MT peklo

knihy, časopisy, TV, film a internet...

Příspěvekod TongPa » čtv 20. pro, 2007 12:53

hellas píše:TongPa: fakt si myslíš, že nácci nedělají MT? :roll: (neber to tak, jakože všichni :wink: )

Jasně že se tam nějací vyskytovat můžou, stejně jako na boxu, kickboxu a jinde. Můj příspěvek je reakce na prostoduché plácání typu "Landa je nácek a dělá thaibox + jeho obdivovatelé náckové dělají thaibox = kluby thaiboxu jsou hnízdem nácků".
TongPa
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 520
Registrován: stř 08. lis, 2006 0:00

 

Příspěvekod Toman » čtv 20. pro, 2007 12:55

Jasně že dělaj a taky rowdies, anarchisti a jiný chuligáni. Ale za to MT ani jiný BU nemůže. Vedoucí klubů by si tyhle věci měli ohlídat, i když těžko můžeš někoho hlídat mimo hodiny.
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod hellas » čtv 20. pro, 2007 12:58

Toman píše:Jasně že dělaj a taky rowdies, anarchisti a jiný chuligáni. Ale za to MT ani jiný BU nemůže. Vedoucí klubů by si tyhle věci měli ohlídat, i když těžko můžeš někoho hlídat mimo hodiny.


správně, ale taky ty kluby musí z něčeho žít, že jo..
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod Toman » čtv 20. pro, 2007 13:04

a zvlášť když ti takovej týpek vozí medajle z turnajů
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod WT_Warrior » čtv 20. pro, 2007 14:10

je to tady uplně od tématu .... OFF TOPIC ...takže k věci :-)
WT_Warrior
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 83
Registrován: čtv 26. črc, 2007 23:00

Příspěvekod Jacopo » čtv 20. pro, 2007 15:09

Kaslete na nacky a skinheady... Peklo je super, at je Landa nacek nebo ne (nacky jinak zrovna v lasce nemam)... jedine, co mi vadi je, ze se ty dily zverejnuji moc pomalu :lol: A taky by mohli davat vic zaberu z treninku a ne jak se tam hadaji nebo jak jdou na prochazku s tim, ze skoci z mostu :P
Jacopo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 174
Registrován: sob 17. lis, 2007 0:00

Příspěvekod Jacopo » čtv 20. pro, 2007 15:26

Tedkom jsem narazil na ten finalovej match Otika... kdo se chce kouknout tak tady: http://www.youtube.com/watch?v=eJLUYJP0tgU
Jacopo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 174
Registrován: sob 17. lis, 2007 0:00

Příspěvekod Radzuslav » čtv 20. pro, 2007 16:28

Jacopo píše:Tedkom jsem narazil na ten finalovej match Otika... kdo se chce kouknout tak tady: http://www.youtube.com/watch?v=eJLUYJP0tgU


Klobouk dolů před Otíkem, to jak se dosud prezentoval, jsem ho tipoval, že to vzdá mezi prvníma. Myslím, že jeho soupeř nešel na 100%, tloukl ho do dobře chráněných míst, kolikrát ho mohl nabrat na solar či žebra - ale je to také šou pro diváka. Nicméně to Otík ustál.
Radzuslav
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 71
Registrován: pon 20. srp, 2007 23:00
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvekod Genesis » čtv 20. pro, 2007 16:55

Jacopo píše:Tedkom jsem narazil na ten finalovej match Otika... kdo se chce kouknout tak tady: http://www.youtube.com/watch?v=eJLUYJP0tgU


přijde mi že se Ota bál a jakoby moc na tréningu nespárovali, ale taky to znám takovej ten strach jít do někoho, kdo vim, že je fakt lepší, aby mě pak brutálně nesejmul
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod Radzuslav » čtv 20. pro, 2007 17:11

Genesis píše:
Jacopo píše:Tedkom jsem narazil na ten finalovej match Otika... kdo se chce kouknout tak tady: http://www.youtube.com/watch?v=eJLUYJP0tgU


přijde mi že se Ota bál a jakoby moc na tréningu nespárovali, ale taky to znám takovej ten strach jít do někoho, kdo vim, že je fakt lepší, aby mě pak brutálně nesejmul


Dobrý postřeh, naštěstí ho strach donutil držet ruce nahoře, což ho zachránilo od případného K.O. Mohl zkusit z celkem dobrého obranného střehu alespoň vystřelit nějaký hák, mohl překvapit soupeře a ..... kdo ví (to jsou však samé kdyby). Doufám, že i ostatní z Pekla se dostali do ringu a ustáli to.
Díky Jacopo za to, žes to video našel. O to víc mě zajímá v dalších dílech, jak toho Ota dosáhl se svým přístupem "velká slova, malé činy"
Radzuslav
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 71
Registrován: pon 20. srp, 2007 23:00
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvekod Radzuslav » čtv 20. pro, 2007 17:11

Genesis píše:
Jacopo píše:Tedkom jsem narazil na ten finalovej match Otika... kdo se chce kouknout tak tady: http://www.youtube.com/watch?v=eJLUYJP0tgU


přijde mi že se Ota bál a jakoby moc na tréningu nespárovali, ale taky to znám takovej ten strach jít do někoho, kdo vim, že je fakt lepší, aby mě pak brutálně nesejmul


Dobrý postřeh, naštěstí ho strach donutil držet ruce nahoře, což ho zachránilo od případného K.O. Mohl zkusit z celkem dobrého obranného střehu alespoň vystřelit nějaký hák, mohl překvapit soupeře a ..... kdo ví (to jsou však samé kdyby). Doufám, že i ostatní z Pekla se dostali do ringu a ustáli to.
Díky Jacopo za to, žes to video našel. O to víc mě zajímá v dalších dílech, jak toho Ota dosáhl se svým přístupem "velká slova, malé činy"
Radzuslav
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 71
Registrován: pon 20. srp, 2007 23:00
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvekod Jacopo » čtv 20. pro, 2007 17:28

Nedekuj... to je v poho... sam sem rad, ze jsem to videl... Ota mel fakt strach... a mohl toho ukazat vic stejne jako jeho souper... ale nerozmazavejme to tu... treba tu je nekdo, kdo se chce nechat prekvapit a nechce to vedet dopredu :wink:
Jacopo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 174
Registrován: sob 17. lis, 2007 0:00

Příspěvekod Panda » čtv 20. pro, 2007 17:35

Ale je to krásnej příklad toho jak si z Vás soupeř udělá boxovací pytelvkdyž nevracíte, přesně muj případ :lol: jinsk ale Jacopo fuj, říkal jsem že nechci spoilery, samo sem to nevydržel a juknl se :lol: ....
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Gino » čtv 20. pro, 2007 17:41

Tak Otik me prekvapil hlavne tim, ze to dotahl az do konce. To cumim. Jinak co se jeho zapasu tyce, je videt, ze z toho mel asi respekt velkej a myslim, ze i fyzicky mel na vic a kdyby rozpohyboval ty svoje kladiva.. kdo vi.

Kazdopadne, Pando.. nejsi jedinej, koho zvedavost byla silnejsi :cry: :lol:
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod Ponocnej » čtv 20. pro, 2007 18:03

no Otika ten typek setril dost Otas jeste poradne nema v krvi jak drzet ruce casovani a tak ale zase co chtit po trech mesicich no docela sranda mutch :-)
Ponocnej
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 88
Registrován: pon 26. lis, 2007 0:00

Příspěvekod luen » čtv 20. pro, 2007 18:05

Ponocnej píše:no Otika ten typek setril dost Otas jeste poradne nema v krvi jak drzet ruce casovani a tak ale zase co chtit po trech mesicich no docela sranda mutch :-)


:lol: jasnovidnosti neni nikdy dost :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Ponocnej » čtv 20. pro, 2007 18:12

luen píše:
Ponocnej píše:no Otika ten typek setril dost Otas jeste poradne nema v krvi jak drzet ruce casovani a tak ale zase co chtit po trech mesicich no docela sranda mutch :-)


:lol: jasnovidnosti neni nikdy dost :wink:


jen me dostalo ze na nej kriceli "nevzdavej to" pritom co by mel vzdavat ten typek ho spis kopal aby se nereklo a jak mu chytnul nohu a povalil ho na zem tak to taky udelal pomalu tak jako se poklada holka do postele :-)
Ponocnej
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 88
Registrován: pon 26. lis, 2007 0:00

Příspěvekod Ponocnej » čtv 20. pro, 2007 18:16

Panda píše:Ale je to krásnej příklad toho jak si z Vás soupeř udělá boxovací pytelvkdyž nevracíte, přesně muj případ :lol: jinsk ale Jacopo fuj, říkal jsem že nechci spoilery, samo sem to nevydržel a juknl se :lol: ....


tak ono bylo jasny ze mu nechce vubec nic udelat a vlastne to bylo na urovni lehkeho sparingu :-) ale zase kdyby otik toho borce nejak vyprovokoval tak to nema asi tak lehky
Ponocnej
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 88
Registrován: pon 26. lis, 2007 0:00

Příspěvekod luen » čtv 20. pro, 2007 18:19

Ponocnej píše:... ten typek ho spis kopal aby se nereklo a jak mu chytnul nohu a povalil ho na zem tak to taky udelal pomalu tak jako se poklada holka do postele :-)


To bylo jasne, ze jim nevyberou nikoho kdo by je spise odradil od dalsiho trenovani ... , ale co? Ucel sveti prostredky, ne? :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Gino » čtv 20. pro, 2007 19:15

Ponocnej píše:jen me dostalo ze na nej kriceli "nevzdavej to" pritom co by mel vzdavat ten typek ho spis kopal aby se nereklo a jak mu chytnul nohu a povalil ho na zem tak to taky udelal pomalu tak jako se poklada holka do postele :-)
Smarja tobe asi nic nerikaj slova jako podpora, motivace...hm?

Verim, ze je znas... o to vic se divim tvym udivum. Kriste. Bud si ten projekt vubec nepochopil, nebo sis chtel jenom drsnacky rypnout?

Jak napsal luen - ucel sveti prostredky.
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

PředchozíDalší

Zpět na bojová umění a média...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků

cron