NAGULAL JEDE ;O)

knihy, časopisy, TV, film a internet...

NAGULAL JEDE ;O)

Příspěvekod patrik » pon 17. kvě, 2004 10:15

...ho, hoooo jsem první, kdo to dá do světa... www.nagual.info jede... byl jsem tam a žádná konkrétnější zmínka o Velké hře... nebo NTDC...etc

nicméně roztáčím tohle fórum určené k umisťování otázek pro Andromedu....

heslo: Velká hra o nejnekonkrétnější otázku k Velké hře rytířů...

...protože nám (mě) bylo několikrát doporučeno, abych se přemístil do jiného fóra, když se mi nelíbí to o Velké hře kdovíčeho...

Není to tu sice vtipné, ale jak vás všechny znám, určitě brzy bude... :wink:

Patrik
Naposledy upravil patrik dne pon 17. kvě, 2004 10:27, celkově upraveno 1
patrik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2634
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín

 

Příspěvekod wushi » pon 17. kvě, 2004 10:23

no krása, tak sme zasa pri tom !!!!!!!!!!!
apropó, kto ste videl Kill Bill -a, nepripadá vám ten obrázok blondíny s katanou v ruke povedomý? :twisted: žeby remake :?: :wink: tak, a bude tu český Kill Bill, hlavná úloha Billa - no kto? predsa nagual Polák :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol:
wushi
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 923
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00
Bydliště: SR,Čína,...

Příspěvekod andromeda » pon 17. kvě, 2004 10:43

wushi píše:no krása, tak sme zasa pri tom !!!!!!!!!!!
apropó, kto ste videl Kill Bill -a, nepripadá vám ten obrázok blondíny s katanou v ruke povedomý? :twisted: žeby remake :?: :wink: tak, a bude tu český Kill Bill, hlavná úloha Billa - no kto? predsa nagual Polák :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol:



K tobě opravdu chodí žáci ? A co je učíš ? Jak jsi pokřivený a jak na vše kolem sebe pliveš - na vše, o čem nic nevíš ? Je mi jich líto.

Nevím, co jsi, ale učitel ? Se svým chováním ? To ti nedochází, že se shazuješ hlavně ty sám ?
:cry:
andromeda
andromeda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 387
Registrován: ned 22. úno, 2004 0:00

Příspěvekod patrik » pon 17. kvě, 2004 10:46

podívejte se Andromedo... jestli se Vám tohle fórum nelíbí, běžte třeba na jiné a neurážejte wushiho... nebudeme tu přece na wushiho pořádat nějaký hon... dejte nějakou konkrétní výtku, čoveče...

Patrik
patrik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2634
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín

Příspěvekod wushi » pon 17. kvě, 2004 10:59

2andromeda - no tak sorry, ale predsa to isté si robil ty, aký sú všetci naokolo zadubení a podobne....takže neviem, koho tu je treba ľutovať, no ja sám sa cítim úplne ok a vnímajú to tak aj moji žiaci...neviem, kde na tie invektívy chodíš, no zdá sa mi, že "trafená hus zagágala", nemyslíš?
A ostatne, myslím to v dobrom, aby ľudia mali trošku prehľad a najprv si overili, ku komu lezú do učenia, aby potom z prípadného podvodu neboli sklamaní...
wushi
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 923
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00
Bydliště: SR,Čína,...

Příspěvekod PrayingMantis » pon 17. kvě, 2004 12:16

Mně je tedy nákej Nagulal :D celkem volnej, jen bych se chtěl někoho zeptat ... :arrow:
©kola "Kung Fu", Korunní 109, Praha 3 - Vinohrady :arrow: Co je to za adresu? Jaká škola tam sídlí? A co ty uvozovky u slova KUNG-FU? :lol: Hm?
PrayingMantis
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 111
Registrován: ned 01. čer, 2003 23:00
Bydliště: Jižní Čechy

Příspěvekod mark4 » pon 17. kvě, 2004 12:27

To Andromeda: Co vy víte o životě bojovníka?
mark4
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 33
Registrován: ned 22. čer, 2003 23:00

Příspěvekod mark4 » pon 17. kvě, 2004 12:35

ze str. www.nagual.info


BOJOVNICE ZÁMĚRU - ®ena je díky svému jedinečnému orgánu (děloze) uzpůsobena přirozenému napojení na toky energií ...

Beru všechno zpět. To nemá cenu.
mark4
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 33
Registrován: ned 22. čer, 2003 23:00

Příspěvekod patrik » pon 17. kvě, 2004 12:46

tamtéž :wink:

"Filmové studio MOON není klasickým studiem v pravém slova smyslu. Není to stavba (s kancelářemi, zaměstnanci a hodinami pro veřejnost), je to tvůrčí cesta. Cesta k realizaci světa bojovníků, světa nagualu. Studio MOON nikde fyzicky nenajdete. a přesto je vám kdykoli k dispozici. Nehromadíme statky a bohatství. Sbíráme poznání."

...proto asi film podobného názvu (Nagual, Rytíř, NTD, Andromeda, Velká Hra... ) není zde http://lidovky.centrum.cz/kultura/clane ... ?id=253264 (seznam letos připravovaných filmů)...

znovu z nagual.info "Nyní je film v závěrečném stavu příprav."

...ale to nic, protože filmové studio MOON není studiem v pravém slova smyslu...

Patrik
patrik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2634
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín

Příspěvekod hrom » pon 17. kvě, 2004 14:21

To už se dneska zcela vytratila střízlivost???

Bohužel, každá diskuze je marná, fantastovi nevysvětlíš, že fantazíruje, když ho chytil fantaz.

Ale třeba se mejlim ...
hrom
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 109
Registrován: pát 14. kvě, 2004 23:00

 

Příspěvekod F4ust » pon 17. kvě, 2004 20:11

"Bojovníkův život se podobá třpytivé lesní pavučině po letním dešti. Běžné všední dny, stejné, jako běžné všední dny všech ostatních lidí, se u bojovníka prolínají s magickým vnímáním dalších vrstev jsoucna, lidem běžně nepřístupných. A toto prolínání rovin existence zanechává na vláknech každého všedního dne diamantově třpytivé krůpěje hlubokých prožitků. A proto se život bojovníka třpytí tisíci momenty magických chvil, stejně, jako lesní pavučina po vlahém letním dešti .….
andromeda"

no tak to je ovšem ryzí zlo... jak dlouho jsi takovouhle chytráckou frázi generoval?;)
F4ust
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 120
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00
Bydliště: Praha/Hongkong :-)

Příspěvekod MiQing » úte 18. kvě, 2004 6:00

A víte co? Mně se tyhle "kecy" líbí! Fakt. I když jsem teď četla jenom tenhle úryvek vytržený z kontextu. A pana Poláka neznám a cvičit u něj asi nebudu. Ale že vás to ještě baví se do něj strefovat? Pokud jste chtěli jeho případné žáky před ním varovat, tak už to možná stačilo, ne? Kašlete na něj a jděme si každý svou vlastní cestou - ať se vám na vaší cestě daří!
M.
MiQing
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 70
Registrován: sob 06. pro, 2003 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Anonymní » úte 18. kvě, 2004 7:32

MiQing - to bude urcite preto, ze ty mas tu delohu a tak lepsie k tebe prenikaju majstrove energeticke posolstva. :D :D :D :D
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Kocka » úte 18. kvě, 2004 8:59

Anonym:

To ja mam taky, ale nic ke mne nepronika 8O , diky bohu ...
Kocka
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 67
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00

Příspěvekod patrik » úte 18. kvě, 2004 9:17

Kocka píše:To ja mam taky, ale nic ke mne nepronika 8O , diky bohu ...


Pěkné, tenhle přístup se mi líbí... už aby se nám probudila taky androméda a dala něco do placu...

Patrik
patrik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2634
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín

Příspěvekod andromeda » úte 18. kvě, 2004 9:23

mark4 píše:To Andromeda: Co vy víte o životě bojovníka?



Konečně mne tu někdo opravdu rozesmál :D :D :D !!
andromeda
andromeda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 387
Registrován: ned 22. úno, 2004 0:00

Příspěvekod andromeda » úte 18. kvě, 2004 9:23

mark4 píše:ze str. www.nagual.info


BOJOVNICE ZÁMĚRU - ®ena je díky svému jedinečnému orgánu (děloze) uzpůsobena přirozenému napojení na toky energií ...

Beru všechno zpět. To nemá cenu.





A víš vůbec, o čem je řeč ? :)
andromeda
andromeda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 387
Registrován: ned 22. úno, 2004 0:00

Příspěvekod wushi » úte 18. kvě, 2004 9:24

o delohe.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted:
wushi
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 923
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00
Bydliště: SR,Čína,...

Příspěvekod andromeda » úte 18. kvě, 2004 9:27

patrik píše:tamtéž :wink:

"Filmové studio MOON není klasickým studiem v pravém slova smyslu. Není to stavba (s kancelářemi, zaměstnanci a hodinami pro veřejnost), je to tvůrčí cesta. Cesta k realizaci světa bojovníků, světa nagualu. Studio MOON nikde fyzicky nenajdete. a přesto je vám kdykoli k dispozici. Nehromadíme statky a bohatství. Sbíráme poznání."

...proto asi film podobného názvu (Nagual, Rytíř, NTD, Andromeda, Velká Hra... ) není zde http://lidovky.centrum.cz/kultura/clane ... ?id=253264 (seznam letos připravovaných filmů)...

znovu z nagual.info "Nyní je film v závěrečném stavu příprav."

...ale to nic, protože filmové studio MOON není studiem v pravém slova smyslu...

Patrik



Jistě. Ještě tam není. Tak to znamená, že neexistuje :D Uf !! co já to tedy vlastně dělám ? neměl bych se už probudit ?

No, ještě že tam je Barevný svět Pavla Soilise, jinak by musel už dokončený film vyhodit a prohlásit ho za sen.

To si už fakt neumíte vymyslet nic lepšího ? To už jste vážně v koncích ? Začíná mne to tu fakt bavit - otázka je, že se tu bavím stále se stejnýma lidma - to už je nuda :(
andromeda
andromeda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 387
Registrován: ned 22. úno, 2004 0:00

Příspěvekod andromeda » úte 18. kvě, 2004 9:28

wushi píše:o delohe.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted:



A ........ ? V jakém slova smyslu ?
andromeda
andromeda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 387
Registrován: ned 22. úno, 2004 0:00

Další

Zpět na bojová umění a média...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků