ad qin

dotazy, připomínky, návrhy etc., týkající se serveru bojovaumeni.cz

Moderátor: bojovaumeni_cz

Příspěvekod Anonymní » pon 03. říj, 2005 10:49

mimochodem, zkus schvalne tem "svejm dedkum z parku, co jsou dedicema Chen Fake" (myslis Tiana:-))? ) ukazat tuhle fotku z toho PR clanku,
http://www.bojovaumeni.cz/bu/img/qin_09_05_c.png
jestlipak si budou myslt, ze je to taiji:-))))neni to spis ta show o který jsi mluvil?
dar se
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

 

Re: ad qin

Příspěvekod Anonymní » pon 03. říj, 2005 12:31

Anonymní píše:Opravdu si myslite, ze kdyz je nekdo spicka ve wushu, ze se usadi v CR? proc by to delal?
Qin Mintan a treba taky Zhai Hua nebo jeji tatik jsou sice Cinani, ale je to zaruka toho, ze jsou skutecne trida A? Neni to spis tak, ze bychom meli jejich pusobeni v CR hodnotit jako "uspesny podnikatelsky zamer"? :-)

Kolik takovejch Cinanu - "shifu" je v Cine? V taiji, ze jsou zaci Zhu Tiencaie, ano jiste, ale kolik takovych zaku tenhle pan ma? :-)
Kdo ve svete zna tyhle lidi? Co znamenaji pro svetove wushu? Jsou skutecne nositele kultury wushu nebo jen uspesny businessmani:-)?????
:-)))))

Marek M.


Hele poslouchej, co ty jsi vubec zac, ze se tu nejak snazis zpochybnovat Qinovu kvalifikaci a jeho ucitelskou cinnost? Qin nejspis cvicil gong fu uz tenkrat kdyz sis prdel do plinek. Jak TY chces posuzovat jeho gong fu? Co ti na nem konkretne tak zere? Co ti je do toho cim se jakej cinan nebo kdokoliv jinej zivi? Nebo proc prijel do CR? Je ucitel profesional? OK! NO A? Takovych blbecku je plnej internet, co dovedou mit plnou hubu kecu na kohokoli kdo ma uspech a je v tom co dela dobrej. Co takhle se sejit u Qina v cajovne? Tenhle tyden? Nekdy vecer? Pojd mu to rict do oci, to co rikas tady. A hlavne to pojd rict do oci me! Sraci! Streda 21:00 hod? OK?
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod pm » pon 03. říj, 2005 12:34

2 Marek M. - ?!?

fakt by me zajimalo, proc Ti Qin shifu tak lezi v zaludku, to by me fakt zajimalo
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

hjh

Příspěvekod Anonymní » pon 03. říj, 2005 12:50

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Už se to zvrhlo v debatu podobnou Paroubek versus Kalousek.Už toho radši nechte.Nemá to smysl.Marku proč nejdeš za Qinem a nerozdáš si to s nim???To bude myslim daleko lepší než tu dělat politiku na internetu.Uvidíš aspoŇ na jaké je úrovni a budeš moc posoudit.Myslim že takhle to řešej chlapi.Pomlouvat a řešit kdo co umí a zapatlávat to intelektuálníma kecama-to umí každej.Di na to!!!Číslo tam je.A pak napiš z jaké je Ligy..... :roll: :roll: :roll:
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Riverman » pon 03. říj, 2005 13:09

Marek M.
No nevim co jses zac, ale namistrovanej ses dost. Cvicim u Qina pres 6 let v Brne a znam ho myslim docela dobre. Nikdy, podotykam nikdy jsem nemel sebemensi pocit, ze by jeho kungfu bylo nejak spatny a neznam nikoho kdo by to snad rikal. To ze je v CR ti muze byt uplne jedno, neni to tvoje vec. Jak si to vubec muzes dovolit hrabat se cizim lidem v soukromi?...mas snad na to mu rict do oci, ze jeho kungfu je "nesvetovy", je liga "B" a v Cine nula a ze ho pomlouvas na netu, kde ti urcite neodpovi?..zkus to,uvidis sam jak dopadnes...predpokladam, ze to neudelas ani ve snu, tak ti doporucuju drzet hubu a nechat si svoje teorie ve sve hlave, protoze jinak jen sproste pomlouvas...

Qin se tady s kungfu zivy a nikdy s tim nemel problemy, je to proste jeho prace a stejne jako ostatni potrebuje studenty,obcas reklamu a nejaky fotky...mas s tim nejaky problem? Je pod tema fotkama snad napsano "Nejlepsi Taiji na svete"??...hod sem nejakou svou fotku ze cviceni,ale to asi neudelas co?...zajimalo by me jak cvicis, co te naucil tvuj mistr z rodiny..mas na to?....nebo jinak, zapomen na fotky a dojdi si zacvicit, treba do Brna at vidis jak Chen v CR degeneruje...

Nikdy ze sebe nedelal hvezdu svetoveho formatu a mistra mezi mistry,mozna proto, ze jich zna daleko vic nez ty a o kungfu toho vi tolik, kolik ty nepochopis za celej zivot...

Co ses vubec zac???....

Jiří Píška
"Je lepší každý den udělat pět kliků, než každý den neudělat patnáct."
Riverman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 375
Registrován: stř 22. zář, 2004 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Dong_wu » pon 03. říj, 2005 13:16

Cest pavelo, mam staryho Qina celkem rad a byl jsem taky jeden z tech co mu tady pomahali tu skolu zakladat, ale v tomhle ti asi budu trochu oponovat. Jsi Qinuv kamos, takze te i uci jinak nez svoje zaky a jsi dlouho pryc na to abys vedel, jak to v jeho skole vypada.
On sam je rozhodne machr (na shaolin), ale ucitel je na baterky. Jeho stary zaci uz s tim sekli a jestli si pamatujes, pulka z nich zkoncila u Dufika na stole. Po dvou letech cviceni jsem musel nekolika jeho zakum vysvetlit, jak se dava rovne rana pesti 8O a kdyz zacal ucit sanda, postavil proti sobe kluka co uz to par let cvici a nejakyho amatera. Byl to peknej masakr, zvlast kdyz ten zacatecnik nevedel ani, ze ma mit poradne zabandazovany ruce a skoncil se zlomeninou. Z myho pohledu jasne chyba ucitele (zvlast, kdyz si ten kluk po nejaky dobe sam sundal sadru aby mohl cvicit a Qin mu nic nerekl) :oops:
Nektery lidi u nej cvici taiji pul roku a uz cvicej delovou pest. Dokazes si vubec predstavit jak to vypada?! :twisted: :roll: 8O
Nemuzu rict, ze bych Qina nechapal. Poradnej trening moc lidi nevydrzi. Vsichni se chtej porad ucit neco novyho a Qin musi vydelavat penize, jen mam obcas dojem, ze to nekdy trochu prehani a nutno rict, ze ten clanek me taky docela nadzvedl.
Rozhodne se nechci do nikoho navazet, ale nekriticka chvala mi trochu vadi............
Dong_wu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 331
Registrován: stř 03. bře, 2004 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod dogen » pon 03. říj, 2005 13:16

to je mi fakt lito chlapci, ze jsem vam způsobil takove emoce. Qin ani nikdo jinej mi v zaludku nelezi, jen ten clanek. schvalne, dejte hlasovat podle koho je to pusty PR bez obsahu, a podle koho je to kvalitni clanek o BU....pokud se ceska BU komunita dohodne, ze je to clanek analytickej, obsaznej a dobre napsanej tak jsem asi na tomhle serveru spatne. sorry.

Pro toho svalouse, co se neumi podepsat - blbecci nejsou jen na internetu:-)ja nepochybuju. ze by mi Qin dal na budku:-) a preju mu uspech, na rozdil od tebe jsem si v cine uzil a vim, ze tam lidi fakt zijou za 200 kvacu i s rodinou na mesic. Ty, dovedes si to vubec predstavit, jaky je to narodit se v Cine a muset tam zit? vetsina tech lidi nema sanci opustit rodnou vesnici....takze je super, ze se par z nich, co neco umi podari vypadnout. Proto ale nemusi bejt tenhle server zasekanej PR clankama nemyslis? JDE MI O KVALITU TEXTU NA TOMHLE SERVERU a o princip - qin cvicenim vydelava prachy, tak at si zaplati reklamu. Nebo bys byl rad, kdyby na tebe z novin cumeli clanky o eurotelu, jak je skvelej a dobrej? ja teda ne....

mej se MM
dogen
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 9
Registrován: ned 02. říj, 2005 23:00

Příspěvekod dogen » pon 03. říj, 2005 13:26

ad jiri piska

Jiri, myslis, ze to co pises nekoho opravnuje k uverejnovani PR clanku? Je mi lito, ze se na me ted oborili vsichni zaci Qina, ale ten clanek jsem podle me nepatri.
dogen
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 9
Registrován: ned 02. říj, 2005 23:00

dfd

Příspěvekod Anonymní » pon 03. říj, 2005 13:37

A co tam patří???Tenhle server je plný reklamních vábítek.Videíčka,fotky a tak dále a tak dále....Všude kolem tebe je reklama.Serou tě Bilboardy???Taky to s někym řešíš???Nebo co tě vlastně sere???
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

fgf

Příspěvekod Anonymní » pon 03. říj, 2005 13:44

Jedinou radu kterou ti můžu dát je:UVOLNIT SE-RELAXOVAT-NEPODLEHNOUT :wink: :wink: :wink: Reklama je všude,protože skoro všechno je o prachách.Pokud to dokážeš ignorovat tak tě to posílí.Sakra že já si dělal ty psychologické kurzy.Za chvíli ti budu chtít udělat Grafologický a numerologický rozbor...
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

fgf

Příspěvekod Anonymní » pon 03. říj, 2005 13:45

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod dogen » pon 03. říj, 2005 13:46

podle me na dobrej server o BU patri clanky jako je od Xiexie nebo od Pavely, ty jsou docela dobry. (pokud jde o cinsky veci) jasne, ze je vsude kolem reklama, proto jsem taky koukal na temhle server, abych se ji vyhnul.
dogen
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 9
Registrován: ned 02. říj, 2005 23:00

Příspěvekod Riverman » pon 03. říj, 2005 13:46

dogen píše:ad jiri piska

Jiri, myslis, ze to co pises nekoho opravnuje k uverejnovani PR clanku? Je mi lito, ze se na me ted oborili vsichni zaci Qina, ale ten clanek jsem podle me nepatri.


Me nestve tvoje reakce na clanek, mas na ni svaty pravo, me vadi tvoje pomlouvacny reci ohledne jeho cviceni apod....ale o tom jestli tady clanek ma svuj smysl snad rozhoduje spravce bu.cz, takze pokud se ti to nezda, posli stiznost jim....a rozhodne ho nemusis cist.
"Je lepší každý den udělat pět kliků, než každý den neudělat patnáct."
Riverman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 375
Registrován: stř 22. zář, 2004 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Riverman » pon 03. říj, 2005 13:49

Dong_wu píše:Cest pavelo, mam staryho Qina celkem rad a byl jsem taky jeden z tech co mu tady pomahali tu skolu zakladat, ale v tomhle ti asi budu trochu oponovat. Jsi Qinuv kamos, takze te i uci jinak nez svoje zaky a jsi dlouho pryc na to abys vedel, jak to v jeho skole vypada.
On sam je rozhodne machr (na shaolin), ale ucitel je na baterky. Jeho stary zaci uz s tim sekli a jestli si pamatujes, pulka z nich zkoncila u Dufika na stole. Po dvou letech cviceni jsem musel nekolika jeho zakum vysvetlit, jak se dava rovne rana pesti 8O a kdyz zacal ucit sanda, postavil proti sobe kluka co uz to par let cvici a nejakyho amatera. Byl to peknej masakr, zvlast kdyz ten zacatecnik nevedel ani, ze ma mit poradne zabandazovany ruce a skoncil se zlomeninou. Z myho pohledu jasne chyba ucitele (zvlast, kdyz si ten kluk po nejaky dobe sam sundal sadru aby mohl cvicit a Qin mu nic nerekl) :oops:
Nektery lidi u nej cvici taiji pul roku a uz cvicej delovou pest. Dokazes si vubec predstavit jak to vypada?! :twisted: :roll: 8O
Nemuzu rict, ze bych Qina nechapal. Poradnej trening moc lidi nevydrzi. Vsichni se chtej porad ucit neco novyho a Qin musi vydelavat penize, jen mam obcas dojem, ze to nekdy trochu prehani a nutno rict, ze ten clanek me taky docela nadzvedl.
Rozhodne se nechci do nikoho navazet, ale nekriticka chvala mi trochu vadi............


A ty tam cvicis, ze vis, kdy se uci delovka?...
"Je lepší každý den udělat pět kliků, než každý den neudělat patnáct."
Riverman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 375
Registrován: stř 22. zář, 2004 23:00
Bydliště: Brno

ffgf

Příspěvekod Anonymní » pon 03. říj, 2005 13:50

Ničemu se nevyhybej.To není skutečné řešení problému.Opakuji-důležíté je nepodlehnout.Není to o tom něčemu se vyhybat,před něčím utíkat.Jen to nesmí zasáhnout tvou mysl,musí to proplout jako voda-nic víc,nic míň.Jedině takový přístup tě posílí. :wink: :wink: :wink: Pokud dosáhneš takového stavu-přiblížíš se Tao a budeš jako studánka která se občas zanese kalem ale ten se vždy usadí. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Dong_wu » pon 03. říj, 2005 13:52

Riverman: Mam dost kamaradu ktery tam cvicej (v ruznejch kurzech). Nerad bych aby to vypadalo, ze je cviceni delovy pesti po pul roce pravidlo, ale jsou i takovy............. :cry:
Dong_wu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 331
Registrován: stř 03. bře, 2004 0:00
Bydliště: Praha

fdf

Příspěvekod Anonymní » pon 03. říj, 2005 13:53

poslední vzkaz pro Marka-To co sem napsal naposledy-to stou studánkou-tak to si vytiskni.Myslim to dobře.Měj se fajn. :wink: :wink: :wink:
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod dogen » pon 03. říj, 2005 13:53

hm, takze pokud chci cist na netu o BU v cestine, musim se uvolnit, a prezit nejakou reklamni masaz, obcas v tom snad najdu "informaci"....tak jo, diky ze jste mi to vysvetlili

omlouvam se, ze jsem zacal tuhle debatu. Pokud se na tomhle webu ale objevi dalsi clanek "Shifu Kolar - pokracovatel 21 generace" tak to balim:-)
mejte se pekne
mazu pryc
.
dogen
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 9
Registrován: ned 02. říj, 2005 23:00

dfd

Příspěvekod Anonymní » pon 03. říj, 2005 13:55

Marku vytiskni si tu mou radu a najdi si dobrého mistra a cvič.To stačí.Pa :wink:
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod dogen » pon 03. říj, 2005 13:58

:cry: :twisted: :idea: :arrow: :?:
Naposledy upravil dogen dne pon 03. říj, 2005 14:20, celkově upraveno 2
dogen
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 9
Registrován: ned 02. říj, 2005 23:00

PředchozíDalší

Zpět na bojovaumeni.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků