Velká hra rytířů nagualu

knihy, časopisy, TV, film a internet...

Příspěvekod Anonymní » stř 05. kvě, 2004 15:40

Jak uz vyse kdosi poznamenal - kdyby Andromeda rekl, ze uci sebeobranu, nikdo by do nej neryl. No dobre, nazval si to na pohled nabubrelym jmenem, ale vzdyt je to proboha jenom jmeno. A pro sebeobranu myslim neni dulezite aby se striktne drzela jednoho stylu a zasvecovala adepty do jeho nejtajnejsich zakouti. Ano, mozna je nin-tsun-do priserna spatlanina, ale vubec by byt nemusela. Na to, aby to clovek zjistil, to musi VYZKOUSET ne se o tom docist na internetu. No, a chapu ze Andromeda neustale opakuje sve argumenty, vzdyt vy zase opakujete ty sve; stycny bod tam neni a nebude dokud si nezjistite co vlastne zatracujete.

Taky mi v tom na pohled trosku hapruji ti toltekove, nevim jaky maji v sebeobrannem systemu vyznam, ale NEVIM jakym zpusobem je to podavano, takze nebudu kritizovat.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

 

Příspěvekod marvin » stř 05. kvě, 2004 15:54

:D
Naposledy upravil marvin dne ned 17. pro, 2006 22:38, celkově upraveno 1
marvin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 996
Registrován: úte 22. dub, 2003 23:00

Příspěvekod pucmaz » stř 05. kvě, 2004 16:05

..
Naposledy upravil pucmaz dne úte 30. pro, 2014 11:29, celkově upraveno 1
pucmaz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 838
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00

Příspěvekod patrik » stř 05. kvě, 2004 16:06

Kaven píše:Jak uz vyse kdosi poznamenal - kdyby Andromeda rekl, ze uci sebeobranu, nikdo by do nej neryl. No dobre, nazval si to na pohled nabubrelym jmenem, ale vzdyt je to proboha jenom jmeno. A pro sebeobranu myslim neni dulezite aby se striktne drzela jednoho stylu a zasvecovala adepty do jeho nejtajnejsich zakouti.


Hele já myslím, že by do něj nikdo "neryl", ale mysleli bychom si totéž... To, že do něj "ryjeme", je jen a jen jeho volba... on nás (mě určitě) vyprovokoval...

...a že opakuji své argumenty - zatím na ně nezareagoval... proč bych se tím nadále nemohl bavit...

a o těch zákoutích - podle mě, když by se chtěl vyhnout nějakým zákoutím a vysvětlovat základy (ty super - mega - nagual účinné), musel by se s těmi zákoutími seznámit...

A mimochodem, já jsem měl možnost vidět nějaké jeho práce (myslím knížky a bulletin) a jestli učí to, co je v nich... sorry, ale trvám na všem, co jsem předtím popsal...

Patrik

P.S.
toltékové i nindžové a hlavně BrúsLý jsou marketingový vychytávky.
patrik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2634
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín

Příspěvekod Anonymní » čtv 06. kvě, 2004 12:25

wushi píše:2jendis - aaaaale, neplač, to sa spraví, napíš niečo pekné :twisted: Polákovi, on si to neprečíta, ale ťa riadne poučí čo a ako, a uvidíš, bude ti lepšie.... :wink: :D :lol: :mrgreen:





Wushi - wolle :lol: :lol: :lol:
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Jendis » čtv 06. kvě, 2004 12:27

wushi - viz příspěvek výše,ale teď už jsem přihlášený :wink: :lol:
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod patrik » čtv 06. kvě, 2004 14:57

Tady už nic?

Halo není tu někde nějaký diskutér? 8O

Patrik
patrik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2634
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín

Polak

Příspěvekod Anonymní » čtv 06. kvě, 2004 21:53

Přečetl jsem většinu téhle diskuze ačkoli to bylo asi na 40 minut a překvapuje mě v jakém mírumilovném duchu probíhá.

Já tedy dodám toto.
Poláku - jsi prostě sráč, který zneužívá lidi kolem sebe pro vlastní obohacení a navíc jsi tak neuvěřitelně sprostej a drzej, že bez skrupulí diskutuješ o těch svých žvástech a na oprávněné výtky resp. urážky reaguješ: "Já jdu svou cestou, vy jděte svou," a podobnými bláboly. Člověku je z toho špatně. Už v minulosti jsem se setkal s některými diskuzemi s tebou v hlavní roli (nejlepší byla ta, jak ses v ní vydával v asi třech aliasech za někoho jiného). ©koda, že už nemám internetovou adresu na avíčko ve kterém předvádíš něco ze svého umění - každý by si mohl hned udělat obrázek sám.

Poláku - klidně mě nazvi chudáčkem, který si tu řeší své frustrace, ale pevně doufám, že si jednou šeredně nabiješ hubu.

PS.: Kdyby ses divil, že si tykáme, tak mám jednoduché vysvětlení. Tykám jen já tobě. Nemusíš psát žádné reakce, protože já už do tohodle tématu nepáchnu, takže to nebudu číst, a navíc by to pravděpodobně bylo pod tvoji "úroveň", že ?
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod wushi » pát 07. kvě, 2004 10:26

Elek, neviem kto si, no vystihol si to presne... :lol:
wushi
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 923
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00
Bydliště: SR,Čína,...

Příspěvekod patrik » pát 07. kvě, 2004 11:49

wushi píše:Elek, neviem kto si, no vystihol si to presne... :lol:


...hm, akorát je blbý, že Elek napsal, že si případnou reakci nebude číst... To asi andromeda nic nenapíše, nebo že by?

:cry:

:cry:

:cry:

...třeba tu už není... protože patrik, kočka, wicking, wushi, ukropcany, marvin, pucmaz...a další jsou zabedněnci a nic nepochopili...

Patrik
patrik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2634
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín

Příspěvekod wushi » pát 07. kvě, 2004 12:03

patrik, ja osobne sa navyše okrem zabednenca považujem aj za škodca, kto sa pridá do klubu "©kodcovia Polákovi, Hladíkovi a spol." ??? :?: :wink: :lol: :lol: :lol: :twisted:
wushi
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 923
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00
Bydliště: SR,Čína,...

Příspěvekod patrik » pát 07. kvě, 2004 12:08

wushi píše:patrik, ja osobne sa navyše okrem zabednenca považujem aj za škodca, kto sa pridá do klubu "©kodcovia Polákovi, Hladíkovi a spol." ??? :?: :wink: :lol: :lol: :lol: :twisted:


...mno a kdo mi dá jistotu, že nezačneš škodit třeba mě... (co kdybych za rok za dva třeba vytvořil nějaké to kung-wing-nin-pinpong-džucu

...já bych to zobecnil a nazval to...

©kůdci škůdců bojových umění...

Patrik... ale očekávám nějakou protiakci ze strany škůdců ©kůdců škůdců... nebotakněco
patrik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2634
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín

Příspěvekod patrik » pát 07. kvě, 2004 12:35

ukropcany píše:beriete do klubu aj hotentotsko-aziatskych-mongolov? Obcas si tak pri debatach pripadam...


Já myslím, že bychom mohli vzít kohokoliv, kdo pošle stovku a nebude remcat...

Hlásím se do role pokladníka... :twisted:

Patrik

P.S.
...po zaslání ústřižku složenky dostaneš další informace a můžeš se podívat na stránky, které sice neexistují, ale jsou až odo druhé úrovně....................................................... :D nedá se sem přiložit uchechtanější smajlík?
patrik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2634
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín

Příspěvekod Anonymní » pát 07. kvě, 2004 14:17

patrik píše:
ukropcany píše:beriete do klubu aj hotentotsko-aziatskych-mongolov? Obcas si tak pri debatach pripadam...


Já myslím, že bychom mohli vzít kohokoliv, kdo pošle stovku a nebude remcat...

Hlásím se do role pokladníka... :twisted:

Patrik

P.S.
...po zaslání ústřižku složenky dostaneš další informace a můžeš se podívat na stránky, které sice neexistují, ale jsou až odo druhé úrovně....................................................... :D nedá se sem přiložit uchechtanější smajlík?


Do druhé úrovně se dostneš zaplacením 1000,-Kč :lol: :D :lol: :D
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod andromeda » pát 07. kvě, 2004 14:29

Zatím dobrý ....... :)
:)
andromeda
andromeda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 387
Registrován: ned 22. úno, 2004 0:00

Příspěvekod andromeda » pát 07. kvě, 2004 14:42

Když si tak pročítám vaše příspěvky, 8O vidím zrcadlo, které si každý z vás sám sobě nastavuje. :) No, některým z vás opravdu nezávidím :roll:

Vidím i to své.

A zjišťuji, že mám na sobě ještě hodně práce.
A tak jdu trénovat :)
andromeda
andromeda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 387
Registrován: ned 22. úno, 2004 0:00

Příspěvekod patrik » pát 07. kvě, 2004 14:46

andromeda píše:A zjišťuji, že mám na sobě ještě hodně práce.
A tak jdu trénovat :)


...to je dobrý... to já teď pošlu upozornění pokaždý, když jdu cvičit...

To tady nebude nic jiného :idea:

Patrik

P.S.
Kdybyste si při tréninku nevěděl s nějakým pohybem rady, klidně mi sem napište... já Vám rád poradím... za pětikilo :lol:
patrik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2634
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín

Příspěvekod andromeda » pát 07. kvě, 2004 14:48

pro Patrika :

Říkal jsem si, která potrefená husa první zakejhá :P Opět jste mne človíčku nezklamal 8)
andromeda
andromeda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 387
Registrován: ned 22. úno, 2004 0:00

Příspěvekod patrik » pát 07. kvě, 2004 14:50

andromeda píše:pro Patrika :

Říkal jsem si, která potrefená husa první zakejhá :P Opět jste mne človíčku nezklamal 8)


To já, že jsme se tak zblížili... ó Velký...

Patrik

P.S.
Ste říkal, že jdete cvičit... to cvičíte u klávesnice?
patrik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2634
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín

Příspěvekod andromeda » pát 07. kvě, 2004 14:51

:) :) :) :) Jak jinak ? :) A nebo, že bych se šel k někomu naučit, kde má meč rukojeť a kde čepel ? Už mám nejvyšší čas, že ? :)
andromeda
andromeda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 387
Registrován: ned 22. úno, 2004 0:00

PředchozíDalší

Zpět na bojová umění a média...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron