titulky k filmům

knihy, časopisy, TV, film a internet...

Příspěvekod spacer » pát 15. čer, 2007 23:09

No aspon niekto sa ozval :D , ale v podstate je mi to na velky kulovy.

Nie som clovek, co sedi za pocitacom prvy raz, vyskusal som more titulkov, to mi ver, ale ziadne neboli vhodne, pretoze hned uvodna fraza je posunuta o dost dopredu. To by nemusel byt ziaden problem, keby boli rovnomerne rozlozene po celej dlzke filmu (neviem ci ma chapes, myslim tym to, ze na zac titulky pasuju, a oops, o par minut su opat posunute), jednoducho by som ich posunul a je to, ale bohuzial to nepomoze. Prave preto som tam popisal dlzku filmu a fps, ci nahodou nema niekto taky isty.
Ale dik za ochotu :? .
spacer
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 22
Registrován: stř 30. srp, 2006 23:00

 

Příspěvekod madmax » sob 16. čer, 2007 9:06

spacer píše:No aspon niekto sa ozval :D , ale v podstate je mi to na velky kulovy.

Nie som clovek, co sedi za pocitacom prvy raz, vyskusal som more titulkov, to mi ver, ale ziadne neboli vhodne, pretoze hned uvodna fraza je posunuta o dost dopredu. To by nemusel byt ziaden problem, keby boli rovnomerne rozlozene po celej dlzke filmu (neviem ci ma chapes, myslim tym to, ze na zac titulky pasuju, a oops, o par minut su opat posunute), jednoducho by som ich posunul a je to, ale bohuzial to nepomoze. Prave preto som tam popisal dlzku filmu a fps, ci nahodou nema niekto taky isty.
Ale dik za ochotu :? .


Existuji hafo programu na prevod titulku z jednoho fps na jine fps. Zkus nejaky najit, treba ti to pomuze.
madmax
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 203
Registrován: pon 04. zář, 2006 23:00

Příspěvekod Tomkins » sob 16. čer, 2007 11:27

Tak zkus ve windows media playeru nastavit kromě posunutí taky rychlost načítání titulků. Speed máš klasicky nastavenou na 1000, tak tam dej větší nebo menší podle potřeby, aby ti to souhlasilo s délkou filmu.
®ivot je fajn, jen lidi jsou svině...

One princip, any style (sorry - pride syndrom)
Tomkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 171
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00

Příspěvekod spacer » stř 20. čer, 2007 12:40

Caute a dik za rady. Tak som to nakoniec nejak doriesil. Pomohol mi jeden program na zmenu fps titulkov, ale aj tak som par usekov (asi 4) doriesti rucne. Ako som vravel, mam nezostrihanu verziu toho filmu, takze som musel robit viackrat posun, ale uz to konecne je, len je tam teda par hluchych miest, ale co uz.
( Ak som niekde prehliadol titulky na nezostrihanu verziu, moja smola :) )
Caute
spacer
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 22
Registrován: stř 30. srp, 2006 23:00

Pedicab driver

Příspěvekod spacer » pon 23. črc, 2007 11:10

Caute.
Nema nahodou niekto CS/SK titulky k filmu PedicabDriver?
spacer
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 22
Registrován: stř 30. srp, 2006 23:00

pedicab driver

Příspěvekod spacer » stř 25. črc, 2007 7:46

Caute.
Akosi rychlo to v novych prispevkoch padlo dole, tak pripominam.

Nema nahodou niekto CS/SK titulky k filmu PedicabDriver?
spacer
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 22
Registrován: stř 30. srp, 2006 23:00

Bojovník od ®luté řeky

Příspěvekod tensho » sob 26. led, 2008 14:36

Titulky k filmu Bojovník od ®luté řeky, na anglický dabing ve formátu Advanced Substation Alpha (ASS) na release „1988.Yellow.River.Fighter.DVDRip.XviD.Phalanx.avi“
like hell
tensho
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: sob 04. říj, 2003 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Mesic » pon 28. led, 2008 6:57

kuknete tady tam sezenete vsechno www.warforum.cz
Mesic
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 90
Registrován: čtv 27. zář, 2007 23:00
Bydliště: Fr....

The Tai Chi Master

Příspěvekod jox » pon 28. črc, 2008 16:28

Ahoj, nemáte náhodou někdo odkaz na české titulky k "The Tai Chi Master"?

Je to od Yuen Wo Pinga. Hraje tam Jacky Wu, Na začátku je pohřební kolečko, nezastřelená srna a pak kníže podobný Rzounkovo mástrovi loví taiji mástra aby se s ním pokočkoval, v půlce se tam musí Hlavní Hrdina proboxovat tou pagodou, co nahoře místo solidního bojovníka najde tu pitomou princeznu, a na konci po třídenním souboji s bagua borcem se odhalí spiknutí, kdy se střílelo z flint. Motiv je z legendy o Yang Luchanovi co šlohnul Chen Taijiquan v Chenový vsi, a pak se vytahoval na šlechtice v hlavním městě.

Projel jsem už několik serverů, a strkali mi místo toho vždycky "The Tai Chi Boxer" nebo "Twin warriors", ale to NENÍ ono.
jox
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1021
Registrován: pát 26. lis, 2004 0:00

Předchozí

Zpět na bojová umění a média...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků

cron