pro redakci

dotazy, připomínky, návrhy etc., týkající se serveru bojovaumeni.cz

Moderátor: bojovaumeni_cz

pro redakci

Příspěvekod Jendis » úte 27. bře, 2007 12:27

nechci být rýpavý(ale trošku budu)....zeptám se:bylo nutné thread,kde se dohadoval Miro s Honzou Novákem a Ivanem Rzounkem mazat???Ne,že bych se nad tím ukájel,přišlo mi to spíše smutné,že se dospělí lidi takhle dohadují,ale zase se mezi nimi čistil vzduch....stejně si myslím,že na fight by nedošlo,chlapi se znaj a myslím,že z oka do oka by si všechno(možná vášnivěji) vyříkali a bylo by....nicméně,pokud už tady zůstaly thready jako Xaltonun vs Roza a podobné,proč se mazalo tohle???Ještě nedávno,když se tu zjevil thread o Nankingu a vznikla vzrušená debata okolo fotek tam,jste byli zásadně proti "cenzůře".......nebo,když už tu chcete určitou úroveň(a to je určitě fajn),proč to neudělat pořádně a neprojet to všechno....a mazat opakující se témata,udělat FAQ...atdatd.??
Já vím,že je to spousta práce,vyžadující moře času,kterého určitě nikomu nepřebývá,ale na druhou stranu,když už něco dělat,tak pořádně...ne???

Takhle mi to přijde jako nějaký záchvěv........
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

 

Příspěvekod bojovaumeni.cz » úte 27. bře, 2007 13:01

rozhodnutí redakce, tečka. diskuze je jedna věc, právníci druhá. ať už znáš aktéry celé záležitosti nebo neznáš, promiň, Tebe se to netýká. jinak příště SZ, dobře?
redakce bojovaumeni.cz
bojovaumeni.cz
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 82
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00


Zpět na bojovaumeni.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron