Co Vy a hudebni zanry?

knihy, časopisy, TV, film a internet...

Co Vy a hudebni zanry?

Příspěvekod player » úte 18. led, 2005 22:06

Tak me tak napada,pro spestreni zdejsich vypjatych diskusi...jakou hudbu kdo poslouchate?Ja treba sem multizanrovy,snesu az na par vyjimek temer vse.Ale me(a snad nejen me) by trebas zajimalo neco konkretniho,jestli mate trebas nekdo nake oblibene album nejake kapely,zpevaka,zpevacky..instrumentalni zalezitost apod.
A aby se nereklo,ze sem zacal a nic nenapsal,tak v mem pripade to je Tubular Bells 3 od Oldfielda 8)
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

 

Příspěvekod Anonymní » stř 19. led, 2005 21:37

No ja jsem na techno (napr Jeff Mills, Fatboy Slim), jinak dost muzu i happy house, trosku dance a jinak vsechno co neni moc disco nebo dechovka :-)
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod player » stř 19. led, 2005 21:44

Sin: takze ve sbirce desku od O-zone nemas,rikas jo? :D ...no..ja taky ne;)...co vylozene nestrpim ja je hip hop...
...zatim to ale vypada,ze se nikdo vice nechce ke svemu vkusu vyjadrit,nebo ze by zdejsi "mistri" neposlouchali muziku? 8)
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod Clodman » čtv 20. led, 2005 13:01

player píše:Sin: takze ve sbirce desku od O-zone nemas,rikas jo? :D ...no..ja taky ne;)...co vylozene nestrpim ja je hip hop...
...zatim to ale vypada,ze se nikdo vice nechce ke svemu vkusu vyjadrit,nebo ze by zdejsi "mistri" neposlouchali muziku? 8)


Taky namám rád hip-hop, jediná hip-hopová písnička, která se mi líbí je od Eamona- Fuck it. Jinak mám rád disko, rád si poslechnu D.Landu či Kabáty a taky nemusim techno.:)
Clodman
Clodman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 274
Registrován: pát 19. lis, 2004 0:00
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod player » čtv 20. led, 2005 20:33

Clodman:vyborne,dalsi hudebne gramotny bojovnik :wink: Ja song Fuck it zasadne jen v podani od Florida inc,tedy v disco verzi :D Ta od Eamona je moc utahana.... 8)
Kabaty taky muzu,zrovna shanim Suma sumarum album a v te nasi melnicke prdeli to proste nemaj,porad same kecy ze to maj obejdnano a nic...uz tejden...to je mi teda pekne 21. stoleti :evil:
Clovek aby jezdil kvuli kazde prkotine do Praglu,ja se tam snad odstehuju,alepson to budu mit bliz k hanumangymu :D
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod wushi » pát 21. led, 2005 8:29

...tradičná čínska muzička, nejaké moderné veci (napr.Hong Gang, čínsky spevák naspieval veľmi dobrú vecičku o kungfu), ale aj napr.DMX, Sean Paul, Horkýže Slíže (©anghaj Cola!!! - kto videl klip, vie prečo...pozdravujem wushu bratov zo Starej Turej!!!) - proste všehochuť...čo nemusím, sú ľudovky a metal v podobe trash, black, ...
wushi
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 923
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00
Bydliště: SR,Čína,...

Příspěvekod Anonymní » pát 21. led, 2005 12:08

ja pocuvam vsetko okrem jazzu, bluesu a ludoviek. chcel by som vypocut aj nejake modernejsie alebo aj klasicke cinske pesnicky len ich nemam odkial zohnat
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod wushi » pát 21. led, 2005 12:16

...Ninja - nie je problém, kľudne sa mi ozvi, mám hodne tradičnej muzičky a aj niečo moderné...kontakt nájdeš na webe...
wushi
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 923
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00
Bydliště: SR,Čína,...

Příspěvekod Clodman » sob 22. led, 2005 14:32

player píše:Clodman:vyborne,dalsi hudebne gramotny bojovnik :wink: Ja song Fuck it zasadne jen v podani od Florida inc,tedy v disco verzi :D Ta od Eamona je moc utahana.... 8)
Kabaty taky muzu,zrovna shanim Suma sumarum album a v te nasi melnicke prdeli to proste nemaj,porad same kecy ze to maj obejdnano a nic...uz tejden...to je mi teda pekne 21. stoleti :evil:
Clovek aby jezdil kvuli kazde prkotine do Praglu,ja se tam snad odstehuju,alepson to budu mit bliz k hanumangymu :D


ja suma sumarum mam, to zas neni tak novy. No ale porad je lepsi Fuck it od Eamona nez od Tomase Savky:)
Clodman
Clodman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 274
Registrován: pát 19. lis, 2004 0:00
Bydliště: Pardubice

hudba

Příspěvekod Anonymní » sob 22. led, 2005 17:40

Zdravím,
Nevíte někdo, kde by se dala stáhnout hudba, která se hodí k bojovému umění. Nevím jak to popsat - takový ten japonský motiv, který se třeba hodí jako hudba do pozadí k videu. Zkoušel jsem i DC, ale nic vhodného jsem nenašel - tedy spíš nevím co mám přesně hledat(název).
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

 

Příspěvekod player » ned 23. led, 2005 21:25

Clodman:no prave,neni to tak novy,o to horsi je to u nas sehnat:/
Jo a cokoliv je lepsi,nez cokoliv od Savky:))

Tom24:to je docela problem,kdyz covek nezna nazvy.S tim ti ja bohuzel neporadim.Momentalne resim problem,proc mi nefunguje instalace kazaa3...nevis nahodu jestli to treba neni uz jen pro win XP nebo tak?Ja mam totiz stare win98SE:/...nemas s tim zkusenost?
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod Anonymní » pon 24. led, 2005 9:47

player: kazaa nepoužívám, tak bohužel neporadím.
No já vím co hledám, akorát nevím jak se to jmenuje, takže kdyby měl někdo nějaké odkazy (nebo názvy), tak já si to stáhnu a uvidím - třeba se někdo trefí :D
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » pon 24. led, 2005 10:10

Tak abych lépe popsal co hledám, tak jsem něco našel
link: web.inter.nl.net/users/A.A.G.Schiebroek/moshimoshi.mp3
- takže vlastně hledám něco v podobném stylu.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod severin » pon 24. led, 2005 11:19

Mam otazku k tematu.Cvicite na treninku pri hudbe? A jake? Nemam na mysli cviceni doma nebo v kocarkarne s kamosema,ale regulerni trenink v klubu.Osobne rad vyuzivam rychlou a tvrdou hudbu /napr. Ramstain/ napr. pri nacvicku do lap,stinovem boxu,sparingu.Proste vestsinou v pripadech,kdy chci aby se lidi vic hybali.
severin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 818
Registrován: pon 21. čer, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod player » pon 24. led, 2005 18:27

severin:co k nam chodi karatisti,tak ty si sebou berou kazetak a pousti neco podobneho jako ty...Ja osobne bych to mit pri treninku nemusel,hudbu tak pri rozcvicce,ale pri nacviku technik je to pro me rusivy element.Samozrejme nacvik technik s partnerem.Pri cviceni technik do lap a pytlu...tam i jo.
Faktem ovsem zustava,ze ja osobne hudbu radeji doma v klidu na kvalitni aparature.Moje usiska uz jsou trosku zhyckana,takze poslech muziky z "plazoveho jezevcika" me moc nebere;)
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod severin » pon 24. led, 2005 19:25

usiska uz jsou trosku zhyckana,takze poslech muziky z "plazoveho jezevcika" me moc nebere;)


Ono dnes uz jsou nektere telocvicny vybavene slusnou aparaturou pro aerobic.Kazdopadne pokud se vysvetluje technika nebo jsou naroky na mysleni,hudba je urcite rusivy element.V Nemecku jsem zazil,ze trenovali filipiny za zvuku bubinku.
severin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 818
Registrován: pon 21. čer, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod player » pon 24. led, 2005 19:57

.."Ono dnes uz jsou nektere telocvicny vybavene slusnou aparaturou pro aerobic"...

To se o nasi sokolovne ale opravdu rict neda,to uz je zase na druhou stranu lepsi ten jezevec, ty chrchlaky ala skolni rozhlas moc "hifi" zrovna nezni :)
Ted si vzpominam,ze kdyz sem mel jeste naturu na "freestyle" blbiny ala capoeira tak sem si k tomu poustel music z filmu Mistr neznameho boje...to bylo fajn,ovsem to je skoro tanec,tam se to da chapat :D
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod Sinister » pon 24. led, 2005 20:44

Jo vidite, uplne bych zapomel na moji modlu, jeste ze to Severin pripomnel. Podle me Rammstein (!!! :-)) nikdy nenajdou nikoho kdo by je mohl alespon zkusit nahradit :-)
Sinister
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 227
Registrován: úte 26. říj, 2004 23:00

Příspěvekod player » pon 24. led, 2005 21:29

Sinister:to je pravda,takovej nesnesitelnej urvanej kraval jen tak nekdo neslozi :D
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod Sinister » pon 24. led, 2005 23:00

Tss Tss Playere, ted si koledujes :-) nezapomen, ze za mnou, resp. za Rammstein stoji statisice lidi :-) ja bych se do nich nenavazel :wink: copak to se v BU nevyucuje respekt k ostatnim? :wink:
Sinister
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 227
Registrován: úte 26. říj, 2004 23:00

Další

Zpět na bojová umění a média...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků