banryukai karate

dotazy, připomínky, návrhy etc., týkající se serveru bojovaumeni.cz

Moderátor: bojovaumeni_cz

banryukai karate

Příspěvekod Emanuele » sob 02. čer, 2007 11:37

Lidicky slyseli ste nekdy o tomhle stylu karate ?Muzeme mi o nem neco napsat nebo rict?
Emanuele
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 216
Registrován: ned 05. lis, 2006 0:00

 

Re: banryukai karate

Příspěvekod luen » sob 02. čer, 2007 20:39

Emanuele píše:Lidicky slyseli ste nekdy o tomhle stylu karate ?Muzeme mi o nem neco napsat nebo rict?


http://www.google.cz/search?client=fire ... at+Googlem

:lol: Sem ti asi nepomohl, vid?
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Emanuele » ned 03. čer, 2007 7:05

Mno vice mene tak zadnou solidni informaci nepodavaji :)krom toho tam uz sem to hledal,ja totiz projedu trio Seznam,Google,tiscali nez se nekoho na neco zeptam :wink: :)
diky za snahu... :roll: :twisted:
Emanuele
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 216
Registrován: ned 05. lis, 2006 0:00

Příspěvekod madmax » ned 03. čer, 2007 11:08

Podle tech informaci z googlu jsem tak nejak pochopil, ze jde o styl z nejakeho manga komixu:
ça fait à peu près 2 ans que je lis un manga nommé "coq de combat". Ce manga raconte l'histoire d'un certain Ryu Narushima qui à 16 ans tue ses parents (crise d'adolescent frustré par la société nippone). Il va découvrir en prison pour mineurs le Karate style "Banryu-kai" (= Kyokushinkai). Il va progresser et devenir une vraie bête de combat malgré un physique à la base peu impressionnant puis sortir de prison... je vous laisse lire la suite...


O tom, co je to za styl viz nasledujici citat:
Plus serieusement le Banryu-kai n'existe pas... c'est de la fiction qui se rapproche du karate Seidokai-kan dont le dessinateur a du s'inspirer.


Neumim francouzsky tolik, abych si to troufl prelozit, ale dulezite je tam to souslovi n'existe pas, coz znamena neexistuje
madmax
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 203
Registrován: pon 04. zář, 2006 23:00

Příspěvekod zdenekk » ned 03. čer, 2007 11:43

To vypadá, že je to kreslená škola karate v japonském stylu manga. Jak se tam můžu přihlásit? :wink:
Vzal jsem si půlku Viagry, tak jen popichuju.
zdenekk
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 81
Registrován: úte 13. bře, 2007 0:00

Příspěvekod Doktor » pon 04. čer, 2007 11:17

TAKHLE NĚJAK BY TO MOHLO BÝT:

"Je to asi dva roky, co jsem četl jedno manga nazvané -Bojový kohout-. Toto manga vypráví historii jistého Ryu Narushima, který v 16 letech zabil své rodiče (pubertální krize umocněná japonskou společností).
Ve vězení pro nezletilé objevil styl karate "Banryu-kai" (= Kyokushinkai). Dělal pokroky a stal se skutečným bojovým zvířetem, navzdory nepříliš působivému fyzickému vzhledu, pak opustil vězení... nechám vás číst následující...."

"Vážněji, Baryu-kai neexistuje.. je to fikce, ktrá se blíží stylu karate Seidokai-kan, jimž se autor (kreslíř) inspiroval"
Doktor
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 23
Registrován: ned 20. črc, 2003 23:00
Bydliště: Brno


Zpět na bojovaumeni.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron