čtv 26. črc, 2007 23:00

PředchozíDalší

Zpět na bojová umění a média...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků