Co Vy a hudebni zanry?

knihy, časopisy, TV, film a internet...

Příspěvekod player » pon 24. led, 2005 23:41

Sinister:ja jsem musel odpovedet tak jak sem odpovedel,jinak bych zklamal zdejsi "mistry",kteri by mohli zacit pochybovat o me argantnosti a netoleranci k necemu jinemu :wink: :D
Tim ovsem nechci rict,ze by Rammsteini byli moje krevni skupina,nicmene klip k songu "Amerika" nebo jak se to jmenuje je docela good :wink:
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

 

Příspěvekod Anonymní » úte 25. led, 2005 12:13

player píše:...ja jsem musel odpovedet tak jak sem odpovedel,jinak bych zklamal zdejsi "mistry",kteri by mohli zacit pochybovat o me argantnosti a netoleranci k necemu jinemu :wink:

Stojí tě to hodně sil? :wink: Nebo jinak: Je maska toto nebo tamto? Nebylo by jednodušší ji (je) odložit? :wink: :wink:
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod player » úte 25. led, 2005 22:10

jox:jestli sis dobre vsiml,tak rad pouzivam ironii.Problem je,ze obcas nektere me narazky moc ironicky pochopeny nejsou,bohuzel.Asi se budu muset vyjadrovat pouze zcela vazne,coz by pak ale byla vlastne maska,takovej nejsem :wink:
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod Anonymní » čtv 27. led, 2005 23:27

posloucháš i klasiku?
jakou?
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Victor » pát 28. led, 2005 10:10

8O
Victor
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 22
Registrován: pát 03. pro, 2004 0:00

Příspěvekod player » pát 28. led, 2005 20:32

AIKIDAK:pokud to byl dotaz na me,pak ano,posloucham i vaznou hudbu.Prevlada Bocelli,pak Beethoven a Mozart.
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod Anonymní » ned 30. led, 2005 10:35

jj, to bylo na Tebe, zajímalo mne, jakou hudbu asi posloucháš, působíš dost vyhrazeně ve svém projevu. Chci se zeptat, jsi vzteklý? Ahoj
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod player » ned 30. led, 2005 15:50

Aikidak:nemam primo vyhraneny zanr,spis je pro me jednodussi rict co nesnesu,coz je hip hop,hard rock a heavy metal.Mozna jesta ta dechovka neni to prave orechove;)
A jestli sem vztekly?Jak kdy;)Urcite ne co se tyce jednani s lima apod.Spis me dokazou vytocit "materialisticke" veci..proste kdyz neco delam a ono se to furt podelava...Ale posledni dobou i to opadlo,pac uz me ty videohry nebavi:)))
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod Harutomo_Yasumizu » ned 13. úno, 2005 21:44

Mám tu něco ke stažení, mimochodem to zaznělo i v Ninja(Tlouštík) z Beverlyhills což je můj oblíbenej film :D
http://www.shaolinwolf.com/Videos/017ku ... g(original)_by_carl_douglas.mp3
Harutomo_Yasumizu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 389
Registrován: pát 28. bře, 2003 0:00

Příspěvekod Mirimon » ned 13. úno, 2005 22:23

Líbí se mi jakákoliv hudba, hlavně O-ZONE, KARMA,SCOOTER, Rammstein, Slipknot, Michael Jackson. Jediné co nemám rád je hip-hop a rap.
Naposledy upravil Mirimon dne ned 12. čer, 2005 11:33, celkově upraveno 1
Mirimon
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 177
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Anonymní » úte 15. úno, 2005 14:45

CRIPPLE BASTARDS(POWER GRINDCORE)
GRIDE(CZECH POWER GRINDCORE)
SEE YOU IN HELL(JAPAN TRASHCORE FROM BRNO) a dalši HC kapely ke cvičení s činkama jinak ke katám by to a si byly japonské daikon bubny či moje vlastní hra na djembe
:evil: 6 :evil: 6 :evil: 6
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod j_madl » úte 15. úno, 2005 14:53

karateka píše:CRIPPLE BASTARDS(POWER GRINDCORE)
GRIDE(CZECH POWER GRINDCORE)
SEE YOU IN HELL(JAPAN TRASHCORE FROM BRNO) a dalši HC kapely ke cvičení s činkama jinak ke katám by to a si byly japonské daikon bubny či moje vlastní hra na djembe
:evil: 6 :evil: 6 :evil: 6


A přitom je nejlepší do sebe cpát ředkve taiko. :evil: 3 :evil: 5 :evil: 7 :lol:
j_madl
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 66
Registrován: ned 30. led, 2005 0:00

Příspěvekod j_madl » stř 16. úno, 2005 10:55

j_madl píše:
karateka píše:CRIPPLE BASTARDS(POWER GRINDCORE)
GRIDE(CZECH POWER GRINDCORE)
SEE YOU IN HELL(JAPAN TRASHCORE FROM BRNO) a dalši HC kapely ke cvičení s činkama jinak ke katám by to a si byly japonské daikon bubny či moje vlastní hra na djembe
:evil: 6 :evil: 6 :evil: 6


A přitom je nejlepší do sebe cpát ředkve taiko. :evil: 3 :evil: 5 :evil: 7 :lol:


Když už jsem si dovolil takhle replikovat, podívej se sem, stojí to za shlédnutí
http://www.tokyoplastic.com/ hledej drum machine je to trochu hledání, ale nakonec se v té flashi objeví masožravá květina a její jeden květ je odkaz na TAIKO - drum machine :lol:
j_madl
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 66
Registrován: ned 30. led, 2005 0:00

Příspěvekod josefmlady » úte 12. dub, 2005 16:10

Já hlavně poslouchám rock, ale poslechnu si skoro cokoliv kromně rapu a hip hopu. Ty jedině v dobrý náladě na nějaké zábavě, diskotéce a pokud možno pod vlivem. :D Mimochodem jak vidíte letošní superstár?
josefmlady
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 167
Registrován: stř 09. bře, 2005 0:00

Příspěvekod Mirimon » úte 12. dub, 2005 20:52

josefmlady píše: Mimochodem jak vidíte letošní superstár?


Je to o tom vymlátit z lidí co nejvíc peněz - trička s finalisty, CD s finalisty, hrnky s finalisty, časopisy s finalisty, záchodový papír s finalisty :lol: , ...
na první ročník jsem se díval, ale ten druhý nestojí za nic a sledovat jak arabové vyhrávají českou superstar se mi moc nechce. Za svůj krátký život setkal s hodně českými zpěváky a zpěvačkami, získal od nich autogramy, ale Petr Poláček si neudělal po koncertu ani čas na to aby se podíval svým fandům do očí, což mě dost mrzelo, možná to bylo tím že hrál zadarmo (prachy bych za něj nedal).
Mirimon
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 177
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Mirimon » úte 12. dub, 2005 21:00

...
Mirimon
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 177
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Muzika

Příspěvekod Hark » stř 13. dub, 2005 7:56

Melodicke veci - metal, vazna hudba, alternativa, minimalismus, folk, cokoliv.
Jmenovite: Mike Oldfield, Vangelis, Oldrich Janota, Irena a Vojtech Havlovi, Raduza, Jarek Nohavica, Stephan Micus, Dvorak, Bach, Mozart, Pachelbel, Stepan Rak, Hradistan, Karel Kryl, Karel Plihal, Ulrychovi, .... ale klidne i Obituary, Napalm Death, Carcass, Gorefest, Death, Dark Millenium :o)

Pro praci radeji instrumentalni - vaznou hudbu.
Uživatelský avatar
Hark
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 612
Registrován: úte 16. pro, 2003 0:00
Bydliště: Praha, Frýdlant nad Ostravicí

Příspěvekod josefmlady » stř 13. dub, 2005 12:29

Mirimon píše:
josefmlady píše: Mimochodem jak vidíte letošní superstár?


Je to o tom vymlátit z lidí co nejvíc peněz - trička s finalisty, CD s finalisty, hrnky s finalisty, časopisy s finalisty, záchodový papír s finalisty :lol: , ...
na první ročník jsem se díval, ale ten druhý nestojí za nic a sledovat jak arabové vyhrávají českou superstar se mi moc nechce. Za svůj krátký život setkal s hodně českými zpěváky a zpěvačkami, získal od nich autogramy, ale Petr Poláček si neudělal po koncertu ani čas na to aby se podíval svým fandům do očí, což mě dost mrzelo, možná to bylo tím že hrál zadarmo (prachy bych za něj nedal).


já bych za něj prachy taky nedal, nelíbí se mi jak si hraje na bon joviho.je to směšné.
josefmlady
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 167
Registrován: stř 09. bře, 2005 0:00

hudba

Příspěvekod standalone » čtv 02. úno, 2006 21:07

ja pocuvam najma sovietsku hudbu (Alexandrovci a Zbor cervenej armady) ale mam rad aj death metal. :twisted:
standalone
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 16
Registrován: ned 01. kvě, 2005 23:00
Bydliště: Zilina

Příspěvekod Lu2 » čtv 02. úno, 2006 21:31

Podle mě nejlepší hudba pro trénink je nějakej deathmetal nebo tyhle podobný tvrdý věci,soulfly,slipknot,korn,pro pain....prostě brutální muzika, která tě nabudí k lepším výkonům...
Lu2
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 106
Registrován: čtv 02. úno, 2006 0:00
Bydliště: Plzeň,Praha

PředchozíDalší

Zpět na bojová umění a média...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků

cron